Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 03:49:05 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΙΝΑΚΩΝ  (Αναγνώστηκε 2569 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ΝΙΚΟΛΑΣ_007
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 9


Προφίλ
« στις: Μάιος 22, 2014, 06:55:44 μμ »

καλησπερα σε ολους. διαθέτω δύο πίνακες, ο ένας υπογράφεται Ν. Βρεττός (θάλασσα) 1,40Χ80 και ο άλλος υπογράφεται Π.Παπαλόπουλος 1,20Χ70. Έχω κάνει μια πρόχειρη έρευνα στο net αλλά δεν βρήκα κάτι. Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος να με βοηθήσει στην εκτίμηση της αξίας τους ή να μου πείτε που μπορώ να απευθυνθώ ώστε να μάθω αξιόπιστα τις αξίες τους.Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Καταγράφηκε
digo
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1056



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 22, 2014, 07:39:12 μμ »

Λυκαβηττου και Ακαδημιας γωνια, θ'ανεβεις λιγο τη Λυκαβηττου, και θα δεις σε 5 μετρα στο αριστερο σου χερι ενα μαγαζι με πινακες. Θα πας και θα πεις μ'εστειλε ο Δημητρης που παλια αγοραζε νομισματα απο σενα, θα κανεις κι ενα κομπλιμεντο για τον Παναθηναϊκο και τον λενε Πετρο. Αγοραζει, πουλαει και γνωστης της αγορας, ιδιαιτερα τωρα μετα την κριση. Εκ πρωτης οψεως, φοβαμαι οτι ειναι πινακες που δεν φευγουν γρηγορα, εχουν αλλαξει ΠΟΛΥ τα γουστα του κοσμου, αλλα τι να σου πω;

Αλλιως υπαρχει κι ο αλλος πουκανε δημοπρασιες στην Νορμανου, απεναντι απ'το Γεωργιαδη το Μπαμπη, σχεδον στη γωνια με την Ερμου, αλλα μιλαμε για φτηνα πραγματα σ'αυτον, δεν ξερω καν αν κανει ακομα δημοπρασιες με το μικροφωνο και τα ηχεια στη διαπασων.
Καταγράφηκε
ΝΙΚΟΛΑΣ_007
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 9


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 27, 2014, 06:07:45 μμ »

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου να είσαι καλά !!
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences