Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 27, 2024, 04:24:24 μμ
Σελίδες: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 145
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2014 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 591542 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #540 στις: Μάιος 27, 2014, 08:48:27 μμ »

Δυστυχώς ο φθόνος εδω στην Πατρίδα μας έχει κάνει τεράστια ζημιά.
Έχουν πάει χαμένοι πολλοί άνθρωποι που στο εξωτερικό με τη διαφορετική νοοτροπία που επικρατεί θα διέπρεπαν.
Καταγράφηκε
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #541 στις: Μάιος 27, 2014, 08:59:50 μμ »

Επειδή υπάρχουν και ορισμένοι (ευτυχώς λίγοι) που εκφράζουν την εκτίμηση και συμπάθεια τους με όχι κομψές εκφράσεις προς το προσωπικό της Τράπεζας που μα εξυπηρετεί ελπίζω να μην είναι ο λόγος της απομάκρυσή  σας.  Το πρόγραμμα αρκετά βελτιωμένο  και μας βάζει σε μεγάλο πειρασμό με   άδειες τσέπες που μείναμε .  Ελπίζω με την νέα  χαράκτρια και με την άμιλλα που θα αναπτύξετε να μας παρουσιάσετε ακόμη πιο ωραία νομίσματα.
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #542 στις: Μάιος 27, 2014, 09:14:06 μμ »

Χαιρετώ και εγώ τον χαράκτη μας, καιρός ήταν να σε ξαναδούμε, πολύ έλειψες και όποιος σε στενοχώρησε να στραβοκαταπιεί...
Καταγράφηκε
y_christou
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 471


Προφίλ
« Απάντηση #543 στις: Μάιος 27, 2014, 10:06:01 μμ »

Εχεις την στηριξη μασ και απο την Κυπρο και προσωπικα θαυμαζω τα νομισματα που σχεδιαζεις.Επαναφερω την προσδοκια μου να κανεις και κατι παρομοιο για την Κυπρο κανοντας τους καποιες εισηγησεις. ισως η δικη σου αποψη να εχει περισσοτερη βαρυτητα απο την δικια μας.πολλων συλλεκτων μεσα στο φορουμ η εισηγηση τους ειναι να διατηρηθει το χαμηλο τιραζ αλλα λογω οικονομικης δυσπραγιας θα μπορουσατε να εισηγηθητε καποια  μειωση στην τιμη των νομισματων ετσι ωστε ολοι οι συλλεκτες να μπορουν να τα παρουν.Αν το πετυχετε και αυτο το νομισματικο προγραμμα του 13 και 14 θα ειναι απο τα καλυτερα προγραμματα της Ευρωπης.Στοχος ειναι να γινει τοσο ελκυστικο ωστε οι συλλεκτες απο ολον τον κοσμο να προτιμουν τα Ελληνικα νομισματα.Τις αποψεις των συλλεκτων στο φορουμ πρεπει να τις μεταφερνετε στους πιο πανω και να μας στηριζετε οπως σας στηριζουμε εμεις.
Καταγράφηκε
Stam.g
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Τακτικός
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 193


Ιχθύς εκ της κεφαλής όζειν άρχεται


Προφίλ
« Απάντηση #544 στις: Μάιος 27, 2014, 10:30:30 μμ »

Σύντομα θα δείτε και τη δουλειά της συναδέλφου μου Μαρίας Αντωνάτου που μετακινήθηκε απο άλλο δημιουργικό πόστο στο νομισματοκοπείο προκειμένου να βοηθήσει και εκείνη στο Νομισματικό πρόγραμμα γιατι εχει γίνει πλέον πολύ μεγάλος ο όγκος δουλειάς για έναν άνθρωπο.καταλαβενετε δεν μπορώ ούτε να αρρωστησω που λέει ολόγος!!!η συναδελφός μου ειναι ιδιαίτερα ταλαντούχα και ήμασταν  συμφοιτητές στην Ανώτατη Σχολή Καλών Τεχνών.Μαζι πιστεύω οτι θα δώσουμε νέα ώθηση στο προγραμμα με ποιότητα και ταχύτητα!Μια πρώτη γεύση πήρατε απο το δίευρω που σχεδίασε και βέβαια υλοποίησε υπογράφοντάς το.
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #545 στις: Μάιος 27, 2014, 10:38:17 μμ »

Και μιας και σ' έχουμε και πάλι κοντά μας, λύσε μας μια απορία, γιατί από τις φωτογραφίες δεν φαίνεται. Η υπογραφή σας υπάρχει και στα δύο 10ευρα ή μόνο στο ένα. Ευχαριστώ.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2582


Προφίλ
« Απάντηση #546 στις: Μάιος 27, 2014, 10:39:53 μμ »

Φίλοι μου ύστερα απο απουσία αρκετών μηνών είμαι και πάλι κοντά σας!Ο λόγος της αποχής μου δεν είχε να κάνει με το φόρουμ και τους αγαπητούς φίλους του αλλα με το γεγονός οτι κάποιοι δεν ήθελαν να μιλάω και να εκφράζω απόψεις ! Δεν μπορώ να πω περισσότερα πάνω σ´αυτό για την ώρα! Ελπίζω να σας αρέσει το φετεινο πρόγραμμα και να ξέρετε ότι δουλεύουμε ασταμάτητα για τη βελτίωσή του.Είμαι όπως πάντα ανοιχτός σε συζητήσεις και γνώμες που είναι πάντα σεβαστές!
καλός ήλθατε και πάλι , είναι μεγάλη υπόθεση να υπάρχει ανάμεσα μας ένας από τους δημιουργούς αυτών που συλλέγουμε και αγαπάμε  Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Stam.g
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Τακτικός
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 193


Ιχθύς εκ της κεφαλής όζειν άρχεται


Προφίλ
« Απάντηση #547 στις: Μάιος 27, 2014, 10:43:47 μμ »

Στα 10ευρω του Αριστοτέλη η υπογραφή μου βρίσκεται δεξιά στο ιματιό του.Δεν φαίνεται όμως καλά στη δημοσιευμένη φωτογραφία.Στα 10 ευρώ του Ευριπίδη βρίσκεται στην οπίσθια αριστερά απο τις μάσκες στο δάπεδο του νομίσματος.
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #548 στις: Μάιος 27, 2014, 10:48:00 μμ »

Οντως από την φωτογραφία δεν φαίνεται καθαρά, εξ ου και η ερώτηση. Βέβαια ο Βασίλης (chrisvas) την είχε εντοπίσει, αλλά πάλι με επιφύλαξη.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
Stam.g
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Τακτικός
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 193


Ιχθύς εκ της κεφαλής όζειν άρχεται


Προφίλ
« Απάντηση #549 στις: Μάιος 27, 2014, 10:53:13 μμ »

Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα και τον φίλο απο τη δοκιμαζόμενη Κύπρο για τα καλά του λόγια και να είναι βέβαιος οτι θα προσπαθήσουμε για το καλύτερο!
Καταγράφηκε
Stam.g
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Τακτικός
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 193


Ιχθύς εκ της κεφαλής όζειν άρχεται


Προφίλ
« Απάντηση #550 στις: Μάιος 27, 2014, 11:06:22 μμ »

Α...να χεραιτήσω επίσης και την παλιοσειρα με το ψευδώνυμο digo να είναι καλά.Αξέχαστα χρόνια που με τιποτα δεν περίμενα να συναντηθούν ξανά εδω σε αυτο το φόρουμ Να ειναι καλα!!!
Καταγράφηκε
y_christou
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 471


Προφίλ
« Απάντηση #551 στις: Μάιος 27, 2014, 11:09:22 μμ »

ερωτησεις που αν θελετε απαντατε¨1)Γιατι εριξαν την καθαροτητα σε χρυσο των μινι χρυσων?
2)περιπου σε τι τιμη θα κυμανθει το χρυσο για τον Δια?
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #552 στις: Μάιος 29, 2014, 10:21:13 πμ »

Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα και τον φίλο απο τη δοκιμαζόμενη Κύπρο για τα καλά του λόγια και να είναι βέβαιος οτι θα προσπαθήσουμε για το καλύτερο!
+1 Καλως μας ξαναρθατε στο στεκι!!!!με εκτιμηση!γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
Eurogeo
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 45



Προφίλ
« Απάντηση #553 στις: Μάιος 30, 2014, 06:38:55 μμ »

Τα είδατε, τα είδατε;;
Καταγράφηκε
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2582


Προφίλ
« Απάντηση #554 στις: Μάιος 30, 2014, 07:28:30 μμ »

κάθε φορά που βγαίνει ένα καινούργιο νομίζω ότι είναι το ομορφότερο . κουκλιά είναι και τα δυο !!!!!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 145
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences