Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 03, 2024, 05:49:42 πμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ο αλήτης ο Σπύρος ξαναχτύπησε.  (Αναγνώστηκε 36085 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #60 στις: Νοέμβριος 24, 2013, 01:54:41 μμ »

Αν μπορώ να πω την γνώμη μου....είναι ανώφελο να μπει περιορισμός στα νέα μέλη.Πείτε μου τι θα γίνει αν ένα νέο μέλος σηκώσει δύο σπάνια ελληνικά νομίσματα στην online εκτίμηση.Θα πέφτουν τα π.μ. βροχή.Αυτό που λέει ο Σκαράκης είναι σωστό.Στην Αθήνα μόνο χέρι-χέρι οι συναλλαγές και στην επαρχία ας πουν σε κάποιον που εμπιστεύονται από το forum και είναι στην Αθήνα να κάνει εκείνος τη συναλλαγή.
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
τσοτσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 508


Σουζα τ' αλογακι !!!


Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Νοέμβριος 24, 2013, 02:09:02 μμ »

Αν μπορώ να πω την γνώμη μου....είναι ανώφελο να μπει περιορισμός στα νέα μέλη.Πείτε μου τι θα γίνει αν ένα νέο μέλος σηκώσει δύο σπάνια ελληνικά νομίσματα στην online εκτίμηση.Θα πέφτουν τα π.μ. βροχή.Αυτό που λέει ο Σκαράκης είναι σωστό.Στην Αθήνα μόνο χέρι-χέρι οι συναλλαγές και στην επαρχία ας πουν σε κάποιον που εμπιστεύονται από το forum και είναι στην Αθήνα να κάνει εκείνος τη συναλλαγή.
Συμφωνω απολυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε

Αναγκαιοτατον μαθημα το απομαθειν τα κακα.
Mefisto
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 152



Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Νοέμβριος 24, 2013, 02:22:19 μμ »

Δεκτή η συγγνώμη, Μilou, και φυσικά αντίστοιχη και η δική μου προς όσους τυχόν προσβλήθηκαν από το σχόλιο περί των ποδοσφαιρικών προτιμήσεων του περί ου λόγος.

Αποδείχτηκε στην πράξη ότι το  ξεμπρόστιασμα του κάθε πονηρού ενώπιον της συγκεκριμένης κοινότητας, δεν αρκεί για να τον αποτρέψει από παρόμοιες δράσεις στο μέλλον.  Επανεμφανίζεται την άλλη μέρα μ’ ένα κανούργιο nickname και ξανακάνει τα ίδια.

Τέθηκε παραπάνω το ερώτημα, πώς είναι δυνατόν ο συγκεκριμένος τύπος να επαναλαμβάνει διαρκώς παρόμοιες απάτες. -Ατιμωρησία, είναι η απάντηση. Επειδή ακριβώς δεν διώχθηκε όπως έπρεπε, εξαρχής, θεωρεί ότι μπορεί να συνεχίζει ανενόχλητος. Αφ’ ενός να εκμεταλλεύεται το συλλεκτικό πάθος, αφ’ετέρου να βασίζεται στο ότι το κάθε θύμα του, σαν μονάδα, τελικά θα αποδεχτεί το πάθημά του και δεν πρόκειται να μπει στη διαδικασία να κυνηγήσει έναν μικροαπατεωνίσκο,είτε επειδή δεν αξίζει τον κόπο, είτε απλώς από λύπηση,  είτε επειδή η έναρξη ενός δικαστικού αγώνα συνεπάγεται τελικά μεγάλη ψυχική ταλαιπωρία  και οικονομική αιμορραγία και για το θύμα το ίδιο. Εκεί λοιπόν βασίζεται ο κύριος και ο κάθε τέτοιος κύριος.

Τα πράγματα θα άλλαζαν αρκετά εις βάρος του, εάν υπήρχε –ακόμη και τώρα- ένας συντονισμός και ταυτόχρονη προσφυγή στις διωκτικές αρχές όλων εκείνων που έπεσαν θύματα της δραστηριότητάς του. Εάν μάλιστα ο κύριος αυτός συμβαίνει να έχει και προηγούμενα με τη δικαιοσύνη –όπερ διόλου απίθανο- τότε η κατάσταση γίνεται αρκετά δύσκολη γι’ αυτόν. 

Σε κάθε άλλη περίπτωση, ο τύπος απλώς θα συνεχίσει να  σκάει από τα γέλια διαβάζοντας τα σχόλια των εδώ παθόντων, σχεδιάζοντας το επόμενο χτύπημά του. Σκεφτείτε, όσοι ζημιωθήκατε, εάν το ανέχεστε αυτό.

Τώρα, ως προς τους περιορισμούς των συναλλαγών που προτάθηκαν, θα πρέπει να ληφθεί υπ’ όψη ότι οποιοδήποτε δραστικό προληπτικό μέτρο τυχόν ληφθεί, είναι πιθανό να έχει αρνητική αντανάκλαση στην αξιοπιστία όλων των μελών της κοινότητας, όχι μόνο των νέων, αλλά και των παλαιών.  –Διότι, η γενική εικόνα που θα σχηματίσει κάποιος που θα εγγραφεί, πχ μετά από ένα μήνα από σήμερα, μπορεί να είναι ότι εδώ μέσα έχει γίνει ένας χαμός με τις συναλλαγές, εξ ού και τα μέτρα που λήφθηκαν.

Αλλά δεν είναι αυτή η πραγματικότητα. Τουλάχιστον, εξ ιδίας πείρας, όλες οι συναλλαγές μου, όχι μόνο οι αυτοπρόσωπες, αλλά και με παιδιά από την επαρχία, τα οποία ούτε καν έχω συναντήσει ή με έχουν συναντήσει ποτέ στη ζωή τους, ήταν υποδειγματικές από κάθε άποψη. –Τι λιγότερο να καταθέσω, δηλαδή, για ανθρώπους όπως ο GKcollect, o Zobels, ο Panosb, o Τoni-g, o Antonio, ο Ηaros –και δεν ξέρω πόσους άλλους λησμονώ- από το ότι ήταν ΚΥΡΙΟΙ με όλη τη σημασία της λέξης στα νταραβέρια μας ;

Καταγράφηκε
donsoc1
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 657


Προφίλ
« Απάντηση #63 στις: Νοέμβριος 24, 2013, 02:34:12 μμ »

Προσωπικά εξακολουθώ να διαφωνώ..ίσως τα βλέπω από άλλη οπτική γωνία τα πράγματα..όπως και να έχει,ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του και στις συναλλαγές του.. ακόμα και οι ανταλλαγές χέρι με χέρι όμως θέλουν προσοχή γιατί.
 α) Κάποιος άγνωστος θα ξέρει πως έχετε πολλά λεφτά πάνω σας με ότι συνεπάγεται αυτό..όποτε ας γίνει έστω σε μέρος με κόσμο και όχι ερημιές..

β) Σε μια βιαστική αγορά στο πόδι που γίνεται χέρι με χέρι, μπορεί να σας πλασάρει κανείς κανένα πλαστό,επάργυρο, επίχρυσο..(έφτιαξα σενάριο με συγκεκριμένη αγγελία που είδα αλλά δεν μπορώ να την εκφέρω για να μη θίξω συνφορουμίστα ).

Δυστυχώς έχω γίνει καχύποπτος με όσα γίνονται γύρω μου..
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #64 στις: Νοέμβριος 24, 2013, 02:38:46 μμ »

Να ρωτήσω κάτι άλλο? Απο την στιγμή που μπαίνει ο νόμος σε όλη αυτη την ιστορία κατά πόσο είναι νόμιμες όλες αυτες οι συναλλαγές μας? Καμιά φορά μη πας για μαλλί και βγεις και κουρεμένος...Μήπως πατάει εκει ο κάθε απατεωνίσκος? δε θα ρωτηθούμε?που πως γιατί είχες αυτό το νόμισμα?γιατί και ποσο το πουλας και ολα τα σχετικά...αυτό το σκεφτήκαμε?η κάνω λάθος σκέψη?
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #65 στις: Νοέμβριος 24, 2013, 02:43:30 μμ »

Τι ειναι παλι?μη λετε κατι χωρις να το τεκμηριωνετε  ρε παιδια......
τι ειδες?
Τωρα για τα αλλα,,,απο παντου κινδυνευεις,το θεμα ειναι πως προστατευεσαι?
Παω για καφε στη λεσχη και κανω την συνναλαγη εκει μαζι με τα παιδια,,,
Αν ειναι κατι λαθος δεν την κανω,,,μιλα ρε milou,,,mia lira p.x. που δεν μας αρεσε δεν την
εδωσα καν για πουλημα...σωστη ηταν,,απλως δεν μας αρεσε,,,
το ξυλο και το να σε κλεψουν μπορει να γινει παντου...
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
donsoc1
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 657


Προφίλ
« Απάντηση #66 στις: Νοέμβριος 24, 2013, 02:59:40 μμ »

Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τα ρίσκα που παίρνει και τις συναλλαγές του με τους άλλους..ότι είπα ,αν και δεν έχω κάνει καμία αγοραπωλησία ακόμα με κανένα σας,το είπα καλοπροαίρετα για να προφυλάξω  μέλη του φόρουμ, όσα είπα για τις ανταλλαγές χέρι με χέρι, μακάρι να είναι αυτονόητο σε όλους.

Φίλε Τομ, θα στείλω στους διαχειριστές αυτό που είδα, το οποίο δεν μπορώ να εκφράσω δημόσια.

Για εμένα το θέμα έκλεισε εδώ!
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #67 στις: Νοέμβριος 24, 2013, 04:13:07 μμ »

Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τα ρίσκα που παίρνει και τις συναλλαγές του με τους άλλους..ότι είπα ,αν και δεν έχω κάνει καμία αγοραπωλησία ακόμα με κανένα σας,το είπα καλοπροαίρετα για να προφυλάξω  μέλη του φόρουμ, όσα είπα για τις ανταλλαγές χέρι με χέρι, μακάρι να είναι αυτονόητο σε όλους.

Φίλε Τομ, θα στείλω στους διαχειριστές αυτό που είδα, το οποίο δεν μπορώ να εκφράσω δημόσια.

Για εμένα το θέμα έκλεισε εδώ!

Από τι να μας προφυλάξεις... δεν είπες τίποτα. Αντιθέτως μας προσβάλλεις όλους.

Να μάθετε να αναλαμβάνετε τις ευθύνες των λόγων σας και αν δεν έχετε να πείτε κάτι, μην μιλάτε.
Είναι η πρώτη μου παρέμβαση... δεν είχα να πω κάτι παραπάνω για τον Σπύρο-Κοστας81. Αλλά μην το συνεχίζουμε με υποθέσεις και φαντάσματα για άλλους. Ένοιωσα προσβεβλημένος, αν και ξέρω ότι δεν απευθυνόσουν σε 'μενα.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
donsoc1
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 657


Προφίλ
« Απάντηση #68 στις: Νοέμβριος 24, 2013, 04:51:22 μμ »

Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τα ρίσκα που παίρνει και τις συναλλαγές του με τους άλλους..ότι είπα ,αν και δεν έχω κάνει καμία αγοραπωλησία ακόμα με κανένα σας,το είπα καλοπροαίρετα για να προφυλάξω  μέλη του φόρουμ, όσα είπα για τις ανταλλαγές χέρι με χέρι, μακάρι να είναι αυτονόητο σε όλους.

Φίλε Τομ, θα στείλω στους διαχειριστές αυτό που είδα, το οποίο δεν μπορώ να εκφράσω δημόσια.

Για εμένα το θέμα έκλεισε εδώ!

Από τι να μας προφυλάξεις... δεν είπες τίποτα. Αντιθέτως μας προσβάλλεις όλους.

Να μάθετε να αναλαμβάνετε τις ευθύνες των λόγων σας και αν δεν έχετε να πείτε κάτι, μην μιλάτε.
Είναι η πρώτη μου παρέμβαση... δεν είχα να πω κάτι παραπάνω για τον Σπύρο-Κοστας81. Αλλά μην το συνεχίζουμε με υποθέσεις και φαντάσματα για άλλους. Ένοιωσα προσβεβλημένος, αν και ξέρω ότι δεν απευθυνόσουν σε 'μενα.

Αγαπητέ φίλε GKCollect, δεν είχα κανένα σκοπό να προσβάλλω κανέναν σας ..και αν ένιωσες προσβεβλημένος με συγχωρείς.Αναφερόμαστε όλοι σε ΈΝΑ άτομο τον "Σπύρο" που είναι η εξαίρεση του κανόνα, δεν αμφιβάλλω πως η συντριπτική πλειοψηφία των αγορών και πωλήσεων και ανταλλαγών στο στέκι είναι τίμιες και καθαρές.

Αυτό που πρότεινα, είναι να μην έχουν προσωρινά δικαίωμα να βάλουν αγγελία οι νέοι χρήστες, μέχρι να συλληφθεί το άτομο αυτό..ο "Σπύρος" αν ξαναχτυπήσει θα το κάνει με νέο λογαριασμό λογικά..

Δικαίωμά σου να θεωρείς ότι δεν είπα τίποτα για να μας προφυλάξω, επέτρεψέ μου να έχω άλλη άποψη όμως..

Προσέχω πολύ στο τι γράφω και πως εκφράζομαι και ότι είπα το είπα καλοπροαίρετα..άλλωστε δεν έχω κανένα απολύτως συμφέρον και μάλλον κακώς ασχολήθηκα με το θέμα.


Καταγράφηκε
Qspiros
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 216

Η σπηλιά που φοβάσαι να μπεις, κρύβει τον θησαυρό


Προφίλ
« Απάντηση #69 στις: Νοέμβριος 24, 2013, 05:40:39 μμ »

Να ρωτήσω κάτι άλλο? Απο την στιγμή που μπαίνει ο νόμος σε όλη αυτη την ιστορία κατά πόσο είναι νόμιμες όλες αυτες οι συναλλαγές μας? Καμιά φορά μη πας για μαλλί και βγεις και κουρεμένος...Μήπως πατάει εκει ο κάθε απατεωνίσκος? δε θα ρωτηθούμε?που πως γιατί είχες αυτό το νόμισμα?γιατί και ποσο το πουλας και ολα τα σχετικά...αυτό το σκεφτήκαμε?η κάνω λάθος σκέψη?


Παυλινα μιας και δεν σου απαντησε καποιος παιρνω εγω την πρωτοβουλια! ειναι ενα δυσκολο κομματι νομικα ο συλλεκτισμος νομισματων διοτι ο καθενας θα εχει και κατι πιο παλιο που δεν το εχει καλυψει νομικα (οθωμανικα, βυζαντινα, ρωμαικα , ενετικα) αρα κοινως παρανομει! θα μου πεις οτι ειναι πολλοι ναι αλλα αν πας να κανεις καταγγελια και ο αλλος αρχισει δεν ξερω τπτ και πει ως αντεπιχειρημα ψαξτε το σπιτι εχει αρχαια και αρχαια να μην βρουν και να βρουν λιρες θα τον ταραξει η εφορια μετα (εφοσον παντα δεν τις εχει αγορασει απο τραπεζα)! επομενως καταληγουμε στο γεγονος οτι ειναι ρισκο και η καταγγελια.. εκει στηριζονται και οι απατεωνες διοτι θα καταληξουμε στην κατασταση ο λογος του εναντια στον λογο του απατεωνα!

τωρα αν μιλαμε για νομισματα μετα του 1828 και αποκλησουμε χρυσες λιρες τοτε αφου ακομα δεν ισχυει το περιουσολογιο ισχυει καθε νομιμο δικαιωμα δλδ καλυπτεσαι πληρως και προχαρας ελευθερα σε καταγγελια! το θεμα παλι που προκυπτει ειναι αν παρανομησες στελνοντας κατι που δεν επρεπε μεσω ΕΛΤΑ
Καταγράφηκε
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #70 στις: Νοέμβριος 24, 2013, 05:44:28 μμ »

Ερχεται του χρόνου φορολόγηση από 1 ευρώ,όχι 10 χιλιάδες που ήταν μέχρι τώρα..έχετε γεια βρυσούλες!
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #71 στις: Νοέμβριος 24, 2013, 05:58:50 μμ »

Κωστα με προλαβες!! Σαρκασμός

Ο X FACTOR στο σαιτ COLLECTOR S ειναι ο γνωστος απατεωνας ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΝΣΔΡΑΚΙΔΗΣ ο οποιος ψαχνει το νεο του θυμα!!

http://www.collectors.gr/member.php?498-X-Factor

Οσοι ειστε μελοι στο σαιτ αυτο ενημερωστε!!

Ακολουθει την ιδια τακτικη!Παρουσιαζει καποιες συναλλαγες ανυπαρκτες και εικονικες ωστε να αποκτησει καποιο ''κυρος''!Κανει καποιες πωλησεις ή ανταλλαγες ευτελους αξιας αντικειμενων επιτυχημενες!Χαριζει και καμμια σαβουρα σε κανα μελος πραγμα που του προσδιδει συμπαθεια!!Μετα απο αυτα πραγματοποιει το στοχο του!Βγαζει προς πωληση κατι ποθητό σε καλη τιμη και το θυμα δυστυχως τσιμπαει! Θυμός Θυμός Θυμός κανει καταθεση ή πληρωνει αντικαταβολη και ο φακελος δυστυχως ειναι αδειος!!  Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα

Ηδη το σχεδιο του ειναι σε εξελιξη!!


Οργανωμενο σχεδιο και επιτυχημενο!!




Για να μην ξεχνιομαστε ποιο ειναι το θεμα μας!!
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #72 στις: Νοέμβριος 24, 2013, 06:24:11 μμ »

Να ρωτήσω κάτι άλλο? Απο την στιγμή που μπαίνει ο νόμος σε όλη αυτη την ιστορία κατά πόσο είναι νόμιμες όλες αυτες οι συναλλαγές μας? Καμιά φορά μη πας για μαλλί και βγεις και κουρεμένος...Μήπως πατάει εκει ο κάθε απατεωνίσκος? δε θα ρωτηθούμε?που πως γιατί είχες αυτό το νόμισμα?γιατί και ποσο το πουλας και ολα τα σχετικά...αυτό το σκεφτήκαμε?η κάνω λάθος σκέψη?


Παυλινα μιας και δεν σου απαντησε καποιος παιρνω εγω την πρωτοβουλια! ειναι ενα δυσκολο κομματι νομικα ο συλλεκτισμος νομισματων διοτι ο καθενας θα εχει και κατι πιο παλιο που δεν το εχει καλυψει νομικα (οθωμανικα, βυζαντινα, ρωμαικα , ενετικα) αρα κοινως παρανομει! θα μου πεις οτι ειναι πολλοι ναι αλλα αν πας να κανεις καταγγελια και ο αλλος αρχισει δεν ξερω τπτ και πει ως αντεπιχειρημα ψαξτε το σπιτι εχει αρχαια και αρχαια να μην βρουν και να βρουν λιρες θα τον ταραξει η εφορια μετα (εφοσον παντα δεν τις εχει αγορασει απο τραπεζα)! επομενως καταληγουμε στο γεγονος οτι ειναι ρισκο και η καταγγελια.. εκει στηριζονται και οι απατεωνες διοτι θα καταληξουμε στην κατασταση ο λογος του εναντια στον λογο του απατεωνα!

τωρα αν μιλαμε για νομισματα μετα του 1828 και αποκλησουμε χρυσες λιρες τοτε αφου ακομα δεν ισχυει το περιουσολογιο ισχυει καθε νομιμο δικαιωμα δλδ καλυπτεσαι πληρως και προχαρας ελευθερα σε καταγγελια! το θεμα παλι που προκυπτει ειναι αν παρανομησες στελνοντας κατι που δεν επρεπε μεσω ΕΛΤΑ

Ευχαριστώ για την απάντηση στο ερώτημά μου, και ήταν ιδιαίτερα για όλα τα παιδιά που εξαπατήθηκαν και θα πρέπει να δώσουν λόγο μετά...  Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
nestor
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1556


ΔΕΝ ΘΥΣΙΑΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΩΛΕΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ


Προφίλ
« Απάντηση #73 στις: Νοέμβριος 24, 2013, 07:23:16 μμ »

Είχα γράψει πριν καμιά ώρα αρκετά...πλέον απλά θα σας δώσω ένα τιπ ..μια πληροφορία.

Η δίωξή ηλεκτρονικού εγκλήματος, θέλετε λόγω τις κρίσεως και αύξησης των κατεργάρηδων  ,θέλετε λόγω αυξημένης κίνησης σε διάφορους σεξουαλικά  ανώμαλους,θέλετε λόγω μικρής στελέχωσης στο τμήμα και ελλείψεως προσωπικού....ασχολείται  μόνο με υποθέσεις πάνω από 3.000 ευρό...με ότι έχει να κάνει αυτό...

Γνωρίστε τον πρώτα σαν άνθρωπο και μετά σαν τον πελάτη ...όσο αυτό είναι εφικτό.

Καταγράφηκε
sirman
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 195


Προφίλ
« Απάντηση #74 στις: Νοέμβριος 24, 2013, 07:27:30 μμ »

Υπαρχει νομος που λεει οτι φορολογειται η κατοχη χρυσου?
Και πως μετριεται? Αν ειναι λιρες εχουν εκτιμητες? εγω μπορει να εχω καλπικες.
Αν ειναι ραβδοι γεμισμενοι με βολφραμιο στις τρυπανε ολες?
Εχω μια εντυπωση οτι δεν ειναι δυνατον κατι τετοιο.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences