Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 15, 2024, 11:57:33 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 7
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: αδικος φορος στο ονλαιν ποκερ  (Αναγνώστηκε 22527 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
yiorgos131313
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1369



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 19, 2015, 09:21:30 πμ »

Θαθελα  να ξερω  ρε φιλε πως μπορεις να δηλωνεις ανεργος και να βρίσκεις ηρεμια να παιζεις ποκερ ,, και γω ανεργος είμαι και τα νευρα μου τσαταλια ουτε λοττο δεν μπορω να παιξω , Πως το κανεις ??
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 19, 2015, 09:23:05 πμ »

δεν παιζω τωρα ρε συ φιλε,δεν συμφερει βασικα γτ σε βαθος χρονου εισαι χαμενος στο ποκερ ονλαιν οπως το εχουν κανει με την φορολογια.εχω κλεισει τον λογαριασμο μου για 4 μηνες.λεγεται αυτοεξαιρεση,κ να θελω να παιξω δεν μπορω.το εκανα ωστε να ηρεμησω κ να μην τς κανω μαγκες.υπομονη φιλε γιωργο.μην νομιζεις και τα δικα μου νευρα δεν ειναι τσαταλια. Σαρκασμός,μια συμβουλη φιλε γιωργο,κανω πολυ καλη διατροφη..χωρις πλακα τρωω μονο βραστα και σχεδον μονο ψαρια λαχανικα και φρουτα.βρηκα την υγεια μου με αυτα και μηδεν καταχρησεις.σου γυρνανε μπουμεραγκ οι καταχρησεις.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 19, 2015, 09:42:16 πμ από ΕΛΛΗΝΑΣ30 » Καταγράφηκε
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 19, 2015, 09:46:30 πμ »

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΟΚΕΡ!! ΟΧΙ ΑΛΛΟΙ ΑΔΙΚΟΙ ΦΟΡΟΙ ΣΤΟΝ ΤΖΟΓΟ !!
Μαζί με γιατρούς ,επιστήμονες , επιχειρηματίες και όλους αυτούς που αναγκάστηκαν να φύγουν από Ελλάδα είτε για ένα καλύτερο μέλλον είτε για πιο δίκαιο φορολογικό σύστημα .....τώρα θα μας διωξουν και τους επαγγελματίες παίχτες ..... Εεεε αυτό πάει πολύ !!!
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 19, 2015, 09:49:20 πμ »

ετσι,δωσε φιλε!γραφεις και με κεφαλαια!σωστος!οι φοροι ρημαζουν την οικονομια μιας χωρας οταν ειναι αδικοι,βαλε φορους ομως κατεβασε αληθινα τις τιμες στο ψωμι στο γαλα!
Καταγράφηκε
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος 19, 2015, 09:50:57 πμ »

ετσι,δωσε φιλε!γραφεις και με κεφαλαια!σωστος!

Φίλος εσύ εχειςμπει εδώ μέσα για να γεμίσει 50 σελίδες .... Είσαι νέο τρολ ή παλιό με καινούργιο ,nickname??
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιούνιος 19, 2015, 09:51:51 πμ »

νεος ειμαι φιλε,σημερα μ επιασε ορεξη για συζητηση,φιλικα
Καταγράφηκε
yiorgos131313
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1369



Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιούνιος 19, 2015, 09:52:19 πμ »

Κυριοι μην γελειοποιουμε το θεμα θα μας το κλειοδωσουν και θα συζητάμε μονο για νομισματα
Καταγράφηκε
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #22 στις: Ιούνιος 19, 2015, 09:52:42 πμ »

νεος ειμαι φιλε,σημερα μ επιασε ορεξη για συζητηση

Το πας καλά...,συνέχισε !!!
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Ιούνιος 19, 2015, 09:53:30 πμ »

αν σκοτωθεις στο σπιτι με την γυναικα σου και βγεις εξω στο καζινο με νευρα να παιξεις ποκερ εισαι ηδη χαμενος,τελειωμενος απο την ωρα που βγαινεις απο το σπιτι. Σαρκασμός
Προς θεου οχι τετοια λαθη εχεις πολυ δικιο..........εγω να σκεφτεις αν εχω καμμια δυσκολη παρτιδα ταβλι που ειμαι μαστορας(ποκερ δεν ξερω)την κλειδωνω την κυρα στο αλλο δωματιο μεχρι να φυγω απο το σπιτι......με αυτο τον τροπο εχω βρει την υγεια μου και ειμαι σχεδον παντα κερδισμενος.....ασε που κονομαω και απο τα μαθηματα που παραδιδω στο ταβλι.....8 ευρω την ωρα δεν ειναι και λιγα
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Ιούνιος 19, 2015, 09:56:15 πμ »

χαχαχα Σαρκασμός,πρωτος εισαι φιλε ελληνα,οσο φιλε γιωργο για το αν κλειδωσουν το θεμα του ποκερ ριξε μια μια ματια στα αλα θεματα;τα αλα θεματα δεν ειναι για κλειδωμα και το δικο μου ειναι;φιλικα ρωταω.η παουλινα προτεινε να πουνε τα ονοματα τους και πολυ καλη ιδεα!μπραβο της Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός!ε και γω ανοιξα συζητηση για να γνωριστουμε με το ποκερ.
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #25 στις: Ιούνιος 19, 2015, 12:11:48 μμ »

Κανείς για πρέφα;

(Είναι ό,τι πρέπει για άνεργους...)
Καταγράφηκε
θοδωρης
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 680


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Ιούνιος 19, 2015, 12:12:06 μμ »

ελα πες την αληθεια....
χθες στις 1.30 , ειχε τον τελικο pca 2014 στον ant1.....

το ειδες και τρελαθηκες...  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

στο ποκερ παιζει ρολο και η τυχη.....50%
και μιας και το ειδες χθες.... ειδες οτι ο μακντοναλτ εχασε απο τον 22χρονο..... αν δεν επαιζε και η τυχη ... δεν θα το εκανε ο πιτσιρικας

καλα κανουν και φορολογουν και τζογο και τσιγαρα !!! κακο μας κανουν... οχι καλο (παιζω ποκερ και καπνιζω Κλείσιμο ματιού)
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Ιούνιος 19, 2015, 12:21:58 μμ »

ελα φιλε θοδωρη,δεν το ειδα,ομως δεν ξερεις τι ξερω απο ποκερ και τι εχω δει..εχω δει ολλα τα wsop απο το 1970 εως τωρα,το πρωτο νομιζεις το πηρε τυχαια ο τζονυ μος;νομιζεις τυχαια περασανε απο τα χερια του νικ δε γκρικ 1τρις δολαρια;νομιζεις τυχαια πηρε τοσα μπρασελε ο χελμουθ;και ειχε προβλημα υγειας ο χελμουθ πιστευω και το κρυβει,αλιως θα τα επερνε ολα!1 ολοκληρη χρονια δεν επαιξε ποκερ...κ ενας ειδικος του εφ μπι αι που τον ειδε στην τηλεοραση του ειπε γτ εχανε οταν ειχε τις χασουρες του.τον προδιδαν οι κινησεις του σωματος του που πιστευω ηταν λογο προβληματος υγειας.ξεκινωντας μετα μονο με 50δολαρια ο αρτσι καρας κανει το μεγαλυτερο ραν!!!κ δεν χανει ουτε μια παρτιδα!για 6μηνεσ!κερδιζοντας 17εκατομυρια δολαρια!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 19, 2015, 12:35:54 μμ από ΕΛΛΗΝΑΣ30 » Καταγράφηκε
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Ιούνιος 19, 2015, 12:34:39 μμ »

παιδιά μην το γελάτε, έχει βάση αυτο που λέει ο φίλος. Κι εγω παλιότερα έπαιζα διαδικτυακό πόκερ κι αφού 'πλήρωσα' κάποια δίδακτρα κι έριξα ατελείωτο διάβασμα, έβγαζα 5-10 ευρώ τη μέρα. Αφού μαζεύτηκαν περι των 150 ευρώ μπήκε ο διάολος μέσα μου κι άρχισα το στοίχημα κι ενώ έβγαζα τα ίδια λεφτά έχανα τα διπλάσια στο στοίχημα με συνέπεια να εκνευριστώ και να χάνω και στο πόκερ, ώσπου, έμεινα ταπί και ψύχραιμος.
Καταγράφηκε
ΕΛΛΗΝΑΣ30
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 214


η ταν η επι τας


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Ιούνιος 19, 2015, 12:37:23 μμ »

ετσι φιλε μου,αυτο επαθε πιστευω  ο αρτσι καρας,ειχε ψυχολογικα γτ τον πεταξε ενα φτυρι κ τον εδιωξε απο το σπιτι ο πατερας του οταν ηταν 17 χρονο.γυρισε στην ελλαδα μετα που εγινε πλουσιος ομως δεν μπορεσε να κατσει...γυρισε πισω ξανα στην αμερικη κ τα χασε ολα...παιζει πολυ μεγαλο ρολο η ψυχολογια και η οικογενεια,δειτε τον φιλ αιβι,οι γονεις του ειναι διπλα του σε καθε αγωνα!!!.ο νικ δε γκρικ δεν καταλαβαινε τιποτα γτ δεν τον ενοιαζαν τα λεφτα.ομως ειχε τον πονο της κοπελας του που πεθανε και δεν μπορεσε ποτε να την ξεπερασει ουτε και να παντρευτει.3 μερες χωρις υπνο επαιζε ποκερ ο νικ.καποια στιγμη μπορουσε να αποσυρθει ο νικ,ειχε μια βαλιτσα με 80εκατομυρια δολαρια...τα εχασε ολα στα ζαρια κ στα αλογα...οποιος νομιζει ειναι τυχη το ποκερ ας καθισει οχι 3 αλα 1 νυχτα αυπνος και μετα μιλαμε.η οταν κανει μπλοφες ο νεγκρεανου με 56 και εχει παπαδεσ κατω και κανει πασο ο αλος,τυχη ειναι;βαλε εσυ 50χιλιαδες ευρω ολ ιν χωρις χαρτι να κανεις μπλοφα να σε δω.εχει τυχη να παιξω με θηρια του ποκερ σ ενα τουρνουα ον λαιν πρωταθληματος.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 19, 2015, 01:06:20 μμ από ΕΛΛΗΝΑΣ30 » Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 7
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences