Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 30, 2024, 03:34:34 μμ
Ψηφοφορία
Ερώτηση: ποιο πιστευετε θα ειναι το αποτελεσμα στον επαναλυπτικο αγωνα ΑΕΚ-Ο  (Η ψηφοφορία έληξε: Μάρτιος 24, 2015, 06:32:18 μμ)
νικη της ΑΕΚ και προκριση - 10 (20%)
νικη ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ και προκριση! - 25 (50%)
ισοπαλια και προκριση ΑΕΚ! - 14 (28%)
ισοπαλια και προκριση ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ! - 1 (2%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 49

Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 14
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ποιος θα προκριθει? ΑΕΚ ή ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ???  (Αναγνώστηκε 52512 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουάριος 14, 2015, 11:58:09 πμ »



Πρόβλεψη δικιά μου ειναι ότι θα περάσει η ΑΕΚ..

Τι αλλο θα ελεγε ενας ...βαζελος  Γλώσσα Γλώσσα

Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3545


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουάριος 14, 2015, 12:07:33 μμ »

xaxxaxaxax! και 2 μπαλακια θα φατε λεοφορο σε 2 αγωνιστικες!  Φιλί
Καταγράφηκε

ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουάριος 14, 2015, 01:06:03 μμ »

xaxxaxaxax! και 2 μπαλακια θα φατε λεοφορο σε 2 αγωνιστικες!  Φιλί

Ναι καλα παρτε φορα και ελατε με την οπισθεν   Σαρκασμός Σαρκασμός

Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3545


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουάριος 14, 2015, 01:17:04 μμ »

Μην γράφεις τέτοια και ποστάρεις φωτογραφίες γιατί θα σε πάω στην ΓΑΔΑ!  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουάριος 14, 2015, 01:19:51 μμ »



Πρόβλεψη δικιά μου ειναι ότι θα περάσει η ΑΕΚ..

Τι αλλο θα ελεγε ενας ...βαζελος  Γλώσσα Γλώσσα


Για την φώτο με το πιτσιρίκι γελάω,
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουάριος 14, 2015, 01:54:23 μμ »



Πρόβλεψη δικιά μου ειναι ότι θα περάσει η ΑΕΚ..

Τι αλλο θα ελεγε ενας ...βαζελος  Γλώσσα Γλώσσα




Επειδη τωρα τελευταια βαζελακια Αεκακια παοκακια εχετε γινει ενα!!Χαιρετισμους!!
Αυτην να βαζεις απο δω και μπρος Αντωνη Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο



Καταγράφηκε
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουάριος 14, 2015, 02:14:38 μμ »

τσ τσ τσ ολυμπιακοι! αλλα βλεπουν αλλα πιστευουν! ουτε τα ιδια τα ματια τους δε πιστευουν! προβατα οτι τους πει ο προεδρος και οι εφημεριδουλες του! αχαχαχα ειμαι σιγουρος οτι εχετε πιστεψει οτι παιξατε την καλυτερη μπαλα, αξιζατε την νικη και ο διαιτητης ηταν 50-50! οπως πιστευετε οτι θα πατε στο οακα και θα κανετε περιπατο γιατι θα βαλετε πληρη ομαδα! αλλα θα ηθελα να ρωτησω ποιοι παιχτες ελειπαν απο το σχημα-προσχημα? αχαχα! ειστε στη κοσμαρα σας! αντωνη ολα καλα εισαι καλο παιδι αλλα εχεις αυτο το κοκκινο ελλατωμα! δε πειραζει ουδεις τελειος  Σαρκασμός  Σαρκασμός  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Φεβρουάριος 14, 2015, 02:56:51 μμ »

ενα θα σας πω! στη ψηφοφορια γινεται μεγαλο ντερμπι! ο ολυμπιακος εμαθα ζητησε αναβολλη του παιχνιδιου να ξεκουραστουν οι παιχτες του?
Κακώς !! 
Ο παράγκας επρεπε να παίξει τρεις μέρες απανωτά.
Έχει τόσες αγωνιστικές υποχρεώσεις ο Δικέφαλος;
Ο Ολυμπιακός τις έχει.
Αλλά στα @@@@@ Εξάλλου ο Μαρινάκης φταίει που δεν βάζουν λεφτά οι λαθρέμποροι.
Το ξέρω Νίκο μου, αλλά με μπέρδεψε το "παράγκας" Στριφογύρισμα ματιών!
Καταγράφηκε
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Φεβρουάριος 14, 2015, 06:05:10 μμ »

τι εγινε ρε παιδια εχω χασει λιγο την κουβεντα! να παιξει ο ολυμπιακος χωρις αναβολες! πριν μερικα χρονια η αεκ επαιζε για τους 8 του ουεφα νομιζω και ζητησε αναβολη ενος παιχνιδιου και δε τις την εδωσαν! τωρ5α αν την δωσουν θα ειναι μεγα σκανδαλο οπως και πολλα αλλα που εκρεμμουν για τον ολυμπιακο βεβαιος βεβαιος! εξαλλου το προβλεπει και ο κανονισμος που λεει οτι το λιγοτερο που πρεπει να εχουν διαφορα μεταξυ τους δυο επισημα παιχνιδια για μια ομαδα ειναι οι 3 μερες! μια χαρα θα παιξει λοιπον και αν αποκλειστει θα εχει και την δικαιολογια ετοιμη!
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Φεβρουάριος 14, 2015, 06:11:52 μμ »

τι εγινε ρε παιδια εχω χασει λιγο την κουβεντα! να παιξει ο ολυμπιακος χωρις αναβολες! πριν μερικα χρονια η αεκ επαιζε για τους 8 του ουεφα νομιζω και ζητησε αναβολη ενος παιχνιδιου και δε τις την εδωσαν! τωρ5α αν την δωσουν θα ειναι μεγα σκανδαλο οπως και πολλα αλλα που εκρεμμουν για τον ολυμπιακο βεβαιος βεβαιος! εξαλλου το προβλεπει και ο κανονισμος που λεει οτι το λιγοτερο που πρεπει να εχουν διαφορα μεταξυ τους δυο επισημα παιχνιδια για μια ομαδα ειναι οι 3 μερες! μια χαρα θα παιξει λοιπον και αν αποκλειστει θα εχει και την δικαιολογια ετοιμη!

Μπορείς να αλλάξεις ομάδα! Η οικογένεια του Ολυμπιακού τους χωράει όλους!!  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Φεβρουάριος 14, 2015, 06:14:50 μμ »

τι εγινε ρε παιδια εχω χασει λιγο την κουβεντα! να παιξει ο ολυμπιακος χωρις αναβολες! πριν μερικα χρονια η αεκ επαιζε για τους 8 του ουεφα νομιζω και ζητησε αναβολη ενος παιχνιδιου και δε τις την εδωσαν! τωρ5α αν την δωσουν θα ειναι μεγα σκανδαλο οπως και πολλα αλλα που εκρεμμουν για τον ολυμπιακο βεβαιος βεβαιος! εξαλλου το προβλεπει και ο κανονισμος που λεει οτι το λιγοτερο που πρεπει να εχουν διαφορα μεταξυ τους δυο επισημα παιχνιδια για μια ομαδα ειναι οι 3 μερες! μια χαρα θα παιξει λοιπον και αν αποκλειστει θα εχει και την δικαιολογια ετοιμη!

Μπορείς να αλλάξεις ομάδα! Η οικογένεια του Ολυμπιακού τους χωράει όλους!!  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
οχι ευχαριστω! αστεια λες τωρα να φυγω απο την ομαδα που λατρευω την ιδεα την ζωντανη ιστορια, την ομαδα που εχω κοινες ριζες και να παω που? στον ολυμπιακο? πιπερι στο στομα σολφερινο αχαχαχα! Σαρκασμός
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Φεβρουάριος 14, 2015, 06:20:12 μμ »

Δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά τυχαία επιλογή ήταν η ομάδα που είσαι. Επίσης, ο Μελισσανίδης δε μου μοιάζει για κακομοίρης πρόσφυγας εκ Πόλης.  Σαρκασμός Αλλαξε ομάδα που σου λέω να δεις ασπρη μέρα , ειμαστε και συνομήλικοι. Εχετε να δειτε πρωτάλημα (εννοώ στην Α κατηγορία , SIC) απο τον προηγούμενο αιώνα.  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Φεβρουάριος 14, 2015, 06:22:35 μμ »

Είμαι σίγουρος ότι αυτό που θυμάσαι και αναπολείς απο το ΑΕΚάκι είναι το 4-4 με την Λεβερκούζεν και το 3-3 με την Ρεάλ όπως και τα ΠΑΟΚάκια που ειχανε αποκλείσει την αήττητη τότε Αρσεναλ και αργότερα ειχανε δώσει ρέστα με την Ατλέντικο..... Αχ εποχές...... πρεπει να ήμουν γυμνασιο.....  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Ελάτε να γίνουμε όλοι Ολυμπιακοί!!!!! ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΕ!!!!!!!  Χ Ω Ρ Α Μ Ε   Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Φεβρουάριος 14, 2015, 06:38:23 μμ »

Ξεχασα και μια τεσσαρα , πενταρα ουτε που θυμαμαι ποσα φαγάμε τότε απο την ΑΕΚ του Ριβάλντο  . Το εχω διαγράψει....πάνω απο 4 αλλά δε θυμάμαι  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Φεβρουάριος 14, 2015, 06:41:12 μμ »

Είμαι σίγουρος ότι αυτό που θυμάσαι και αναπολείς απο το ΑΕΚάκι είναι το 4-4 με την Λεβερκούζεν και το 3-3 με την Ρεάλ όπως και τα ΠΑΟΚάκια που ειχανε αποκλείσει την αήττητη τότε Αρσεναλ και αργότερα ειχανε δώσει ρέστα με την Ατλέντικο..... Αχ εποχές...... πρεπει να ήμουν γυμνασιο.....  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Ελάτε να γίνουμε όλοι Ολυμπιακοί!!!!! ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΕ!!!!!!!  Χ Ω Ρ Α Μ Ε   Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
εχω να αναπολησω πολλα καλα και αξιοπρεπεις ευρωπαικες πορειες με την αεκ, με τον ολυμπιακο βρε τι να θυμηθω? τα ταριφιαρικα σκορ 5-1 που εκοβε εκαστος? ολυμπιακος η ομαδα σκανδαλο! αχαχαχα μια καλη εποχη ειχε που πηγε ο μπαγεβιτς στην ομαδα και ειδατε ομορφες μερες αλλα και παλι την καλυτερη μπαλα στην ελλαδα στο συγχρονο ποδοσφαιρο η αεκ την εχει παιξει! τους καιει πολυ αυτο τους ολυμπιακους οπως και τωρα το 1-1 που επαιζε αεκ-διαιτητης με παρατηρητη τον ολυμπιακο! αχαχαχαχα  Έκπληξη αραγε ο κοκκαλης εχει ακομα το το κινητο εκεινο το 694 5-1 5-1 5-1 5? μια ευρωπαικη πορεια καλη πηγατε να κανετε και τα πηγαινατε καλα και αυτο τα κανατε σκατα μονοι σας βρε με μια ομαδα δε θυμαμαι ποια στους 8 του τσαμπιονς λιγκ!  Θυμός
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 14
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences