Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 01:32:23 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 λεπτό 1870  (Αναγνώστηκε 9120 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Σεπτέμβριος 29, 2015, 12:24:57 πμ »

μς 62 μπραβο φιλε μαλλον το εχεις αδικησει στην φωτο γιατι δεν φαινεται καθολου το λουστρακι του γιατι απο ψηλα σημεια ειναι φοβερο ειδικα στον εμπροσθοτυπο,οπως λεει και ο Τακης τα παλια τι τα κανεις;; Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Theodorosp
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 315



Προφίλ WWW
« Απάντηση #31 στις: Σεπτέμβριος 30, 2015, 02:43:28 μμ »

Σας ευχαριστώ ολους.  στις φωτο δεν το έχω αδικήσει το έχω τσακίσει θα προσπαθήσω να το βγάλω καλύτερες φωτο και να τις μοιραστώ μαζί σας. Όσο για το παλιό  το είπα και του Τάκη ήταν μέχρι πριν μερικές μέρες προς πώληση.
Καταγράφηκε

lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #32 στις: Σεπτέμβριος 30, 2015, 08:28:53 μμ »

Σας ευχαριστώ ολους.  στις φωτο δεν το έχω αδικήσει το έχω τσακίσει θα προσπαθήσω να το βγάλω καλύτερες φωτο και να τις μοιραστώ μαζί σας. Όσο για το παλιό  το είπα και του Τάκη ήταν μέχρι πριν μερικές μέρες προς πώληση.

εσυ παιδι μου εχεις αγριεψει τωρα τελευταια!!Τον αλλο μηνα ετοιμασου για κανα καφε και φερτα ολα μαζι να κανω μπανιστιρη Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Σεπτέμβριος 30, 2015, 08:38:22 μμ »

Σας ευχαριστώ ολους.  στις φωτο δεν το έχω αδικήσει το έχω τσακίσει θα προσπαθήσω να το βγάλω καλύτερες φωτο και να τις μοιραστώ μαζί σας. Όσο για το παλιό  το είπα και του Τάκη ήταν μέχρι πριν μερικές μέρες προς πώληση.

εσυ παιδι μου εχεις αγριεψει τωρα τελευταια!!Τον αλλο μηνα ετοιμασου για κανα καφε και φερτα ολα μαζι να κανω μπανιστιρη Σαρκασμός Σαρκασμός
Εσυ κανα κρασάκι θα φέρεις?? Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #34 στις: Σεπτέμβριος 30, 2015, 09:19:44 μμ »

Σας ευχαριστώ ολους.  στις φωτο δεν το έχω αδικήσει το έχω τσακίσει θα προσπαθήσω να το βγάλω καλύτερες φωτο και να τις μοιραστώ μαζί σας. Όσο για το παλιό  το είπα και του Τάκη ήταν μέχρι πριν μερικές μέρες προς πώληση.

εσυ παιδι μου εχεις αγριεψει τωρα τελευταια!!Τον αλλο μηνα ετοιμασου για κανα καφε και φερτα ολα μαζι να κανω μπανιστιρη Σαρκασμός Σαρκασμός
Εσυ κανα κρασάκι θα φέρεις?? Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Οτι γουσταρει ο ψηλος μας Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Φετος θα σου φερω και ασπρο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Theodorosp
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 315



Προφίλ WWW
« Απάντηση #35 στις: Σεπτέμβριος 30, 2015, 09:33:10 μμ »

Έλα εσυ απάνω και θα τα φέρω να πάρεις μάτι; Το κρασάκι καλό ακούγετε αλλα φέρε και κανα μεζέ μην κανείς μισές δουλειές Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences