Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 16, 2024, 08:03:53 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Φαντομαδες!!!  (Αναγνώστηκε 7738 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 17, 2013, 10:20:21 πμ »

Παυλινα οπως ακριβως τα εγραψες ετσι ειναι!!Πετυχες την ουσια!!Ομως ανθρωποι ειμαστε μπορει κατι να μας τυχει κατι εκτακτο ή να μετανιωσουμε!!Καλυτερα δεν θα ηταν να μιλησουμε ειλικρινα και να ζητησουμε συγνωμη για την ταλαιπωρια που υποβαλαμε καποιον;;Πιο πολυ θα το εκτιμήσει!Το να κρυβομαστε πισω απο νεα προφιλ δεν ειναι και το καλυτερο Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 17, 2013, 11:08:26 πμ »

παιδια μονο δεν θελω επιθετα και διευθυνσεις
δεν θελω να διασυρθει κοσμος.
ολοι λιγο πολυ εχουμε καταλαβει τι γινεται
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 17, 2013, 11:20:43 πμ »

Καλημερα σας , αν και απο μακρια και διχως υπολογιστη αρκετες μερες σημερα που μπηκα ειδα να εχει ανοιχτει ενα θεμα το οποιο ειχα σκοπο να το ανοιξω εγω γυριζωντας!!
Πραγματι αγαπητοι φιλοι εδω και 15 μερες περιπου εχουμε εντοπιση 2 ατομα τα οποια ο ενας ενω τον εχουμε εμεις διαγραψει επανειλειμενα και δεν τον θελουμε εδω μεσα αυτος διχως να εχει λιγο αυτοσεβασμο πανω του ξαναγραφετε εδω μεσα διχω να εχει ζητησει ποτε του συγνωμη για τα οσα εχει κανει εδω μεσα!!
Νομιζει τωρα οτι μας εχει κοροιδεψει και δεν ξερουμε ποιος ειναι??
Υπομονη κανουμε να δουμε μεχρι που θα το τραβηξη ξανα!!
Ενα αλλο ατομο παλι που εχει εντοπιστει ενω προσωπικα εμενα δεν μου εχει κανει τιποτα βλεπω να δημιουργει προβλημα σε αλλα μελη και να τους χαλαει τα ποστ (ειδικα πωλησεων) και  γενικα να βρισκετε εδω μεσα με 2 ή και 3 καρτες ταυτοχρονα!!
Αληθεια αγαπητε φιλε , με αυτο τι νομιζεις οτι θα κερδισεις?
Ποιον νομιζεις οτι θα κοροιδεψεις και ποιο το οφελος σου να κανεις ζημια στους υπολοιπους??
Το στεκι θελουμε και θελω προσωπικα να ειναι μια παρεα συλλεκτων που θελουν να περασουν ομορφα και επικοδομητικα την ωρα τους!!
Εαν το χρησημοποιειτε για εμπορικους λογους και μονο ναι μεν δεν με ενοχλει να εισαστε εδω μεσα αλλα επιθυμω να φερεστε ακρως επαγγελματικα και διχως ζηλιες και εριδες προς τους υπολοιπους συναδελφους σας!!
Μην νομιζετε οτι κοιμωμαστε και δεν βλεπουμε τι κανετε ο καθενας!!
Εαν καποια στιγμη σκληρυνουν τα πραγματα διοτι ετσι θα αποφασισει η συντονιστικη ομαδα και σας πεταξει εξω ολους οσοι δημιουργητε προβληματα να ξερετε οτι θα φταιτε εσεις και μονο εσεις που το παιζετε εξυπνοι και νομιζετε οτι τα παιδια της συντονιστικης ομαδας κοιμουνται!!
Ολα τα ξερουμε και για ολους τους εξυπνους και για ολες τις <συνεργασιες> που υπαρχουν!!
Προσωπικα χαιρομε που τις βλεπουν και τα απλα μελη!!
Να επαναληφθω για αλλη μια φορα?? Ας το κανω!!
Προς ολους τους νεους!! :
Προσεχετε με ποιους συνεργαζεστε , προσεχετε τα ποσα που δινετε για καποια νομισματα, μην παρασυρεστε απο λογια που γραφωνται τρυγυρω σας!! Ο κοσμος μας δεν ειναι αγγελικα πλασμενος!!
Τωρα ας κοιταχτει ο καθενας στον καθρεπτη και αν δει οτι καποια απο τα παραπανω τον αφορα ας προσεξει ιδιαιτερα διοτι και εμεις (σαν ομαδα) τα ξερουμε ολα , τα βλεπουμε ολα !
Φιλικα herakliotis
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 17, 2013, 12:37:39 μμ »

προφανως ειναι ολιγον ασχετοι...
δεν γνωριζουν οτι οι συντονιστες -διαχειρηστες ,εχουν προσβαση στην ΙΡ του υπολογιστη αν το θελησουν.??
με οσα νικ-νειμ και αν μπω η ΙΡ ειναι ιδια... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
nestor
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1556


ΔΕΝ ΘΥΣΙΑΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΩΛΕΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 17, 2013, 12:47:14 μμ »

Μάλλον σου διέφυγε το σημείο που λέει ότι είναι από ΙP κινητής τηλεφωνίας η οποία αλλάζει κάθε φορά που μπαίνει...Υπάρχουν και 200 προγράμματα hide-ip ,ghost ip και τέτοια...το θέμα είναι γιατί να φτάσουμε εκεί ...
Καταγράφηκε
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Αύγουστος 17, 2013, 01:10:47 μμ »

Μάλλον σου διέφυγε το σημείο που λέει ότι είναι από ΙP κινητής τηλεφωνίας η οποία αλλάζει κάθε φορά που μπαίνει...Υπάρχουν και 200 προγράμματα hide-ip ,ghost ip και τέτοια...το θέμα είναι γιατί να φτάσουμε εκεί ...
τοτε ειμαι εγω πισω...
μα ποιος εισαι ο νεστωρ μποντ? Έκπληξη Άνεση
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
nestor
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1556


ΔΕΝ ΘΥΣΙΑΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΩΛΕΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Αύγουστος 17, 2013, 01:17:06 μμ »

Περίπου ...άσε το πιο εύκολο όλων. Ακόμα και σπίτι να είσαι κλέβεις από το ρουτερ του γείτονα η του κοντινού cafe και παίρνεις την IP τους...να μην μιλήσω για τα free wifi spots και τέτοια . Πιάσε τ' αβγό και κούρευτο!..
Καταγράφηκε
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Αύγουστος 17, 2013, 01:26:16 μμ »

Περίπου ...άσε το πιο εύκολο όλων. Ακόμα και σπίτι να είσαι κλέβεις από το ρουτερ του γείτονα η του κοντινού cafe και παίρνεις την IP τους...να μην μιλήσω για τα free wifi spots και τέτοια . Πιάσε τ' αβγό και κούρευτο!..
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
μενω σε αγροκτημα στην μεση του πουθενα....
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Αύγουστος 17, 2013, 01:26:33 μμ »

Για το συγκεκριμένο θέμα και το συγκεκριμένο άτομο έδωσα μια λογική απάντηση πιο πάνω...τώρα για τους άλλους ίσως να είναι ένας τρόπος παιχνιδιού, το ποντίκι και της γάτας μιας και το έχουν ανάγκη λόγο έλλειψης προσωπικής ζωής και ενδιαφερόντων πέρα του διαδικτύου, δε υπάρχει άλλη εξήγηση στο συγκεκριμένο παιχνιδάκι.

Νομίζω όμως όταν από εμάς παραμείνει αδιάφορο και απορριπτέο όλο αυτό κάποια στιγμή θα σταματήσει. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Αύγουστος 17, 2013, 01:30:49 μμ »

Παυλινα οπως ακριβως τα εγραψες ετσι ειναι!!Πετυχες την ουσια!!Ομως ανθρωποι ειμαστε μπορει κατι να μας τυχει κατι εκτακτο ή να μετανιωσουμε!!Καλυτερα δεν θα ηταν να μιλησουμε ειλικρινα και να ζητησουμε συγνωμη για την ταλαιπωρια που υποβαλαμε καποιον;;Πιο πολυ θα το εκτιμήσει!Το να κρυβομαστε πισω απο νεα προφιλ δεν ειναι και το καλυτερο Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα

Μου ζήτησε έμενα συγνώμη με προσωπικό μήνυμα και οτι θα σχημάτισα άσχημη γνώμη για εκείνον, γιαυτό το κατέθεσα ως αγορές με απερισκεψία και οτι μετά τον πιάνει ντροπή και αλλάζει ονόματα...σίγουρα δε μπορει να γίνεται συνέχεια αυτό αλλά όπως είπα και πριν δε μπορείς να αλλάξεις το χαρακτήρα κάποιου... 
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Αύγουστος 18, 2013, 04:16:35 μμ »

Εχω μια απορία.
Εχει κάνει κάποιο χτύπημα σε δημοπρασία. Και μάλιστα είναι ο πλειοδότης αυτή την στιγμή.
Αναφέρομαι στον χρήστη black.
Το πονταρισμά του μετράει κανονικά;
Επίσης έχει ανεβάσει πράγματα προς πώληση. Οι ενδιαφερόμενοι τα χτυπάνε κανονικά και... βλέποντας και κάνοντας;
Υπάρχει κάποια σκέψη απο τους επόπτες για τα παραπάνω;

ΜΦΧ
Μανώλης
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Αύγουστος 18, 2013, 05:27:50 μμ »

Πολυ μπερδεμενα πραγματα ρε παιδια χασαμε την μπαλα....τι ειναι αυτα τα πραγματα.....τετοιους χειρισμους κανουν οσοι εχουν να κρυψουν κατι
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Αύγουστος 18, 2013, 05:37:01 μμ »

τον χρηστη τον εχουμε αποκλεισει.Αυτο εγινε γιατι και παλιοτερα ειχε μπει με διαφορα ονοματα και ειχε προστριβες με αλλα μελη.και τωρα εγνε παλι το ιδιο και γιναμε δεκτες παραπονων. Δεν θα ασχολουμαστε ολο μαζι του εχουμε και αλλες δουλειες.
Τα χτυπηματα που εγιναν στις δημοπρασιες ειναι σαν μην εγιναν..Και αυτα που εβαλε για πουλημα ειναι σαν να μην τα εβαλε.
Καταγράφηκε
SPAWN
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 46


Al Simmons


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Αύγουστος 20, 2013, 08:12:41 πμ »

 Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

The Dark Ages
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Αύγουστος 20, 2013, 08:44:02 πμ »

Μπραβο εκανες εξυπναδα
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences