Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 05, 2024, 06:09:35 μμ
Σελίδες: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 161
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2013 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 550195 φορές)
0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #1965 στις: Νοέμβριος 28, 2013, 09:00:18 μμ »

Πολύ γκρίνια για το φετινό πρόγραμμα που για μένα μέχρι τώρα ήταν το καλύτερο για τους συλλέκτες με μόνη εξαίρεση τον Πυθαγόρα. Ελπίζω και με τα υπόλοιπα τα φετινά να πάμε το ίδιο καλά.  Αν δούμε και τα πράγματα από την πλευρά της Τράπεζας που την συμφέρει να τα δώσει όλα στους εμπόρους . Ποίος έμπορος δεν θα αγόραζε τον Σοφοκλή - τον Πυθαγόρα νομίσματα με 1000 κομμάτια και η Τράπεζα θα έκοβε 50 παραστατικά με το 1/10 της δουλείας που έχει κάνει, ούτε ουρές και νούμερα και με τις μέρες στα email. Μην κοιτάμε μόνο με το τι νομίζουμε πως μας συμφέρει. Πρέπει να βρεθεί η σωστή χρυσή τομή και φέτος τουλάχιστον το προσπάθησαν.
Αγαπητε αν το πολυ γκρινια παει στο ποστ το δικο μου να αναρωτηθω μηπως πρεπει να τους αποστειλω και ευφημο μνεια γιατι εχουν στειλει επικυρωση παραγγελιας σε μειλ που εχει σταλει σε χρονο μεταγενεστερο απο αλλα τετοια?Τα υπολοιπα που γραφεις τουλαχιστον σε μενα ειναι ακαταλαβιστικα δηλαδη για να μην δουλευουν πολυ οι υπαλληλοι της τραπεζας και να κοβουν μονο 50 παραστατικα προτεινεις να παιρνουν τα νομισματα μονο οι εμποροι?Ε ας γινει ετσι τοτε να τα παρουν οι εμποροι να δουμε που θα τα δωσουν ομως γιατι συλλεκτες να βρεθουν να τα παρουν σου λεω δεν θα βρεθουν.Μια ρεαλιστικοτερη προταση θα ηταν να δεχθουν ως επισημο ας το πουμε ετσι φορεα την ΠΝΕ και να κοβουν ενα παραστατικο που θα καλυπτει εκατονταδες συλλεκτες.Ως συλλεκτης προσπαθω να βλεπω αυτο που με συμφερει και αυτο ειναι η προμηθεια ενος νομισματος αν και εφοσον καλυπτω τις προυποθεσεις τωρα αν δεν ειμαι σωστος στην τοποθετηση μου ευχαριστως να ακουσω τον αντιλογο
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #1966 στις: Νοέμβριος 28, 2013, 09:06:07 μμ »

Φιλαρακι μου αν εχει δωθει νομισμα 10.10 και σε μειλ σταλμενα πριν την ωρα αυτη στελνουν οτι λυπουμαστε μπλα μπλα μπλα εγω να δεις ποσο θα τους λυπηθω οταν παω εκει και ζητησω την λιστα και με ποια κριτηρια δοθηκαν τα νομισματα....ποτε εισαι ευκαιρος να παμε μαζι



Μη βιάζεσαι. Υπάρχει ακόμα χρονικό περιθώριο για να ακυρώσεις η για μη παραλαβή.
Οπότε αναμένουμε.....
Μιχαλη μου δεν καταλαβαινω τι λες....τι περιθωριο και ακυρωσεις λες....εχεις στειλει μειλ 09.45 και σε εχουν λιστα αναμονης αν γινει ακυρωση να παρεις ενω αλλο μειλ που εχει παει 10.10 ειδοποιηθηκε να παει να παραλαβει δηλαδη ετρεξες βγηκες 6ος και καλουν αυτον που βγηκε 15ος να παρει το νομισμα
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1967 στις: Νοέμβριος 28, 2013, 09:19:07 μμ »

ρε παληκαρια μηπως σας ακυρωσανε επειδη ειναι το δευτερο σας!!
μηπως κανατε αιτηση σε αλλο ονομα μεν αλλα ηταν η δευτερη αποστολη αιτησης απο το ιδιο ε μαιλ?
Καταγράφηκε
sirman
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 195


Προφίλ
« Απάντηση #1968 στις: Νοέμβριος 28, 2013, 09:24:12 μμ »

'Η απο τον ιδιο υπολογιστη...
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #1969 στις: Νοέμβριος 28, 2013, 09:27:21 μμ »

ρε παληκαρια μηπως σας ακυρωσανε επειδη ειναι το δευτερο σας!!
μηπως κανατε αιτηση σε αλλο ονομα μεν αλλα ηταν η δευτερη αποστολη αιτησης απο το ιδιο ε μαιλ?
Κάτι ξέρεις Λευτέρη. Εκ πείρας μιλάς;
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #1970 στις: Νοέμβριος 28, 2013, 10:11:47 μμ »

ρε παληκαρια μηπως σας ακυρωσανε επειδη ειναι το δευτερο σας!!
μηπως κανατε αιτηση σε αλλο ονομα μεν αλλα ηταν η δευτερη αποστολη αιτησης απο το ιδιο ε μαιλ?
Κάτι ξέρεις Λευτέρη. Εκ πείρας μιλάς;
πιστεψε ...οχι  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1971 στις: Νοέμβριος 28, 2013, 10:21:54 μμ »

ρε παληκαρια μηπως σας ακυρωσανε επειδη ειναι το δευτερο σας!!
μηπως κανατε αιτηση σε αλλο ονομα μεν αλλα ηταν η δευτερη αποστολη αιτησης απο το ιδιο ε μαιλ?
Κάτι ξέρεις Λευτέρη. Εκ πείρας μιλάς;

Φανη εαν καποιος κανει αποστολη απο το ιδιο εμαιλ (ας εχει η αιτηση αλλο ονομα) αυτος που το παιρνει του τα βγαζει και τα δυο μαζι!!
Τοτε προτιμουν να δωσουν μονο ενα και ακυρωνουν το αλλο γιατι ξερουν οτι προριζοντε για το ιδιο ατομο!!ας εχει αλλο ονομα η αιτηση!!
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #1972 στις: Νοέμβριος 28, 2013, 10:31:55 μμ »

Εντάξει Λευτέρη, το κατάλαβα.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5197

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #1973 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 11:14:00 πμ »

ρε παληκαρια μηπως σας ακυρωσανε επειδη ειναι το δευτερο σας!!
μηπως κανατε αιτηση σε αλλο ονομα μεν αλλα ηταν η δευτερη αποστολη αιτησης απο το ιδιο ε μαιλ?


Όχι Λευτέρη. Έκανα αίτηση για τη μάνα μου. Μία και μοναδική.
Αλλά και έτσι να είναι.....μπορούν να κρίνουν από ένα μέιλ; Ερωτώ. Θα ήταν αδύνατο να
παραγγείλουν(πραγματικά) δύο συλλέκτες από το ίδιο μέιλ,επειδή ο ένας δεν ασχολείται με κομπιούτερ;;
και ο άλλος τον διευκολύνει.(προσωπικά γνωρίζω τέτοιους συλλέκτες)
Δεν παραπονούμαι. Η επισήμανση όμως που κάνω είναι η εξής.
Ας μας πεί η τράπεζα,πως αξιολογεί τις αιτήσεις που δέχεται. Να ξέρουμε και εμείς βρε αδερφέ.
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1974 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 11:31:00 πμ »

απο οτι εχω καταλαβει (μιλωντας μαζι τους)εχουν προγραμμα που τραβανε τα εμαιλ απο τον σερβερ!!
οταν στελνουμε ε μαιλ τα συγκεντρωνουν και αναλογα την ωρα που στελνεις την αιτηση αυτοματα ειναι και σειρα προτεραιοτητας!!
Εγω ξερω παιδια που εκαναν αιτηση 10 και μιση και πηραν!!
Αλλα στην Ελλαδα ειμαστε και ολα μπορουν να συμβουν!!
Δεν χανετε κατι ομως να παρετε ενα τηλ. γιατι και γω οταν πηγα να παρω το δικο μου μου ειπαν οτι ο αριθμος της παραγγελιας δεν ισχυει και οτι το νομισμα εχει δωθει σε καπιοα κυρια!!
Τους ειπα οτι αυτα δεν ειναι σοβαρα πραγματα και να ψαξουν να βρουν το λαθος!!οπως και εγινε και τελικα μου το εδωσαν!!
παρτε λοιπον ενα τηλ. και πειτε τους να σας εξηγησουν πως γινετε ατομα που εχουν κανει αιτηση μετα απο σας να παιρνουν νομισματα και σεις οχι!!
Να δουμε τι θα πουν ρε αδερφε!!!
Καταγράφηκε
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #1975 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 11:39:10 πμ »

Επιδή έχουν γραφτεί πολλά μηνύματα, για ποιο νόμισμα μιλάτε? Το χρυσό?
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5197

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #1976 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 12:00:10 μμ »

Το μίνι χρυσό Γιώργο.
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #1977 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 12:24:07 μμ »

ρε παληκαρια μηπως σας ακυρωσανε επειδη ειναι το δευτερο σας!!
μηπως κανατε αιτηση σε αλλο ονομα μεν αλλα ηταν η δευτερη αποστολη αιτησης απο το ιδιο ε μαιλ?
Οχι φιλε μου ειναι απο διαφορετικο email
Καταγράφηκε
sirman
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 195


Προφίλ
« Απάντηση #1978 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 12:30:10 μμ »

ρε παληκαρια μηπως σας ακυρωσανε επειδη ειναι το δευτερο σας!!
μηπως κανατε αιτηση σε αλλο ονομα μεν αλλα ηταν η δευτερη αποστολη αιτησης απο το ιδιο ε μαιλ?
Οχι φιλε μου ειναι απο διαφορετικο email

Απο την ιδια IP?
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #1979 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 12:36:38 μμ »

απο την ιδια ΙΡ αλλα αυτο τι σχεση εχει σε ενα γραφειο υπαρχει ενα κομπιουτερ και δυο συλλεκτες στελνει ο ενας με το δικο του μειλ και ο αλλος με το δικο του μειλ πως θα μπορουσε να γινει διαφορετικα?Υπαρχει απαγορευση να στελνονται απο την ιδια ΙΡ αιτησεις?
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 161
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences