Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 03:33:42 πμ
Σελίδες: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 145
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2014 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 592074 φορές)
0 μέλη και 13 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #1155 στις: Ιούλιος 07, 2014, 01:14:23 μμ »


  Σήμερα το πρωί, πήγα με τη μητέρα μου, για ασφάλεια,(καθώς νόμιζα πως δεν θα μου δίνανε) στην τράπεζα κατά τις 6:45. Πήραμε το νούμερο 87 και μετά από μια βόλτα και ωραίο πρωινό ξανά πήγαμε όταν άνοιξε η τράπεζα......

{ Τα παιδιά της Π.Ν.Ε. (υποθέτω μιας και δεν ήμουν σίγουρος) έκαναν φανταστική δουλειά με τα χαρτάκια και ένα μεγάλο Μπράβο από εμένα. }
Μπράβο Γιάννη! Καλορίζικος! Πιστεύω να μη σε μπέρδεψα!
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
Νίκος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 616


Προφίλ
« Απάντηση #1156 στις: Ιούλιος 07, 2014, 01:20:14 μμ »

Τελικά έμαθα ότι όσοι δεν είχαν αριθμό από το 1-149 τελικά πήραν από τρία. Αληθεύει?  Απορία Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #1157 στις: Ιούλιος 07, 2014, 01:25:06 μμ »

Τελικά έμαθα ότι όσοι δεν είχαν αριθμό από το 1-149 τελικά πήραν από τρία. Αληθεύει?  Απορία Στριφογύρισμα ματιών
Ναι ετσι είναι.Στην αρχή ειχαν 160 αλλα δεν έφταναν για τους υπαλλήλους συλλέκτες και το έκαναν 149.Αρε τα ΛΑΜΟΓΙΑ.Εγω πήρα τον λος πουλο
Καταγράφηκε
malef13
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 674


Προφίλ
« Απάντηση #1158 στις: Ιούλιος 07, 2014, 01:26:34 μμ »


  Σήμερα το πρωί, πήγα με τη μητέρα μου, για ασφάλεια,(καθώς νόμιζα πως δεν θα μου δίνανε) στην τράπεζα κατά τις 6:45. Πήραμε το νούμερο 87 και μετά από μια βόλτα και ωραίο πρωινό ξανά πήγαμε όταν άνοιξε η τράπεζα......

{ Τα παιδιά της Π.Ν.Ε. (υποθέτω μιας και δεν ήμουν σίγουρος) έκαναν φανταστική δουλειά με τα χαρτάκια και ένα μεγάλο Μπράβο από εμένα. }
Μπράβο Γιάννη! Καλορίζικος! Πιστεύω να μη σε μπέρδεψα!

Ευχαριστώ πολύ.

Καθόλου, αντιθέτως Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Το κτήριο ήταν τόσο μεγάλο και έπρεπε να ξέρεις την είσοδο.
Καταγράφηκε

Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #1159 στις: Ιούλιος 07, 2014, 01:30:28 μμ »

Είναι πραγματικά φορτωμένο το πρόγραμμα και θα πρέπει να μπει ένα φρένο στις εκδόσεις, αλλά είμαι περίεργος  να μπορούσα  να δω πόσα χρυσά 100 € με τον Αριστοτέλη θα πάρουν αυτοί που το απαξιώνουν. Εγώ το δηλώνω θα προσπαθήσω  αν το αντέξει η τσέπη μου να πάρω δύο.
Πάντως έχω ακόμη την περιέργεια να δοθούν κάποιες απαντήσεις σάυτά  που έγραψα στις  23-6 σε όσους απαξίωναν το νόμισμα . Εγώ πάντως ένα κατάφερα να πάρω παρότι μπόρεσα  να βρω και για το δεύτερο τα χρήματα.
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5193

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #1160 στις: Ιούλιος 07, 2014, 01:32:49 μμ »

ΤΕΛΟΣ από την φόρμα παραγγελίας!
και συ χαθηκες


Μιχάλη δεν κατέβηκα. ''NO MONEY.....NO HONEY''  Κλάμα Κλάμα Κλάμα Κλάμα
Η αλήθεια είναι ότι προσπάθησα μέσα από την φόρμα. Τώρα ΑΝ εγκριθεί και ΑΝ έχω προλάβει να
μαζέψω τα μανεΐ.......θα δόυμε.

Καλορίζικο σε όλα τα φιλαράκια. Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο  Μέσα από την καρδιά μου,πάντα τέτοια! Άνεση
Καταγράφηκε
teutates
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2469



Προφίλ WWW
« Απάντηση #1161 στις: Ιούλιος 07, 2014, 01:33:20 μμ »

Έκανα αίτηση on-line, να δούμε τι θα πάρουμε!!!
καλορίζικο σε όσους το πήραν.
Καταγράφηκε

dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #1162 στις: Ιούλιος 07, 2014, 01:46:30 μμ »

Καλορίζικο στα παιδιά που το τσίμπησαν και κακο φαγωτο στους υπαλληλους τς τράπεζας
Καταγράφηκε
Mystic_Bard
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 206


Προφίλ
« Απάντηση #1163 στις: Ιούλιος 07, 2014, 03:06:04 μμ »

Καλορίζικο σε όσους κατάφεραν να το αποκτήσουν !!!!!

Εγώ αν και γενικά το ψιλοέβρισκα το χρήμα, προτίμησα να τα κρατήσω για να αγοράσω τα υπόλοιπα του νομισματικού προγράμματος, μιας και για όλα δεν θα μου έφταναν ....  Κλάμα
Καταγράφηκε
y_christou
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 471


Προφίλ
« Απάντηση #1164 στις: Ιούλιος 07, 2014, 03:26:05 μμ »

ηρθε η εγκριση παιδια απο την φορμα παραγγελιας.απιστευτο και ομως αληθινο.η αισιοδοξια μου επαληθευτηκε
Καταγράφηκε
Epikouros
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1127


Το μέλλον δεν είναι θέμα ευκαιριών, αλλά επιλογών


Προφίλ
« Απάντηση #1165 στις: Ιούλιος 07, 2014, 03:57:25 μμ »

ηρθε η εγκριση παιδια απο την φορμα παραγγελιας.απιστευτο και ομως αληθινο.η αισιοδοξια μου επαληθευτηκε

Να το χαίρεσαι και με το καλό να το παραλάβεις !!
Καταγράφηκε

Εὔφημος ἴσθι
dionisisx
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1581


Προφίλ
« Απάντηση #1166 στις: Ιούλιος 07, 2014, 05:03:31 μμ »

Όλοι θα πάρετε παιδιά... δεν πιστευω ότι υπάρχουν 600 συλλέκτες νομισμάτων αξίας 450 ευρώ... όσοι πήρατε για να τα πουλήσετε, κάντε το τις επόμενες μέρες γιατι σε μερικούς μήνες θα πέσει η αξία του. Ίσως να εξαντληθεί επειδή το πήραν πολλοί για να πουλήσουν... θα ξανα βγουν όλα τα κομμάτια στην αγορά.
Καταγράφηκε
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #1167 στις: Ιούλιος 07, 2014, 05:18:54 μμ »

λοιπόν παιδιά αυτός που μας έβγαλε το λόγο επειδή καθόμουν στα σκαλοπάτια μέσα στην τράπεζα μαζί με κάποιο πιο νέα παιδιά ήρθε και μου ζήτησε εκ μέρους τις τράπεζας συγνώμη που δεν έφτασαν οι καρέκλες απίστευτο και όμως αληθινό!!!!!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε
y_christou
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 471


Προφίλ
« Απάντηση #1168 στις: Ιούλιος 07, 2014, 05:23:05 μμ »

το πηραμε γιατι 1)ειμαστε συλλεκτες 2)ωσ επενδυση 3) επειδη ειναι πολυ ομορφο 4)επειδη ειναι πολυ χαμηλο το τιραζ.

παιδια το κυπριακο ειχε 750 τεμαχια και ακομα διατηρειται η τιμη του μεταξυ 900-1000 μετα απο 4 χρονια.το συγκεκριμενο νομισμα μετα απο 3-4 χρονια ανετα θα εχει 900-1000.
Καταγράφηκε
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #1169 στις: Ιούλιος 07, 2014, 05:30:21 μμ »

Και σε μένα ήρθε η οριστικοποίηση της παραγγελίας . Μπράβο στο προσωπικό της Τράπεζας που δουλεύει εκεί .
Χαλάλι τα + 16 € . Σήμερα δεν έκανα καν το κόπο να πάω στην Τράπεζα και από ότι έμαθα έδωσαν μόνο ένα στους συλλέκτες που πήγαν γιατί όπως είπαν έστειλαν μόνο δυο και το ένα το πήρε υπάλληλος της Τράπεζας. Εγώ πάντως δεν πιστεύω πως έστειλαν μόνο δύο  το ίδιο είπαν και για τα ασημένια πως έστειλαν πέντε  ζευγάρια και έδωσαν τα τέσσερα στους συλλέκτες και το ένα το πήρε υπάλληλος από την Τράπεζα αλλά έμαθα  τελικά πως τα πέντε ήταν δέκα και τα εξ τα πήραν οι υπάλληλοι της Τράπεζας.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 145
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences