Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 03:08:24 πμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 5 δρχ 33 Παρισιων  (Αναγνώστηκε 10910 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #30 στις: Μάιος 26, 2015, 08:02:28 πμ »

πολυ γοητευτικο  Χαμόγελο Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

σεξ θα του κανεις Γιαννη; Σαρκασμός Σαρκασμός

πρεπει να μιλας με ωραια λογια στα νομισματα για να σουρχονται λευτερη Σαρκασμός Σαρκασμός

Μπα.
Οσο περισσοτερο τα φτυνεις, τοσο σου ερχονται.
Αμα τα κυνηγας την πατησες..
Γενικα μιλαω.... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Όσο κι αν θεωρηθεί σεξιστικό το σχόλιό μου... είναι η τρίτη φορά μέσα στην ίδια μέρα που η συζήτηση για νομίσματα θυμίζει συζήτηση για γυναίκες...
(Και δεν το λέω για να αστειευτώ...)
Άντε, καλημέρα!
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Μάιος 26, 2015, 10:38:58 πμ »



Μπα.
Οσο περισσοτερο τα φτυνεις, τοσο σου ερχονται.
Αμα τα κυνηγας την πατησες..

Γενικα μιλαω.... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Καρμα +100.000.000.000.000.000  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
senso1
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 374


senso1


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Μάιος 26, 2015, 01:33:15 μμ »

εννοειται εχω κοιμηθει με νομισμα κατω απο το μαξιλαρι μου παιδια Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Μάιος 26, 2015, 01:54:50 μμ »

εννοειται εχω κοιμηθει με νομισμα κατω απο το μαξιλαρι μου παιδια Χαμόγελο Χαμόγελο
Το να κοιμηθεις με ενα νομισμα κατω απο το μαξιλαρι σου θεωρειται φυσιολογικο (λεμε τωρα..).
Το προβλημα ξεκιναει εαν το παιρνεις και κλεινεσαι στο μπανιο..(ειδικα εαν εχει εμπροσθοτυπο κανα μουστακαλη Οθωνα..)  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Μάιος 26, 2015, 02:09:23 μμ »

εννοειται εχω κοιμηθει με νομισμα κατω απο το μαξιλαρι μου παιδια Χαμόγελο Χαμόγελο
Το να κοιμηθεις με ενα νομισμα κατω απο το μαξιλαρι σου θεωρειται φυσιολογικο (λεμε τωρα..).
Το προβλημα ξεκιναει εαν το παιρνεις και κλεινεσαι στο μπανιο..(ειδικα εαν εχει εμπροσθοτυπο κανα μουστακαλη Οθωνα..)  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Kαι με καμιά Victoria Οld Ηead ή Eλισάβετ 4ο πορτραίτο να κλειστεί, φυσιολογικό δεν το λες πάλι!
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
senso1
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 374


senso1


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Μάιος 26, 2015, 02:23:26 μμ »

δεν με φτιαχνει η ελισαβετ μουστακαλη θελω κυριως του 51 λετε να εχω προβλημα??/ Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Μάιος 26, 2015, 03:09:04 μμ »

δεν με φτιαχνει η ελισαβετ μουστακαλη θελω κυριως του 51 λετε να εχω προβλημα??/ Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Μην λες τετοια γιατι θα πλακωσουν οι ερασιτεχνες ψυχολογοι και θα σου πουν οτι εισαι ντιγκινταγκας και δεν το ξερεις.. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #37 στις: Μάιος 26, 2015, 03:47:14 μμ »

εδω και τωρα θελω να μου πειτε ποσοι εχετε ενυδρειο στο σπιτι σας!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Μάιος 26, 2015, 05:00:54 μμ »

εδω και τωρα θελω να μου πειτε ποσοι εχετε ενυδρειο στο σπιτι σας!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Θες και φωτογραφια  Απορία
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
senso1
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 374


senso1


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Μάιος 26, 2015, 05:43:42 μμ »

δεν με φτιαχνει η ελισαβετ μουστακαλη θελω κυριως του 51 λετε να εχω προβλημα??/ Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Μην λες τετοια γιατι θα πλακωσουν οι ερασιτεχνες ψυχολογοι και θα σου πουν οτι εισαι ντιγκινταγκας και δεν το ξερεις.. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
βρε πως μας καταντησε ο οθωνας ε? Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #40 στις: Μάιος 26, 2015, 07:00:56 μμ »

δεν με φτιαχνει η ελισαβετ μουστακαλη θελω κυριως του 51 λετε να εχω προβλημα??/ Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Μην λες τετοια γιατι θα πλακωσουν οι ερασιτεχνες ψυχολογοι και θα σου πουν οτι εισαι ντιγκινταγκας και δεν το ξερεις.. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Α, να χαθείτε, κομπλεξάρες!
Μη δείτε έναν άντρα να φοράει κάτι πιο άνετο, αμέσως να τον βγάλετε Βουγιουκλάκη...

(Το έχω ξαναγράψει αυτό, αλλά το βρίσκω πετυχημένο.) :-)
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #41 στις: Μάιος 26, 2015, 08:03:11 μμ »

εδω και τωρα θελω να μου πειτε ποσοι εχετε ενυδρειο στο σπιτι σας!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Θες και φωτογραφια  Απορία

Τοτε εισαι η Καρεζη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
NIKOS-50
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 177


Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Μάιος 27, 2015, 12:00:31 πμ »

εδω και τωρα θελω να μου πειτε ποσοι εχετε ενυδρειο στο σπιτι σας!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Αυτό που κολαει ?
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #43 στις: Μάιος 27, 2015, 01:41:20 μμ »

εδω και τωρα θελω να μου πειτε ποσοι εχετε ενυδρειο στο σπιτι σας!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


Αυτό που κολαει ?


http://asteiakia.gr/anekdota/logiki_ton_syneirmon
Καταγράφηκε
NIKOS-50
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 177


Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Μάιος 27, 2015, 01:51:10 μμ »

Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences