Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 12:53:51 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ερωτηση  (Αναγνώστηκε 5678 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
thanoskanun
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 77


Προφίλ
« στις: Μάρτιος 21, 2014, 04:49:00 μμ »

Ερωτηση: Εχω ενα μουσικο οργανο,μπορω να βαλω στις ανταλλαγες αγγελια για ανταλλαγη με νομισματα?
Καταγράφηκε
jimse
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 384

End Of An Era


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 21, 2014, 04:58:29 μμ »

Άμα είναι stradivarius ναί Χαμόγελο Καλύτερα μίλησε με κάποιον διαχειρηστή πρώτα γιατί νομίζω μόνο συλλεκτικού ενδιαφέροντος πράγματα μπορείς να βάλεις, εκτός και άν είναι κάτι τέτοιο.
Καταγράφηκε

From Wishes To Eternity
thanoskanun
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 77


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 21, 2014, 05:04:06 μμ »

Εχω ηδη ρωτησει και περιμενω απαντηση...Το οργανο ειναι καταλληλο για συλλεκτες οργανων σιγουρα, γιατι ειναι σπανιο και σχετικα ακριβο.Απλα εχοντας επιφυλαξεις προτιμω να ρωτησω πρωτα εδω
Καταγράφηκε
jimse
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 384

End Of An Era


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 21, 2014, 07:30:14 μμ »

Θα μπορούσε να γίνει και μία κατηγορία άν βρεθούν άτομα με αγάπη για το συλλεκτισμό μουσικών οργάνων
Καταγράφηκε

From Wishes To Eternity
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 21, 2014, 08:02:50 μμ »

Μιλησε φιλε μου με αυτο το ατομο εδω :

https://el-gr.facebook.com/people/%CE%9C%CE%B1%CE%BD%CF%8E%CE%BB%CE%B7%CF%82-%CE%9A%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%AC%CE%BA%CE%B7%CF%82/100001196497479

Ειναι ο πλεον καταλληλος να σε βοηθηση στο κανονακι!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάρτιος 21, 2014, 08:03:12 μμ »

Εχω ηδη ρωτησει και περιμενω απαντηση...Το οργανο ειναι καταλληλο για συλλεκτες οργανων σιγουρα, γιατι ειναι σπανιο και σχετικα ακριβο.Απλα εχοντας επιφυλαξεις προτιμω να ρωτησω πρωτα εδω
Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε
thanoskanun
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 77


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Μάρτιος 21, 2014, 11:40:15 μμ »

Eιναι γνωστος μου ο Μανωλης! Ευχαριστω. Ο Μανωλης εχει τα δικα του κανονια! Το οργανο αυτο θελω να το ανταλλαξω, επειδη καιρο παιδευομαι να το πουλησω και χαιρι δεν ειδα....Αν μπορεσει να γινει μια κατηγορια για το συλλεκτισμο οργανων(μουσικων οργανων Χαμόγελο) ισως μπορεσω να το ανταλλαξω.Εννοειται θα το ανταλλαξω σε πολυ μικροτερη αξια απο την πραγματικη του,οποτε συμφερει και τους ενδιαφερομενους.
Ειναι και πρωτοτυπη κατηγορια δεν εχω ξαναδει κατι αναλογο αλλου,συντονιστες ακουτεεε? Χαμόγελο
 Α και κατι ασχετο με το θεμα,οφειλω να ευχαριστησω δημοσιως το στεκι των συλλεκτων και καποια μελη του που με προστατευσαν απο κακοτοπιες! Αυτα και να ειστε καλα!
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Μάρτιος 22, 2014, 08:09:16 μμ »

Αφου ειναι γνωστος σου ο Μανωλης τι ζητας βοηθεια απο εμας??
Το ξερω οτι εχει δικα του κανονια και τον εχω ακουσει και ζωντανα να παιζει και να τραγουδα!!

Εαν υπαρχει ατομο να ενδιαφερετε για κανονακι τον Μανωλη θα συμβουλευτει!!
Αρα? 
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
thanoskanun
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 77


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Μάρτιος 22, 2014, 11:43:46 μμ »

Αρα τι? Ο Μανωλης ειναι ενημερος για κανονακια που κατα καιρους περασαν απο τα χερια μου.Οταν εχει καποιο γνωστο η μαθητη να ενδιαφερεται κτλ επικοινωνει.Θα καθομαι να περιμενω τον καθε φιλο-γνωστο για να δωσω-ανταλλαξω-πουλησω το οργανο?Εκανα μια ερωτηση-προταση και ληγει εκει το θεμα
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Μάρτιος 24, 2014, 10:01:54 πμ »

θανο δεν μπορει το στεκι να δημιουργει συνεχως νεες κατηγοριες που δεν υπαρχει ενδιαφερόν. Εχει γεμισει το στεκι με κατηγοριες στις οποιες υπαρχει απο ελαχιστο εως καθολου ενδιαφερον.εκτος απο τα νομισματα μελη υπαρχουν μονο για τηλεκαρτες γραμματοσημα και μιλιταρια
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Μάρτιος 24, 2014, 10:12:47 πμ »

κατα καιρους παλιοτερα μπαιναν διαφοροι που για να πουλησουν την πραματεια τους μεσω τη διαφημισης. Δες για παραδειγμα κοσμηματα! Αμα φτιαχναμε κατηγορια για να πουλησει αυτο που του περισσευει θα γινει εδω γιουσουρουμ. Οχι οτι δεν ειναι ηδη. Βαλε την αγγελια σου στις πωλησεις ολοι εκει μπαινουμε πρωτα πρωτα
Καταγράφηκε
thanoskanun
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 77


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Μάρτιος 24, 2014, 09:33:47 μμ »

Ενταξει το καταλαβαινω αυτο που μου λες,βασικο στοχο ειχα την ανταλλαγη πλεον,ο κοσμος δε διαθετει χρηματα ευκολα,για αυτο εκανα την προταση.Παντως στο ''πωλειται''δε θα βαλω αγγελια,γιατι ακριβως σεβομαι τη βασικη κατευθυνση του φορουμ που δεν ειναι απλα και μονο η πωληση της πραμματειας του καθενος,για αυτο και απευθυνθηκα πρωτα εδω...Ασε που αν μιλουσα και για πωληση,που δε θα το εκανα,καποιοι θα επεφταν να με φανε... Καταλαβαινεις...Οσον αφορα τη συλλογη απο μουσικα οργανα γνωριζω οτι υπαρχουν συλλεκτες,αλλα απο την αλλη σεβομαι το ενδεχομενο του μικρου ενδιαφεροντος που μπορει να εχει,οποτε ολα οκ.Να εισαι καλα
Καταγράφηκε
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Ιούνιος 13, 2014, 05:08:15 μμ »

άλλη ερωτηση...
στα μεσα της αλλης εβδομάδας θα ερθω αθηνα,υπαρχει περιπτωση να συναντησω καποιους από εσας.?
στο στεκι μπορει να ελθει οποισδηποτε η μονο μελη?
που βρισκεται ακριβως?
εγω θα μενω πετραλωνα και θα δουλευω παλληνη για 10 μερες περιπου
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences