Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 03, 2024, 09:29:35 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Τηλεκαρτα Βεργινα Κλειστη  (Αναγνώστηκε 7451 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
elgreco 1969
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12


Προφίλ
« στις: Μάιος 27, 2015, 10:05:24 μμ »

Καλησπερα.
Ψαχνω για την προσωπικη μου συλλογη μια τηλεκαρτα ΒΕΡΓΙΝΑ  ΚΛΕΙΣΤΗ
σε πρωσιτη τιμη.
Σας ευχαριστω εκ των προτερων για την βοηθεια σας.
Κωστας.
Καταγράφηκε
elgreco 1969
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 05, 2015, 07:09:36 μμ »

Καλησπερα σε  ολους.
Κανεις δεν εχει ρε παιδια μια βεργινα κλειστη για πουλημα;
Καταγράφηκε
riongreece
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 55


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 07, 2015, 02:28:52 μμ »

Καλησπερα!Παρα πολλοι εχουν κλειστη βεργινα για πουλημα.Μαλλον τους αποτρεπει οτι την ψαχνεις σε προσιτη τιμη😃
Καταγράφηκε
THANEFST6
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2539


Οι ταξιτζήδες είναι σαν το Google: ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ!!


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 07, 2015, 02:37:20 μμ »

Για ναχουμε και καλό ρωτημα που λένε, ποια ειναι η προσιτή τιμή; Γιατι για κάτω απο 100€ νομίζω ειναι δύσκολο, εκτός αν πουληθεί σε πακέτο μαζί με άλλες.
Έτσι δεν ειναι Δημήτρη;
Καταγράφηκε
elgreco 1969
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 07, 2015, 03:43:54 μμ »

Καλημερα σας.
Αμα ειναι στα 100€ πανω κατω θα τα βρουμε.
Αλλα τιμη καταλογου δεν τα δινω.
Καταγράφηκε
THANEFST6
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2539


Οι ταξιτζήδες είναι σαν το Google: ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ!!


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 07, 2015, 04:07:09 μμ »

Εγώ θα ταδινα αυτά που λέει ο κατάλογος αλλα για τρεις Βεργινες !!!!

Και για να μην παρεξηγηθώ εγώ δεν έχω αυτή τη στιγμή , απλά η άποψη μου ήταν για την τιμή των 100€ και νομίζω οτι συμφωνούν και οι υπόλοιποι οτι ειναι μια αντιπροσωπευτική τιμή . Τόσο έχω δώσει και εγώ πριν απο κανά χρόνο περίπου .

Τώρα αν αυτοί που την έχουν αυτή τη στιγμή για πούλημα δεν την δίνουν τόσο, αυτό ειναι άλλο "καπέλο"...
Καταγράφηκε
elgreco 1969
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Ιούνιος 07, 2015, 04:30:06 μμ »

Συμφωνω απολυτα μαζι σου
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Ιούνιος 07, 2015, 08:39:52 μμ »

Φιλε Εlgreco δε ξερω αν εισαι καινουριος συλλεκτης και ποιον καταλογο χρησιμοποιεις για μπουσουλα (μαλλον του γεωργιαδη τον τελευταιο) εγω θα σου γραψω τον κανονα της αγορας για τις καλες και σημαντικες καρτες σημερα και απο εκει και περα ολα ειναι σχετικα  αναλογα με την επιμονη σου και την υπομονη σου. Οι περισσοτερες καρτες ( μιλαμε για αξιολογες καρτες οχι του κιλου.....)πανε περιπου 20 με 25% τιμης καταλογου για μεμονωμενη αγορα, 15 με 20% τιμης καταλογου για αγορα ποσοτητας και αν εισαι και τυχερος και βρεις συλλογη ολοκληρη μπορει να βγουν και 10% καταλογου η ακομα και πιο κατω αν αυτος που τις εχει χρειαζεται χρηματα η θελει να τις ξεφορτωθει. Το 30-35% που αναφερεται πιο πανω απλα δεν υπαρχει. . . Ισως καποιες πολυ καλες καρτες απο κωδικους πιασουν τετοιες τιμες σε μεμονωμενη παντα  πωληση αλλα εδω μιλαμε για βεργινα 32.000 αντιτυπων οχι για κομματι που βγηκε σε λιγες δεκαδες κομματια. Πιστευω οτι με καταλληλο ψαξιμο και λιγη υπομονη θα βρεις βεργινα μεταξυ 60και 80 ευρω και σιγουρα κατω απο 100ευρω. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
elgreco 1969
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Ιούνιος 07, 2015, 10:22:23 μμ »

Φιλε Searcher εχω κοιτάξει σχεδον ολους τους καταλόγους ελληνικους και ξενους και η τιμή  για βεργινα κλειστη παιζει απο 250€ μεχρι 300€. Τωρα ποιος τα δινει ειναι  αλλη ιστορία. Τωρα οσο για τον καταλόγο  τον  χρησημοπειουμε για να κοιταμε της φωτογραφειες. Οπως καλα τα ειπες εαν εψαχνα ΠΑΤΜΟ-ΜΕΤΕΩΡΑ θα καταλαβαινα μια τιμη πιο υψηλη λογο της ποσοτητας αλλά  καθε φορα που ζητουσα μια βεργινα κατω απο 150€ δεν την βρηκα.   
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Ιούνιος 07, 2015, 10:58:50 μμ »

Μου κανει εντυπωση αυτο που μου λες γιατι οι τιμες της ταξης του 50% καταλογου εχουν εκλειψει για πανω απο 10 χρονια.... Λιγο πριν το πασχα πουληθηκε βεργινα lux ανοικτη 50 ευρω και 80 ευρω κλειστη  σε κατασταση αριστη με ενα ελαχιστο σκισιμο στη ζελατινα πανω δεξια.... Αν δεν εισαι απο επαρχια αλλα απο Αθηνα πιστευω οτι με 2-3 επισκεψεις στο μοναστηρακι μια βεργινα κλειστη θα τη βρεις στα λεφτα που λεμε δηλαδη περιπου 80 ευρω. Γιατι ετσι που το λες εσυ αν σου ζητανε βεργινα 150 ευρω για ενα ατλαντικ 0115 χωρις γραμμη κλειστη  δε θα μπορεις να βρεις με τιποτα κατω απο 600-700 ευρω..... Κανε λιγη υπομονη σιγουρα θα βρεις κατι Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 683



Προφίλ WWW
« Απάντηση #10 στις: Ιούνιος 08, 2015, 07:29:34 πμ »

γυρω στα 120 βρισκεις ευκολα πλεον. ειχα βρει με 120, αλλα εψαχνα με 100 και δεν. συνεχιζουμε το ψαξιμο. χαλαρα Χαμόγελο
Καταγράφηκε
THANEFST6
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2539


Οι ταξιτζήδες είναι σαν το Google: ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ!!


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Ιούνιος 08, 2015, 08:01:25 πμ »

Μου κανει εντυπωση αυτο που μου λες γιατι οι τιμες της ταξης του 50% καταλογου εχουν εκλειψει για πανω απο 10 χρονια.... Λιγο πριν το πασχα πουληθηκε βεργινα lux ανοικτη 50 ευρω και 80 ευρω κλειστη  σε κατασταση αριστη με ενα ελαχιστο σκισιμο στη ζελατινα πανω δεξια.... Αν δεν εισαι απο επαρχια αλλα απο Αθηνα πιστευω οτι με 2-3 επισκεψεις στο μοναστηρακι μια βεργινα κλειστη θα τη βρεις στα λεφτα που λεμε δηλαδη περιπου 80 ευρω. Γιατι ετσι που το λες εσυ αν σου ζητανε βεργινα 150 ευρω για ενα ατλαντικ 0115 χωρις γραμμη κλειστη  δε θα μπορεις να βρεις με τιποτα κατω απο 600-700 ευρω..... Κανε λιγη υπομονη σιγουρα θα βρεις κατι Κλείσιμο ματιού
Καλημέρα κι απο δω Νίκο
80€ ειναι πολύ καλά για μεμονωμένη αγορά
90-100 ειναι καλά
Βέβαια και 70€ άμα τη βρει ο φίλος μας ακόμα καλύτερα !!
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Ιούνιος 08, 2015, 11:30:01 πμ »

Αμα δεν βιαστει και περμενει σιγουρα θα τη βρει Θαναση Κλείσιμο ματιού.  Και αυτο το λεω σα συμβουλη για ολους μας διοτι και εγω τις καλες εποχες της καρτας ειχα πληρωσει ακριβοτερα της αξιας τους πολλες καρτες..... Θυμός Θυμός
Αμα ομως ο φιλος μας το κανει οπως λεει η παροιμια αντρα θελω τωρα τον θελω τοτε αναγκαστικα  θα πρεπει να  μπει το χερι στην τσεπη οχι μονο για τη βεργινα αλλα και για οτι αλλο ψαχνει Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Georgegate7
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 332


Born to be ΓΑΥΡΟΣ!!!


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Ιούνιος 09, 2015, 07:02:27 πμ »

Στο xe.gr πωλειται η βεργινα ανοιχτη σε καλη κατασταση με 70€
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences