Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 01, 2024, 01:59:14 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: SOS!! ΠΛΑΣΤΟ ΣΤΗ ΠΝΕ;;  (Αναγνώστηκε 5656 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
sokratis-coins
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 193



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 14, 2015, 08:15:46 μμ »

Kαλησπέρα σε όλους! Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια! Και εγω πιστεύω πως οι ανθρωποι της ΠΝΕ δεν εχουν οικονομικο συμφερον (αναφερομαι στον κανονα και οχι σε καποια εξαιρεση που μπορει να υπαρξει, γενικα μιλαω). Πρεπει να στηριζουμε τον μοναδικο οργανωμενο θεσμο που υπαρχει στην Ελλαδα στο χομπυ μας.

Χαιρομαι που καποιος γλύτωσε τα χρήματα του και ελπίζω ο πωλητης (χωρις να τον ξερω) να μην του ηρθε αποτομο (εαν δεν το ηξερε).

Καλο βραδυ!! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
sokratis-coins
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 193



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 14, 2015, 08:20:15 μμ »

Μου κάνει εντύπωση, πως δεν ζητήθηκε από τον κ. Θανάση Παπαμηχαήλ μια γνωμάτευση Απορία
Που είναι μέλος,γνώστης των Κυπριακών,με δικό του βιβλίο και επιμελητής του καταλόγου Κυπριακών του Φιτικίδη.
Ο πλέον επαϊων!

Και εγώ αυτό σκέφτηκα μόλις το είδα. Και μάλιστα, ο κ. Θανάσης μου είχε μάθει τα πλαστά του Μακαρίου Κλείσιμο ματιού. Τον ευχαριστώ πολύ!!
Καταγράφηκε
Νίκος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 616


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 14, 2015, 09:36:27 μμ »

Προστατεψτε λιγο το μοναδικο συλλογο που υπαρχει

Γιατί;

(Ας σταματήσει αυτός πρώτα να κατηγορεί τις "τιριτόμπες", τα "κουτιά", τις πολλές ετήσιες εκδόσεις κλπ και μετά ας μας ζητήσει να σταματήσουμε να τον κατηγορούμε εμείς. Και... ας μην ειπωθεί ότι ο σύλλογος δεν υιοθετεί απαραίτητα τις απόψεις των μελών του. Θα έπρεπε απλώς να κατακρίνει κάθε προσπάθεια ποδηγέτησης ή χειραγώγησης του συλλεκτισμού και της συλλεκτικής αγοράς.)

Κι εσύ οπαδός της "κονσέρβας" ή είναι ο μήνας που βλέπουμε φαντάσματα;

(Ο Κρίστοφερ Λη πέθανε...)

Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences