Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 08, 2024, 04:02:28 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Προφητείες  (Αναγνώστηκε 5177 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
dionisisx
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1582


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουάριος 14, 2014, 07:45:43 πμ »

Την πρώτη φορά που τον είχα ψηφίσει το έκανα σε στυλ χαβαλέ μπορώ να ομολογήσω... Μετά τον συνάντησα και από κοντά κάποια στιγμή και τον ψήφιζα με πλήρη συνείδηση! Πιστεύω ακόμα ότι είναι και λίγο ''γεια σου'' που λένε... Είναι όμως πατριώτης και πανέξυπνος! Μου είχε πει τα σχέδιά του και αυτό που μου έμεινε περισσότερο ήταν το ότι αν βγει, δεν θα βάλει δικά του άτομα στα υπουργία, θα βρει τους καλύτερους από κάθε κόμμα και θα τον βάλει στο κατάλληλο υπουργείο. Ας πούμε θα βάλει την Κανέλη στο υπουργείο εργασίας (δεν ξέρω πώς λέγεται τώρα)...μου έλεγε και άλλα ονόματα, όμως δεν τα θυμάμαι. Ακόμα και άτομα του πασοκ και την νδ. Υπάρχουν και καλοί και δουλευταράδες μέσα σε κάθε κόμμα, που δεν αλλάζουν στρατόπεδο επειδή νιώθουν την υποχρέωση να το διορθώσουν. Είναι κάτι σαν την ομάδα σου για εσένα... ένας σωστός φίλαθλος δεν θα παρατούσε την ομάδα του επειδή κάποιοι πάνε να τη διαλύσουν... Μου μιλούσε επί μία ώρα συν, σε ένα καφενείο της γλυφάδας και πραγματικά δεν κατάλαβα πώς πέρασε η ώρα!


Φανταστείτε πώς θα τον έπνιγε το δίκιο του όταν έβλεπε έναν σαχλαμάρα-προδότη Παναγιωτόπουλο (που τότε όλη η κοινωνία τον είχε όπως τον Χατζινικολάου σήμερα) να τον χλευάζει και ο κόσμος να τον υποστηρίζει. Έπρεπε να είχαμε ιντερνετ από τότε ώστε να μην χρειάζεται να βλέπουμε ειδήσεις!!! Η αποτελεσματικότερη πλύση εγκεφάλου...
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences