Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 06, 2024, 02:31:35 μμ
Σελίδες: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 38
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 Φοίνικας 1828  (Αναγνώστηκε 172427 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
Han
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 890


Προφίλ
« Απάντηση #315 στις: Ιούλιος 14, 2014, 11:54:18 μμ »

Έχω ζαλιστεί διαβάζω από προχθές αυτό το θέμα.. Σαν καινούριος για αυτό μαζεύω μόνο ότι μπορώ από την Τράπεζα της Ελλάδος ή εάν τύχη και κάνας φίλος μου χαρίσει κάποιο παλιό ελληνικό, ούτε σλαπαρισμένα ούτε τι κατάσταση τίποτα, απλά νομισματάκια σε οποιαδήποτε κατάσταση .. Είμαι πάνω από ένα χρόνο εδώ μέσα και έχω διαβάσει αρκετές περίεργες περιπτώσεις . Περιμένω να γραφτεί κάτι διαφορετικό όποτε κάνω ανανέωση στην σελίδα και το μόνο που βλέπω είναι ο Φοίνικας και ο Φοίνικας.

Ωραίος ο milou  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #316 στις: Ιούλιος 15, 2014, 08:18:53 πμ »

Κύριοι,

Εγώ το μόνο που θέλω να μάθω είναι ποιος παραποίησε το σλαμπ και να παραγκωνιστεί από τη συλλεκτική κοινότητα. Δεν με ενδιαφέρει ποιος είναι αλλα επειδη ο βασιλης ειχε το κέρμα τελευταίος raw αλλα και πιστοποιημένο ειναι πασιφανές πως ξέρει ποιος το έκανε. Ας μας πει να τον στείλουμε όλοι καζί απο κει που ήρθε.Δεν εχω κατι μαζί του και ήμουν προσεχτικός στην συνταξη. Το ότι ξερει, ξερει όμως!

Δεν είναι δυνατόν νοήμονες να ανεχόμαστε τέτοιες συμπεριφορές. Χθες με πήρε ενας φίλος τηλεφωνο και μου λεει ' και σένα τι σε νοιάζει ρε βασίλη? ' Με νοιάζει διότι κάλλιστα θα μπορούσα να φαω και γω μια φόλα ή ο κωστακης που ειναι 12 ετών να ξεγελαστεί και τότε οσοι το ξέραμε και δε μιλούσαμε θα είμαστε όλοι συνυπεύθυνοι. Κυριοι : Ανοχή = συνενοχή.

Το ' μόκο ' που κάνανε το 99% των συλλεκτών έως χθες , εγνωσμένων ή μη, πλούσιων ή φτωχών, είναι και η αιτία για την κατάντια της της συλλεκτικής κοινότητας και της Ελλάδας γενικότερα. Ολοι ήσασταν της άποψης ' α ο τάδε κάνει την τάδε λαμογιά, άστο μωρέ εμένα δεν με αγγίζει γτ να γίνω εγώ ο ######? ' , με αποτέλεσμα αυτό να διαιωνίζεται και να αποκτά ο δράστης ασυλία. Απο το πιο απλο όπως αυτό που εχει γινει εδώ, μέχρι το να ψηφίζετε καποιον π.χ. τοπικό βουλευτή ο οποίος ξέρετε οτι ειναι κλεφτάκος αλλά στα παπαράκια σας επειδη θα σας βολεψει στο δημόσιο ή θα σας κανει φέρει τον γιόκα σας στο ΓΕΣ στην Αθηνα και άλλα πολλά παρόμοια. Και μη μου πείτε ότι εσεις ήσασταν η εξαίρεση. Εχουμε πήξει στις εξαιρέσεις και στους καλοπροαίρετους.

Τέλος, δεν με ενδιαφέρει καθόλου αν με θεωρείτε '######' , 'δοσύλογο', 'καρφί' και άλλους τετοιους χαρακτηρισμούς. Εγώ έκανα αυτό που έλεγε η συνείδηση μου, και μακάρι να ήσασταν όλοι σας τόσο λαλίστατοι όταν επρεπε να ήσασταν λαλίστατοι  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Τότε κοφεύατε οι περισσότεροι αλλά απο χθες κάνετε όλοι με ξένο κώλο τον π0ύστη. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #317 στις: Ιούλιος 15, 2014, 08:50:06 πμ »

Κύριοι,

Εγώ το μόνο που θέλω να μάθω είναι ποιος παραποίησε το σλαμπ και να παραγκωνιστεί από τη συλλεκτική κοινότητα. Δεν με ενδιαφέρει ποιος είναι αλλα επειδη ο βασιλης ειχε το κέρμα τελευταίος raw αλλα και πιστοποιημένο ειναι πασιφανές πως ξέρει ποιος το έκανε. Ας μας πει να τον στείλουμε όλοι καζί απο κει που ήρθε.Δεν εχω κατι μαζί του και ήμουν προσεχτικός στην συνταξη. Το ότι ξερει, ξερει όμως!

Δεν είναι δυνατόν νοήμονες να ανεχόμαστε τέτοιες συμπεριφορές. Χθες με πήρε ενας φίλος τηλεφωνο και μου λεει ' και σένα τι σε νοιάζει ρε βασίλη? ' Με νοιάζει διότι κάλλιστα θα μπορούσα να φαω και γω μια φόλα ή ο κωστακης που ειναι 12 ετών να ξεγελαστεί και τότε οσοι το ξέραμε και δε μιλούσαμε θα είμαστε όλοι συνυπεύθυνοι. Κυριοι : Ανοχή = συνενοχή.

Το ' μόκο ' που κάνανε το 99% των συλλεκτών έως χθες , εγνωσμένων ή μη, πλούσιων ή φτωχών, είναι και η αιτία για την κατάντια της της συλλεκτικής κοινότητας και της Ελλάδας γενικότερα. Ολοι ήσασταν της άποψης ' α ο τάδε κάνει την τάδε λαμογιά, άστο μωρέ εμένα δεν με αγγίζει γτ να γίνω εγώ ο ######? ' , με αποτέλεσμα αυτό να διαιωνίζεται και να αποκτά ο δράστης ασυλία. Απο το πιο απλο όπως αυτό που εχει γινει εδώ, μέχρι το να ψηφίζετε καποιον π.χ. τοπικό βουλευτή ο οποίος ξέρετε οτι ειναι κλεφτάκος αλλά στα παπαράκια σας επειδη θα σας βολεψει στο δημόσιο ή θα σας κανει φέρει τον γιόκα σας στο ΓΕΣ στην Αθηνα και άλλα πολλά παρόμοια. Και μη μου πείτε ότι εσεις ήσασταν η εξαίρεση. Εχουμε πήξει στις εξαιρέσεις και στους καλοπροαίρετους.

Τέλος, δεν με ενδιαφέρει καθόλου αν με θεωρείτε '######' , 'δοσύλογο', 'καρφί' και άλλους τετοιους χαρακτηρισμούς. Εγώ έκανα αυτό που έλεγε η συνείδηση μου, και μακάρι να ήσασταν όλοι σας τόσο λαλίστατοι όταν επρεπε να ήσασταν λαλίστατοι  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Τότε κοφεύατε οι περισσότεροι αλλά απο χθες κάνετε όλοι με ξένο κώλο τον π0ύστη. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού


Βασίλη καλά τα λες... Όλα και όλοι να βγουν στη φόρα.

Ανοχή = συνενοχή

Η Ανοχή προϋποθέτει και γνώση της κατάστασης.
Διότι δεν είναι μόνον αυτός που παραποίησε αυτό το slab. Εδώ φαίνεται ότι υπήρξαν άτομα που γνώριζαν αυτές τις πρακτικές από παλιά και για άλλα slab, που δεν μας είναι γνωστά ακόμη, και δεν ενημέρωσαν κανένα.
Όποιος γνώριζε ότι γινόταν τέτοιες λαμογιές και δεν ενημέρωσε πριν, φέρει κι αυτός ευθύνη και μάλιστα πολλαπλή. Διότι όχι μόνον δεν προστάτεψε τον έναν που πήρε το συγκεκριμένο, αλλά πολλούς. Και επίσης παρείχε εν γνώση του, προστασία σ' αυτόν που έπραξε τη δολιοφθορά στο/στα slab.

Διαβάζω ότι κάποιοι γνώριζαν και γνωρίζουν πολλά. Αυτοί θα μείνουν στο απυρόβλητο ;;
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 15, 2014, 09:00:48 πμ από GKCollect » Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
me.chris
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 626

sixbid under


Προφίλ
« Απάντηση #318 στις: Ιούλιος 15, 2014, 08:53:01 πμ »

Όπως με τον Διονύση τότε με το 100αρικο του 1935.  Αφού δεν παραδεχόταν τίποτα και έβριζε  τον Διονύση αριστερά και δεξιά, στο τέλος του λέει ότι ίσως έγινε λάθος.  Να σας πει ο PEPOS κάποια στιγμή την ιστορία με το 1/4 του 1834 και θα σας πω εγώ την ιστορία με την μισή του 1847.

Την ιστορία με το 100ρικο μου την έχει πει από κοντά ο Βασίλης, αλλά ξέρω ότι τουλάχιστον τώρα οι Βασίλης-Διονύσης έχουν καλές σχέσεις.

Να ξέρεις όμως ότι ακόμη και να μην αναφερθούν οι "ιστορίες"..........η δυσφήμιση έχει τελεστεί.
Καταγράφηκε
me.chris
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 626

sixbid under


Προφίλ
« Απάντηση #319 στις: Ιούλιος 15, 2014, 09:00:56 πμ »

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω όλους αυτούς που με ευκολία καταλήγουν σε συμπεράσματα περί της υποθέσεως και του εν λόγω κυρίου ....

Ποιες είναι οι σχέσεις που έχετε μαζί του σήμερα;;

Γιατί βλέπω πολύ μελάνι να έχει χυθεί.....πολύ μελάνι!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 15, 2014, 09:27:51 πμ από me.chris » Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #320 στις: Ιούλιος 15, 2014, 09:02:56 πμ »

Προσωπικά, δεν εξέφρασα άποψη για κανέναν.
Όλοι είναι αθώοι μέχρι αποδείξεως της ενοχής τους.

Πιστεύω ότι ο ένοχος δεν είναι ένας... υπάρχουν και πολλοί, που γνώριζαν και δεν μιλούσαν.
Τουλάχιστον έτσι φαίνεται από αυτά που έγραψαν, εδώ στο θέμα.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 15, 2014, 09:33:22 πμ από GKCollect » Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #321 στις: Ιούλιος 15, 2014, 09:28:12 πμ »

Νομίζω πως οι πρωτοβουλίες από δω και πέρα ανήκουν στην ΠΝΕ . Τα στοιχεία υπάρχουν ας βρουν ένα αξιόπιστο αξιολογητή ( και υπάρχουν) που να μην αμφισβητηθεί,  να βγάλει τα πορίσματά του και η ΠΝΕ να πάρει τις αποφάσεις της που να μας τις κοινοποιήσει για ενημέρωση.  Θα έχει κέρδος συνολικά το Ελληνικό νόμισμα αν αρχίσει να καθαρίζει ο χώρος, ας το καταλάβουν καλά αυτό όσοι ασχολούνται επαγγελματικά στον χώρο.. Γιατί στο συμπέρασμα που καταλήγουν οι νέοι συλλέκτες με όλα αυτά είναι πως το η μόνη όαση που έχουν είναι το νομισματικό πρόγραμμα της  Τράπεζα της Ελλάδας.
Καταγράφηκε
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #322 στις: Ιούλιος 15, 2014, 09:41:40 πμ »

Νομίζω πως οι πρωτοβουλίες από δω και πέρα ανήκουν στην ΠΝΕ . Τα στοιχεία υπάρχουν ας βρουν ένα αξιόπιστο αξιολογητή ( και υπάρχουν) που να μην αμφισβητηθεί,  να βγάλει τα πορίσματά του και η ΠΝΕ να πάρει τις αποφάσεις της που να μας τις κοινοποιήσει για ενημέρωση.  Θα έχει κέρδος συνολικά το Ελληνικό νόμισμα αν αρχίσει να καθαρίζει ο χώρος, ας το καταλάβουν καλά αυτό όσοι ασχολούνται επαγγελματικά στον χώρο.. Γιατί στο συμπέρασμα που καταλήγουν οι νέοι συλλέκτες με όλα αυτά είναι πως το η μόνη όαση που έχουν είναι το νομισματικό πρόγραμμα της  Τράπεζα της Ελλάδας.
Αφήστε την ΠΝΕ.  Υπάρχουν αρκετές πληροφορίες εδώ μέσα για να βγάλετε τα συμπεράσματά σας.  Η αγορά συλλεκτικών δεν ανήκει ούτε στην ΠΝΕ ούτε σε κανέναν άλλον.  Μην συμπεριφέρεστε σαν παιδάκια.  Όσο για το νομισματικό πρόγραμμα της Τράπεζας της Ελλάδος, με τους ρυθμούς που βγάζει αναμνηστικά θα καταντήσει Mailink, είναι το μόνο σίγουρο.  H χρυσή δραχμή του 2000 τι τιμή θα είχε σήμερα αν δεν είχε ανέβει ο χρυσός?  Τα special olympics κοντεύουν να φτάσουν την τιμή έκδοσής τους.  Υπάρχει ένας προσωρινός ενθουσιασμός με την έκδοση και μετά κατρακύλα.  Αρκετούς φόρους πληρώνω στο δημόσιο, δεν θέλω να τους επιδοτώ και μεσω του hobby μου.
Καταγράφηκε

pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #323 στις: Ιούλιος 15, 2014, 09:45:01 πμ »

Ρε παιδιά να σας πει ο Pepos και να σας πει η Pepena.
Μπορούμε να σοβαρευτούμε λίγο?
Αυτά όλοι τα ξέρουμε και τα συζητάμε, εδώ στην Αθήνα τουλάχιστον.
Οι υπόλοιποι δεν τα ξέρετε δηλαδή?
Κώστα αν είμαι ένοχος για εκατοντάδες ιστορίες που έχω ακούσει και δεν τα έχω πει, τότε είναι ένοχοι σχεδόν όλοι οι συλλέκτες.
Ακούμε ιστορίες από 40-50 χρόνια πίσω μέχρι τι έγινε εχθές στο Μοναστηράκι.
Τα τηλέφωνα και τα μηνύματα είναι στην ημερησία διάταξη.
Αν κατέβεις ποτέ Αθήνα και έλθεις για καφέ στη λέσχη, κράτα και ένα μαγνητόφωνο για να μην ξεχαστεί τίποτα από αυτά που θα ακούσεις.
Σαν πολλά δεν ακούμε για το χόμπι που κάνουμε μου φαίνεται?
Έλεος
 
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #324 στις: Ιούλιος 15, 2014, 10:36:33 πμ »

Αν κατέβεις ποτέ Αθήνα και έλθεις για καφέ στη λέσχη, κράτα και ένα μαγνητόφωνο για να μην ξεχαστεί τίποτα από αυτά που θα ακούσεις.
Κατεβαίνω συχνά Αθήνα, αλλά λόγω υποχρεώσεων δεν έχω χρόνο για καφέ. Την επόμενη φορά θα προσπαθήσω να έρθω. Όχι για να κρατάω μαγνητόφωνο, αλλά για να περάσω ωραία με τους φίλους μου... κάτι που κάνω και στη Θεσσαλονίκη.

Αυτά όλοι τα ξέρουμε και τα συζητάμε, εδώ στην Αθήνα τουλάχιστον.
Οι υπόλοιποι δεν τα ξέρετε δηλαδή?
Για τους υπόλοιπους δε γνωρίζω, αλλά εγώ δεν τα ήξερα. Οπότε και μόνο αυτό μου αρκεί.
Αν όλοι γνωρίζετε αυτά που συζητάμε, λυπάμαι αλλά, όλοι θα πρέπει να εξηγήσετε γιατί δεν ενημερώσατε τη συλλεκτική κοινότητα. Και όχι μόνο μέσω αυτού του forum, αλλά και επίσημα μέσω της ΠΝΕ.
Επίσης... αν εντός του ΔΣ της ΠΝΕ, υπάρχει γνώση αυτών, τότε δυστυχώς υπάρχει πρόβλημα, που χρίζει άμεσης λύσης. Δεν μπορεί η ΠΝΕ να περιμένει ένας συλλέκτης 'εκτός' να κάνει αναφορά, ενώ 'εντός' του ΔΣ να υπάρχουν άνθρωποι που γνωρίζουν ήδη τέτοια γεγονότα.


Αφήστε την ΠΝΕ.  Υπάρχουν αρκετές πληροφορίες εδώ μέσα για να βγάλετε τα συμπεράσματά σας.  Η αγορά συλλεκτικών δεν ανήκει ούτε στην ΠΝΕ ούτε σε κανέναν άλλον.  Μην συμπεριφέρεστε σαν παιδάκια.
Απ' την άλλη, δε θέλουμε να βγάλουμε μόνοι μας συμπεράσματα, από απαντήσεις εντός forum. Υπάρχουν συλλογικά όργανα, που θα πρέπει να λειτουργήσουν. Η ΠΝΕ πρέπει να πάρει θέση για τα γεγονότα και τις αποχρώσεις-ενδείξεις περί συμμετοχής μελών της ή γνώσης αυτών των γεγονότων από τα μέλη της. Εκτός αν περιμένει να γίνει αναφορά. Δεν πιστεύω ότι τόσο αξιόλογα άτομα, που απαρτίζουν το ΔΣ, να επιθυμούν ... να συνεχίσουμε σα να μη συνέβει τίποτα.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #325 στις: Ιούλιος 15, 2014, 10:41:41 πμ »

https://www.youtube.com/watch?v=68a1nAfGAjE


 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #326 στις: Ιούλιος 15, 2014, 10:45:24 πμ »

Αν δεν είναι στις υποχρεώσεις της ΠΝΕ να ξεκαθαρίσει  από τα μέλη της που την εκθέτουν νίψτε τας χείρας σας.
Ο καθένας μας που παρακολουθεί εδώ μέσα βγάζει τα συμπεράσματά του και είναι χρήσιμο αυτό αλλά δεν είναι αρκετό. Χρειάζεται συστράτευση από όλες τις δυνάμεις   που είναι απέναντι σε τέτοιες πρακτικές για να υπάρξει αποτέλεσμα.
 Όταν  η εμπιστοσύνη χάνεται ο συλλέκτης θα ψάξει να βρει σίγουρες πηγές για τις αγορές του και αυτό κανείς δεν μπορεί να το αμφισβητήσει από την Τράπεζα της Ελλάδας. Χίλιες φορές την δραχμή την περιφρονημένη που ανέφερες παρά τον μαϋμουδιασμένο Φοίνικα, και ας πάψουμε όλα να τα ξεπλένουμε με τα  δίδακτρα.
Καταγράφηκε
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #327 στις: Ιούλιος 15, 2014, 11:02:06 πμ »

Αν δεν είναι στις υποχρεώσεις της ΠΝΕ να ξεκαθαρίσει  από τα μέλη της που την εκθέτουν νίψτε τας χείρας σας.
Ο καθένας μας που παρακολουθεί εδώ μέσα βγάζει τα συμπεράσματά του και είναι χρήσιμο αυτό αλλά δεν είναι αρκετό. Χρειάζεται συστράτευση από όλες τις δυνάμεις   που είναι απέναντι σε τέτοιες πρακτικές για να υπάρξει αποτέλεσμα.
 Όταν  η εμπιστοσύνη χάνεται ο συλλέκτης θα ψάξει να βρει σίγουρες πηγές για τις αγορές του και αυτό κανείς δεν μπορεί να το αμφισβητήσει από την Τράπεζα της Ελλάδας. Χίλιες φορές την δραχμή την περιφρονημένη που ανέφερες παρά τον μαϋμουδιασμένο Φοίνικα, και ας πάψουμε όλα να τα ξεπλένουμε με τα  δίδακτρα.

Μην συγκρίνεις ανόμοια πράγματα.  Άλλο νόμισμα και άλλο souvenir.  Και μην αρχίσετε τις ανοησιες περί ονομαστική αξίας και ότι είναι νόμιμο χρήμα κλπ γιατί θα σας στείλω να εξαργυρώσετε τις χρυσές δραχμές στην ονομαστική τους αξία Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #328 στις: Ιούλιος 15, 2014, 11:13:39 πμ »

Αν κατάλαβες πως αυτά που γράφεις λέω ,  σίγουρα δεν με καταλαβαίνεις  και είναι κρίμα γιατί εγώ κατάλαβα πολύ καλά  την προσπάθεια που έκανες εδώ μέσα σ΄αυτό το θέμα.
Καταγράφηκε
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #329 στις: Ιούλιος 15, 2014, 11:18:52 πμ »

Αν κατάλαβες πως αυτά που γράφεις λέω ,  σίγουρα δεν με καταλαβαίνεις  και είναι κρίμα γιατί εγώ κατάλαβα πολύ καλά  την προσπάθεια που έκανες εδώ μέσα σ΄αυτό το θέμα.
Αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν υπάρχει τίποτα σίγουρο.  Ο καθένας ενημερώνεται και πράττει. 
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 38
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences