Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 06, 2024, 07:58:08 μμ
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Νεροπιστολα  (Αναγνώστηκε 36429 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #75 στις: Ιούλιος 15, 2013, 06:20:55 μμ »

ξέρεις γιατί δεν κλωτσά το saiga?;Εχει την ανάκρουση του kalasnikov.
Υπόψιν δεν έχω βαρεσει,μου το είπε ένας κολλητός μου.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #76 στις: Ιούλιος 15, 2013, 06:23:07 μμ »

Βασιλη,δεν μπορω να πω για το ΑΚ γιατι ειναι ενα οπλο το οποιο πιστευω οτι δεν θα επαιρνα ποτε..δεν μου αρεσει καθολου και δεν ασχοληθηκα ποτε με αυτο ουτε εγκυκλοπεδικα..το saiga,παρολο που ειναι μια λειοκαννη εκδοση του ΑΚ,θεωρω οτι ειναι τρομερο!!
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #77 στις: Ιούλιος 15, 2013, 06:34:26 μμ »

Βασιλη,δεν μπορω να πω για το ΑΚ γιατι ειναι ενα οπλο το οποιο πιστευω οτι δεν θα επαιρνα ποτε..δεν μου αρεσει καθολου και δεν ασχοληθηκα ποτε με αυτο ουτε εγκυκλοπεδικα..το saiga,παρολο που ειναι μια λειοκαννη εκδοση του ΑΚ,θεωρω οτι ειναι τρομερο!!

Απο τα πολεμικά έχω ρίξει στο στρατό στανταρ με g3 το οποίο μπλοκάριζε συνεχώς και με fn fallow στην καβύλη(το απολυτο εργαλειο)και πάρα fn στην Καρωτή.
To ak 47 απλά γαμεί και δέρνει,εχω ριξει στο Ezerkrast κοντά στο Bergi πρώην ναζιστικο στρατοπεδο στην Λεττονία ,έξω απο thn Riga.
Οπτε πάω το επαναλαμβάνω ανελιπώς.
Μετά την πράξη απλά γελάς μέσα και έξω σου.Νιώθεις σιγουριά.

Να καταλάβεις διαφορά απο μας,τα παιδιά μου τώρα ειναι εκεί και ρίχνουν με εκπαιδευτές τρεις φορές την εβδομάδα!
Οχι βέβαια με ΑΚ αλλά μαθαίνουν να σέβονται τα όπλα απο παιδιά

Την επόμενη φορά που θα πάω αμερική έχω στα υπόψιν να ξεκαβλώσω με ak57 που έχουν φέρει και βεβαια με AR15.
Τον Γενάρη που θα πάω δυο μέρες στο coin show μετά καρφωτός στο νιουτζερζυ με το φίλο μου για ετήσιο οπλοξεχαρμάνιασμα.Εάν θες είσαι προσκεκλημενος μου,και στο show kai sto shooting range.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #78 στις: Ιούλιος 15, 2013, 06:37:05 μμ »

κανονίζουμε να πάμε πολλοί χτο coin show να γουστάρουμε? Με αμερικανικες μπριζόλες κλπ/?
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #79 στις: Ιούλιος 15, 2013, 06:40:19 μμ »

κανονίζουμε να πάμε πολλοί χτο coin show να γουστάρουμε? Με αμερικανικες μπριζόλες κλπ/?

Λάκη και στο show και sto Shooting range.

Θα σου μεινει αξέχαστο.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #80 στις: Ιούλιος 15, 2013, 06:42:17 μμ »



ΕΝΑ ΟΠΛΟ μια ιστορια ...εκατονταδες στρατοι...εκατομυρια δοκιμες...
ο τυπος απλα αφησε ιστορια Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #81 στις: Ιούλιος 15, 2013, 06:44:03 μμ »

δεν ειμαι της αποψης οτι το ΑΚ δεν ειναι καλο,απλα εγω δεν το προτιμω..πχ μια ferrari ειναι εργαλειαρα για πολλους,εγω δεν το γουσταρω..ετσι και με αυτο..δυστυχως δεν ειχα την τυχη να ριξω με αλλο πολεμικο εκτος απο το G3 στον στρατο και ειχα χασει και το 5ημερο βολων λογω χειρουργειου.. Κλάμα Κλάμα αλλα με αυτα που εχω ριξει σε συλλογο,συνηθως ειναι handguns εκτος απο τα δυο που ανεφερα παραπανω και μια καραμπινα η οποια δεν μου αρεσε.. Αναποφασιστικότητα παντως αν τυχει και βρεθω εξωτερικο και μπορω να ριξω με τετοια,σιγουρα θα δοκιμασω!
και η Μ###### ειναι πως οι συλλογοι ειχαν την πολυτελεια να παρουν πολυβολα οπλα αλλα τους το αλλαξαν και αυτο και τωρα επιτρεπεται μονο εκεινα που οπλιζεις καθε φορα για να ριξεις μια σφαιρα (δεν θυμαμαι πως λεγονται..)

υγ:οταν πας εκτος,θυμισου να ριξεις και για μας καμια!! Γλώσσα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #82 στις: Ιούλιος 15, 2013, 06:48:38 μμ »

αδεια οπλοφορίας στον Τριανταφυλλόπουλο που δεν εχει καν στον στρατο πως του δώσανε ρε παιδια?


αυτός έχει μπάρμπα στην Κωρόνη.
Στην Κηφισιά νομίζω μένει,αλήθεια δεν πάμε να του το πάρουμε?
Τζαμπα το όπλο.

Δεν θα γούσταρες να του πουλήσουμε καμποιλίκη ,να το τραβήξει ο τσάτσος και να του το βάλουμε στον κώλο και μετά να του το πάρουμε?χε χε χε
Βασιλη καλα τα λες,,,μονο που πισω του για πολλα χρονια ειναι ενας μαλλιας με κοτσιδα που δεν τον εχει τζαμπα
και δεν πρεπει να ειναι και το καλυτερο παιδι,,, Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #83 στις: Ιούλιος 15, 2013, 06:54:16 μμ »

δεν ειμαι της αποψης οτι το ΑΚ δεν ειναι καλο,απλα εγω δεν το προτιμω..πχ μια ferrari ειναι εργαλειαρα για πολλους,εγω δεν το γουσταρω..ετσι και με αυτο..δυστυχως δεν ειχα την τυχη να ριξω με αλλο πολεμικο εκτος απο το G3 στον στρατο και ειχα χασει και το 5ημερο βολων λογω χειρουργειου.. Κλάμα Κλάμα αλλα με αυτα που εχω ριξει σε συλλογο,συνηθως ειναι handguns εκτος απο τα δυο που ανεφερα παραπανω και μια καραμπινα η οποια δεν μου αρεσε.. Αναποφασιστικότητα παντως αν τυχει και βρεθω εξωτερικο και μπορω να ριξω με τετοια,σιγουρα θα δοκιμασω!
και η Μ###### ειναι πως οι συλλογοι ειχαν την πολυτελεια να παρουν πολυβολα οπλα αλλα τους το αλλαξαν και αυτο και τωρα επιτρεπεται μονο εκεινα που οπλιζεις καθε φορα για να ριξεις μια σφαιρα (δεν θυμαμαι πως λεγονται..)

υγ:οταν πας εκτος,θυμισου να ριξεις και για μας καμια!! Γλώσσα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

ρε σου λέω 300 ευρό με airbaltic άμα τα κλεισεις νωρίς ΑΛΕ ΡΕΤΟΥΡ ,εκει έχουμε σπίτη να μείνουμε,παμε στο Ezerkrast με το τραινο να δειτε και την Λεττονική φύση και με 80 λατ βαράμε όλη μέρα με ολόκληρο το Σοβιετικό οπλοστάσιο.
Καθόμαστε 3 μέρες και θα μας στοιχίσει οσο κάνει μια χρυσή λίρα.Δεν αξίζεις να χαλάσεις μια χρυσή λιρα για πάρτυ σου?Μια φορά θα ζήσουμε.

Το μονο είναι οτι θα γυρίσουμε κουφοι για κανα δυο μέρες.
Θα αγαπήσεις και το ΑΚ47 και μάλιστα Ρωσικο,όχι τις μούφες τα κινέζικα που στην τρίτη γεμιστήρα πιτσικάρει η κάνη.

Ποιο φθηνά ειναι να πας 3 μέρες Βαλτική παρά 3 μέρες στο Πηλιο.

Ελληνα ξέρω τι δουλειά κάνεις.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #84 στις: Ιούλιος 15, 2013, 06:56:14 μμ »

ωραία να κανονίσουμε. . . . . θα πάω και στα αμερικάνικα ενεχυροδανειστηρια (PAWN) τα βλεπω στο history channel πολυ τα γουστάρω.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #85 στις: Ιούλιος 15, 2013, 06:57:15 μμ »

αδεια οπλοφορίας στον Τριανταφυλλόπουλο που δεν εχει καν στον στρατο πως του δώσανε ρε παιδια?


αυτός έχει μπάρμπα στην Κωρόνη.
Στην Κηφισιά νομίζω μένει,αλήθεια δεν πάμε να του το πάρουμε?
Τζαμπα το όπλο.

Δεν θα γούσταρες να του πουλήσουμε καμποιλίκη ,να το τραβήξει ο τσάτσος και να του το βάλουμε στον κώλο και μετά να του το πάρουμε?χε χε χε
Βασιλη καλα τα λες,,,μονο που πισω του για πολλα χρονια ειναι ενας μαλλιας με κοτσιδα που δεν τον εχει τζαμπα
και δεν πρεπει να ειναι και το καλυτερο παιδι,,, Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Αμα μακουμπίσει...............θα του κάνω μύνηση κ αγωγή μαζί! Σαρκασμός
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #86 στις: Ιούλιος 15, 2013, 07:01:11 μμ »

εγω το κοβω να την πεφτει στον Σκαρακη καμια Αντιτρομοκρατικη...και να μας κλεινουν
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #87 στις: Ιούλιος 15, 2013, 07:02:52 μμ »

Αντε να ανεβαινουμε  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Goran Bregovic Kalashnikov LIVE @ Athens (Glyfada)
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #88 στις: Ιούλιος 15, 2013, 07:08:06 μμ »

ρε σου λέω 300 ευρό με airbaltic άμα τα κλεισεις νωρίς ΑΛΕ ΡΕΤΟΥΡ ,εκει έχουμε σπίτη να μείνουμε,παμε στο Ezerkrast με το τραινο να δειτε και την Λεττονική φύση και με 80 λατ βαράμε όλη μέρα με ολόκληρο το Σοβιετικό οπλοστάσιο.
Καθόμαστε 3 μέρες και θα μας στοιχίσει οσο κάνει μια χρυσή λίρα.Δεν αξίζεις να χαλάσεις μια χρυσή λιρα για πάρτυ σου?Μια φορά θα ζήσουμε.

Το μονο είναι οτι θα γυρίσουμε κουφοι για κανα δυο μέρες.
Θα αγαπήσεις και το ΑΚ47 και μάλιστα Ρωσικο,όχι τις μούφες τα κινέζικα που στην τρίτη γεμιστήρα πιτσικάρει η κάνη.

Ποιο φθηνά ειναι να πας 3 μέρες Βαλτική παρά 3 μέρες στο Πηλιο.

Ελληνα ξέρω τι δουλειά κάνεις.


Μαλιστα!!πολυ ενδιαφερον η προταση σου!!ελπιζω να το κανονισουμε καποια στιγμη!! εχω και καιρο να ριξω και θα παθω λαλα εκει!! Σαρκασμός Σαρκασμός

σας αφηνω ομως τωρα να παω στα σκυλακια μου!! Γλώσσα Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #89 στις: Ιούλιος 15, 2013, 07:17:02 μμ »

Αντε να βαλουμε και κανα σοβαρο οπλο.Οποιος τα βρει ειναι αλανι μεγαλο  Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences