Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 01, 2024, 07:40:07 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΤΑΛΗΡΟ 1875  (Αναγνώστηκε 17213 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
me.chris
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 626

sixbid under


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Αύγουστος 05, 2014, 06:28:05 μμ »

@xmac

το θέμα δεν είναι αν μου κάνει...άλλα πόσο κάνει;Στα 250-300 ευρώ που είναι η τιμή του 58 είναι ελκυστικό, στα 500-600 ευρώ δεν θα το έλεγα....
Καταγράφηκε
Νίκος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 616


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Αύγουστος 05, 2014, 06:32:40 μμ »

Εάν δεν είναι γραντζουνιές στο πεδίο δίπλα στο λαιμό και κάτω από το πηγούνι, το νόμισμα είναι ακυκλοφόρητο.

Όσο αφορά το βαθμό, πες μου τι τάξη πηγαίνει να σου πω.
Φιλτατε ουτε με ενδιαφερουν οι βαθμοι ουτε θελω νομισματα σε κουτια...το εχω ξαναγραψει οτι ψαχνω για νομισματα χυμα σε καλες καταστασεις και δεν βρισκω...τον βαθμο τον ζητησα για να καταδειξω οτι μπορει η αισθητικη η δικη μου η δικη μας μπορει να διαφερει απο αυτη ενος "επιστημονα"βαθμολογητη γιατι στο νομισμα κατα την αποψη μου παντα πρεπει να μπαινει και το συναισθημα...το ταξιδι...η φαντασια...το ονειρο....το ματι το δικο μας που μπορει ναναι πιο "γλυκο" η αντιθετα πιο "ξινο" απο αυτο του βαθμολογητη....βλεπουμε νομισμα οχι βαθμο

Πριν κάποιο καιρό, εμφανίστηκε ένα τάλληρο το οποίο κατά τη "βαθμολογία" του ήταν εντελώς ακυκλοφόρητο.
Έβλεπα ένα νόμισμα του οποίου οι "Μαίανδροι" ήταν "πατημένοι" και ειδικά από τη μια μεριά χρειαζόταν φαντασία για δεις το σχήμα τους.
Περιττό να σου πω ότι όλοι θαμπώθηκαν από την ομορφιά του τάλληρου αυτού.  Δεν το σχολίασα, για να μη κακοκαρδίσω τον ιδιοκτήτη. Ας είναι καλά το παληκάρι που το έχει.

Εδώ μας παρουσιάζεις ένα νόμισμα του οποίου οι "Μαίανδροι" είναι άψογοι, και πραγματικά, εάν ΔΕΝ είναι γραντζουνιές αυτά που βλέπω στο πεδίο, (η φωτό δεν διευκολύνει) κατά τη προσωπική μου άποψη, έχεις ένα καταπληκτικό τάλληρο και μάλιστα ακυκλοφόρητο.

Αλήθεια, πέρα από το κουτάκι, εσύ σαν τρίτος, πως το χαρακτηρίζεις? Εννοώ, δώσε μας τη περιγραφή με τα δικά σου μάτια και κρίση, πες μας αυτά που δεν βλέπουμε εμείς στη φωτό, και κάνε μια "overall" εκτίμηση. Κατόπιν, αναφέρεις και τουε βαθμούς, γι αυτούς που τους ενδιαφέρει αυτού του είδους η βαθμολογία.
Καταγράφηκε
me.chris
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 626

sixbid under


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Αύγουστος 05, 2014, 06:43:33 μμ »

@ ellinas

ορίστε καλό νόμισμα χύμα

......θέλω να πω υπάρχουν, αλλά και αυτά στοιχίζουν  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Αύγουστος 05, 2014, 07:09:12 μμ »

 AU58 πήρε.
 Τρομερή συμμετοχή το κουίζ Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Αύγουστος 05, 2014, 07:14:24 μμ »

Εάν δεν είναι γραντζουνιές στο πεδίο δίπλα στο λαιμό και κάτω από το πηγούνι, το νόμισμα είναι ακυκλοφόρητο.

Όσο αφορά το βαθμό, πες μου τι τάξη πηγαίνει να σου πω.
Φιλτατε ουτε με ενδιαφερουν οι βαθμοι ουτε θελω νομισματα σε κουτια...το εχω ξαναγραψει οτι ψαχνω για νομισματα χυμα σε καλες καταστασεις και δεν βρισκω...τον βαθμο τον ζητησα για να καταδειξω οτι μπορει η αισθητικη η δικη μου η δικη μας μπορει να διαφερει απο αυτη ενος "επιστημονα"βαθμολογητη γιατι στο νομισμα κατα την αποψη μου παντα πρεπει να μπαινει και το συναισθημα...το ταξιδι...η φαντασια...το ονειρο....το ματι το δικο μας που μπορει ναναι πιο "γλυκο" η αντιθετα πιο "ξινο" απο αυτο του βαθμολογητη....βλεπουμε νομισμα οχι βαθμο

Πριν κάποιο καιρό, εμφανίστηκε ένα τάλληρο το οποίο κατά τη "βαθμολογία" του ήταν εντελώς ακυκλοφόρητο.
Έβλεπα ένα νόμισμα του οποίου οι "Μαίανδροι" ήταν "πατημένοι" και ειδικά από τη μια μεριά χρειαζόταν φαντασία για δεις το σχήμα τους.
Περιττό να σου πω ότι όλοι θαμπώθηκαν από την ομορφιά του τάλληρου αυτού.  Δεν το σχολίασα, για να μη κακοκαρδίσω τον ιδιοκτήτη. Ας είναι καλά το παληκάρι που το έχει.

Εδώ μας παρουσιάζεις ένα νόμισμα του οποίου οι "Μαίανδροι" είναι άψογοι, και πραγματικά, εάν ΔΕΝ είναι γραντζουνιές αυτά που βλέπω στο πεδίο, (η φωτό δεν διευκολύνει) κατά τη προσωπική μου άποψη, έχεις ένα καταπληκτικό τάλληρο και μάλιστα ακυκλοφόρητο.

Αλήθεια, πέρα από το κουτάκι, εσύ σαν τρίτος, πως το χαρακτηρίζεις? Εννοώ, δώσε μας τη περιγραφή με τα δικά σου μάτια και κρίση, πες μας αυτά που δεν βλέπουμε εμείς στη φωτό, και κάνε μια "overall" εκτίμηση. Κατόπιν, αναφέρεις και τουε βαθμούς, γι αυτούς που τους ενδιαφέρει αυτού του είδους η βαθμολογία.


k . Nίκο,

Θα πω τη γνώμη μου ο οποία βασίζεται , πιστεύω , στη λογική. Το ταλιρο που βλεπω στην πρωτη σελίδα για μένα ειναι καθαρισμένο και δεν παιρνει βαθμό. Αυτό το μαρτυρά το πεδίο του.
Το εν λόγω τάλιρο στο οποίο αναφέρεστε , ναι εχει πατημένα κουρτινακια αλλά το πεδίο του ειναι αψεγάδιαστο. Αραγε , αναρωτηθήκατε πως γίνεται αυτό? Πως γίνεται να υπαρχει τόση πολλή φθορά στο υψηλό σημείο του αναγλυφου και ταυτόχρονα το πεδίο να είναι αψεγάδιαστο?Απορία
Προφανώς , το χτύπημα δεν είναι καλό ή είναι κατι μητρικό. Δεν ειναι απαραίτητα φθορά. Ετσι , λέγανε και οι παλιοί συλλεκτες με τα παυλακια ότι οσα εχουν φθαρμενα αυτιά δεν ειναι unc. Μα καλά, κανεις τους δεν εβλεπε το cartwheel , κανεις δεν εβλεπε το τελειο πεδίο?Απορία Ασφαλώς και επρόκειτο για κατι μητρικό. Πρακτικά ειναι αδύνατον με την κυκλοφορία του κερματος χερι με χερι να κατεβάσεις τοσο πολυ το μέταλο και ολόκληρο το υπόλοιπο νομισμα να μην εχει πειραχτεί!!!!!! Δεν ειναι ΛΟΓΙΚΟ αυτό Απορία?? Εκτός αν ο κατοχος νομιζε πως το ταλιρο ειναι το τζίνι και το ετριβε μονο σε ενα σημείο.
Τα 5 λέβα 1892,1894 Βουλγαρίας εχουν όλα θεμα με το φρυδι του Φερδιναρδου. Δεν ειναι κατέβασμα, απο τη μήτρα είναι.

Το τάλιρο στο οποίο αναφέρεστε , κατά την ταπεινή μου άποψη , αν εννοείτε το ΜΣ64 που ανεβηκε πριν καποιον καιρό, ΝΑΙ εχει χειρότερες κουρτινες απο αυτό της πρωτης σελίδας εδώ , αλλα το πεδίο του ειναι 10 κλασεις πιο πανω, ανεγγιχτο. Αν η 'φθορά' στις κουρτινες ήταν απο κυκλοφορία , θα το μαρτυρούσε το πεδίο.......
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Αύγουστος 05, 2014, 07:39:13 μμ »

k Nϊκο,

για να σας το αποδείξω αυτό που λέω ανοίξτε αυτό το λινκ

http://www.pcgs.com/pop/valueview.aspx?s=163829

ακουμπήστε τον κερσορα πανω στην μσ66 δρχ74 και οταν σας ανοίξει δίπλα το κερμα σε ζουμ πηγαίνετε στο φρύδι. Θα δείτε ένα ελάχιστο πέσιμο , σαν disturb. Μικροφθορά.
Μετα ζουμαρετε σε ολόκρηρο το κέρμα. ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ. Για μένα , αυτό το ελαχιστο κατεβασμα στο φρυδι ειναι της μήτρας διότι κατα τα αλλα το νομισμα ειναι απιστευτο. Το πεδίο φαινεται ανεγγιχτο απο χερι και αν αυτο στο φρυδι ειχε προκληθει απο ανθρωπινο χερι και όχι απο μητρα , θεωρω πως θα φαινόταν και στο υπολοιπο νομισμα.

φιλικα παντα

Βασιλης.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Αύγουστος 05, 2014, 07:44:04 μμ »

Τέλος,

παρατηρήσετε στην δρχ74 μσ66 ακουμπώντας τον κέρσορα στον αριστερο και τον δεξιό μαίναδρο , το τελειο κόψιμο που εχει κατω κατω που κανει γωνία. Εχει τελειο αυλάκι!!!!!!

Ενω το φρύδι εχει μια ανύπαρκτα μικρή φθορά. ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ!!!.

Εκτος αν ο κατοχος ετριβε το φρύδι  μόνο, αλλα το νομισμα εχει δυο οψεις . Απο τον οπισθοτυπο πως γινεται και δεν εχει απολυτως καμια φθορα?ΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορία?
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Αύγουστος 05, 2014, 07:50:29 μμ »

Κακάσχημη η δρχ 1874 Σαρκασμός

Τώρα όσο αναφορά το 5δρχ 1875, αν δεν υπάρχει καθάρισμα όπως λέει ο Βασίλης (φωτό είναι αυτές, ποτέ δεν ξέρεις), εγώ θα έλεγα, λόγω φθοράς, AU58-MS62.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Αύγουστος 05, 2014, 08:54:52 μμ »

Εάν δεν είναι γραντζουνιές στο πεδίο δίπλα στο λαιμό και κάτω από το πηγούνι, το νόμισμα είναι ακυκλοφόρητο.

Όσο αφορά το βαθμό, πες μου τι τάξη πηγαίνει να σου πω.
Φιλτατε ουτε με ενδιαφερουν οι βαθμοι ουτε θελω νομισματα σε κουτια...το εχω ξαναγραψει οτι ψαχνω για νομισματα χυμα σε καλες καταστασεις και δεν βρισκω...τον βαθμο τον ζητησα για να καταδειξω οτι μπορει η αισθητικη η δικη μου η δικη μας μπορει να διαφερει απο αυτη ενος "επιστημονα"βαθμολογητη γιατι στο νομισμα κατα την αποψη μου παντα πρεπει να μπαινει και το συναισθημα...το ταξιδι...η φαντασια...το ονειρο....το ματι το δικο μας που μπορει ναναι πιο "γλυκο" η αντιθετα πιο "ξινο" απο αυτο του βαθμολογητη....βλεπουμε νομισμα οχι βαθμο

Πριν κάποιο καιρό, εμφανίστηκε ένα τάλληρο το οποίο κατά τη "βαθμολογία" του ήταν εντελώς ακυκλοφόρητο.
Έβλεπα ένα νόμισμα του οποίου οι "Μαίανδροι" ήταν "πατημένοι" και ειδικά από τη μια μεριά χρειαζόταν φαντασία για δεις το σχήμα τους.
Περιττό να σου πω ότι όλοι θαμπώθηκαν από την ομορφιά του τάλληρου αυτού.  Δεν το σχολίασα, για να μη κακοκαρδίσω τον ιδιοκτήτη. Ας είναι καλά το παληκάρι που το έχει.

Εδώ μας παρουσιάζεις ένα νόμισμα του οποίου οι "Μαίανδροι" είναι άψογοι, και πραγματικά, εάν ΔΕΝ είναι γραντζουνιές αυτά που βλέπω στο πεδίο, (η φωτό δεν διευκολύνει) κατά τη προσωπική μου άποψη, έχεις ένα καταπληκτικό τάλληρο και μάλιστα ακυκλοφόρητο.

Αλήθεια, πέρα από το κουτάκι, εσύ σαν τρίτος, πως το χαρακτηρίζεις? Εννοώ, δώσε μας τη περιγραφή με τα δικά σου μάτια και κρίση, πες μας αυτά που δεν βλέπουμε εμείς στη φωτό, και κάνε μια "overall" εκτίμηση. Κατόπιν, αναφέρεις και τουε βαθμούς, γι αυτούς που τους ενδιαφέρει αυτού του είδους η βαθμολογία.
Φιλε Νικο το νομισμα δεν ειναι δικο μου ειναι σε δημοπρασια και θαρρω στην 1η σελιδα εχω βαλει και το σχετικο λινκ...αν θες να σου πω την γνωμη μου αν και πολυ νεος στον χωρο(μολις 2 χρονια ασχολια)απο αυτο που βλεπω στις φωτογραφιες λεω οτι ειναι ενα νομισμα ερωτευσιμο με πολυ δυνατα πατηματα και στα ματια μου φανταζει ακυκλοφορητο...ο βαθμος που εχει παρει AU 58 κατα την δικη μου οπτικη το αδικει...το εβαλα μονο και μονο για να δειξω οτι δεν πρεπει να βλεπουμε τι λεει το παλιοκουτο αλλα τι περιεχει μεσα....
Καταγράφηκε
Νίκος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 616


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Αύγουστος 05, 2014, 08:59:39 μμ »

Εάν δεν είναι γραντζουνιές στο πεδίο δίπλα στο λαιμό και κάτω από το πηγούνι, το νόμισμα είναι ακυκλοφόρητο.

Όσο αφορά το βαθμό, πες μου τι τάξη πηγαίνει να σου πω.
Φιλτατε ουτε με ενδιαφερουν οι βαθμοι ουτε θελω νομισματα σε κουτια...το εχω ξαναγραψει οτι ψαχνω για νομισματα χυμα σε καλες καταστασεις και δεν βρισκω...τον βαθμο τον ζητησα για να καταδειξω οτι μπορει η αισθητικη η δικη μου η δικη μας μπορει να διαφερει απο αυτη ενος "επιστημονα"βαθμολογητη γιατι στο νομισμα κατα την αποψη μου παντα πρεπει να μπαινει και το συναισθημα...το ταξιδι...η φαντασια...το ονειρο....το ματι το δικο μας που μπορει ναναι πιο "γλυκο" η αντιθετα πιο "ξινο" απο αυτο του βαθμολογητη....βλεπουμε νομισμα οχι βαθμο

Πριν κάποιο καιρό, εμφανίστηκε ένα τάλληρο το οποίο κατά τη "βαθμολογία" του ήταν εντελώς ακυκλοφόρητο.
Έβλεπα ένα νόμισμα του οποίου οι "Μαίανδροι" ήταν "πατημένοι" και ειδικά από τη μια μεριά χρειαζόταν φαντασία για δεις το σχήμα τους.
Περιττό να σου πω ότι όλοι θαμπώθηκαν από την ομορφιά του τάλληρου αυτού.  Δεν το σχολίασα, για να μη κακοκαρδίσω τον ιδιοκτήτη. Ας είναι καλά το παληκάρι που το έχει.

Εδώ μας παρουσιάζεις ένα νόμισμα του οποίου οι "Μαίανδροι" είναι άψογοι, και πραγματικά, εάν ΔΕΝ είναι γραντζουνιές αυτά που βλέπω στο πεδίο, (η φωτό δεν διευκολύνει) κατά τη προσωπική μου άποψη, έχεις ένα καταπληκτικό τάλληρο και μάλιστα ακυκλοφόρητο.

Αλήθεια, πέρα από το κουτάκι, εσύ σαν τρίτος, πως το χαρακτηρίζεις? Εννοώ, δώσε μας τη περιγραφή με τα δικά σου μάτια και κρίση, πες μας αυτά που δεν βλέπουμε εμείς στη φωτό, και κάνε μια "overall" εκτίμηση. Κατόπιν, αναφέρεις και τουε βαθμούς, γι αυτούς που τους ενδιαφέρει αυτού του είδους η βαθμολογία.


k . Nίκο,

Θα πω τη γνώμη μου ο οποία βασίζεται , πιστεύω , στη λογική. Το ταλιρο που βλεπω στην πρωτη σελίδα για μένα ειναι καθαρισμένο και δεν παιρνει βαθμό. Αυτό το μαρτυρά το πεδίο του.
Το εν λόγω τάλιρο στο οποίο αναφέρεστε , ναι εχει πατημένα κουρτινακια αλλά το πεδίο του ειναι αψεγάδιαστο. Αραγε , αναρωτηθήκατε πως γίνεται αυτό? Πως γίνεται να υπαρχει τόση πολλή φθορά στο υψηλό σημείο του αναγλυφου και ταυτόχρονα το πεδίο να είναι αψεγάδιαστο?Απορία
Προφανώς , το χτύπημα δεν είναι καλό ή είναι κατι μητρικό. Δεν ειναι απαραίτητα φθορά. Ετσι , λέγανε και οι παλιοί συλλεκτες με τα παυλακια ότι οσα εχουν φθαρμενα αυτιά δεν ειναι unc. Μα καλά, κανεις τους δεν εβλεπε το cartwheel , κανεις δεν εβλεπε το τελειο πεδίο?Απορία Ασφαλώς και επρόκειτο για κατι μητρικό. Πρακτικά ειναι αδύνατον με την κυκλοφορία του κερματος χερι με χερι να κατεβάσεις τοσο πολυ το μέταλο και ολόκληρο το υπόλοιπο νομισμα να μην εχει πειραχτεί!!!!!! Δεν ειναι ΛΟΓΙΚΟ αυτό Απορία?? Εκτός αν ο κατοχος νομιζε πως το ταλιρο ειναι το τζίνι και το ετριβε μονο σε ενα σημείο.
Τα 5 λέβα 1892,1894 Βουλγαρίας εχουν όλα θεμα με το φρυδι του Φερδιναρδου. Δεν ειναι κατέβασμα, απο τη μήτρα είναι.

Το τάλιρο στο οποίο αναφέρεστε , κατά την ταπεινή μου άποψη , αν εννοείτε το ΜΣ64 που ανεβηκε πριν καποιον καιρό, ΝΑΙ εχει χειρότερες κουρτινες απο αυτό της πρωτης σελίδας εδώ , αλλα το πεδίο του ειναι 10 κλασεις πιο πανω, ανεγγιχτο. Αν η 'φθορά' στις κουρτινες ήταν απο κυκλοφορία , θα το μαρτυρούσε το πεδίο.......

Αγαπητέ Βασίλη,

Μη ξεχνάμε ότι συγκρίνουμε πάντα από φωτογραφίες.

Προσωπικά, δεν νομίζω ότι η δραχμή του 74 είναι συγκρίσιμη με τα τάλληρα.
Το κατεβασμένο φρύδι είναι κοινό στις δραχμές του 74 και του 83, λιγότερο στου 1868 και καθόλου στις δραχμές του 73.

Επειδή μιλάμε από φωτό, δεν νομίζω ότι εκείνο το τάλληρο, -τουλάχιστον από τη φωτό- μου έδειχνε για ακυκλοφόρητο. Ίσως να κάνω λάθος και εάν το έβλεπα στη πραγματικότητα, να επιβεβαίωνα και εγώ ότι ήταν ακυκλοφόρητο. Μη ξεχνάμε ότι για σοβαρή άποψη, πρέπει να βλέπουμε το νόμισμα.

Όσο αφορά το πεδίο, έχω κι εγώ νομίσματα, που το πεδίο τους δεν έχει χτυπήματα ή γραντζουνιές, αλλά παρ όλα αυτά τα ψηλά σημεία έχουν φθορά. Αυτό δεν με κάνει να πιστεύω ότι είναι "πρόβλημα μήτρας", άρα ακυκλοφόρητο.

Δεν διεκδικώ το αλάθητο, άλλά και τα δικά μου τάλληρα έχουν τέλειο πεδίο, δυστυχώς όμως δεν μπορώ να πω ότι είναι ακυκλοφόρητα λόγω... μαίανδρου.

Μη ξεχνάμε ότι η αξιολόγηση είναι υποκειμενική, πολύ δε περισσότερο, όταν γίνεται από φωτό.

Καταγράφηκε
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #40 στις: Αύγουστος 05, 2014, 09:41:00 μμ »

Για αυτό το 64αρι έλεγες φίλε Νίκο???
Καταγράφηκε

wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Αύγουστος 05, 2014, 09:54:34 μμ »

Αυτό Παναγιώτη αστράφτει  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #42 στις: Αύγουστος 05, 2014, 10:10:13 μμ »

Και ένα του 1875 προς συγκριση με το αρχικό Τάληρο του post  αλλά και με αυτό του Heritage Κλείσιμο ματιού

Καταγράφηκε

pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Αύγουστος 05, 2014, 10:18:05 μμ »

Εργαλείο......
Καταγράφηκε
belpedro
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 972


Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Αύγουστος 05, 2014, 10:34:21 μμ »

Παναγιωτη η φωτογραφια ειναι MS69 Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
 το ταληρο?Απορία?
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences