Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 05, 2024, 04:55:39 μμ
Σελίδες: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 161
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2013 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 550183 φορές)
0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
kostas1
Επισκέπτης
« Απάντηση #1470 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 08:30:12 μμ »

να κανω και εγω μια ερωτηση τι υπολογιζετε πρεπει να ειμαστε εκει απο τις 8 η μπορουμε να ειμαστε και στις 9-10 απ οσο γνωριζω θα μοιραστουν 500 σ ε συλλεκτες και 500 σε εμπορους.
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #1471 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 09:26:08 μμ »

Γιατί να μην αναμένεται κίνηση; Φέτος είναι 1000 κομμάτια ενώ πέρυσι ήταν 4000 για αυτό υπάρχουν ακόμα στην τράπεζα, όποιος θέλει να πάρει σίγουρα το φετινό μίνι, να πάει πρωί όπως θα κάνω και εγώ και πολλοί άλλοι.Εξάλλου αξίζει γιατί είναι ένα όμορφο μικροτέχνημα του μέλους μας κ. Σταματόπουλου.
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #1472 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 10:20:49 μμ »

Συμφωνώ και εγώ. Δεν αναμένω όμως να υπάρξει πρόβλημα αφού θα διατεθούν 500 κομμάτια απο ότι ακούστηκε.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
ΡΑVMK3
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 649


Προφίλ
« Απάντηση #1473 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 10:21:42 μμ »

Το νόμισμα πρέπει να το πάρουμε,
εκτός  του ότι συμφωνώ απόλυτα με τον xmac,
είναι και το δεύτερο στην σειρά......που κόβουμε,
άρα αν μη τι άλλο την συλλογή μου θα την τιμήση δεόντος.
Προσωπικά μιλάω πάντα.
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #1474 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 10:33:27 μμ »

+10
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #1475 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 10:36:00 μμ »

Συμφωνώ με τους 2 τελευταίους φίλους, όμως Φάνη 500 κομμάτια εγώ νομίζω είναι λίγα γιατί πχ εγώ θα πάρω 3 κομμάτια (1 για κάθε παιδί μου) πολλοί θα κάνουν ίσως το ίδιο.
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #1476 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 10:40:39 μμ »

Αμάν αυτά τα παιδιά  Απορία  Πλάκα κάνω  Μεγάλο χαμόγελο

Πάντως εγώ τα μαζεύω για τον εαυτό μου (εκτός απο κάποια γραμματόσημα που αρέσουν στις κόρες μου)  Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
kostas1
Επισκέπτης
« Απάντηση #1477 στις: Νοέμβριος 03, 2013, 11:55:47 μμ »

Συμφωνώ με τους 2 τελευταίους φίλους, όμως Φάνη 500 κομμάτια εγώ νομίζω είναι λίγα γιατί πχ εγώ θα πάρω 3 κομμάτια (1 για κάθε παιδί μου) πολλοί θα κάνουν ίσως το ίδιο.

νομιζω οτι μεχρι 1 εχει δικαιωμα ο καθενας να παρει
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #1478 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 12:12:51 πμ »

Άντε μην υποβάλω ένσταση, ότι οι ανήλικοι δεν έχουν δικαίωμα δικαιοπραξίας και επομένως δεν μπορούν να έχουν δοσοληψίες με τράπεζες...
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 04, 2013, 07:01:15 πμ από sac » Καταγράφηκε
Han
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 890


Προφίλ
« Απάντηση #1479 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 04:23:22 πμ »

Φίλε xmac δυστυχώς από ένα θα δώσουν στον καθένα όπως έγινε και στα ασημένια, άμα μπορείς φέρε όσους έχουν αστυνομική ταυτότητα να περιμένουν μαζί μας έξω από την τράπεζα. Φαντάσου θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ και ας έχω χαμηλό οξυγόνο αίματος, γιατί δεν θέλω να το χάσω
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #1480 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 07:07:50 πμ »

Όσοι έχετε εγκύους, υπερήλικες, ανάπηρους, αρρώστους κλπ στην οικογένεια, πάρτε τους μαζί σας. Θα εξυπηρετηθούν κατά προτεραιότητα...
Καταγράφηκε
dionisisx
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1581


Προφίλ
« Απάντηση #1481 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 09:01:45 πμ »

Απλα ελεινο...
Καταγράφηκε
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #1482 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 10:43:08 πμ »

να κανω και εγω μια ερωτηση τι υπολογιζετε πρεπει να ειμαστε εκει απο τις 8 η μπορουμε να ειμαστε και στις 9-10 απ οσο γνωριζω θα μοιραστουν 500 σ ε συλλεκτες και 500 σε εμπορους.
Το καλυτερο φιλε μου ειναι να εισαι εκει απο τις 5 το πρωι για να πιασεις σειρα και να εισαι σιγουρος  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Η κινητοποιηση αναμενεται μεγαλη!!!

Φίλε xmac δυστυχώς από ένα θα δώσουν στον καθένα όπως έγινε και στα ασημένια, άμα μπορείς φέρε όσους έχουν αστυνομική ταυτότητα να περιμένουν μαζί μας έξω από την τράπεζα. Φαντάσου θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ και ας έχω χαμηλό οξυγόνο αίματος, γιατί δεν θέλω να το χάσω
Ετσι ειναι. Οσο περισσοτεροι τοσο το καλυτερο. Και ειδικα αν εχουν διαφοερετικο επιθετο στην ταυτοτητα για να μην φαινεται συγγενεια, ακομα καλυτερα! Κι για να θολωσουν ακομα περισσοτερο τα νερα, ας μη μιλανε μεταξυ τους στην ουρα και να το παιζουν αγνωστοι! Ετσι δεν θα υπαρξουν και μουρμουρες απο κανεναν!
Ειδικα στην περιτωση σου φιλε Han, θα μπορουσες να παρεις και καποια ιατρικη βεβαιωση η αν εχεις κανενα ιατρικο μηχανημα για να εξυπηρετηθεις κατα προτεραιοτητα!

Όσοι έχετε εγκύους, υπερήλικες, ανάπηρους, αρρώστους κλπ στην οικογένεια, πάρτε τους μαζί σας. Θα εξυπηρετηθούν κατά προτεραιότητα...
Ετσι ειναι. Το εχουμε ξαναπει. Γεροι και γριες επιβαλλεται να ερθουν και να στηθουν στην ουρα. Πρωτον, ετσι και αλλιως ξυπνανε πολυ πρωι. Δευτερον εχουν συνηθισει απο ικα, δημοσιο, τραπεζες και λοιπες υπηρεσιες και δεν παθαινουν τιποτα οσο εξασθενημενοι και να φαινονται. Αν εχουν δε, και τρεμαμμενα χερια η ερθουν με κανενα Π για να φαινεται οτι δεν μπορουν να στεκονται πολυ ωρα ορθιοι, το τελειο!!!
Και οι εγκυες πολυ σωστα φιλε sac μπορουν να κανουν εξαιρετικη δουλεια! Και μαλιστα οσο μεγαλυτερη η κοιλια, τοσο το καλυτερο! Εχουν και προτεραιοτητα εναντι και της προηγουμενης κατηγοριας! Αν μπορουν να εχουν και κανενα μικρο παιδακι μαζι τους ακομα καλυτερα! Ειναι σχεδον βεβαιο οτι θα εξυπηρετηθουν κατα προτεραιοτητα και ενδεχεται μαλιστα να παρουν και δευτερο νομισμα, γιατι οπως και να το κανουμε μια συμπονοια την προκαλουν.
Ολοι στον αγωνα για το μεροκαματο λοιπον! Δεν ειναι ευκολη η ζωη!

Απλα ελεινο...
Γιατι ελεινο dionisisx? Για αλλους ειναι τροπος ζωης!
Καταγράφηκε
Αντωνης
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 652

Τι κανεις μπαρμπα?? κουκια σπερνω....


Προφίλ
« Απάντηση #1483 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 10:46:33 πμ »

καλημερα !εμεις που ειμαστε στα νησια θα εχουνε να μας δωσουνε την ιδια μερα  Απορία
Καταγράφηκε
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #1484 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 10:57:14 πμ »

καλημερα !εμεις που ειμαστε στα νησια θα εχουνε να μας δωσουνε την ιδια μερα  Απορία
Οχι φιλε. Εσας στα νησια ετσι και αλλιως σας εχουν χεσμ...... Αν εχεις κανεναν στην Αθηνα που να εμπιπτει στην παραπανω κατηγορια, στειλτον στα κεντρικα για να εισαι σιγουρος οτι θα παρει.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 161
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences