Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 17, 2024, 01:06:43 πμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 20 Δραχμαί 1884  (Αναγνώστηκε 22764 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #30 στις: Ιούνιος 24, 2013, 11:10:09 μμ »

Καλορίζικο Ηλία.Σημασία έχει να σου αρέσει το νόμισμα και όχι τι γράφει η ταμπέλα.Τέτοιο λουστρο σε εικοσαρικο του 84 δεν έχω ματαδει.

Γιάννη,έλα την Κυριακή στην λέσχη να ξαναματαδείς(και να αγοράσεις)εις διπλούν!
Ανέβασε φώτο Βασιλάκη να γουστάρουμε, για να συγκρίνουμε κιόλας.


τα νομίσματα που είναι προς πώληση δεν ειναι πόρνες,εκπορνεύει ο καθείς την συλλογή του κατά πως θέλει.

Οποιος ενδιαφέρετε μπορεί να ερθει στην λέσχη την Κυριακή.

Αλλά αφου θέλεις μια πόρνη πολυτελείας παρτηνε.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Ιούνιος 24, 2013, 11:13:32 μμ »

Εβγαλα 2 μσ63αρια.και τα δυο πολυ καλύτερα από το σκουπιδακι σου overall.ελα να διαλέξεις.
Να τα χαίρεσαι Βασιλάκη, ανέβασε φώτο να δούμε.
Έλλειψη χρημάτων, στάση εμπορίου, δύσκολα τα πράγματα αυτή την εποχή.
Σκουπίδι ξεσκουπίδι σου χύθηκαν οι οφθαλμοί στο πάτωμα όταν μας το πέταξε στο μάρμαρο λες και ήταν δίευρο και μας έδινε ρέστα.

εγώ κρατήθηκα για να το πάρω φθηνά μιας και ήταν προβληματικό και να το έδινα φθηνά λογο του θέματος αλλά αφού έκανα την μαλακία και σε πήρα μαζί μου.....που να φανταστώ οτι θα πεταγόσουν σαν την .........τελσπα...........καλό είναι μιας και τελευταία κάνεις συλλογή με genuine Σαρκασμός
Τι να κάνω ρε Βασιλάκη, έτσι όπως το πέταγε ο τύπος στο τραπέζι σφίχτηκε η καρδιά μου.
Να μη του έλεγα τίποτα?
Τάλιρο '51 XF Details Cleaned όντως το μαζεύω, γνωρίζεις όμως πολύ καλά πως παίρνει γιατρειά.
Πάντως εκεί που ο άλλος έλεγε για μπαρουτοκαπνισμένα κρατήθηκα για να μη βάλω τα γέλια. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #32 στις: Ιούνιος 24, 2013, 11:16:10 μμ »

γιαυτό ρε Λιάκο δεν σε ξαναπαίρνω σε δουλεία μαζί μου ,γιατί εσένα σφιγγει η καρδιά σου και μένα η τσέπη μου που χάνω λεφτά.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Ιούνιος 24, 2013, 11:18:02 μμ »

γιαυτό ρε Λιάκο δεν σε ξαναπαίρνω σε δουλεία μαζί μου ,γιατί εσένα σφιγγει η καρδιά σου και μένα η τσέπη μου που χάνω λεφτά.
Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #34 στις: Ιούνιος 24, 2013, 11:21:31 μμ »

εάν έκανα το ίδιο στο δυιλιστηριο έτσι θα γέλαγες?

Σε τιμώρησε ο θεός ρε ######! :PΠαρτο τώρα DAMAGED καριολάκο να μάθεις να χαλάς την δουλειά ταλλουνού που βγάζει το ψωμάκι του.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Ιούνιος 24, 2013, 11:26:42 μμ »

εάν έκανα το ίδιο στο δυιλιστηριο έτσι θα γέλαγες?

Σε τιμώρησε ο θεός ρε ######! :PΠαρτο τώρα DAMAGED καριολάκο να μάθεις να χαλάς την δουλειά ταλλουνού που βγάζει το ψωμάκι του.
Τη δουλειά δεν σου τη χάλασα, την έκανες μια χαρά.
Στο εικοσάρικο στα χάλασα αλλά δεν κρατήθηκα με το ###### έτσι όπως το κοπάναγε.
Στην τελική έχεις δίκιο εγώ το πλήρωσα και βγήκε Damaged, αλλά και έτσι το γουστάρω στο κάργα.

ΥΓ. Στο διυλιστήριο Βασιλάκη αυτά τα έχω για ψωμοτύρι, υπάρχει πολύ κακία και κινήσεις κάτω από τη ζώνη, βέβαια εγώ όπως ξέρεις το χαρακτήρα μου δεν ακολουθώ και κάνω τη δουλίτσα μου.
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #36 στις: Ιούνιος 24, 2013, 11:31:24 μμ »

αυτό λέω,ότι μου χάλασες την δουλειά.Οταν σε εμπιστεύεται ο άλλος και σε παίρνει μαζι πρεπει να κάνεις  Σφραγισμένα χείλη γιατί υπάρχουν και συλλέκτες που απεχθάνονται τα σλαμπς και αγοράζουν χαλασμένα νομίσματα με ευε απεαλ.Και εμείς απο αυτό ζούμε ,δεν έχουμε άλλη δουλειά μεσούσης κρίσης!

Κατάλαβες?
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Ιούνιος 24, 2013, 11:37:51 μμ »

αυτό λέω,ότι μου χάλασες την δουλειά.Οταν σε εμπιστεύεται ο άλλος και σε παίρνει μαζι πρεπει να κάνεις  Σφραγισμένα χείλη γιατί υπάρχουν και συλλέκτες που απεχθάνονται τα σλαμπς και αγοράζουν χαλασμένα νομίσματα με ευε απεαλ.Και εμείς απο αυτό ζούμε ,δεν έχουμε άλλη δουλειά μεσούσης κρίσης!

Κατάλαβες?
Τώρα κατάλαβα τι εννοείς αλλά και πάλι εγώ θα το έπαιρνα γιατί δεν θα σε άφηνα να το δώσεις αλλού.
Θα σου έλεγα πόσα θέλεις για να το πάρω.
Αφού με είδες πως κάβλωσα όταν το πήρα στα χέρια μου.
Εσύ λες πως έκανες μαλακία που με πήρες μαζί σου εκείνο το πρωί, εγώ λέω πως ήμουνα τυχερός.
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #38 στις: Ιούνιος 24, 2013, 11:40:33 μμ »

αυτό λέω,ότι μου χάλασες την δουλειά.Οταν σε εμπιστεύεται ο άλλος και σε παίρνει μαζι πρεπει να κάνεις  Σφραγισμένα χείλη γιατί υπάρχουν και συλλέκτες που απεχθάνονται τα σλαμπς και αγοράζουν χαλασμένα νομίσματα με ευε απεαλ.Και εμείς απο αυτό ζούμε ,δεν έχουμε άλλη δουλειά μεσούσης κρίσης!

Κατάλαβες?
Τώρα κατάλαβα τι εννοείς αλλά και πάλι εγώ θα το έπαιρνα γιατί δεν θα σε άφηνα να το δώσεις αλλού.
Θα σου έλεγα πόσα θέλεις για να το πάρω.
Αφού με είδες πως κάβλωσα όταν το πήρα στα χέρια μου.
Εσύ λες πως έκανες μαλακία που με πήρες μαζί σου εκείνο το πρωί, εγώ λέω πως ήμουνα τυχερός.

που μου έφαγες το νόμισμα και το μεροκάματο.Τυχερός ήσουνα που δεν σε αρχισα στα γαμοσταυρίδια μέσα στο μαγαζί.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
greenday
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Ιούνιος 24, 2013, 11:44:30 μμ »

XXAAXAXAXXAAXAXAXAXAXAX
AXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXXA

EPIC συζητηση μιλαμε....εχω λιωσει στα γελια....
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Ιούνιος 24, 2013, 11:45:52 μμ »

αυτό λέω,ότι μου χάλασες την δουλειά.Οταν σε εμπιστεύεται ο άλλος και σε παίρνει μαζι πρεπει να κάνεις  Σφραγισμένα χείλη γιατί υπάρχουν και συλλέκτες που απεχθάνονται τα σλαμπς και αγοράζουν χαλασμένα νομίσματα με ευε απεαλ.Και εμείς απο αυτό ζούμε ,δεν έχουμε άλλη δουλειά μεσούσης κρίσης!

Κατάλαβες?
Τώρα κατάλαβα τι εννοείς αλλά και πάλι εγώ θα το έπαιρνα γιατί δεν θα σε άφηνα να το δώσεις αλλού.
Θα σου έλεγα πόσα θέλεις για να το πάρω.
Αφού με είδες πως κάβλωσα όταν το πήρα στα χέρια μου.
Εσύ λες πως έκανες μαλακία που με πήρες μαζί σου εκείνο το πρωί, εγώ λέω πως ήμουνα τυχερός.

που μου έφαγες το νόμισμα και το μεροκάματο.Τυχερός ήσουνα που δεν σε αρχισα στα γαμοσταυρίδια μέσα στο μαγαζί.
Αποφάσισε σου έφαγα το νόμισμα ή μου το άφησες?
Αφού μέχρι να μου πεις δεν έκανα κίνηση, παραδέχομαι ότι δεν φέρθηκα εμπορικά αλλά δεν είμαι και έμπορος.

ΥΓ. Πρώτον, τις δουλειές σου πάντα μόνος σου και δεύτερον ας έχασες και ένα μεροκάματο για μένα δεν χάλασε ο κόσμος.
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Ιούνιος 24, 2013, 11:56:01 μμ »

XXAAXAXAXXAAXAXAXAXAXAX
AXXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXXA

EPIC συζητηση μιλαμε....εχω λιωσει στα γελια....
Εδώ φίλε μου προάγουμε και την ψυχαγωγία διότι είμαστε όλοι καθαρά παιδιά και τα λέμε όπως τα νοιώθουμε.
Το γέλιο ανασταίνει και πεθαμένους.
 
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #42 στις: Ιούνιος 24, 2013, 11:57:12 μμ »

Ε ωραια αφου δεν εισαι και εμπορος το κραταω και ας μου το ανεβασες.σου δινω τα 380 και ελα σε μενα που ειμαι εμπορος και ειναι και η δουλεια μου να ταγορασεις μιας και ηταν και σε δικο μου νταραβερη.

Τοφαγες και το ποσταρειςψρε φιλε?
Να μας δειξεις και τι κελεπουρι βρηκες?

Λιακο ταχω παρει κρανιο.380 μειον 200 ελα να παρεις 180

Και ετοιμασε κ την απολυση.νταραβερια τελος.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #43 στις: Ιούνιος 25, 2013, 12:01:29 πμ »

αυτό λέω,ότι μου χάλασες την δουλειά.Οταν σε εμπιστεύεται ο άλλος και σε παίρνει μαζι πρεπει να κάνεις  Σφραγισμένα χείλη γιατί υπάρχουν και συλλέκτες που απεχθάνονται τα σλαμπς και αγοράζουν χαλασμένα νομίσματα με ευε απεαλ.Και εμείς απο αυτό ζούμε ,δεν έχουμε άλλη δουλειά μεσούσης κρίσης!

Κατάλαβες?
Τώρα κατάλαβα τι εννοείς αλλά και πάλι εγώ θα το έπαιρνα γιατί δεν θα σε άφηνα να το δώσεις αλλού.
Θα σου έλεγα πόσα θέλεις για να το πάρω.
Αφού με είδες πως κάβλωσα όταν το πήρα στα χέρια μου.
Εσύ λες πως έκανες μαλακία που με πήρες μαζί σου εκείνο το πρωί, εγώ λέω πως ήμουνα τυχερός.

που μου έφαγες το νόμισμα και το μεροκάματο.Τυχερός ήσουνα που δεν σε αρχισα στα γαμοσταυρίδια μέσα στο μαγαζί.
Αποφάσισε σου έφαγα το νόμισμα ή μου το άφησες?
Αφού μέχρι να μου πεις δεν έκανα κίνηση, παραδέχομαι ότι δεν φέρθηκα εμπορικά αλλά δεν είμαι και έμπορος.

ΥΓ. Πρώτον, τις δουλειές σου πάντα μόνος σου και δεύτερον ας έχασες και ένα μεροκάματο για μένα δεν χάλασε ο κόσμος.

Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Ιούνιος 25, 2013, 12:34:24 πμ »

Ε ωραια αφου δεν εισαι και εμπορος το κραταω και ας μου το ανεβασες.σου δινω τα 380 και ελα σε μενα που ειμαι εμπορος και ειναι και η δουλεια μου να ταγορασεις μιας και ηταν και σε δικο μου νταραβερη.

Τοφαγες και το ποσταρειςψρε φιλε?
Να μας δειξεις και τι κελεπουρι βρηκες?

Λιακο ταχω παρει κρανιο.380 μειον 200 ελα να παρεις 180

Και ετοιμασε κ την απολυση.νταραβερια τελος.
Βασιλάκη αν και έχουμε ξεφύγει λίγο, το νόμισμα μου άρεσε και το πήρα.
Το μόνο που έκανα ήταν να πω στον τύπο να μην το κοπανάει έτσι στο τραπέζι.
Δεν έκανα καμία κίνηση μέχρι που με ρώτησες αν το θέλω για τον εαυτό μου.
Αυτή είναι όλη η ιστορία.
Τώρα γιατί τσαντίστηκες δεν το έχω καταλάβει.
Το νόμισμα το σήκωσα όχι για να δείξω τι κελεπούρι πήρα αλλά για να δουν ένα πολύ όμορφο προβληματικό νόμισμα όπως είπες και 'συ.
Αν ξεφύγαμε λιγάκι ζητώ συγνώμη από τα υπόλοιπα παιδιά αλλά δεν το έκανα επίτηδες.

ΥΓ. Αν ένοιωσες ότι σου έφαγα το νόμισμα ή πήγα να σου το φάω έπρεπε να μου το πεις και όχι να το διαβάζω εδω μέσα, δεν είμαστε ξένοι. Ούτε καν πέρασε από το μυαλό μου τέτοιο πράγμα, δεν με ξέρεις καθόλου τόσο καιρό ρε Βασιλάκη?
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences