Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 06, 2024, 11:52:18 μμ
Σελίδες: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 38
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 Φοίνικας 1828  (Αναγνώστηκε 172467 φορές)
0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #375 στις: Ιούλιος 15, 2014, 08:37:01 μμ »

Ρε Δημητράκη δεν είμαι δικηγόρος του Βασιλάκη.
Αφού τα θέματα τα γνωρίζεις καλύτερα από μένα.
Για ποιο λόγο ακολουθείς αυτή την πολιτική και με ωθείς να πω εγώ ειδικά δημόσια καταστάσεις που τις γνωρίζουν αρκετοί άνθρωποι?
Ζητώ συγνώμη που θα το πω αλλά σου ζήτησα να ανοίξεις τον κωδικό του Βασιλάκη για να γράψει μόνος του.
Δώσε του πρόσβαση γιατί έχω κουραστεί πλέον, έκανα τη μαλακία και παράτησα τη δουλειά το πρωί για να απαντώ στο τηλέφωνο και κάθομαι και στέλνω mail τώρα βραδιάτικα.
Το Βασιλάκη τον αγαπάω πραγματικά γιατί έχει καλή καρδιά όπως το γνωρίζεις και εσύ πολύ καλά γιατί το έχουμε συζητήσει.Δεν είναι δηλαδή κακός και εκδικητικός άνθρωπος.
Το πως φέρεται ως επαγγελματίας καλύτερα να το εξηγήσει ο ίδιος.
 

 
Καταγράφηκε
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #376 στις: Ιούλιος 15, 2014, 08:47:25 μμ »

Δημήτρη , αυτό που λέει ο Ηλίας έχει μια λογική.
Δώσε πρόσβαση έστω μιας ημέρας στο Βασίλη στο φόρουμ σου, ώστε να απαντήσει ο ίδιος, ο Ηλίας μου είπε πως αυτό θα το έκανε, αν ΠΑΡΕΚΤΡΑΠΕΙ το κλειδώνεις αμέσως...........sounds fair Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #377 στις: Ιούλιος 15, 2014, 08:54:52 μμ »

Το τρις εξ αμαρτην ουκ ανδρος, οπως λεει ενας φιλος.  Δεν υπαρχει τετοια περιπτωση.
Καταγράφηκε

pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #378 στις: Ιούλιος 15, 2014, 08:59:21 μμ »

Το τρις εξ αμαρτην ουκ ανδρος, οπως λεει ενας φιλος.  Δεν υπαρχει τετοια περιπτωση.
Ποδαρούλη και εγώ δεν είμαι επαγγελματίας δικηγόρος.
Άρα καταλήγουμε σε αυτό που λέει ο Χρήστος για το πότε αναλαμβάνει το Δ.Σ. της Π.Ν.Ε.
 
Καταγράφηκε
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #379 στις: Ιούλιος 15, 2014, 09:03:39 μμ »

Το τρις εξ αμαρτην ουκ ανδρος, οπως λεει ενας φιλος.  Δεν υπαρχει τετοια περιπτωση.
Ποδαρούλη και εγώ δεν είμαι επαγγελματίας δικηγόρος.
Άρα καταλήγουμε σε αυτό που λέει ο Χρήστος για το πότε αναλαμβάνει το Δ.Σ. της Π.Ν.Ε.
 
Μην έχετε αγωνία.  Οι ενέργειες της ΠΝΕ δεν προσφέρονται για δημόσια κατανάλωση.
Καταγράφηκε

pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #380 στις: Ιούλιος 15, 2014, 09:07:56 μμ »

Το τρις εξ αμαρτην ουκ ανδρος, οπως λεει ενας φιλος.  Δεν υπαρχει τετοια περιπτωση.
Ποδαρούλη και εγώ δεν είμαι επαγγελματίας δικηγόρος.
Άρα καταλήγουμε σε αυτό που λέει ο Χρήστος για το πότε αναλαμβάνει το Δ.Σ. της Π.Ν.Ε.
 
Μην έχετε αγωνία.  Οι ενέργειες της ΠΝΕ δεν προσφέρονται για δημόσια κατανάλωση.
Σωστός ο Δημήτρης.
Προτείνω να κλειδώσει το θέμα.
Άντε ρε Zobels κάνε μια πρώτη ενέργεια, οι υπόλοιποι μάλλον είναι διακοπές.
Καταγράφηκε
Mefisto
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 152



Προφίλ
« Απάντηση #381 στις: Ιούλιος 15, 2014, 09:09:24 μμ »

Μην έχετε αγωνία.  Οι ενέργειες της ΠΝΕ δεν προσφέρονται για δημόσια κατανάλωση.

Mία ερώτηση επί του διαδικαστικού μέρους, επί της οποίας (έχω την αίσθηση ότι) δικαιούμαι απάντησης, ως μέλος της ΠΝΕ :

-Θα συμμετέχεις κι εσύ, Δημήτρη, στο πειθαρχικό όργανο που θα κρίνει την υπόθεση του Βασίλη ;
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #382 στις: Ιούλιος 15, 2014, 09:18:20 μμ »

Το τρις εξ αμαρτην ουκ ανδρος, οπως λεει ενας φιλος.  Δεν υπαρχει τετοια περιπτωση.

Το τρις εξαμαρτείν ουκ ανδρός γενικώς. πολύ σωστά.

Δημήτρη , αυτό που λέει ο Ηλίας έχει μια λογική.
Δώσε πρόσβαση έστω μιας ημέρας στο Βασίλη στο φόρουμ σου, ώστε να απαντήσει ο ίδιος, ο Ηλίας μου είπε πως αυτό θα το έκανε, αν ΠΑΡΕΚΤΡΑΠΕΙ το κλειδώνεις αμέσως...........sounds fair Κλείσιμο ματιού

Όποιος δεν θέλει να απαντήσει, δέκα μέρες κασκινάει.

Αν ισχύουν αυτά που λες, τι διαφορά έχει να γράψει αυτά που θέλει και να τα στείλει σε κάποιον τρίτο κοκ.
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #383 στις: Ιούλιος 15, 2014, 09:26:52 μμ »

Το θέμα κλειδώνει προσωρινά.Η συντονιστική ομάδα θα συζητήσει αν θα ανοιχτεί ο λογαριασμός του Βασίλη  για να απαντήσει αν φυσικά το θέλει και αυτός.Ηλία  που τέτοια τύχη ακόμη εδώ είμαστε  Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #384 στις: Ιούλιος 16, 2014, 07:05:25 μμ »

Σήμερα πήγα στην θυρίδα μου για να πάρω δύο νομίσματα που πούλησα σε μέλος από το στέκι. Λόγο που είχα μια μικρή αμφιβολία   για τον συγκεκριμένο φοίνικα αν ήταν δικός γιατί ρωτήθηκα από μέλος από εδώ μέσα και είχα απάντηση όχι έψαξα τις σημειώσεις μου για να μου φύγει η αμφιβολία   γιατί τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο είχα στην κατοχή μου τρία νομίσματα φοίνικα και μάλιστα το ένα ήταν ms64 και κράτησα εκείνο και τον έδωσα πρόσφατα σε μέλος από εδώ μέσα, διαπίστωσα ότι ο φοίνικας ήταν όντος δικός και τον είχα πουλήσει στον κ Βασιλακόπουλο Β .Το slab όταν τον έδωσα δεν είχε καμία παραβίαση- κόλα και όλα τα άλλα που έχουν αναφερθεί να σημειωθεί ότι το συγκεκριμένο νόμισμα είχε αγοραστή από τον κύριο Βασιλακόπουλο πάλι. Ζήτησα από τους συντονιστές να ξεκλειδώσει το θέμα και να τα αναφέρω για την αποκατάσταση και μόνο της αλήθειας για το πως βρέθηκε το νόμισμα στα χέρια του συγκεκριμένου πωλητή, θέλω να τονίσω και πάλι ότι το νόμισμα δεν είχε ΚΑΝΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΠΑΡΑΒΙΑΣΗΣ                                                                                                                                          Υ.Γ Δεν θέλω να κάνω το δικηγόρο σε κανένα άλλα ούτε και να αθωώσω κανένα, με τον συγκεκριμένο εδώ και αρκετό καιρό δεν έχουμε καμία συνεργασία σε οποιοδήποτε επίπεδο  άπλα τα ανέφερα προς αποκατάστασης  και μόνο της αληθείας  ευχαριστώ          
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 16, 2014, 07:07:05 μμ από dimitris1980 » Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #385 στις: Ιούλιος 16, 2014, 08:13:10 μμ »

Αν δεν εχεις φωτο Μπαμη ωστε να ταυτοποιηθει δεν μπορει να ειναι το ιδιο νομισμα .
Κανεις δεν αγοραζει 62αρι για να το σπασει και να το δωσει......
Δεν ξερω αν εχει σημασια απο που το πηρες εσυ....
Καταγράφηκε
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #386 στις: Ιούλιος 16, 2014, 08:16:58 μμ »

Αν δεν εχεις φωτο Μπαμη ωστε να ταυτοποιηθει δεν μπορει να ειναι το ιδιο νομισμα .
Κανεις δεν αγοραζει 62αρι για να το σπασει και να το δωσει......
Δεν ξερω αν εχει σημασια απο που το πηρες εσυ....

Καταλαβε οτι το σπας, πουλας το xf  στο κουτι του MS και σου μενει ο MS, να το ξαναπιστοποιησεις οποτε γουσταρεις.
Καταγράφηκε

dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #387 στις: Ιούλιος 16, 2014, 08:18:23 μμ »

Σήμερα πήγα στην θυρίδα μου για να πάρω δύο νομίσματα που πούλησα σε μέλος από το στέκι. Λόγο που είχα μια μικρή αμφιβολία   για τον συγκεκριμένο φοίνικα αν ήταν δικός γιατί ρωτήθηκα από μέλος από εδώ μέσα και είχα απάντηση όχι έψαξα τις σημειώσεις μου για να μου φύγει η αμφιβολία   γιατί τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο είχα στην κατοχή μου τρία νομίσματα φοίνικα και μάλιστα το ένα ήταν ms64 και κράτησα εκείνο και τον έδωσα πρόσφατα σε μέλος από εδώ μέσα, διαπίστωσα ότι ο φοίνικας ήταν όντος δικός και τον είχα πουλήσει στον κ Βασιλακόπουλο Β .Το slab όταν τον έδωσα δεν είχε καμία παραβίαση- κόλα και όλα τα άλλα που έχουν αναφερθεί να σημειωθεί ότι το συγκεκριμένο νόμισμα είχε αγοραστή από τον κύριο Βασιλακόπουλο πάλι. Ζήτησα από τους συντονιστές να ξεκλειδώσει το θέμα και να τα αναφέρω για την αποκατάσταση και μόνο της αλήθειας για το πως βρέθηκε το νόμισμα στα χέρια του συγκεκριμένου πωλητή, θέλω να τονίσω και πάλι ότι το νόμισμα δεν είχε ΚΑΝΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΠΑΡΑΒΙΑΣΗΣ                                                                                                                                          Υ.Γ Δεν θέλω να κάνω το δικηγόρο σε κανένα άλλα ούτε και να αθωώσω κανένα, με τον συγκεκριμένο εδώ και αρκετό καιρό δεν έχουμε καμία συνεργασία σε οποιοδήποτε επίπεδο  άπλα τα ανέφερα προς αποκατάστασης  και μόνο της αληθείας  ευχαριστώ          

Ο παλιος του Digo ηταν?
Καταγράφηκε

coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #388 στις: Ιούλιος 16, 2014, 08:24:03 μμ »

Αν δεν εχεις φωτο Μπαμη ωστε να ταυτοποιηθει δεν μπορει να ειναι το ιδιο νομισμα .
Κανεις δεν αγοραζει 62αρι για να το σπασει και να το δωσει......
Δεν ξερω αν εχει σημασια απο που το πηρες εσυ....

Καταλαβε οτι το σπας, πουλας το xf  στο κουτι του MS και σου μενει ο MS, να το ξαναπιστοποιησεις οποτε γουσταρεις.

Αλλα τοτε Δημητρη αυτο που ηταν στο κουτι δεν θα ηταν το δικο μου, και αρα δεν θα ηταν το επιληψιμο!!!!
 Γνωριζω οτι απο καπου το αγορασε αλλα οχι απο που. Το νομισμα ηταν row  και φυσικα θα εβγαζε μια προμηθεια οπως ειναι λογικο. Εγω ειχα προτεινει μαλιστα να μου το στηλει για πιστοποιηση και μαλιστα μου ειχε πει και τι θα γραψει κατα πασα πιθανοτητα
Φυσικα μπορω να αποδειξω τα λεγομενα μου
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #389 στις: Ιούλιος 16, 2014, 08:26:12 μμ »

Και κατι ακομα , το ειχε αγορασει στα 900-1000 ευρω κατα τα λεγομενα του και εγω πηγαινα για 1200.
Χαρακτηριστικο δε του εν λογω οτι ηταν παρακεντρος.
Δεν ειναι λογικο να ειναι το νομισμα του Μπαμπη ιδικα αν οντως δεν ηταν παραβιασμενο πριν το δωσει ως αναφερει ο Μπαμπης.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 38
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences