Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 07, 2024, 12:12:43 μμ
Ψηφοφορία
Ερώτηση: Σας άρεσε το θεμα δειξε μας ποιος είσαι σαν ιδέα;αντικειμενικά απαντήσ  (Η ψηφοφορία έληξε: Νοέμβριος 23, 2014, 12:24:21 πμ)
Ναι - 3 (6.4%)
Οχι - 23 (48.9%)
Ισως - 7 (14.9%)
Ναι αλλα.. - 1 (2.1%)
Ηταν για πέταμα στον τελευταιο κάδο. - 13 (27.7%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 39

Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Δειξε μας ποιος είσαι.  (Αναγνώστηκε 12128 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Amfipoli
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 48


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Νοέμβριος 20, 2014, 12:44:14 πμ »

Πριν συμμετάσχω στην ψηφοφορία θα ήθελα αγαπητέ "Amfipoli" αν θέλεις να συμπληρώσεις  το προφίλ σου       Ευθύμης  Άνεση
δίκιο έχεις δεν το είχα συμπληρώσει και το συμπλήρωσα.
Καταγράφηκε

ο αναθρών ά όπωπε.
Μιχάλης 80
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1489

Αξίως ων έπραξες , απολαμβάνεις.


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Νοέμβριος 20, 2014, 12:46:35 πμ »

το θέμα για μένα είναι αχρείαστο, όποιος θέλει βάζει την φωτογραφία του ή την παραμόρφωσή του avatar, για αυτό υπάρχει.
Έτσι είναι !
Καταγράφηκε

Όπως στρώνει ο καθένας , κοιμάται.
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2582


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Νοέμβριος 20, 2014, 12:59:34 πμ »

Πριν συμμετάσχω στην ψηφοφορία θα ήθελα αγαπητέ "Amfipoli" αν θέλεις να συμπληρώσεις  το προφίλ σου       Ευθύμης  Άνεση
δίκιο έχεις δεν το είχα συμπληρώσει και το συμπλήρωσα.
Σε ευχαριστώ , τωρα για να συμμετάσχω και στην ψηφοφορία πιστεύω οτι τα στοιχεία απο το προφίλ του καθενός ειναι υπερ αρκετά αν και σίγουρα οχι αναγκαία . σε χαιρετώ φιλικά Ευθύμης  Χαμόγελο Χαμόγελο
 
Καταγράφηκε
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Νοέμβριος 20, 2014, 09:42:03 μμ »

Τώρα εγώ φίλε Αμφίπολη γιατί είμαι λίγο μπερδεμένος; Απορία
Στο προφίλ σου λες ότι μένεις στη Βαρυμπόμπη,
στο δεύτερο μόλις μήνυμά σου γράφεις για τη γειτονιά σου στη Νέα Σμύρνη http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=17328.msg223983#msg223983
και σε πώληση στο ebay αναφέρεις το Βόλο
http://www.ebay.com/itm/1916-KING-GEORGE-V-GREAT-BRITAIN-GOLD-SOVEREIGN-MS65-RRR-/151476227926?pt=UK_Coins_BritishMilled_RL&hash=ite
Δε θέλω να είμαι καχύποπτος με τους ανθρώπους, αλλά δε μου αφήνεις και πολλά περιθώρια. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Νοέμβριος 20, 2014, 09:54:46 μμ »

Το σαιτ δεν ειναι facebook να ζηταμε απο τον καθενα την φωτο του , πολυ σωστα εκαναν τα παιδια και σταματησαν αυτο το θεμα!!
Και εσυ αγαπητε Αμφιπολη εαν ηθελες να εισαι (ανοιχτο βιβλιο) οπως ειμαστε μερικοι μερικοι εδω μεσα ας εβαζες σε μαιλ το ονοματεπωνυμο σου πχ και οχι αυτο που εχεις βαλει!! Κλείσιμο ματιού

Υ.Γ Το ολο αυτο θεμα ηταν καλο που εγινε για να πονηρευτητε μερικοι μερικοι και να προσεχετε περισσοτερο τους παντες και τα παντα γυρω σας!!

Ο καθενας μπορει να ερθει εδω μεσα και να σας πει οτι ειναι ο Μεγας Αλεξανδρος!!Ειναι ομως? ? ?
Προσεχετε λοιπον γυρω σας  σε ποιους ανοιγεστε σε προσωπικο επιπεδο!!

Φιλικα
herakliotis
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
imike
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 278


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Νοέμβριος 20, 2014, 09:59:26 μμ »

Τώρα εγώ φίλε Αμφίπολη γιατί είμαι λίγο μπερδεμένος; Απορία
Στο προφίλ σου λες ότι μένεις στη Βαρυμπόμπη,
στο δεύτερο μόλις μήνυμά σου γράφεις για τη γειτονιά σου στη Νέα Σμύρνη http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=17328.msg223983#msg223983
και σε πώληση στο ebay αναφέρεις το Βόλο
http://www.ebay.com/itm/1916-KING-GEORGE-V-GREAT-BRITAIN-GOLD-SOVEREIGN-MS65-RRR-/151476227926?pt=UK_Coins_BritishMilled_RL&hash=ite
Δε θέλω να είμαι καχύποπτος με τους ανθρώπους, αλλά δε μου αφήνεις και πολλά περιθώρια. Κλείσιμο ματιού

Μήπως είναι από την Αμφίπολη Σερρών;
Καταγράφηκε
πλακιωτης
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 417


Μικρος ο κοσμος , αστεια η ζωη......


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Νοέμβριος 20, 2014, 11:52:33 μμ »

Τώρα εγώ φίλε Αμφίπολη γιατί είμαι λίγο μπερδεμένος; Απορία
Στο προφίλ σου λες ότι μένεις στη Βαρυμπόμπη,
στο δεύτερο μόλις μήνυμά σου γράφεις για τη γειτονιά σου στη Νέα Σμύρνη http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=17328.msg223983#msg223983
και σε πώληση στο ebay αναφέρεις το Βόλο
http://www.ebay.com/itm/1916-KING-GEORGE-V-GREAT-BRITAIN-GOLD-SOVEREIGN-MS65-RRR-/151476227926?pt=UK_Coins_BritishMilled_RL&hash=ite
Δε θέλω να είμαι καχύποπτος με τους ανθρώπους, αλλά δε μου αφήνεις και πολλά περιθώρια. Κλείσιμο ματιού
Αμφιπολη ,αυτα που αναφερει εδω ο φιλος,ειναι απο λιγο εως πολυ παραξενα και χρειαζετε μια απαντηση......
Καταγράφηκε
Amfipoli
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 48


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Νοέμβριος 20, 2014, 11:54:39 μμ »

Τώρα εγώ φίλε Αμφίπολη γιατί είμαι λίγο μπερδεμένος; Απορία
Στο προφίλ σου λες ότι μένεις στη Βαρυμπόμπη,
στο δεύτερο μόλις μήνυμά σου γράφεις για τη γειτονιά σου στη Νέα Σμύρνη http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=17328.msg223983#msg223983
και σε πώληση στο ebay αναφέρεις το Βόλο
http://www.ebay.com/itm/1916-KING-GEORGE-V-GREAT-BRITAIN-GOLD-SOVEREIGN-MS65-RRR-/151476227926?pt=UK_Coins_BritishMilled_RL&hash=ite
Δε θέλω να είμαι καχύποπτος με τους ανθρώπους, αλλά δε μου αφήνεις και πολλά περιθώρια. Κλείσιμο ματιού
ας σου πω και τα οικογενειακά μου να τελειώνουμε.νεα Σμύρνη εμένα με τη γυναικα και τη κόρη μου μεχρι πριν καποιο καιρο.το πατρικό μου ειναι στη βαρυμπομπη και οι γονείς μου αποφάσισαν μιας και αποφάσισε ο πατέρας μου να "συνταξιοδοτηθεί" να πανε μόνιμα στο χωριό όπου μένει και η αδελφη μου και εγω ήρθα στο πατρικό μου μιας και πιστεύουμε πως ειναι καλυτερο περιβάλλον και για το παιδι.οσο για τα πράγματα μου τα περισσότερα ή μάλλον αρκετα ειναι στην θυριδα που εχω εκει εγω και η αδελφη μου.ελπιζω να σου έλυσα την απορία.
Καταγράφηκε

ο αναθρών ά όπωπε.
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Νοέμβριος 21, 2014, 12:10:43 πμ »

Θα παρακαλεσω να τελειωνει η "ανακριση" στο μελος  Amfipoli....σε ενα φορουμ σας το δικο μας πρεπει να ειμαστε ΠΑΝΤΑ προσεκτικοι αλλα δεν χρειαζεται να φερνουμε κανεναν σε δυσκολη θεση .





Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
Amfipoli
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 48


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Νοέμβριος 21, 2014, 12:14:33 πμ »

Το σαιτ δεν ειναι facebook να ζηταμε απο τον καθενα την φωτο του , πολυ σωστα εκαναν τα παιδια και σταματησαν αυτο το θεμα!!
Και εσυ αγαπητε Αμφιπολη εαν ηθελες να εισαι (ανοιχτο βιβλιο) οπως ειμαστε μερικοι μερικοι εδω μεσα ας εβαζες σε μαιλ το ονοματεπωνυμο σου πχ και οχι αυτο που εχεις βαλει!! Κλείσιμο ματιού

Υ.Γ Το ολο αυτο θεμα ηταν καλο που εγινε για να πονηρευτητε μερικοι μερικοι και να προσεχετε περισσοτερο τους παντες και τα παντα γυρω σας!!

Ο καθενας μπορει να ερθει εδω μεσα και να σας πει οτι ειναι ο Μεγας Αλεξανδρος!!Ειναι ομως? ? ?
Προσεχετε λοιπον γυρω σας  σε ποιους ανοιγεστε σε προσωπικο επιπεδο!!

Απανταω και εδω.λοιπον φυσικά εδω δεν ειναι φεισμποοκ αλλιώς θα ειχε και την αντοιστιχη επιτυχία. Επειτα εγω δεν υποχρέωσα κανέναν να βαλει φωτογραφια απλα ΠΡΟΤΕΙΝΑ δεν ξερω πως το πήρατε ετσι και δεν με ενδιαφέρει γιατι απλα ηταν μια π.ρ.ο.τ.α.σ.η. Τωρα απο κει και πέρα αν θελουμε να βγάζουμε σενάρια και ιστοριες όρεξη να υπαρχ και γεμίζουμε όλο το φόρουμακου επεισόδια.τελος κανω ανοιχτή πρόσκληση σε οποιονδήποτε να βρεθούμε ιδιαίτερος να με γνωρίσει ή ακομη να δει και τη συλλογή μου.
ΥΓ αν ήθελα εγω ή ενας επίδοξος απατεωνας οπως εχω πει να βρει κάποιον απο δω μεσα για το οτιδήποτε πιστέψτε με υπαρχουν τρόποι που ουτε καν φαντάζεστε.οσο γι αυτόν και σταματαω εδω που μου έστειλε μήνυμα οτι φυντανια σαν και μένα είχαν υπάρξει πολλα εδω μεσα και κατι απειλές που μου εκτόξευσε ας γινει άντρας πρώτα να μην κρύβεται πισω απο ενα πισι και σε ερθει μετα να τις πραγματοποιήσει.
Φιλικα παντα.(εκτος του τελευταίου)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 21, 2014, 12:16:00 πμ από ANTONIO1967 » Καταγράφηκε

ο αναθρών ά όπωπε.
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #25 στις: Νοέμβριος 21, 2014, 09:04:43 πμ »

Καλημερα δεν αφηνετε τα νευρα και της παρεξηγησεις Θυμός
Εγω αλλαξα το αβαταρ μου με μια προσφατη που εβγαλα Γλώσσα Σαρκασμός
Εγω παντος εκει που μενω δεν προκειται να με βρειτε ποτε Στριφογύρισμα ματιών Σαρκασμός
Λοιπον κανω πλακα γιατι ολο νευρα τωρα τελευταια,ξεκολλατε επιτελους.
Φιλε Αμφιπολης πλακα κανω για να γελασουμε και αν σου ειναι ευκολο πες μας το μικρο σου ονομα.
Φιλικα Βασιλης Χαμόγελο
 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
nestor
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1556


ΔΕΝ ΘΥΣΙΑΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΩΛΕΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Νοέμβριος 21, 2014, 11:02:54 πμ »

Ερώτηση ....άσχετη....ο Σιμος που χάθηκε?  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Νοέμβριος 21, 2014, 11:12:24 πμ »

Ερώτηση ....άσχετη....ο Σιμος που χάθηκε?  Κλείσιμο ματιού
Στη λέσχη τον γνώρισε κανείς τελικά;
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #28 στις: Νοέμβριος 21, 2014, 11:16:19 πμ »

Εισαστε και οι δυο εκτος θεματος Φιλί
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
dca$h
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 997


Ποτε μην κανεις αυτο που δεν θελεις να σου κανουν


Προφίλ WWW
« Απάντηση #29 στις: Νοέμβριος 21, 2014, 11:18:14 πμ »

Ερώτηση ....άσχετη....ο Σιμος που χάθηκε?  Κλείσιμο ματιού
Στη λέσχη τον γνώρισε κανείς τελικά;
Μπα... Γιωργο δεν ηρθε ή τουλαχιστων κανενα νεο προσωπο δεν εμφανιστηκε.
Αρα ( λεω εγω τωρα ) ειναι καποιος γνωστος?Απορία
Καταγράφηκε

m42b18 isT
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences