Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 07, 2024, 03:15:34 πμ
Σελίδες: 1 ... 7 8 [9]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: καλησπερα  (Αναγνώστηκε 39275 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #120 στις: Μάρτιος 21, 2012, 03:40:29 μμ »

Γιαννη δεν καταλαβες καθολου το νοημα του ποστ μου.
Καλα εκανε ο Βασιλης και ξεκινησε ολη την φαση με το σλαμπαρισμα στην Γαλλια.
Εγω αναφερομαι στη δραχμη του 1910 και την χαμηλη τιμη που εφερε στην δημοπρασια.Η κυριοτερη αιτια κατα την αποψη μου ειναι οτι υπαρχουν σ αυτην την βαθμολογια μονο στην pcgs  αλλα 15 κομματια.Πριν 2 χρονια μια ιδια θα εκανε 300 ευρω οταν το population θα εγραφε 3 ή 4.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 21, 2012, 04:04:41 μμ από epop » Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #121 στις: Μάρτιος 21, 2012, 08:18:29 μμ »

σιγουρα αναργυρε εχεις δικιο.αλλα σκεψου οτι ακομα τσακωνομαστε,περι πιστοποιησεων!!!η απλη λογικη μας δειχνει, οτι ολο και πιο πολλα ατομα, αποδεχονται πλεον,να πιστοποιουν τα καλα νομισματα τους!!!θες για λογους προστασιας,η και οικονομικης ανοδου,θα δεις στην πορεια, ποσα? θα βγουν ακομα!!!αλιμονο δεν το εγραψα ως αντιπαραθεση απεναντι σου,αλλα ουτε εχει αναγκη ο βασιλης, εμενα να τον υπερασπιστω.απλως σιγα-σιγα,θα αποδεχομαστε, οτι τα καλα(υψηλης καταστασης,προυφ) η σπανια κομματια,πρεπει καποτε να προστατευονται.παντα βεβαια, θα υπαρχουν και τα απιστοποιητα,για αυτους που θελουν να αγγιζουν προσεκτικα ενα f-vf,η και εξαιρετικο,αλλα πιστευω οτι δεν ειναι φρονιμο να πιανουμε ενα προυφ,η ενα 65αρι με τα χερια,να μας πεφτει κατω,και αλλα πολλα.με φιλικους χαιρετισμους παντα!!!γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 7 8 [9]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences