Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 05, 2024, 10:28:37 μμ
Σελίδες: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 161
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2013 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 550241 φορές)
0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
ΝΙΚΟΣ
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 221



Προφίλ
« Απάντηση #1875 στις: Νοέμβριος 20, 2013, 01:18:45 μμ »

Ανέβασέ μας λίγο
Καταγράφηκε
sillektaras
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 63


Προφίλ
« Απάντηση #1876 στις: Νοέμβριος 20, 2013, 06:19:38 μμ »

Μιλησα πριν απο λιγο με την τραπεζα και μου ειπαν οτι δεν εχει τελειωσει η αποστολη
απαντησεων για τισ ηλεκτρονικες υποβολες αιτησεων.
Εχει ακομα αρκετα email να στειλει
χαιρετισμους

στην αναγκη θα το παρουμε διπλη τιμη
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #1877 στις: Νοέμβριος 20, 2013, 06:47:38 μμ »

Υπάρχει ένα στα πωλούνται  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
Vangeliz
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 933


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1878 στις: Νοέμβριος 21, 2013, 12:39:56 μμ »

Πήρα και εγώ την έγκριση μου. Μεγάλο χαμόγελο
Την είχα στείλει την φόρμα 9:16 αλλά ζήτησα και κάποια άλλα πράγματα οπότε ίσως για αυτό πήρα απάντηση αργότερα από άλλους.
Πάντως ακόμα στέλνουν απαντήσεις.
Καταγράφηκε

Το προφίλ μου στο colnect.
https://colnect.com/en/collectors/collector/BadVariemai
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #1879 στις: Νοέμβριος 25, 2013, 03:27:37 μμ »

Πολυς λογος εγινε για το μινι χρυσο. Εγω και μερικοι φιλοι που δεν εχουμε παρει απαντηση ακομα θα υποθεσω οτι δεν ειμαστε στους τυχερους. Οποτε περα απο τα αστεια θα ευχηθω καλοριζικο στους τυχερους που το πηραν γιατι εγω αμεσα δεν προκειται να το αγορασω. Για να ειμαι ακριβης θα το παρω οταν η τιμη του φτασει στα 80 ευρω. Μεχρι τοτε θα το προσεχουν οι εμποροι και αλλοι συλλεκτες για μενα. Και αν δεν φτασει εκει η τιμη, δεν πειραζει, θα κανει παρεα με τα αλλα στοκαρισμενα αδερφακια του.
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5197

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #1880 στις: Νοέμβριος 25, 2013, 03:34:16 μμ »

Έχεις απόλυτο δίκιο. Εγώ είχα κάνει αίτηση για ''δεύτερο'' στης 10:22
και μου ήρθε σήμερα αρνητική απάντηση. Λύπη  Κλάμα
Επίσης και φίλου.....τα ίδια. Την είχε κάνει 10:10.αρνητική  Κλάμα
Καταγράφηκε
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #1881 στις: Νοέμβριος 25, 2013, 03:46:48 μμ »

Δεν εχει να κανει μονο με την ωρα. Ο STYLOROC για παραδειγμα οπως ειπε ο ιδιος εκανε αιτηση μετα τις 10.30 και πηρε. Δεν υπονοω τιποτα για τον χρηστη.
Καποια πραγματα δεν αλλαζουν ποτε ειτε ονλινε γινονται οι παραγγελιες ειτε eshop φτιαχτει...
Εξαλλου ειχαμε και μεγαλη κινητοποιηση απο συγγενεις φιλους γνωστους κλπ. Τα ειχαμε πει αυτα. Ε και μειναμε αλλα 500 που θα πανε σε εμπορους.
Καταγράφηκε
sirman
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 195


Προφίλ
« Απάντηση #1882 στις: Νοέμβριος 25, 2013, 04:03:51 μμ »

Συγγνωμη ρε παιδια αλλα στις 9.20 ειχε 200 ατομα ουρα στην τραπεζα.
Στο ιντερνετ που το μονο που εχεις να κανεις ειναι να ξυπνησεις και να τη στειλεις εσεις τη στειλατε 10.30 και περιμενατε να συμπεριληφθειτε?
Καταγράφηκε
teutates
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2469



Προφίλ WWW
« Απάντηση #1883 στις: Νοέμβριος 25, 2013, 04:44:54 μμ »

Κανένας δεν περίμενε τόση ζήτηση μέσω Internet και τα νομίσματα για αυτό το κανάλι διάθεσης ήταν μόλις 50.
Και μην ξεχνάμε η φόρμα παραγγελίας "ανέβηκε" στο site της Τράπεζας μετά τις 8:30.
Όσο για την τιμή του, κανείς δεν ξέρει πού θα είναι μετά από ένα μήνα ή μετά από ένα χρόνο αλλά για 80 ευρώ το κόβω "χλωμό" έως κίτρινο.
Καταγράφηκε

spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #1884 στις: Νοέμβριος 25, 2013, 04:53:38 μμ »

Συγγνωμη ρε παιδια αλλα στις 9.20 ειχε 200 ατομα ουρα στην τραπεζα.
Στο ιντερνετ που το μονο που εχεις να κανεις ειναι να ξυπνησεις και να τη στειλεις εσεις τη στειλατε 10.30 και περιμενατε να συμπεριληφθειτε?

Καλα λες. Επρεπε να παρατησουμε τις δουλειες μας και να περιμενουμε καραουλι ποτε θα ανεβει η αιτηση για να τη στειλουμε στο επομενο λεπτο.
Και ταυτοχρονα επρεπε να στειλουμε και τιποτα συγγενεις φιλους και οποιον αλλο ηταν προχειρος για να στηθουν στην ουρα να παρουν ενα νομισμα.
Διαβασε ρε sirman τι γραφουμε πιο πανω και μην καταλαβαινεις οτι θελεις.
Καταγράφηκε
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #1885 στις: Νοέμβριος 25, 2013, 05:04:16 μμ »

Κανένας δεν περίμενε τόση ζήτηση μέσω Internet και τα νομίσματα για αυτό το κανάλι διάθεσης ήταν μόλις 50.
Και μην ξεχνάμε η φόρμα παραγγελίας "ανέβηκε" στο site της Τράπεζας μετά τις 8:30.
Όσο για την τιμή του, κανείς δεν ξέρει πού θα είναι μετά από ένα μήνα ή μετά από ένα χρόνο αλλά για 80 ευρώ το κόβω "χλωμό" έως κίτρινο.


Σαμπως ειπα εγω οτι θα φτασει στα σιγουρα εκει? Μπορει και να μην φτασει ποτε. Παντως εγω παραπανω δεν δινω. Αυτο λεω. Οπως δεν μου εχει λειψει το χρυσο 200 ευρω του 2003 που δεν το εχω, ετσι δεν θα μου λειψει ουτε αυτο. Σε τετοιο γαιτανακι με τις τιμες που γινεται μεταξυ τραπεζας εμπορων κλπ εγω δεν προκειται να συμβαλλω ουτε στο παραμικρο. Υπαρχουν πολλοι αλλοι που αγοραζουν σε οποια τιμη τους πουν. Εγω εμαθα να κανω υπομονη και να αγοραζω στις τιμες που κρινω εγω λογικες.
Καταγράφηκε
Kρηνιώτης
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 275


Ότι λάμπει δεν είναι μόνο χρυσός!!


Προφίλ
« Απάντηση #1886 στις: Νοέμβριος 25, 2013, 06:08:55 μμ »

Κανένας δεν περίμενε τόση ζήτηση μέσω Internet και τα νομίσματα για αυτό το κανάλι διάθεσης ήταν μόλις 50.
Και μην ξεχνάμε η φόρμα παραγγελίας "ανέβηκε" στο site της Τράπεζας μετά τις 8:30.
Όσο για την τιμή του, κανείς δεν ξέρει πού θα είναι μετά από ένα μήνα ή μετά από ένα χρόνο αλλά για 80 ευρώ το κόβω "χλωμό" έως κίτρινο.


Σαμπως ειπα εγω οτι θα φτασει στα σιγουρα εκει? Μπορει και να μην φτασει ποτε. Παντως εγω παραπανω δεν δινω. Αυτο λεω. Οπως δεν μου εχει λειψει το χρυσο 200 ευρω του 2003 που δεν το εχω, ετσι δεν θα μου λειψει ουτε αυτο. Σε τετοιο γαιτανακι με τις τιμες που γινεται μεταξυ τραπεζας εμπορων κλπ εγω δεν προκειται να συμβαλλω ουτε στο παραμικρο. Υπαρχουν πολλοι αλλοι που αγοραζουν σε οποια τιμη τους πουν. Εγω εμαθα να κανω υπομονη και να αγοραζω στις τιμες που κρινω εγω λογικες.


Είμαστε στο ίδιο πνεύμα συνάδελφε συλλέκτη.....μη το φωνάζεις όμως,κάνεις κακό στους
επιτήδιους!!!!!!!
Καταγράφηκε
ΝΙΚΟΣ
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 221



Προφίλ
« Απάντηση #1887 στις: Νοέμβριος 25, 2013, 06:09:09 μμ »

Συγγνωμη ρε παιδια αλλα στις 9.20 ειχε 200 ατομα ουρα στην τραπεζα.
Στο ιντερνετ που το μονο που εχεις να κανεις ειναι να ξυπνησεις και να τη στειλεις εσεις τη στειλατε 10.30 και περιμενατε να συμπεριληφθειτε?

Καλα λες. Επρεπε να παρατησουμε τις δουλειες μας και να περιμενουμε καραουλι ποτε θα ανεβει η αιτηση για να τη στειλουμε στο επομενο λεπτο.
Και ταυτοχρονα επρεπε να στειλουμε και τιποτα συγγενεις φιλους και οποιον αλλο ηταν προχειρος για να στηθουν στην ουρα να παρουν ενα νομισμα.
Διαβασε ρε sirman τι γραφουμε πιο πανω και μην καταλαβαινεις οτι θελεις.

Δίκιο έχεις, λέω στο αφεντικό σταματάω τα πάντα γιατί περιμένω να στείλω mail χα χα χα
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #1888 στις: Νοέμβριος 25, 2013, 06:50:54 μμ »

Κανένας δεν περίμενε τόση ζήτηση μέσω Internet

Μου άρεσε αυτό.

Κατά τα άλλα, πάντα φταίει το κράτος που δεν μας εξυπηρετεί...
(σύμφωνα με άλλους, βέβαια)
Καταγράφηκε
teutates
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2469



Προφίλ WWW
« Απάντηση #1889 στις: Νοέμβριος 25, 2013, 06:59:01 μμ »

Είμαι σίγουρος ότι εδώ τηρήθηκε η σειρά προτεραιότητας, απλά όταν η ζήτηση υπερβαίνει κατά πολύ την προσφορά οι δυσαρεστημένοι είναι πολλοί και έχουν τους λόγους τους.
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 161
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences