Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 24, 2024, 02:41:00 πμ
Σελίδες: 1 ... 6 7 [8]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Χαρτονομισματα Ελλαδας - η συλλογη μου  (Αναγνώστηκε 47799 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
MiLToS_666
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 209



Προφίλ
« Απάντηση #105 στις: Ιούνιος 03, 2015, 12:24:12 μμ »

Συμφωνώ και εγώ!

Πάντα ευγενέστατος και αναλυτικός σε όσα μηνύματα ανταλλάξαμε!
Κρίμα να διαβάζω τέτοιες κριτικές... Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #106 στις: Ιούνιος 03, 2015, 12:41:55 μμ »

Καλησπέρα παιδιά τόσος ντόρος επειδή διέγραψε τις φωτός του; Είναι άξιο λόγου να γίνεται όλοι αυτή η συζήτηση;
Καταγράφηκε
zafeiris1988
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 599



Προφίλ
« Απάντηση #107 στις: Ιούνιος 03, 2015, 01:57:46 μμ »

Παιδιά εγώ μια εύλογη ερώτηση έκανα επειδή δεν μπορούσα να δω τις φωτογραφίες... Δεν ήθελα να δημιουργήσω θέμα ούτε τον γνωρίζω προσωπικά τον κύριο!
Καταγράφηκε

τοις τολμώσιν η τύχη ξύμφορος
asimako
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2487

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''


Προφίλ
« Απάντηση #108 στις: Ιούνιος 03, 2015, 02:24:46 μμ »

Η εντύπωση που έχω κι εγώ για τον Helios απ' την παρουσία του στο στέκι αλλά κι από επικοινωνίες μας είναι άψογη!
Καταγράφηκε

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #109 στις: Ιούνιος 03, 2015, 02:32:09 μμ »

Το να βγαζει κανεις προσωπικα αντικείμενα ,δημοσια μπορει εκ πρωτης οψεως να είναι κατι απροβληματιστο και ακινδυνο.
 Παρ όλα αυτά  είναι μια αποφαση που δεν  πρεπει να παίρνεται ελαφρα την καρδια διοτι  ενεχει συχνα προβλήματα και εκπλήξεις.
Η αποφαση αυτή, ειτε η ανακληση της είναι στην διακριτικη ευχερεια του ενδιαφερομενου.

Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #110 στις: Ιούνιος 03, 2015, 03:08:00 μμ »

το θεμα δεν ειναι οι φωτο αλλα αυτα που ειπε στον Αναργυρο!!ο καθε ενας με την αποψη του!!!
εγω παντως ειχα διακρινει μια απαξιωτικη συμπεριφορα πριν καιρο σε καποια μελη!!μπορει και να χω λαθος!!ουτε που τον ξερω τον ανθρωπο!!
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #111 στις: Ιούνιος 03, 2015, 03:35:47 μμ »

το θεμα δεν ειναι οι φωτο αλλα αυτα που ειπε στον Αναργυρο!!ο καθε ενας με την αποψη του!!!
εγω παντως ειχα διακρινει μια απαξιωτικη συμπεριφορα πριν καιρο σε καποια μελη!!μπορει και να χω λαθος!!ουτε που τον ξερω τον ανθρωπο!!

O λογος που θεωρησα ότι το πρόβλημα είναι οι φωτο είναι πασιφανης.
Καποιο μελος ρωτησε τον λογο διαγραφης και εγω εκανα ένα σχολιο.
Τι νοημα εχει να βγουν δυο μελη να πουν ότι καποιος είναι απαξιωτικος και αλλα δυο ότι είναι ευγενης.
Από κει και περα αν το θεμα καταντησει ΠΑΛΙ λαικο δικαστηριο  φυσικα και δεν θα συμμετασχω πανω σε αυτό.......
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #112 στις: Ιούνιος 03, 2015, 03:50:42 μμ »

ο φιλος Helios εχει διαγραψει ο ιδιος τις φωτο.Δεν του αρεσει απο οτι μου ειπε να τον ενοχλουν ασχετοι απο το στεκι και να τον ρωτουν την αξια των χαρτονομισματων τους ή για δικα τους χαρτονομισματα. Επισης τον πειραζει πολυ ορισμενοι νεοι οπως μου ειπε να μαθαινουν για τα χαρτονομισματα χωρις να πληρωνουν.Ειναι παλιος συλλεκτης και εχει πληρωσει αυτος,οποτε πρεπει να πληρωσουν και οι αλλοι.
Το ιδιο ισχυει και για οσα γραμματοσημα εχει ανεβασει στο Στεκι.

αυτα πανω κατω μου εγραψε σε προσωπικη επικοινωνια. Δεν αμφιβαλλω οτι εχει γνωσεις ή οτι ειναι ευγενης εκει οπου θελει. Ομως το να σηκωνει 3-4 θεματα και μετα να ζητα να κατεβουν/διαγραφουν  γιατι τον ενοχλουν ασχετοι(εννοωντας νεους συλλεκτες) ειναι καπως. Και μενα με ενοχλουν διαφοροι και μερικες φορες αυτο γινεται εκνευριστικο αλλα στο Pc εχεις την απολυτη ευχερια να μην απαντησεις και να αγνοησεις. Για τον συγκεκριμενο εχω διαμορφωσει μια αποψη και την παρεθεσα παραπανω. Απο το Στεκι δεν ειναι διεγραμμενος και οποτε θελει μπορει να γραψει. Αν και δεν το νομιζω γιατι εμεις εδω ειμαστε παρακατιανοι και ''ασχετοι''.
Καταγράφηκε
vangelis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 657


Always look on the bright side of life


Προφίλ WWW
« Απάντηση #113 στις: Ιούνιος 03, 2015, 04:09:48 μμ »

Ως ασχετος εγω θεωρω οχι απαραιτητα καποιον νεο συλλεκτη, αλλα καποιον που βρηκε ενα κατοχικο χαρτονομισμα και νομιζει οτι βρηκε θησαυρο. Και οταν του λες οτι δεν αξιζει τιποτα σου τη λεει και απο πανω οτι θελεις να του φας το χαρτονομισμα κοψοχρονια. Τετοιοι τυποι (κομητες στο στεκι) ειναι οντως ενοχλητικοι, και φυσικα η καλυτερη λυση ειναι οντως να μην τους απαντας. Εγω πλεον σπανια απαντω σε ερωτησεις για τετοια φθηνα χαρτονομισματα. Ο ενδιαφερομενος με μια απλη αναζητηση μπορει να καταλαβει τι εχει στα χερια του.
Καταγράφηκε

Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #114 στις: Ιούνιος 03, 2015, 04:18:42 μμ »

Θα συμφωνήσω 100% με τον Ευαγγελο
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
Σελίδες: 1 ... 6 7 [8]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences