Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 21, 2024, 05:53:18 μμ
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: TΡΟΠΟΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΧΡΥΣΩΝ ΛΙΡΩΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ  (Αναγνώστηκε 27304 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #45 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 03:47:34 μμ »

φίλε εγω θέλω 300 στα σαιτ τις 350 δεν χαλάω εγω τη πιάτσα
Καταγράφηκε
partsa
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 581



Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 03:48:03 μμ »

ρε παιδια, εντάξει, ο gatopardos δεν θα βρει εδω τετοιο αγοραστη που ψαχνει γιατι ολοι οι κιτρινιαρηδες εδω ξερετε τι τιμες παιζουν. Ειναι όμως ανάγκη να τον ξεφτιλισετε; Χωρις καμια διαθεση αντιπαραθεσης με κανεναν.
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 03:49:40 μμ »

Έτσι που το έχετε κάνει λιρόστεκο εδώ μέσα, καλά σας κάνει ο φίλος και σας άναψε... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Όποια λίρα και να googlάρεις, τσουπ το στέκι στην αναζήτηση... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
jimse
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 384

End Of An Era


Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 03:53:21 μμ »

ρε παιδια, εντάξει, ο gatopardos δεν θα βρει εδω τετοιο αγοραστη που ψαχνει γιατι ολοι οι κιτρινιαρηδες εδω ξερετε τι τιμες παιζουν. Ειναι όμως ανάγκη να τον ξεφτιλισετε; Χωρις καμια διαθεση αντιπαραθεσης με κανεναν.

Δέν το κάνουμε για να τον ξεφτιλίσουμε δέν υπάρχει τέτοιο θέμα, αλλά την σελίδα την διαβάζει αρκετός κόσμος που δέν έχει ιδέα τι παίζει με τιμές. Δέν είναι καλό να προστατέψουμε τέτοιες περιπτώσεις? Γιατί κάποιος να πάρει κάτι 50 πάνω? Άλωστε δέν είναι σαιτ πωλήσεων και ότι πωλείτε εδώ πιο πολύ έχει τον όρο ανταλαγής μεταξύ μας.
Καταγράφηκε

From Wishes To Eternity
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 03:59:59 μμ »

Φίλε partsa το διακωμωδούμε δεν το ξεφτιλίζουμε αλλά για φαντάσου να μπει ένα νέο παιδί και να αγοράσει σήμερα σε αυτή την τιμή και αύριο μεθαύριο ρωτήσει τιμή ένα φίλο του η στην τράπεζα δεν θα διαδίδει σε όλο το κόσμο ότι στο στέκι ειναι κλέφτες και απατεώνες δεν εννοώ κανένα μην παρεξηγηθώ πάλι 
Καταγράφηκε
partsa
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 581



Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 04:01:58 μμ »

συμφωνω μαζι σας 1000%. Απλα πιστεύω οτι αρκούσε ενα: ρε γατοπαρδε, για μ@λ@κες ψαχνεις;
Καταγράφηκε
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 04:06:42 μμ »

H αλήθεια είναι ότι σχετικά είχε ερωτηθεί και σε άλλο forum που τις πουλούσε και η απάντησή του εκεί ήταν:

"Παρακαλώ πολύ δεν δέχομαι παζάρια για λίρες ακυκλοφόρητες άπιαστες και όποιος θέλει φθηνότερες να αγοράσει τις κλασσικές μεταχειρισμένες διαφόρων ετών που πωλούν σήμερα ακόμα και τα περίπτερα
Κύριοι παρακολουθώ τα σάιτ δύο πολύν γνωστών επιχειρήσεων εδώ στην Ελλάδα που πωλούν χρυσές λίρες BU σαν τις δικές μου και τα ακολουθώ βάζοντας πάντα 5 ευρώ φθηνότερη τιμή για τις δικές μου."

 Απορία
να μας πει ποια σαιτ ειναι να τους στειλουμε κανα καφε να ξεζαλιστουν...
Το ένα είναι το γνωστό που έχει ξανα-αναφερθεί εδώ και πουλάει 340 σήμερα Στριφογύρισμα ματιών!
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 04:08:44 μμ »

Ναι έχεις δίκιο αλλά όταν  προσπαθεί και  δικαιολογεί την πώληση του εκεί τι κάνεις
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 04:10:52 μμ »

Εγω παντως δεν ξαναγοραζω λιρες απο εσας, βρωμιαρηδες μπιχλατοι.
Θα παιρνω μονο εφοσον συνοδευονται απο πιστοποιητικο υγιεινης του υπουργειου υγειας, και βεβαιωση οτι εχουν συσκευαστει σε μασουρια στους μηρους παρθενων Κουβανεζων καλλονων.
Και φυσικα να εχουν ευλογηθει απο τον Αρχιεπισκοπο του Καρτεμπουρυ , να ειναι δηλαδη καθαγιασμενες λιρες.
Θα πληρωνω κατι τις παραπανω, αλλα θα ξερω τι πραμα βαζω στο μπαουλο.. Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
KOKO-27
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 618


god of war


Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 04:12:37 μμ »

Εγω παντως δεν ξαναγοραζω λιρες απο εσας, βρωμιαρηδες μπιχλατοι.
Θα παιρνω μονο εφοσον συνοδευονται απο πιστοποιητικο υγιεινης του υπουργειου υγειας, και βεβαιωση οτι εχουν συσκευαστει σε μασουρια στους μηρους παρθενων Κουβανεζων καλλονων.
Και φυσικα να εχουν ευλογηθει απο τον Αρχιεπισκοπο του Καρτεμπουρυ , να ειναι δηλαδη καθαγιασμενες λιρες.
Θα πληρωνω κατι τις παραπανω, αλλα θα ξερω τι πραμα βαζω στο μπαουλο.. Σαρκασμός Σαρκασμός
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

δεν χανω ποτε.... η κερδιζω η μαθαινω.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 04:15:24 μμ »

απλο ειναι.... νομος αγορας.... προσφορα και ζητηση....
ο καθενας πουλαει οσο θελει...
απλα να ξερει ο φιλος οτι εδω μεσα δεν θα βρει καποιον που να ενδιαφερεται....
Καταγράφηκε
vlass
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 407


Προφίλ
« Απάντηση #56 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 04:15:43 μμ »

Εγω παντως δεν ξαναγοραζω λιρες απο εσας, βρωμιαρηδες μπιχλατοι.
Θα παιρνω μονο εφοσον συνοδευονται απο πιστοποιητικο υγιεινης του υπουργειου υγειας, και βεβαιωση οτι εχουν συσκευαστει σε μασουρια στους μηρους παρθενων Κουβανεζων καλλονων.
Και φυσικα να εχουν ευλογηθει απο τον Αρχιεπισκοπο του Καρτεμπουρυ , να ειναι δηλαδη καθαγιασμενες λιρες.
Θα πληρωνω κατι τις παραπανω, αλλα θα ξερω τι πραμα βαζω στο μπαουλο.. Σαρκασμός Σαρκασμός

Φίλε έγραψες πεθαίνω από τα γέλια. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
KOKO-27
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 618


god of war


Προφίλ
« Απάντηση #57 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 04:16:20 μμ »

απλο ειναι.... νομος αγορας.... προσφορα και ζητηση....
ο καθενας πουλαει οσο θελει...
απλα να ξερει ο φιλος οτι εδω μεσα δεν θα βρει καποιον που να ενδιαφερεται....
+1
Καταγράφηκε

δεν χανω ποτε.... η κερδιζω η μαθαινω.
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #58 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 04:25:27 μμ »

Αν θέλετε πουλάω κι εγώ. Μόνο που τις έχω πιάσει με τέτοια χέρια. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #59 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 04:41:09 μμ »

Είμαστε όμως μεγάλα λαμόγια να μην βρούμε ένα άνθρωπο να παραπατήσει να τον γκρεμίσουμε όλοι προσπαθούμε τι να πω και πρώτα πρώτα για τον εαυτό μου βέβαια
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences