Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 15, 2024, 02:48:07 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Gold Liberty Head Double Eagle $20 1888 (S) San Francisco  (Αναγνώστηκε 4489 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
TrickySaint
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 9



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Δεκέμβριος 14, 2015, 04:38:29 μμ »

Φιλε μου δεν ειπα να κατσει κανεις προσοχη, την βοηθεια σας ζητησα, και σας ευχαριστω απο καρδιας που μου την δινετε!!!

Απλα αναφερω καποια στοιχεια για το συγκεκριμενο νομισμα μιας και τα γνωριζω......δεν ειναι προθεση μου να προσβαλω κανενα.....απεναντιας!!!
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Δεκέμβριος 14, 2015, 04:55:32 μμ »

φιλε μου δεν εχω τιποτα εναντιον σου και συγνωμη αν ο γραπτος μου λογος φανηκε ετσι.
απλως επειδη αρκετοι μπαινουν στο στεκι και αναφερουν τους κοσμηματοπωλες ως μεγαλους γνωστες νομισματολογους ηθελα να υπογραμμισω το ατοπο του πραγματος. Πολλοι αγοραζουν λιρες απο εδω μεσα και παιρνουν σβαρνα τα μαγαζια και ρωτανε.
Καταγράφηκε
TrickySaint
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 9



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Δεκέμβριος 14, 2015, 05:03:23 μμ »

Kαμια σχεση με εμενα ολα αυτα ειμαι απο τους ανθρωπους που εχουν μαθει να ακουνε και να σεβονται τον συνομιλητη τους ειδικα οταν εχει πολυ μεγαλυτερη εμπειρια απο τους ιδιους......


Σας ευχαριστω, λοιπον, πολυ ολους για τις ΑΜΕΣΟΤΑΤΕΣ απαντησεις σας μιας και εμπεριστατωμενες ηταν και με βοηθησαν πολυ στο να καταληξω στο τι θα κανω (θα το στειλω καποια στιγμη οταν βρω το πως θα γινει με ασφαλεια μιας και, ακομα και αν πρεπει να το ταιζω μπανανες χαχαχαχα, εχει ιδιαιτερη αξια για εμενα προσωπικα οπως προανεφερα αφου ανηκει στην οικογενεια μου παρα παρα πολλα χρονια)!!!


Τελος η βοηθεια που προσφερετε αποτελει μεγαλη τιμη για εσας τους ιδιους μιας και συνηθως οι αποψεις και οι εκτιμησεις σε τετοιες περιπτωσεις ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΙ ΔΩΡΕΑΝ!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 14, 2015, 05:17:13 μμ από TrickySaint » Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences