Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 16, 2024, 09:36:50 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Αμυγδαλεκτομή  (Αναγνώστηκε 6842 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
yiorgos131313
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1369



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουάριος 11, 2014, 08:05:16 πμ »

Δεν είναι τιποτα,  τις εχω βγαλει από  τα 12 , δουλεια ιδιαιτερη δεν κανουν και σε ορισμένους από ότι ακουω τους ταλαιπωρουν μια ζωη. Ωραια τα φαρμακα και τα ομοιοπαθητικα  αλλα  μαλλον προσορινη λυση. Βγαζοντας τες ησυχάζεις .
Το μονο επικυνδυνο είναι η επεμβαση από την πλευρα της ολικης ναρκωσης μονο . Εχω κανει πολλες επεμβάσεις και ο μεγαλύτερος κινδυνος μου φαινετε είναι η ναρκωση. Το να αφαιρεθουν είναι απλα.

Μου ειπε μια φορα ενας γιατρος τι είναι το χειροτερο που μπορει να παθεις σε μια εγχειρηση  ?? και αρχισα λοιπον μολυνση, περιπλοκες. αποτυχια  και μου λεει ο θανατος. Δεν θελω να σε αποθαρυνω αλλα είναι σοβαρο θεμα η επεμβαση. ΟΣΟ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ ΝΑΝΑΙ. Γιωργος.
Καταγράφηκε
Ανδρομάχη20
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 174



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουάριος 13, 2014, 12:08:13 πμ »

Δεν είναι τιποτα,  τις εχω βγαλει από  τα 12 , δουλεια ιδιαιτερη δεν κανουν και σε ορισμένους από ότι ακουω τους ταλαιπωρουν μια ζωη. Ωραια τα φαρμακα και τα ομοιοπαθητικα  αλλα  μαλλον προσορινη λυση. Βγαζοντας τες ησυχάζεις .
Το μονο επικυνδυνο είναι η επεμβαση από την πλευρα της ολικης ναρκωσης μονο . Εχω κανει πολλες επεμβάσεις και ο μεγαλύτερος κινδυνος μου φαινετε είναι η ναρκωση. Το να αφαιρεθουν είναι απλα.

Μου ειπε μια φορα ενας γιατρος τι είναι το χειροτερο που μπορει να παθεις σε μια εγχειρηση  ?? και αρχισα λοιπον μολυνση, περιπλοκες. αποτυχια  και μου λεει ο θανατος. Δεν θελω να σε αποθαρυνω αλλα είναι σοβαρο θεμα η επεμβαση. ΟΣΟ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ ΝΑΝΑΙ. Γιωργος.
Σ ευχαριστώ που μου είπες την εμπειρία σου, συμφωνώ ότι όσο μικρή και να είναι η επέμβαση είναι σοβαρό θέμα, τις φοβάμαι, αλλά δεν την παλεύω άλλο, έχω απελπιστεί!!
Χτες πέρασα όλη την μέρα μου κάνοντας εμετό και σήμερα τα παιδιά ξύπνησαν με πυρετό και τα 2, ένα χάος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε
dionisisx
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1581


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουάριος 13, 2014, 07:56:50 πμ »

Ίσως να μπορεί να γίνει και με τοπική αντί για ολική νάρκωση. Ρώτα το και αυτό...
Καταγράφηκε
zafeiris1988
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 599



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούλιος 22, 2015, 06:52:02 μμ »

Aνδρομάχη μου καλησπέρα. Πέρασε πάνω από χρόνος. Τις έβγαλες τελικά? Ελπίζω πως ναι γιατί θα ησυχάσεις και θα ηρεμήσεις.
Καταγράφηκε

τοις τολμώσιν η τύχη ξύμφορος
Toni-g
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούλιος 22, 2015, 06:55:04 μμ »

Aνδρομάχη μου καλησπέρα. Πέρασε πάνω από χρόνος. Τις έβγαλες τελικά? Ελπίζω πως ναι γιατί θα ησυχάσεις και θα ηρεμήσεις.
εχει να μπει κανα χρονο οποτε δεν παιζει να παρεις απαντηση  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
zafeiris1988
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 599



Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 22, 2015, 10:31:20 μμ »

A ναι? Δεν το ξερα. Γιατί πήγε στραβά η εγχείρηση? Ας ελπίσουμε να ναι καλα
Καταγράφηκε

τοις τολμώσιν η τύχη ξύμφορος
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences