Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 14, 2024, 04:52:25 πμ
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΑΝΕΣΤΡΑΜΜΕΝΕΣ ΑΓΚΥΡΕΣ!!! ΓΝΩΜΕΣ!!  (Αναγνώστηκε 23541 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #45 στις: Απρίλιος 26, 2014, 11:53:51 πμ »

ΥΓ Ολα βρισκονται και ολα εχουν την τιμη τους!
Σωκράτη , να σε ενημερώσω επίσης πως πέραν του χρηματικού(της τιμής που λές) παίζει ρόλο και η φερεγγυότητα,ήθος αυτού που θα συναλλαχθείς...............πρόσφατα ΕΓΩ και καλορίζικο μου είπαν, και την τιμή συμφώνησα και μετά και την προκαταβολή ,άρχισαν τα "ξέρεις,άλλαξα γνώμη και δεν ξέρω πως να στο πω ,το μετάνιωσα και άλλα πολλά ...................."δλδ ΕΜΠΑΙΓΜΟΣ!!!
Καταγράφηκε

dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Απρίλιος 26, 2014, 02:45:04 μμ »

Παράθεση από: sokratis-coins link=topic= :-*13662.msg181036#msg181036 date=1398451316
Καλησπέρα σε όλους. Και όμως υπάρχει άγκυρα GEM BU... πέρα από την γνωστή μεγάλου συλλέκτη. Εάν και εφ'οσον ερθει στα χερια μου δεν θα βιαστω και θα εχετε ολοι τον χρονο να την δειτε απο κοντα στην λεσχη. Μακαρι ο κατοχος της να την δωσει. Να ξερετε και κατι ακομα. Μην κρινετε τον αριθμο των εναπωμειναντων νομισματων απο αυτα που ξερετε μεχρι σημερα. Υπαρχουν πολλοι γνωστες του αντικειμενου και μη που εχουν στην κατοχη τους "διαμαντια" που μπορει να εμφανιστουν μετα απο δεκαετιες.  Κλείσιμο ματιού

ΥΓ Ολα βρισκονται και ολα εχουν την τιμη τους!
Και για να καταλάβεις ότι έχεις έρθει σε πιστολιδι εφοδιασμενος με σουγιά, το όνομα του πωλητη είναι Γιάννης, και το τηλεφωνο του λήγει σε 685.  Κάνω λάθος?  Φιλί
Καταγράφηκε

sokratis-coins
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 193



Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Απρίλιος 26, 2014, 03:53:13 μμ »

Καλησπερα! Δεν μου αρεσει να έρχομαι σε αντιπαραθεση με κανεναν. Και ειμαι υπερηφανος γι'αυτο. Καποιος πουλουσε δυο ανεστραμμενες αγκυρες. Μου τηλεφωνησε βλεποντας μια αγγελια μου για αγορα 20δραχμων του 1960 και μου ειπε εχω και 2 αγκυρες, τις θες. Λεω φερτες να τις δω. Ο πωλητης μου ειπε την τιμη και εγω συμφωνησα. Απο εκει και περα, εφόσον ηρθαν στην κατοχη μου τις διαχειριστηκα οπως εγω ηθελα, δεν επεφτε λογος σε κανεναν (εαν θα τις πουλουσα η θα τις κρατουσα). Που βλεπετε το προβλημα και τα πιστολιδια?  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
sokratis-coins
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 193



Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Απρίλιος 26, 2014, 03:55:41 μμ »

Παντοτε με φιλικη διαθεση. Που βλεπετε το κακο με το να αναφερω οτι εχω μαρτυριες για ακυκλοφορητη ανεστραμμενη αγκυρα. Την εβαλα για πωληση και δεν την εχω στην κατοχη μου? Οχι, απλα ειπα κατι που ακουσα. Που ειναι το κακο?  Χαμόγελο

Με φιλικη διαθεση παντα,
Σωκρατης Χαμόγελο
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Απρίλιος 26, 2014, 03:57:36 μμ »

de βλέπω κατι κακό ή μεμπτό.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Απρίλιος 26, 2014, 04:05:41 μμ »

Παντοτε με φιλικη διαθεση. Που βλεπετε το κακο με το να αναφερω οτι εχω μαρτυριες για ακυκλοφορητη ανεστραμμενη αγκυρα. Την εβαλα για πωληση και δεν την εχω στην κατοχη μου? Οχι, απλα ειπα κατι που ακουσα. Που ειναι το κακο?  Χαμόγελο

Με φιλικη διαθεση παντα,
Σωκρατης Χαμόγελο
Δεν είπες ότι ακουσες, είπες ότι υπάρχει.  Και επειδη γνωρίζω το παρασκηνιο, πιστεύω ότι καταλαβαίνεις τι σου καταλογίζω.  Πάντως δεν υπάρχει πρόβλημα από την μεριά μου. Αστειευόμενος αναφερθηκα σε πιστολιδι.
Καταγράφηκε

sokratis-coins
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 193



Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Απρίλιος 26, 2014, 04:11:56 μμ »

Οκ τοτε.. Τελος καλο ολα καλα! Χαμόγελο


Καταγράφηκε
gkounto
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1712


Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Απρίλιος 26, 2014, 04:20:31 μμ »

"Fucking Irish! Brings a knife to a gunfight" χαχαχα Δημητρη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός απο ποια ταινια ειναι??
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 26, 2014, 04:34:55 μμ από gkounto » Καταγράφηκε

Γιωργος
www.gkounto.com
gkounto
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1712


Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Απρίλιος 26, 2014, 04:33:09 μμ »

Καλα για να μην το ψαχνετε "Οι Αδιαφθοροι" H σκηνη που την στησανε στον Sean Connery, καταφερνει εναν που τραβηξε μαχαιρι (εξου και η εκφραση) αλλα τον κανανε σουρωτηρι οι υπολοιποι οταν βγηκε απο το σπιτι.

Ωραια ταινια. Νομιζω επισης με τους Andy Garcia και Kevin Costner.
Καταγράφηκε

Γιωργος
www.gkounto.com
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Απρίλιος 26, 2014, 04:36:14 μμ »

Είναι κλασσική ατάκα.  Τελευταία ταινία που το άκουσα νομίζω ότι ήταν στο Indiana Jones 4.  Εσύ νομιζω αναφέρεσαι στους Untouchables Χαμόγελο
Καταγράφηκε

solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Απρίλιος 26, 2014, 04:37:04 μμ »

Είναι κλασσική ατάκα.  Τελευταία ταινία που το άκουσα νομίζω ότι ήταν στο Indiana Jones 4.  Εσύ νομιζω αναφέρεσαι στους Untouchables Χαμόγελο

sin3fil 3isai Δημήτρη?
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
gkounto
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1712


Προφίλ
« Απάντηση #56 στις: Απρίλιος 26, 2014, 04:39:02 μμ »

Είναι κλασσική ατάκα.  Τελευταία ταινία που το άκουσα νομίζω ότι ήταν στο Indiana Jones 4.  Εσύ νομιζω αναφέρεσαι στους Untouchables Χαμόγελο

Ναι αυτη

Ωραια!!

Χαιρετισμους
Καταγράφηκε

Γιωργος
www.gkounto.com
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #57 στις: Απρίλιος 26, 2014, 04:43:45 μμ »

Σωκρατη, αφιερωμένο  Χαμόγελο

http://youtu.be/ua_TZ84hmEA
Καταγράφηκε

sokratis-coins
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 193



Προφίλ
« Απάντηση #58 στις: Απρίλιος 26, 2014, 05:41:30 μμ »

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Να υποθεσω οτι ειμαι ο Αραβας Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #59 στις: Απρίλιος 26, 2014, 05:51:31 μμ »

Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Να υποθεσω οτι ειμαι ο Αραβας Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Ναι, με το σουγιαδακι  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences