Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 01, 2024, 03:21:14 πμ
Σελίδες: [1] 2 3 ... 7
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: TΡΟΠΟΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΧΡΥΣΩΝ ΛΙΡΩΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ  (Αναγνώστηκε 26977 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 01:01:41 μμ »

Πωλούνται 200 χρυσές λίρες κοπής 2013 BU.

16/2/2015:ΤΙΜΗ ΧΡΥΣΩΝ ΛΙΡΩΝ:64000

Οι χρυσές λίρες είναι άπιαστες και ακυκλοφόρητες


Λυσε μου μια απορια Γατοπαρδε .

Πουλας απλες επενδυτικες λιρες με καπελο 65 ευρω πανω απο το μεταλλο .

Πιστευεις οτι απευθυνεσαι σε ασχετους Απορία
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
athanas
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 592


🖖🏻


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 01:43:00 μμ »

+1000000
Καταγράφηκε
gio196
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 272



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 01:55:40 μμ »

γατα ο γατοπαρδος Απορία  η................
Καταγράφηκε
pantos28
Επισκέπτης
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 02:01:17 μμ »

ελα ρε γαμοτο μονο 200 Απορία? σε αυτη την τιμη θα αγοραζα 600 τουλαχιστων..... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
pantos28
Επισκέπτης
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 02:02:42 μμ »

και τα 335 η μια που ζητας απιαστα και ακυκλοφορητα ονειρα θα ειναι Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Hannibal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 709


"carpe diem"


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 02:05:53 μμ »

Γι'αυτό και γω είχα γράψει σχόλιο, ότι μάλλον "προυφ" θα'ναι, αλλά μου το έσβησαν!  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
teris3
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 577



Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 02:06:08 μμ »

H αλήθεια είναι ότι σχετικά είχε ερωτηθεί και σε άλλο forum που τις πουλούσε και η απάντησή του εκεί ήταν:

"Παρακαλώ πολύ δεν δέχομαι παζάρια για λίρες ακυκλοφόρητες άπιαστες και όποιος θέλει φθηνότερες να αγοράσει τις κλασσικές μεταχειρισμένες διαφόρων ετών που πωλούν σήμερα ακόμα και τα περίπτερα
Κύριοι παρακολουθώ τα σάιτ δύο πολύν γνωστών επιχειρήσεων εδώ στην Ελλάδα που πωλούν χρυσές λίρες BU σαν τις δικές μου και τα ακολουθώ βάζοντας πάντα 5 ευρώ φθηνότερη τιμή για τις δικές μου."

 Απορία
Καταγράφηκε
pantos28
Επισκέπτης
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 02:06:24 μμ »

πρεπει να εχει μουρλαθει στα pm....μιλαμε για ευκαιριαρα.... Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε
pantos28
Επισκέπτης
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 02:11:32 μμ »

αντε ρε εσεις δεν ξερετε ...πατε και αγοραζετε της βρομολιρες που εχει πιασει ο καθε βρομιαρης και μετα βαζετε τα δαχτυλα στο στομα και βγαζετε αφτρες στα χειλια..... καλα να παθετε..
 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
pantos28
Επισκέπτης
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 02:13:29 μμ »

ρε προυφ ,, μουφ !!! με 335 μαλον πονανε τα μαλια του...
Καταγράφηκε
pantos28
Επισκέπτης
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 02:17:03 μμ »

H αλήθεια είναι ότι σχετικά είχε ερωτηθεί και σε άλλο forum που τις πουλούσε και η απάντησή του εκεί ήταν:

"Παρακαλώ πολύ δεν δέχομαι παζάρια για λίρες ακυκλοφόρητες άπιαστες και όποιος θέλει φθηνότερες να αγοράσει τις κλασσικές μεταχειρισμένες διαφόρων ετών που πωλούν σήμερα ακόμα και τα περίπτερα
Κύριοι παρακολουθώ τα σάιτ δύο πολύν γνωστών επιχειρήσεων εδώ στην Ελλάδα που πωλούν χρυσές λίρες BU σαν τις δικές μου και τα ακολουθώ βάζοντας πάντα 5 ευρώ φθηνότερη τιμή για τις δικές μου."

 Απορία
να μας πει ποια σαιτ ειναι να τους στειλουμε κανα καφε να ξεζαλιστουν...
Καταγράφηκε
Hannibal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 709


"carpe diem"


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 02:38:06 μμ »

Δεν ξέρω αν πονάνε τα μαλλιά του, πάντως ξέρω ότι διάλεξε λάθος ζώο για ψευδώνυμο.
Δεν έπρεπε να τον λένε "γατόπαρδο" αλλά "αλώπηξ"!  Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Gatopardos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 9


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 02:41:13 μμ »

Κύριοι αναρτώ αυτή εδώ την ανακοίνωση για να την διαβάσουν τα όποια ενδιαφερόμενα μέλη του σαιτι ενδιαφερθούν να αγοράσουν χρυσές λίρες BU από μένα με τι τρόπο πουλώ και λόγω ενός γεγονότος που μου συνέβη την προηγούμενη εβδομάδα,κύριοι την προηγούμενη εβδομάδα συναντήθηκα με έναν κύριο από άλλο σάιτ για να αγοράσει 25 λίρες σε φύσιγγα με κίτρινο καπάκι που έχει επάνω τον θυρεό του Βασιλικού Βρεταννικού Νομισματοκοπείου και με την σφραγίδα απείραχτη όπως έρχεται από το Βρεταννικό Νομισματοκοπείο,συνατηθήκαμε λοιπόν στην τράπεζα που διατηρώ θυρίδα και πήγα κάτω στο υπόγειο ενώ αυτός περίμενε πάνω στο ισόγειο της τράπεζας και όταν του έφερα το μασούρι ήθελε να σπάσει την σφραγίδα και να ανοίξει το μασούρι και του είπα φίλε μου πρώτα τις πληρώνεις και μετά σπας την σφραγίδα γιατί αν ξαφνικά το μετανοιώσεις και δεν τις πάρεις εμένα θα μου μείνει ένα φυσίγγιο με σπασμένη σφραγίδα πράγμα που μπορεί να δημιουργεί υποψίες ότι οι λίρες μέσα μπορεί να είναι πλαστές και δώσε τα λεφτά και αν ο λίρες δεν είναι γνήσιες όταν της δεις εδώ επιτόπου κάλεσε την αστυνομία να με συλλάβει εδώ μέσα στην τράπεζα ότι σου πούλησα πλαστές λίρες στην τράπεζα που είμαι πελάτης και με γνωρίζουν οι πάντες εδώ μέσα,το αποτέλεσμα κύριοι ο κύριος δεν δεχόταν τους όρους μου και τσαντίστηκα και πήγα πίσω στην θυρίδα και έβαλα πίσω τις λίρες και σηκώθηκα και έφυγα,κύριοι εδώ του σάιτ διαβάσατε με απολύτον σαφήνειαν πως πουλάω τις λίρες BU σε περίπτωση που θέλει κάποιος να αγοράσει κάποια στιγμή και ένα τελευταίο που θέλω να συμπληρώσω είναι ότι από την στιγμή που θα δει και θα ελέγξει τις λίρες θα πάμε μαζί στο ταμείο της τράπεζας για να καταθέσω τα λεφτά που θα μου δώσει σε λογαριασμό μου και να δω και εγώ μην είναι πλαστά,όλα επί ίσοις όροις θα γίνουν.Ευχαριστώ για την προσοχή σας και καλές αγορές να έχετε πάντα.

Gatopardos.
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 02:45:31 μμ »

Κύριοι αναρτώ αυτή εδώ την ανακοίνωση για να την διαβάσουν τα όποια ενδιαφερόμενα μέλη του σαιτι ενδιαφερθούν να αγοράσουν χρυσές λίρες BU από μένα με τι τρόπο πουλώ και λόγω ενός γεγονότος που μου συνέβη την προηγούμενη εβδομάδα,κύριοι την προηγούμενη εβδομάδα συναντήθηκα με έναν κύριο από άλλο σάιτ για να αγοράσει 25 λίρες σε φύσιγγα με κίτρινο καπάκι που έχει επάνω τον θυρεό του Βασιλικού Βρεταννικού Νομισματοκοπείου και με την σφραγίδα απείραχτη όπως έρχεται από το Βρεταννικό Νομισματοκοπείο,συνατηθήκαμε λοιπόν στην τράπεζα που διατηρώ θυρίδα και πήγα κάτω στο υπόγειο ενώ αυτός περίμενε πάνω στο ισόγειο της τράπεζας και όταν του έφερα το μασούρι ήθελε να σπάσει την σφραγίδα και να ανοίξει το μασούρι και του είπα φίλε μου πρώτα τις πληρώνεις και μετά σπας την σφραγίδα γιατί αν ξαφνικά το μετανοιώσεις και δεν τις πάρεις εμένα θα μου μείνει ένα φυσίγγιο με σπασμένη σφραγίδα πράγμα που μπορεί να δημιουργεί υποψίες ότι οι λίρες μέσα μπορεί να είναι πλαστές και δώσε τα λεφτά και αν ο λίρες δεν είναι γνήσιες όταν της δεις εδώ επιτόπου κάλεσε την αστυνομία να με συλλάβει εδώ μέσα στην τράπεζα ότι σου πούλησα πλαστές λίρες στην τράπεζα που είμαι πελάτης και με γνωρίζουν οι πάντες εδώ μέσα,το αποτέλεσμα κύριοι ο κύριος δεν δεχόταν τους όρους μου και τσαντίστηκα και πήγα πίσω στην θυρίδα και έβαλα πίσω τις λίρες και σηκώθηκα και έφυγα,κύριοι εδώ του σάιτ διαβάσατε με απολύτον σαφήνειαν πως πουλάω τις λίρες BU σε περίπτωση που θέλει κάποιος να αγοράσει κάποια στιγμή και ένα τελευταίο που θέλω να συμπληρώσω είναι ότι από την στιγμή που θα δει και θα ελέγξει τις λίρες θα πάμε μαζί στο ταμείο της τράπεζας για να καταθέσω τα λεφτά που θα μου δώσει σε λογαριασμό μου και να δω και εγώ μην είναι πλαστά,όλα επί ίσοις όροις θα γίνουν.Ευχαριστώ γαι την προσοχή σας και καλές αγορές να έχετε πάντα.

Gatopardos.
Οτι του φανει !!!
Ρε παλικαρι τι πας να δικαιολογησεις ?Και απο την Πειραιως αν παρεις ενα μασουρι ,μεσα σε tube ου royal mint θα στις δωσουν .Δεν εχεις κατι διαφορετικο απο τους υπολοιπους .
Μην περιμενεις να βρεις κανενα πεπονι εδω μεσα Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 02:51:22 μμ »

η τράπεζα Πειραιώς σήμερα πουλάει 295 εσένα γιατί να σου δώσουν 335 και η τράπεζα μέσα σε μασούρι τις δίνει ειναι ελεγμένες και μπορείς να τις δηλώσεις με το απόκομμα της αγοράς για ποιο λόγο ένα μέλος απο εδώ να τις πληρώσει με καπέλο ευχαριστώ
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3 ... 7
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences