Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 01:15:27 πμ
Σελίδες: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 128
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Χρυση Λιρα-Γενικη Κουβεντα  (Αναγνώστηκε 719616 φορές)
0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
xrisilira-silveremmo
Επισκέπτης
« Απάντηση #270 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 01:34:06 μμ »

Για αναφορά στις λίρες ευρείας κυκλοφορίας ίσως μπορεί να είναι χρήσιμο το γράφημα αλλά υπάρχουν και άλλες λίρες που έχουν συλλεκτική αξία τις οποίες μπορείς να τις αγοράσεις όσα χρήματα είσαι διατεθειμένος να δώσεις. Και πίστεψε με το να σε κοροϊδέψουν γίνεται μόνο στην αρχή μετά από λίγο καιρό και μελέτη στο θέμα, αποκτάς ένα μέτρο που μπορείς να κρίνεις αν κάτι αξίζει να το πληρώσεις ή όχι παραπάνω από την αξία χρυσού που περιέχει.

Εννοειται αγαπητε CHRIS_1972 οτι μιλαμε για τις ευρειας κυκλοφοριας. Κι εγω εχω κατι λιρες του 1860-κατι που δεν τις αποχωριζομαι κατω απο 1,5 χιλιαρικο τη μια. Λέμε τωρα...Αν...
Καταγράφηκε
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #271 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 01:47:04 μμ »

Ναι φίλε μου θεώρησα επειδή έγραψες το μήνυμα σου σε συνέχεια του θέματος που αφορούσε την αγορά λίρας proof 2012 από τον φίλο Μιχάλη να κάνω αυτή την διευκρίνηση. Μιχάλη καλορίζικη η λιρίτσα σου, ωραίο κομμάτι άντε και στο μέλλον να πάρω και εγώ μία.
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #272 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 03:15:44 μμ »

Ναι φίλε μου θεώρησα επειδή έγραψες το μήνυμα σου σε συνέχεια του θέματος που αφορούσε την αγορά λίρας proof 2012 από τον φίλο Μιχάλη να κάνω αυτή την διευκρίνηση. Μιχάλη καλορίζικη η λιρίτσα σου, ωραίο κομμάτι άντε και στο μέλλον να πάρω και εγώ μία.
Φιλε Χρηστο σε ευχαριστω και ειμαι σιγουρος πως συντομα θα εχεις και συ την δικη σου και μολις μπορεσω θα κοιταξω μηπως λεω μηπως καταφερω να ανεβασω μια αξιοπρεπη φωτογραφια Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #273 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 07:50:46 μμ »

Για αναφορά στις λίρες ευρείας κυκλοφορίας ίσως μπορεί να είναι χρήσιμο το γράφημα αλλά υπάρχουν και άλλες λίρες που έχουν συλλεκτική αξία τις οποίες μπορείς να τις αγοράσεις όσα χρήματα είσαι διατεθειμένος να δώσεις. Και πίστεψε με το να σε κοροϊδέψουν γίνεται μόνο στην αρχή μετά από λίγο καιρό και μελέτη στο θέμα, αποκτάς ένα μέτρο που μπορείς να κρίνεις αν κάτι αξίζει να το πληρώσεις ή όχι παραπάνω από την αξία χρυσού που περιέχει.

Εννοειται αγαπητε CHRIS_1972 οτι μιλαμε για τις ευρειας κυκλοφοριας. Κι εγω εχω κατι λιρες του 1860-κατι που δεν τις αποχωριζομαι κατω απο 1,5 χιλιαρικο τη μια. Λέμε τωρα...Αν...

Για βαλε μια φωτο φιλε μου της λιριτσας του 1860 να την δουμε!Γιατι εχω και εγω κανα 2 χωρις να ξερω οτι εχει τοση αξια η ημερομηνια αυτη!Ευτυχως που δεν τις πουλησα τσαμπα!!!
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #274 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 08:17:21 μμ »

Για αναφορά στις λίρες ευρείας κυκλοφορίας ίσως μπορεί να είναι χρήσιμο το γράφημα αλλά υπάρχουν και άλλες λίρες που έχουν συλλεκτική αξία τις οποίες μπορείς να τις αγοράσεις όσα χρήματα είσαι διατεθειμένος να δώσεις. Και πίστεψε με το να σε κοροϊδέψουν γίνεται μόνο στην αρχή μετά από λίγο καιρό και μελέτη στο θέμα, αποκτάς ένα μέτρο που μπορείς να κρίνεις αν κάτι αξίζει να το πληρώσεις ή όχι παραπάνω από την αξία χρυσού που περιέχει.

Εννοειται αγαπητε CHRIS_1972 οτι μιλαμε για τις ευρειας κυκλοφοριας. Κι εγω εχω κατι λιρες του 1860-κατι που δεν τις αποχωριζομαι κατω απο 1,5 χιλιαρικο τη μια. Λέμε τωρα...Αν...

Για βαλε μια φωτο φιλε μου της λιριτσας του 1860 να την δουμε!
Γιατι εχω και εγω κανα 2 χωρις να ξερω οτι εχει τοση αξια η ημερομηνια αυτη!Ευτυχως που δεν τις πουλησα τσαμπα!!!

Δυο εχεις βρε θηριο  Απορία Εγω μονο μια ο καημενουλης   Λύπη

Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #275 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 08:46:42 μμ »

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Ο μαθητης ξεπερασε τον δασκαλο!!!Ανταλλασω την δευτερη που εχω με ενα πεντολιρο του 2000!!! Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #276 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 09:21:03 μμ »


Δυο εχεις βρε θηριο  Απορία Εγω μονο μια ο καημενουλης   Λύπη



Αμάν Αντώνη την έβαψες. Βλέπω τα κορίτσια σου σε μερικά χρόνια να μαλλιοτραβιούνται για το ποια θα την πρωτοπάρει. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ή τρέχεις να βρεις και μια δεύτερη ή μου τη δίνεις εμένα για να μην έχεις τέτοια προβλήματα αργότερα. Ψυχικό θα κάνω μια κι έχω καλή καρδιά. Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #277 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 10:05:25 μμ »

Την λιρα του 1860 την χαριζω σε οποιον μου πει ποιο ειναι το τελευταιο δελτιο τιμης χρυσης λιρας της Τραπεζας της Ελλαδος! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #278 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 10:08:06 μμ »

Την λιρα του 1860 την χαριζω σε οποιον μου πει ποιο ειναι το τελευταιο δελτιο τιμης χρυσης λιρας της Τραπεζας της Ελλαδος! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Αυτο ειναι  Γλώσσα

http://www.bankofgreece.gr/Pages/el/Markets/LIRA/DispItem.aspx?FltFld=ID&FltVal=625

σου στελνω με πμ την διευθυνση μου για την αποστολη   Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #279 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 10:24:57 μμ »

Γιαννη τι ηταν αυτο?,,,,,,αφωνος
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #280 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 10:43:58 μμ »

Την λιρα του 1860 την χαριζω σε οποιον μου πει ποιο ειναι το τελευταιο δελτιο τιμης χρυσης λιρας της Τραπεζας της Ελλαδος! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Αυτο ειναι  Γλώσσα

http://www.bankofgreece.gr/Pages/el/Markets/LIRA/DispItem.aspx?FltFld=ID&FltVal=625

σου στελνω με πμ την διευθυνση μου για την αποστολη   Κλείσιμο ματιού


Εισαι σιγουρος;Για κοιτα καλυτερα! Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #281 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 10:52:35 μμ »

καποιο λακκο εχει η φαβα ,,,,δεν χαριζοντε ετσι λιρες,,,,αλλα απο το πρωι και μενα αυτη μου βγαζει..
το τυρι το ειδαμε,,,χαχαχα
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #282 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 10:55:58 μμ »

Την λιρα του 1860 την χαριζω σε οποιον μου πει ποιο ειναι το τελευταιο δελτιο τιμης χρυσης λιρας της Τραπεζας της Ελλαδος! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Αυτο ειναι  Γλώσσα

http://www.bankofgreece.gr/Pages/el/Markets/LIRA/DispItem.aspx?FltFld=ID&FltVal=625

σου στελνω με πμ την διευθυνση μου για την αποστολη   Κλείσιμο ματιού


Εισαι σιγουρος;Για κοιτα καλυτερα! Στριφογύρισμα ματιών


Τι να δω δηλαδη  ....οριστε πες μου εσυ τι βλεπεις  Απορία

http://www.bankofgreece.gr/Pages/el/Markets/LIRA/price.aspx

Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #283 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 11:00:41 μμ »

Εδω κοιτα! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

http://www.bankofgreece.gr/Pages/el/Markets/LIRA/AllItems.aspx?FltFld=BoG_ContentDateYear&FltVal=2013
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #284 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 11:02:13 μμ »


και εγω αυτο βλεπω και πηγα στις 18 ε και?
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
Σελίδες: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 128
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences