Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 11:03:48 μμ
Σελίδες: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 145
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2014 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 591835 φορές)
0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #1695 στις: Σεπτέμβριος 18, 2014, 10:32:42 μμ »

μπορεί να μην το έκανε τυχαία...μπορεί να έχει συμπάθειες...χαμογελάστε και λίγο, κεράστε την κανένα γλυκάκι-λουλουδάκι, γυναίκα είναι...
Καταγράφηκε
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #1696 στις: Σεπτέμβριος 18, 2014, 10:36:17 μμ »

Πηγαίνετε και καμιά ανθοδέσμη κάνα μονόπετρο και ποίος ξέρει κάτι μπορεί να γίνει χαχα  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Νίκος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 616


Προφίλ
« Απάντηση #1697 στις: Σεπτέμβριος 18, 2014, 10:36:26 μμ »

μπορεί να μην το έκανε τυχαία...μπορεί να έχει συμπάθειες...χαμογελάστε και λίγο, κεράστε την κανένα γλυκάκι-λουλουδάκι, γυναίκα είναι...

Σ Ω Σ Τ Ο Σ !!!!!!
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #1698 στις: Σεπτέμβριος 18, 2014, 10:42:33 μμ »

μπορεί να μην το έκανε τυχαία...μπορεί να έχει συμπάθειες...χαμογελάστε και λίγο, κεράστε την κανένα γλυκάκι-λουλουδάκι, γυναίκα είναι...

Έρχεσαι πίσω στην σειρά με αυτή τη σκέψη σου καλέ μου φίλε, αυτό και διάφορα άλλα τα έχουν κάνει διάφορα παιδιά από το στέκι αλλά η κατσίκα!!!,  κατσίκα!!! άρα τι συμπέρασμα μπορεί να εξάγει κάποιος; ας βγάλει ο καθένας μόνος του ...  Απορία Απορία Απορία
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #1699 στις: Σεπτέμβριος 18, 2014, 11:11:09 μμ »

στείλτε τότε την γυναίκα σας...γούστα είναι, που θα πάει θα βρεθούν...  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Vangeliz
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 933


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1700 στις: Σεπτέμβριος 18, 2014, 11:18:54 μμ »

Συγγνώμη για την ερώτηση. (Δεν ξέρω από χαρτονομισματόευρα)

Γιατί τα 10ευρα με το Draghi έχουν σημασία;

Ρωτάω επειδή η χοντρή (η γνωστή χοντρή στη ΤΤΕ) μου είχε δώσει καμμιά 10ριά καινούργια 10ευρα με την υπογραφή του και ξεκινάνε από Υ.....

Τα  έχω κρατήσει. Έχουν προσδοκίες;;;;;

Απλά από βδομάδα βγαίνει το νέο 10Ε οπότε πλέον σιγά σιγά αποσύρεται και αυτό που έχεις.
Καταγράφηκε

Το προφίλ μου στο colnect.
https://colnect.com/en/collectors/collector/BadVariemai
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #1701 στις: Σεπτέμβριος 19, 2014, 07:27:27 πμ »

Απλά από βδομάδα βγαίνει το νέο 10Ε οπότε πλέον σιγά σιγά αποσύρεται και αυτό που έχεις.
Ναι. Από τις πληροφορίες μου όλα τα υποκαταστήματα της ΤτΕ έχουν προμηθευτεί το καινούριο, απλά περιμένουν την 23η Σεπτεμβρίου για να το διαθέσουν στην αγορά!
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
iceman
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 331



Προφίλ
« Απάντηση #1702 στις: Σεπτέμβριος 19, 2014, 11:58:19 πμ »

Νομίζω ότι έχει αναφερθεί στο θέμα μα επειδή επικραττεί ένας μικρός χαμός δεν μπορώ να το βρώ. Τα νέα 2€ βγαίνουν την ερχόμενη εβδομάδα??
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #1703 στις: Σεπτέμβριος 19, 2014, 11:59:15 πμ »

Τετάρτη 24/09 Αλέξανδρε!
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5193

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #1704 στις: Σεπτέμβριος 19, 2014, 12:00:50 μμ »

Πάντως μου κάνει εντύπωση η ... ξανθιά κυρία της ΤτΕ ... άλλοι πηγαίνουν όμορφα και ωραία να της ζητήσουν τώρα πχ τα 10ευρα με την υπογραφή DRAGHI και τους προγκάει τους ανθρώπους και σε άλλους δίνει δεκάδες κομμάτια στο έτσι, τυχαία! ... άντε πέστε μου τώρα φίλοι αν η γαΙδουριά έχει όρια...

Μπάμπη μην μπερδέβεσε. Άλλη κυρία η παχιά και άλλη η ξανθιά στο κεντρικό ταμείο.
Η πρώτη είναι στη διάθεση αναμνηστικών και η δευτερη στην ανταλλαγή και στα χαρτονομίσματα.
Η πρώτη δεν έχει δικαίωμα να κάνει ''ψιλά'' ή να ανταλλάξει χαρτονόμισμα . Τα δίνει μόνο στα ρέστα.
Ενώ η δεύτερη έχει δικαίωμα να σου κάνει ψιλά χαρτονομίσματα.
Το ίδιο συμβαίνει και με τα κέρματα.Άλλο ταμείο. Πήγαμε και ζητήσαμε(όλοι η συμμορία) μασούρια 2014.
Μας απάντησε δεν έχω. Και στο ταμείο με τα αναμνηστικά τα έδινε στα ρέστα. Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
iceman
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 331



Προφίλ
« Απάντηση #1705 στις: Σεπτέμβριος 19, 2014, 12:14:18 μμ »

Τετάρτη 24/09 Αλέξανδρε!

Ευχαριστώ  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #1706 στις: Σεπτέμβριος 19, 2014, 01:16:39 μμ »

Πάντως μου κάνει εντύπωση η ... ξανθιά κυρία της ΤτΕ ... άλλοι πηγαίνουν όμορφα και ωραία να της ζητήσουν τώρα πχ τα 10ευρα με την υπογραφή DRAGHI και τους προγκάει τους ανθρώπους και σε άλλους δίνει δεκάδες κομμάτια στο έτσι, τυχαία! ... άντε πέστε μου τώρα φίλοι αν η γαΙδουριά έχει όρια...

Μπάμπη μην μπερδέβεσε. Άλλη κυρία η παχιά και άλλη η ξανθιά στο κεντρικό ταμείο.
Η πρώτη είναι στη διάθεση αναμνηστικών και η δευτερη στην ανταλλαγή και στα χαρτονομίσματα.
Η πρώτη δεν έχει δικαίωμα να κάνει ''ψιλά'' ή να ανταλλάξει χαρτονόμισμα . Τα δίνει μόνο στα ρέστα.
Ενώ η δεύτερη έχει δικαίωμα να σου κάνει ψιλά χαρτονομίσματα.
Το ίδιο συμβαίνει και με τα κέρματα.Άλλο ταμείο. Πήγαμε και ζητήσαμε(όλοι η συμμορία) μασούρια 2014.
Μας απάντησε δεν έχω. Και στο ταμείο με τα αναμνηστικά τα έδινε στα ρέστα. Μεγάλο χαμόγελο

Την μ...ς ή όχι κύριε πρόεδρε;   Κλείσιμο ματιού

Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #1707 στις: Σεπτέμβριος 19, 2014, 01:51:55 μμ »

Ο διας εξαντληθηκε;
Καταγράφηκε

silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5193

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #1708 στις: Σεπτέμβριος 19, 2014, 01:56:41 μμ »

Πάντως μου κάνει εντύπωση η ... ξανθιά κυρία της ΤτΕ ... άλλοι πηγαίνουν όμορφα και ωραία να της ζητήσουν τώρα πχ τα 10ευρα με την υπογραφή DRAGHI και τους προγκάει τους ανθρώπους και σε άλλους δίνει δεκάδες κομμάτια στο έτσι, τυχαία! ... άντε πέστε μου τώρα φίλοι αν η γαΙδουριά έχει όρια...

Μπάμπη μην μπερδέβεσε. Άλλη κυρία η παχιά και άλλη η ξανθιά στο κεντρικό ταμείο.
Η πρώτη είναι στη διάθεση αναμνηστικών και η δευτερη στην ανταλλαγή και στα χαρτονομίσματα.
Η πρώτη δεν έχει δικαίωμα να κάνει ''ψιλά'' ή να ανταλλάξει χαρτονόμισμα . Τα δίνει μόνο στα ρέστα.
Ενώ η δεύτερη έχει δικαίωμα να σου κάνει ψιλά χαρτονομίσματα.
Το ίδιο συμβαίνει και με τα κέρματα.Άλλο ταμείο. Πήγαμε και ζητήσαμε(όλοι η συμμορία) μασούρια 2014.
Μας απάντησε δεν έχω. Και στο ταμείο με τα αναμνηστικά τα έδινε στα ρέστα. Μεγάλο χαμόγελο

Την μ...ς ή όχι κύριε πρόεδρε;   Κλείσιμο ματιού






Μη μου τις ''αγριεύεις'' Μπάμπη. Κρύβε λόγια, Σφραγισμένα χείλη Να μπορέσουμε να πάρουμε τα καινούργια 10ευρα,
να βολευτούμε όλοι! Κλείσιμο ματιού Άνεση Χαμόγελο
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5193

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #1709 στις: Σεπτέμβριος 19, 2014, 01:59:34 μμ »

Ο διας εξαντληθηκε;

Βρε σύ,κάνε υπομονή μπάς και πάρουμε κανά δεύτερο. Σφραγισμένα χείλη
Θα σου ρίξω κόκκινη εσένα τώρα! Θυμός
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 145
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences