Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 12:57:50 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 2 ΛΕΠΤΑ 1901  (Αναγνώστηκε 8605 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ΡΑVMK3
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 649


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 10, 2014, 11:11:06 μμ »

Καλορίζικο Μιχάλη.
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 10, 2014, 11:15:16 μμ »

Καλορίζικο, να το χαίρεσαι.
Λαμπρό ακυκλοφόρητο, ίσως αγγίζει και το 67 RD.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 10, 2014, 11:26:31 μμ »

μιχάλη 65 θα πω....πάντα πάω ένα βαθμό κάτω....αλλα ότι και να λέει...δεν υπάρχει...."καλοτυχερο" Χαμόγελο
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 10, 2014, 11:41:48 μμ »

Παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις σας με καλυψατε πληρως προφανως καποιοι αλλοι ειχαν αλλη αποψη
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος 10, 2014, 11:52:00 μμ »

To kομμάτι να ταχυδρομηθεί αύριο το πουρνό απο σαλαμίνα για Σύρο άμεσα. Περιμένω trucking number Μιχάλη. Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια.
αμα μου φυγει η καψουρα (που δεν το βλεπω)θαρθει σε σενα γιατι ξερω οτι θα βρει στοργη και προδερμ  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιούνιος 11, 2014, 12:54:24 πμ »

Παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις σας με καλυψατε πληρως προφανως καποιοι αλλοι ειχαν αλλη αποψη

 Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός ισως το πιο αδικημενο που εχω δει!το νομισμα σκοτωνει!!καλα κανω εγω και δεν θελω κουτια!οταν αναβαθμησω οποιοδηποτε κερμα,raw και ακυκλοφορητο..να μην σκαω για βαθμους..μς να ειναι και δεν με νοιαζει.. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού μιχαλη,μην δινεις σημασια στο κουτι...ειναι υπεροχο!!καλοριζικο και παλι!! Χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιούνιος 11, 2014, 07:27:50 πμ »

Kωστα ετσι ειναι οπως τα λες...το νομισμα το πηρα ετοιμο σλαμπαρισμενο γιατι θεωρησα οτι αυτο που γραφει επανω το αδικει ...σε καθε περιπτωση δεν θα σταλει για επαναβαθμολογηση γιατι δεν υπαρχει λογος....πιθανον μαλιστα να βγει και τελειως απο το φερετρο οπως εχω κανει και με αλλα νομισματα.....το πηρα απο φιλο μελος του στεκιου ο οποιος μου ειπε τα ιδια ακριβως και τον εμπιστευομαι
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Ιούνιος 11, 2014, 07:36:07 πμ »

xaxaxaxa. αστείος βαθμός, ακου εκει 64? Χαλια μιχάλη, στείλτο σύρο ! Καλοριζικο φίλε , ειναι κατπληκτικό και να μην σε χαλάει καθόλου που γραφειο 64, ειναι καραbu και κατακοκκινο.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Ιούνιος 11, 2014, 07:38:42 πμ »

Kωστα ετσι ειναι οπως τα λες...το νομισμα το πηρα ετοιμο σλαμπαρισμενο γιατι θεωρησα οτι αυτο που γραφει επανω το αδικει ...σε καθε περιπτωση δεν θα σταλει για επαναβαθμολογηση γιατι δεν υπαρχει λογος....πιθανον μαλιστα να βγει και τελειως απο το φερετρο οπως εχω κανει και με αλλα νομισματα.....το πηρα απο φιλο μελος του στεκιου ο οποιος μου ειπε τα ιδια ακριβως και τον εμπιστευομαι

καλημερα μιχαλη.δεν ξερω κατα ποσο ειναι σωστο να το βγαλεις απο το κουτι..δεν υπαρχει περιπτωση αν το βγαλεις να αρχισει να καφετιζει??
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Ιούνιος 11, 2014, 07:41:46 πμ »

Kωστα ετσι ειναι οπως τα λες...το νομισμα το πηρα ετοιμο σλαμπαρισμενο γιατι θεωρησα οτι αυτο που γραφει επανω το αδικει ...σε καθε περιπτωση δεν θα σταλει για επαναβαθμολογηση γιατι δεν υπαρχει λογος....πιθανον μαλιστα να βγει και τελειως απο το φερετρο οπως εχω κανει και με αλλα νομισματα.....το πηρα απο φιλο μελος του στεκιου ο οποιος μου ειπε τα ιδια ακριβως και τον εμπιστευομαι

καλημερα μιχαλη.δεν ξερω κατα ποσο ειναι σωστο να το βγαλεις απο το κουτι..δεν υπαρχει περιπτωση αν το βγαλεις να αρχισει να καφετιζει??
Kαλημερα Κωστα αυτο που λες δεν το ξερω...αν ισχυει δεν το βγαζω τοτε...πιστευω να μας πουν τα παιδια
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Ιούνιος 11, 2014, 08:00:08 πμ »

εχω την εντυπωση οτι τα σλαμπ κλεινουν αεροστεγως,ετσι δεν οξειδωνεται το νομισμα απο τον αερα..αρα αν ειναι σωστη η εντυπωση που εχω,τοτε αν το βγαλεις κινδυνευει να αρχισει να χανει το χρωμα του...ας περιμενουμε και τους αλλους που θα ξερουν παραπανω...
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
asimako
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2487

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Ιούνιος 11, 2014, 08:07:41 πμ »

εχω την εντυπωση οτι τα σλαμπ κλεινουν αεροστεγως,ετσι δεν οξειδωνεται το νομισμα απο τον αερα..αρα αν ειναι σωστη η εντυπωση που εχω,τοτε αν το βγαλεις κινδυνευει να αρχισει να χανει το χρωμα του...ας περιμενουμε και τους αλλους που θα ξερουν παραπανω...

δεν ισχύει
http://www.usgoldexpert.com/articles/the-10-greatest-myths-of-slabbed-coins/
Καταγράφηκε

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #27 στις: Ιούνιος 11, 2014, 08:26:17 πμ »

Το νομισμα ηταν δικο μου , το ειχα στειλει μαζι με αρκετα αλλα ομοια νομισματα . Τα υπολοιπα ολα εγραψαν 66 red . Το συγκεκριμενο το ειχα βαλει τελευταιο στο invoice για να μην χαντακωσει τα υπολοιπα γιατι ηταν το καλυτερο. Πραγματικα τα πεδια του (ειδικα εμπρος) νομιζεις οτι ειναι proof
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
panosk
Αργυρό μέλος
****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 858


.. free your soul ..


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Ιούνιος 11, 2014, 12:39:34 μμ »

Δειχνει οντως 66αρι , το συγκρινα κ με ενα 66αρι δικο μου..
Το  RD  το πετυχανε τουλχ, αλλα απο βαθμο ...tragic!
Ειπαμε ομως... Pcgs ειναι αυτη, πλεον καμια της αποκλιση
στο  grading δε μου προκαλει εντυπωση...
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Ιούνιος 11, 2014, 01:48:55 μμ »

Tasoula - Tragic | Vodafone 2012
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences