Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 09, 2024, 11:17:54 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: περι απαξιωσεως νεων μελων,και σοβαρωτητος!  (Αναγνώστηκε 9030 φορές)
0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 04:12:46 μμ »

και κατι για να καταλαβετε ολοι! εχετε κολησει οτι εχω θεμα το ποσο κανουν τα φτωχα κατοχικα μου!!! οποιος θελει ας διαβασει στο θεμα ΚΑΤΟΧΙΚΑ ΓΙΑ ΕΚΤΙΜΗΣΗ την σελιδα 15!!
Καταγράφηκε
GERY
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 187


Όταν ξέρεις να χάνεις, κερδισμένος είσαι πάλι.!!


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 04:16:20 μμ »

Έλεος. Όχι αλλο κάρβουνο η να το πω αλλιώς όχι άλλο νερό σε αυτό το μύλο της αντιπαράθεσης.
Πόσο θα συνεχιστεί ακόμα?
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 04:18:37 μμ »

Έλεος. Όχι αλλο κάρβουνο η να το πω αλλιώς όχι άλλο νερό σε αυτό το μύλο της αντιπαράθεσης.
Πόσο θα συνεχιστεί ακόμα?
μου ελεγαν εχτες να ξεχαστουν ολα και να μην ξεγραφτω.....ομως σημερα αλλοι παλι ασχοληθηκαν μαζι μου
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 04:32:08 μμ »



ελεος με τα κατοχικα του Χανιωτη.!!!Ελεος!
Κοιμαμαι και τα βλεπω στον υπνο μου Μεγάλο χαμόγελο
Εχει και αλλα θεματα στο φορουμ.Σηκωθηκε 50λεπτο '21
ενα απο τα σπανιοτερα ελληνικα κερματα και το περασαμε σχεδον στο ντουκου
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 04:50:16 μμ »

φιλε αντωνη,πιστευω οτι τωρα ξερεις ποσο στοιχιζουν τα χαρτονομισματα σου!εχεις κατι αλλο να ρωτησεις,για συλλεκτικα αντικειμενα?ποιος σου ειπε οτι δεν σε θελουμε στην παρεα μας?αλλα τελεωσε το θεμα με τα κατοχικα πια!η πουλησε τα!η τουλαχιστον αλλαξε θεμα! αν ζητας εντεχνως,να ξαναγινετε θεμα!τι να πω?παντως αν δεν θελεις να αποχωρησεις μονος σου,κανεις δεν σε διωχνει!τουλαχιστον ΕΓΩ θα στο ελεγα!γιατι θελεις να γινεσαι το κεντρο του κοσμου,με μερικες δεσμιδες κατοχικα?αν ειχες κατι σπανιο,θα ειχες βγει στην τηλεοραση?αν δεν εχεις με κατι αλλο να ασχοληθεις,διαβασε παλαιωτερα αρθρα για χαρτονομισματα αν θελεις να γινεις πραγματικα συλεκτης,και ξεχασε πια το θεμα των κατοχικων!το εξαντλησαμε με το παραπανω!και οσο για εμενα σου εχω γραψει την γνωμη μου!σιγουρα δεν ειναι για πεταμα,αλλα δεν ειναι τα χαρτια που λεμε που μπορουν να τραβηξουν την προσοχη ενος σοβαρου συλλεκτη χαρτονομισματων!τιμες βλεπεις αν θελεις σε διαφορες ιστοσελιδες,παμε για αλλα!που λεμε.το οτι σε διωχνει καποιος,ειναι δικο σου πορισμα!σε χαιρετω,και αν θελεις ακου την συμβουλη μου,μην το παιδευεις αλλο,υπαρχουν και αλλα θεματα,να γραψεις!να ρωτησεις για τυχον αποριες σου?φιλους με εμπειρια,κλπ.σε χαιρετω,καλη εβδομαδα,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 05:01:07 μμ »

φιλε Γιαννη επειδη οπως λες το θεμα εχει κουρασει αλλα οχι μονο εσας..και εμενα πιο πολυ!Το θεμα μου ειναι ομως οτι και ακομα σε αυτο το μηνυμα σου επικεντρωνεσε στα κατοχικα και την αξια τους!! αυτο λεω ημερες τωρα!!!!!!!δεν με νοιαζει ποσο κανουν δεν με νοιαζει αν ειναι θησαυρος η καρβουνο δεν εχω ασχοληθει με τα κατοχικα απο μερες πριν!! γιατι πατε να περασετε οτι εχω κανει θεμα για την αξια τουσ δεν μπορω να καταλαβω!!Αν καταλαβεις θα δεις οτι τα 2/3 των σελιδων προσπαθω να εξηγησω αυτο το πραγμα προσπαθω να ξεφυγω απο αυτο και ολο εκει το πανε μερικοι!!απο τα 200 μηνυματα μου ουτε τα 20 δεν αφορουν τα κατοχικα!!!Τωρα αν επιανα σελιδες με ασχετο θεμα αυτο ..ναι δεκτο..δεν ηξερα ομως οτι επιρεαζει καποιους αλλους!καταλαβετε το επιτελους!!!!!!!
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 05:21:30 μμ »

Ανάργυρε κατσε να γυρίσει πιστοποιημένο το πενηνταράκι και να περιμένεις Heatoνιάδα  Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3540


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 05:22:48 μμ »

   Σε καιρούς δύσκολους οικονομικά για την χώρα μας το συγκεκριμένο φόρουμ αποτελεί έναν πολύτιμο οδηγό πληροφοριών για κοσμήματα , λίρες και οτιδήποτε θέλει κάποιος να πουλήσει.Πλέον και τα 10 ευρώ ο Έλληνας τα σκέφτεται...Για κάποιον που έχει πολύ ανάγκη και θέλει να πουλήσει απλά κάτι στην σελίδα δεν μπορούμε να τον κακολογήσουμε!Εγώ προσωπικά ξεκίνησα να διαβάζω εδώ και μισό χρόνο σαν επισκέπτης, τα πολύ ωραία θέματα με το μειονέκτημα ότι δεν έβλεπα τις φώτο,μέχρι που πήρα την απόφαση να γραφτώ!Έμαθα , μαθαίνω και θα συνεχίζω να μαθαίνω από ανθρώπους σαν εσάς που έχουν μεράκι και πάρα πολλές γνώσεις!Δεν είναι όλοι συλλέκτες αλλά μόνο και μόνο που διαβάζουν εδώ  τα όσα γράφονται έχετε σκεφτεί το ενδεχόμενο ότι κάποιους μπορεί να τους παρακινήσετε να γίνουν?Με σεβασμό ένα νεότερο μέλος!
Καταγράφηκε

GERY
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 187


Όταν ξέρεις να χάνεις, κερδισμένος είσαι πάλι.!!


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 05:27:16 μμ »

Φιλε  SV μαζί σου.
++++++++++++
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 05:33:36 μμ »

Ανάργυρε κατσε να γυρίσει πιστοποιημένο το πενηνταράκι και να περιμένεις Heatoνιάδα  Γλώσσα Γλώσσα

Πιστοποιημενο θα γυρισει Βασιλη!!
Τέλειο οπως το περιμενουν μερικοι μερικοι δεν θα ειναι!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Achilles777
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 52


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 05:47:10 μμ »

  Σε καιρούς δύσκολους οικονομικά για την χώρα μας το συγκεκριμένο φόρουμ αποτελεί έναν πολύτιμο οδηγό πληροφοριών για κοσμήματα , λίρες και οτιδήποτε θέλει κάποιος να πουλήσει.Πλέον και τα 10 ευρώ ο Έλληνας τα σκέφτεται...Για κάποιον που έχει πολύ ανάγκη και θέλει να πουλήσει απλά κάτι στην σελίδα δεν μπορούμε να τον κακολογήσουμε!Εγώ προσωπικά ξεκίνησα να διαβάζω εδώ και μισό χρόνο σαν επισκέπτης, τα πολύ ωραία θέματα με το μειονέκτημα ότι δεν έβλεπα τις φώτο,μέχρι που πήρα την απόφαση να γραφτώ!Έμαθα , μαθαίνω και θα συνεχίζω να μαθαίνω από ανθρώπους σαν εσάς που έχουν μεράκι και πάρα πολλές γνώσεις!Δεν είναι όλοι συλλέκτες αλλά μόνο και μόνο που διαβάζουν εδώ  τα όσα γράφονται έχετε σκεφτεί το ενδεχόμενο ότι κάποιους μπορεί να τους παρακινήσετε να γίνουν?Με σεβασμό ένα νεότερο μέλος!

Μπραβο! ++++
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 08:21:57 μμ »

Ανάργυρε κατσε να γυρίσει πιστοποιημένο το πενηνταράκι και να περιμένεις Heatoνιάδα  Γλώσσα Γλώσσα

Πιστοποιημενο θα γυρισει Βασιλη!!
Τέλειο οπως το περιμενουν μερικοι μερικοι δεν θα ειναι!!
εγω λεω με την μικρη μου εμπειρια οτι θα γυρισει μσ,,,,,οταν το δει ο Αναργυρος ασ μας πει την γνωμη του...
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 10:14:26 πμ »

φιλε Γιαννη επειδη οπως λες το θεμα εχει κουρασει αλλα οχι μονο εσας..και εμενα πιο πολυ!Το θεμα μου ειναι ομως οτι και ακομα σε αυτο το μηνυμα σου επικεντρωνεσε στα κατοχικα και την αξια τους!! αυτο λεω ημερες τωρα!!!!!!!δεν με νοιαζει ποσο κανουν δεν με νοιαζει αν ειναι θησαυρος η καρβουνο δεν εχω ασχοληθει με τα κατοχικα απο μερες πριν!! γιατι πατε να περασετε οτι εχω κανει θεμα για την αξια τουσ δεν μπορω να καταλαβω!!Αν καταλαβεις θα δεις οτι τα 2/3 των σελιδων προσπαθω να εξηγησω αυτο το πραγμα προσπαθω να ξεφυγω απο αυτο και ολο εκει το πανε μερικοι!!απο τα 200 μηνυματα μου ουτε τα 20 δεν αφορουν τα κατοχικα!!!Τωρα αν επιανα σελιδες με ασχετο θεμα αυτο ..ναι δεκτο..δεν ηξερα ομως οτι επιρεαζει καποιους αλλους!καταλαβετε το επιτελους!!!!!!!
οκ!το θεμα απο εμενα εκλεισε!το αρθρο που ανοιξα πιστεψε με αν θελεις!δεν ηταν για εσενα προσωπικα,αλλα για ολους μας!ολα χρειαζονται,και η σοβαρωτητα,και οι υπευθυνες εκτιμησεις,και το χιουμορ που μερικες φορες κατευναζει τις εντασεις,αλλα ας βαλουμε και ενα μετρο!στο κατω κατω υπαρχουν και ποστ στην ιστοσελιδα,για γενικου ενδιαφεροντος θεματα!ας κανουμε την αρχη παλι,να ξαναγινουμε ιστοσελιδα με δημοκρατικες και ισοτιμες για ολους αποψεις!δεν υπαρχουν βαθμοι!ουτε καινουργιοι και παλιοι!υπαρχουν μονο συλλεκτες με διαφορετικα επιπεδα γνωσων!και ολες οι γνωμες και οι αποψεις ειναι το ιδιο σεβαστες!αρκει να μην ειμαστε εγωπαθεις,ξερολες και εγωιστες!κανεις δεν γεννηθηκε παντωγνωστης!και παντα θα υπαρχει συλλεκτης,εμπειρωτερος απο καποιον αλλον!οσο για το θεμα αξιας συλλογης!για εμενα προσωπικα ισως να αξιζει περισοτερο!μια μετρια και σχετικα μικρη σε αριθμο αλλα με ολοκληρωμενη θεματολογια,παρα μια τεραστια με πανακριβα  απο αποψη οικονομικης αξιας,εμπορικα η αλλιως επενδυτικα νομισματα!καθε νομισμα για τον κατοχο του εχει διαφορετικη αξια!και τιποτα δεν ειναι αναξιο συλλογης,για να το συλλεγει καποιος!αγαπητε αντωνη ουτε και εγω εχω τιποτα προσωπικο μαζι σου,ουτε φυσικα με κανενα!!!!!μελος της ιστοσελιδας.ισως  ομως?πρεπει να εχουμε πιο ομαδικο πνευμα,για να παει η ιστοσελιδα καλυτερα!και να βοηθουμε,οποιον μας χρειαζεται!σε χαιρετω,οπως και ολην την παρεα!και απο την μερια μου σταματω εδω.γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 11:27:25 πμ »

φιλε Γιαννη επειδη οπως λες το θεμα εχει κουρασει αλλα οχι μονο εσας..και εμενα πιο πολυ!Το θεμα μου ειναι ομως οτι και ακομα σε αυτο το μηνυμα σου επικεντρωνεσε στα κατοχικα και την αξια τους!! αυτο λεω ημερες τωρα!!!!!!!δεν με νοιαζει ποσο κανουν δεν με νοιαζει αν ειναι θησαυρος η καρβουνο δεν εχω ασχοληθει με τα κατοχικα απο μερες πριν!! γιατι πατε να περασετε οτι εχω κανει θεμα για την αξια τουσ δεν μπορω να καταλαβω!!Αν καταλαβεις θα δεις οτι τα 2/3 των σελιδων προσπαθω να εξηγησω αυτο το πραγμα προσπαθω να ξεφυγω απο αυτο και ολο εκει το πανε μερικοι!!απο τα 200 μηνυματα μου ουτε τα 20 δεν αφορουν τα κατοχικα!!!Τωρα αν επιανα σελιδες με ασχετο θεμα αυτο ..ναι δεκτο..δεν ηξερα ομως οτι επιρεαζει καποιους αλλους!καταλαβετε το επιτελους!!!!!!!
οκ!το θεμα απο εμενα εκλεισε!το αρθρο που ανοιξα πιστεψε με αν θελεις!δεν ηταν για εσενα προσωπικα,αλλα για ολους μας!ολα χρειαζονται,και η σοβαρωτητα,και οι υπευθυνες εκτιμησεις,και το χιουμορ που μερικες φορες κατευναζει τις εντασεις,αλλα ας βαλουμε και ενα μετρο!στο κατω κατω υπαρχουν και ποστ στην ιστοσελιδα,για γενικου ενδιαφεροντος θεματα!ας κανουμε την αρχη παλι,να ξαναγινουμε ιστοσελιδα με δημοκρατικες και ισοτιμες για ολους αποψεις!δεν υπαρχουν βαθμοι!ουτε καινουργιοι και παλιοι!υπαρχουν μονο συλλεκτες με διαφορετικα επιπεδα γνωσων!και ολες οι γνωμες και οι αποψεις ειναι το ιδιο σεβαστες!αρκει να μην ειμαστε εγωπαθεις,ξερολες και εγωιστες!κανεις δεν γεννηθηκε παντωγνωστης!και παντα θα υπαρχει συλλεκτης,εμπειρωτερος απο καποιον αλλον!οσο για το θεμα αξιας συλλογης!για εμενα προσωπικα ισως να αξιζει περισοτερο!μια μετρια και σχετικα μικρη σε αριθμο αλλα με ολοκληρωμενη θεματολογια,παρα μια τεραστια με πανακριβα  απο αποψη οικονομικης αξιας,εμπορικα η αλλιως επενδυτικα νομισματα!καθε νομισμα για τον κατοχο του εχει διαφορετικη αξια!και τιποτα δεν ειναι αναξιο συλλογης,για να το συλλεγει καποιος!αγαπητε αντωνη ουτε και εγω εχω τιποτα προσωπικο μαζι σου,ουτε φυσικα με κανενα!!!!!μελος της ιστοσελιδας.ισως  ομως?πρεπει να εχουμε πιο ομαδικο πνευμα,για να παει η ιστοσελιδα καλυτερα!και να βοηθουμε,οποιον μας χρειαζεται!σε χαιρετω,οπως και ολην την παρεα!και απο την μερια μου σταματω εδω.γιαννηςτ.
Μπραβο γιγαντα!!!!!!!!
Καταγράφηκε
Achilles777
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 52


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Ιανουάριος 22, 2013, 12:28:16 μμ »

Όλα Καλά και Όλα Οραία!  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences