Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούλιος 02, 2024, 01:06:51 μμ
Ψηφοφορία
Ερώτηση: ποιο πιστευετε θα ειναι το αποτελεσμα στον επαναλυπτικο αγωνα ΑΕΚ-Ο  (Η ψηφοφορία έληξε: Μάρτιος 24, 2015, 06:32:18 μμ)
νικη της ΑΕΚ και προκριση - 10 (20%)
νικη ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ και προκριση! - 25 (50%)
ισοπαλια και προκριση ΑΕΚ! - 14 (28%)
ισοπαλια και προκριση ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ! - 1 (2%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 49

Σελίδες: 1 ... 10 11 [12] 13 14
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ποιος θα προκριθει? ΑΕΚ ή ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ???  (Αναγνώστηκε 52575 φορές)
0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #165 στις: Μάρτιος 12, 2015, 10:24:24 πμ »

Η εξυγιανση πρεπει να ξεκιναει απο τον ισχυροτερο, απο πανω προς τα κατω και οχι το αναποδο..
Και ο νοων νοειτω...
Οχι τόσο αιρετική η άποψή σου Μεγάλο χαμόγελο.
Θέλεις ωστόσο να κανεις και την κατάταξη για να δούμε αν και πότε θα συμφωνήσουμε και σε αυτή...;
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #166 στις: Μάρτιος 12, 2015, 10:36:08 πμ »

Η εξυγιανση πρεπει να ξεκιναει απο τον ισχυροτερο, απο πανω προς τα κατω και οχι το αναποδο..
Και ο νοων νοειτω...
Οχι τόσο αιρετική η άποψή σου Μεγάλο χαμόγελο.
Θέλεις ωστόσο να κανεις και την κατάταξη για να δούμε αν και πότε θα συμφωνήσουμε και σε αυτή...;

Είστε ακουστικός τύπος κύριε ? Θέλετε να το ακούτε ε ?  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #167 στις: Μάρτιος 12, 2015, 10:37:45 πμ »

Solferino, αφου συμφωνεις να σας πηδηξει και εσας παραδειγματικα.....αποβολη του Περειρα μεχρι τελος του πρωταθληματος να μη ξανακαθισει στον παγκο. Συμφωνεις?
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #168 στις: Μάρτιος 12, 2015, 10:42:46 πμ »

Solferino, αφου συμφωνεις να σας πηδηξει και εσας παραδειγματικα.....αποβολη του Περειρα μεχρι τελος του πρωταθληματος να μη ξανακαθισει στον παγκο. Συμφωνεις?

Θα ξανασχολιάσω: Με βάση ποιον κανονισμό; Με το έτσι θέλω;

Η εξυγίανση σίγουρα δεν γίνεται "αυτοσχεδιάζοντας" ποινές. (Κάπου το έχω ξαναπεί αυτό, αλλά δεν θυμάμαι πού...)
Καταγράφηκε
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #169 στις: Μάρτιος 12, 2015, 10:44:14 πμ »

Γι αυτο φιλε ειστε <μονοι μας και ολοι σας>
ΟΛΑ δικα σας.
Την αλλη φορα ομως εγω θελω η φωτοβολιδα να τον πετυχει το Μαρινακη.
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #170 στις: Μάρτιος 12, 2015, 10:49:21 πμ »

Solferino, αφου συμφωνεις να σας πηδηξει και εσας παραδειγματικα.....αποβολη του Περειρα μεχρι τελος του πρωταθληματος να μη ξανακαθισει στον παγκο. Συμφωνεις?

Συμφωνώ! 100%
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #171 στις: Μάρτιος 12, 2015, 10:50:45 πμ »

Για να τιμωρηθεί κάποιος με οκτώ αγωνιστικές (όσες μένουν), θα πρέπει να βιαιοπραγήσει, τουλάχιστον.
Καταγράφηκε
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #172 στις: Μάρτιος 12, 2015, 10:56:24 πμ »

Εγω λεω να μαζεψετε τον καραγκιοζη , αλλα ευτυχως που δεν εχετε αλλα ντερμπι απο εδω και περα.
Μηπως ξερετε που γινεται ο τελικος κυπελλου?
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #173 στις: Μάρτιος 12, 2015, 11:01:37 πμ »



[/quote]


δεν χρειαζετε να βλεπεις τον παιχτη!!το φαλτσο της μπαλας να δεις την ωρα που  παει στο πλεχτο και θα καταλαβεις οτι δεν ειναι χερι!!

[/quote]

ετσι μπραβο αν ειχε βαλει χερακι θα πηγαινε διαγονια  η μπαλα
Καταγράφηκε

LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #174 στις: Μάρτιος 12, 2015, 11:02:26 πμ »

την κόκκινη του ιμπραημοβιτς την είδες? Θυμός Θυμός
,

αδικη γιατι το ειχε μαζεμενο το ποδαρακι
Καταγράφηκε

axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #175 στις: Μάρτιος 12, 2015, 11:42:24 πμ »

nikos11 και solferino αυτη η καριολα η εξιγιανση δε μπορω να καταλαβω γιατι δε ξεκινησε ποτε απο τον ολυμπιακο? γιατι δε τιμωρηθηκε ποτε ο ολυμπιακος οπως οι αλλες ομαδες? γιατι οποτε ξεκινουσαν να ελεγχουν το κοσμο τα εκτρωπα και γενικα να τιμωρουνται αυστηρα οι ομαδες οταν τα κανουν αυτα, ως δια μαγειας τα εβαζαν στο συρταρι γιατι εκκρεμουσαν υποθεσεις για τον ολυμπιακο! τολμαει να μιλαει ο ολυμπιακος για καθαρση για αντικειμενικοτητα για σωστο ποδοσφαιρο εντος και εκτος γηπεδου? ντροπη ελεος και υπαρτων απο πανω! ναι νικο σε γαυροκοσμο ζουν οι ολυμπιακοι γιατι και βολει  να επαιζε θα λεγατε οτι το εβαλε με τακουνακι (παραδειγμα αντωνη χανιωτη που οσο το βλεπει ολο και πιο σιγουρος οτι το εβαλε με το στηθος) εγω παλι σολφερινο εχω ολυμπιακους που παραδεχονται οτι το εβαλε με το χερι! ρε νικολα δε δικαιουται ο ολυμπιακος να μιλαει για καφριλα εντος και εκτος γηπεδου ρε συ! καταλαβαινω οτι ειναι ομαδα σου αλλα καποια πραγματα  να λεγονται! και οπως ειπε ο χανιωτης για τον περειρα γιατι αυτα ολος τυχαιος δε τα εδειξε ο οτε τιβι τυχαια ολα παντα, εκανε χειρονομιες, το εκανε και την προηγουμενη με τον παναθηναικο, θα τιμωρηθει αναλογα ο ολυμπιακος? οχι προσωπικη τιμωρια του περειρα, αλλα του ολυμπιακου, οπως για τους δεκα ηλιθιους που μπηκαν να τους πιασουν αν ειναι να τιμωρηθουν ατομικα! αλλα σου ξαναλεω δυο μετρα δυο σταθμα! καμια τιμωρια περειρα η ολυμπιακος! οσο για τις δικες γιατι οχι? ετεροχρονισμενα δε πηραν και στα χαρτια το πρωταθλημα της αεκ? ελα τωρα και το παρελθον στα του ολυμπιακου ειναι παρελθον αλλα για τις αλλες ομαδες ειναι παντα και παντου σα τωρα!  Κλείσιμο ματιού δε τα χαλαω εγω ο ολυμπιακος τα εχει χαλασει χρονια τωρα και οτι σπερνεις θεριζεις! να παω πασο μολις γινει κατι απο τον ολυμπιακο οτι θα τον σκυσουν που λες, παω πασο λοιπον και περιμενω αυτη την φορα να δω τι θα γινει και τι θα πειτε μετα! ως τοτε εμεις ζουμε στο γαυροκοσμο σας και αντιδρουμε ν γινει ενας ποδοσφαιρικος κοσμος που θα παιζουν αλλα αγγλια τα παιχνιδια εντος και εκτος γηπεδων! τα υπολοιπα λογια προς καταναλωση!
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #176 στις: Μάρτιος 12, 2015, 11:55:11 πμ »

Eγώ ειμαι αντικειμενικός, δε βλέπω γαύρο και εκσπερματώνω. Αν κάνουμε κατι μεμπτό και δεν τιμωρηθούμε, πρώτος θα βγω να το πω.
Εσυ που το είδες το χέρι δεν μας λες?Απορία
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #177 στις: Μάρτιος 12, 2015, 11:57:00 πμ »

Νίκο, τη μουρμούρα την ξεκίνησες προκαταβολικά. Αν δεν τιμωρηθεί ο Ολυμπιακός βγες να πεις οτι θες. Μέχρι τότε, άφηςε τα λόγια γιατι το μονο που καταφέρνεις ειναι να δηλητηριάζεις ακόμη περισσότερο την ατμόσφαιρα. Αυτο που λες για τον Περέιρα, εφόσον έκανε κατι για το οποίο προβλέπεται ποινη, βεβαίως να τιμωρηθεί σύμφωνα με τα προβλεπόμενα και αν προβλέπεται και το σωματείο, να τιμωρηθεί και ο Ολυμπιακός. Τώρα αν θες να θεσπίσουμε κατι τώρα απλά και μονο για να ικανοποιηθούν τα αγνά φίλαθλα αισθήματά σας, να το δούμε και αυτό... Τι άλλο να πω;

ΥΓ. Πότε έχασε ετεροχρονισμένα πρωτάθλημα η ΑΕΚ;;;;;
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #178 στις: Μάρτιος 12, 2015, 12:52:53 μμ »

Εγω λεω να μαζεψετε τον καραγκιοζη,

Αυτό είναι:
1. Διαφορετικό.
2. Σωστό.
Καταγράφηκε
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #179 στις: Μάρτιος 12, 2015, 01:30:21 μμ »

Νίκο, τη μουρμούρα την ξεκίνησες προκαταβολικά. Αν δεν τιμωρηθεί ο Ολυμπιακός βγες να πεις οτι θες. Μέχρι τότε, άφηςε τα λόγια γιατι το μονο που καταφέρνεις ειναι να δηλητηριάζεις ακόμη περισσότερο την ατμόσφαιρα. Αυτο που λες για τον Περέιρα, εφόσον έκανε κατι για το οποίο προβλέπεται ποινη, βεβαίως να τιμωρηθεί σύμφωνα με τα προβλεπόμενα και αν προβλέπεται και το σωματείο, να τιμωρηθεί και ο Ολυμπιακός. Τώρα αν θες να θεσπίσουμε κατι τώρα απλά και μονο για να ικανοποιηθούν τα αγνά φίλαθλα αισθήματά σας, να το δούμε και αυτό... Τι άλλο να πω;

ΥΓ. Πότε έχασε ετεροχρονισμένα πρωτάθλημα η ΑΕΚ;;;;;
οταν το πηρε ο ολυμπιακος στα χαρτια σε ενα παιχνιδι που ειχε γινει και ενω τελειωσε το πρωταθλημα περιμεναμε την αποφαση για τους 3 βαθμους που πηρατε στα χαρτια! εγω δηλητηριαζω την ατμοσφαιρα? οχι ρε νικο οχι ρε φιλε, ο ολυμπιακος σκοτωσε το ποδοσφαιρο και εγω δηλητηριαζω την ατμοσφαιρα που το ειπα? ειπαμε υπαρχουν και ορια! σολφερινο εγω εβαλα και ενα λινκ που το δειχνει, εσυ ρε φιλε δε μας εβαλες ενα λινκ που δειχνει τη βαζει με το στηθος! αλλα ειπαμε τακουνακι ηταν και παιζεται και ψαλιδακι! προβλεπεται λες? οταν κανονιζεται τον προεδρο της επο κανονιζεται και το τι προβλεπεται, τι να λεμε τωρα? και νικο τη μουρμουρα την εχει ξεκινησει ολος ο φιλαθλος κοσμος απο το καιρο που κυριως ο ολυμπιακος εκανε το πρωταθλημα παραγκα! τον περειρα δε τον ειδα δεν εδειξε κατι εκεινη την ωρα το οτε αλλα το εγραψε ο αντωνης και σημερα ειδα που ανεβασαν βιντεακια και ειδα τι εκανε! αλλα οπως ειπαμε εσυ θα καταδικασεις αν κανει κατι ο ολυμπιακος ο ολυμπιακος θα καταδικαστει ομως! αγνες οι προθεσεις σου αλλα η ομαδα σου δε θα συμφωνησει και εδω ειμαστε να το δουμε αγαπουλες!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 10 11 [12] 13 14
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences