Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 16, 2024, 05:22:36 μμ
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Συλλαμβανουν οσους εχουν εθνοσημο !  (Αναγνώστηκε 18145 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
geopapai
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 901


Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #45 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:35:55 μμ »

Και συγκεκριμενα ρωτησες η Δικαστης  ενα αστυνομο που ειχαν στειλει απο το τμημα ..για μαρτυρα..του λεει

εχεις παει φανταρος? ναι απανταει φυσικα ο αστυνομος...και αυτη η εμφανιση σου κανει για αντιποίηση? σε ξεγελαει οτι ειναι φανταρος?...οχι απαντησε φυσικα......αντε να συλλάβετε τΙποτε αλλο και αφηστε τον κυριο να παει στην δουλεια του ........ ΑΘΩΟΣ  

Προφανως ησουν φανταρος της κακιας ωρας Γλώσσα
Την επομενη να εισαι πιο ευπρεπης Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Εγώ είπα, η φάτσα του έφταιγε...  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr
www.watchbox.gr
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:37:39 μμ »

αρα με γουσταρε η δικαστής και με αθωωσε..εσυ τι δεν καταλαβαινει οταν λεω ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΒΑΘΜΟΥ

Το οτι σε αθωωσε δεν λεει κατι φιλε.
Απο την στιγμη που εχει διακριτικα ακομα και αν δεν εχει βαθμο παλι θα τρεξεις κι ας αθωωθεις.
Ας ειναι και  <θαρσειν χρει > μονο


ΟΚ. Σωστό. Ποιά νοούνται διακριτικά του στρατού (και αεροπορίας και ναυτικού) και ποιά όχι, και ΠΟΙΟΣ τα γνωρίζει παρακαλώ?ΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορία?

Θα γνωριζει ομως  καλα φανταζομαι οτι αγνοια νομου.....δεν παιζει φιλε Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:38:19 μμ »

Και συγκεκριμενα ρωτησες η Δικαστης  ενα αστυνομο που ειχαν στειλει απο το τμημα ..για μαρτυρα..του λεει

εχεις παει φανταρος? ναι απανταει φυσικα ο αστυνομος...και αυτη η εμφανιση σου κανει για αντιποίηση? σε ξεγελαει οτι ειναι φανταρος?...οχι απαντησε φυσικα......αντε να συλλάβετε τΙποτε αλλο και αφηστε τον κυριο να παει στην δουλεια του ........ ΑΘΩΟΣ  

Προφανως ησουν φανταρος της κακιας ωρας Γλώσσα
Την επομενη να εισαι πιο ευπρεπης Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Ειδες που δεν καταλαβαινεις...δεν ρωταγε εμενα το αστυνομο που ηταν μαρτυρας για την σύλληψη μου ρώταγε
Καταγράφηκε
geopapai
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 901


Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #48 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:39:17 μμ »


Ειδες που δεν καταλαβαινεις...δεν ρωταγε εμενα το αστυνομο που ηταν μαρτυρας για την σύλληψη μου ρώταγε
[/quote]

ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΒΡΕ, ΤΙ ΠΕΤΑΓΕΣΑΙ???  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο ΧΙΟΥΜΟΡ ΚΑΝΕΙ!
Καταγράφηκε

Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr
www.watchbox.gr
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:40:32 μμ »

Παντως εμενα πριν 2 χρονια με ενα μπλουζακι της Πολεμικης Αεροποριας και ενα παντελονι μπλε..πρωινη ωρα...δουλευα..τα ρουχα ηταν μεσα στις σιλικονες και τις βρωμες...με πηγαν αυτόφωρο.... εμεινα ενα βραδυ μεσα ....με πηγαν με χειροπεδες στα δικαστηρια στον πειραια ...για αντιποίηση στολής  Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός

ΟΚ αφου δεν σου κανει ο χαρακτηρισμος φανταρος, τοτε ησουν σμηνιτης της κακας ωρας Γλώσσα
Και επαναλαμβανω ......την επομεη φορα να εισαι πιο ευπρεπης , να την φας γιατι με εσκασες Σαρκασμός
Καταγράφηκε
geopapai
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 901


Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #50 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:41:26 μμ »

Τελατίνι το κάναμε το θέμα... πάω να φύγω μην έρθει και καμιά αστυνομία με μπλέ και με κόψει.

ΝΑ αυτοί δεν κάνουν παραποίηση στολής με τα μπλέ??? Καταγγελία!!!

Φυλακή και το λιρόσκυλο!
Καταγράφηκε

Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr
www.watchbox.gr
dionisisx
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1581


Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:43:06 μμ »

Στη φυλακή να μπείτε όλοι κολοφάνταρα! ΕΕΕ ρε ####το, να μην είμαι ακόμα στρατονόμος να σας κόψω καμία κλήση  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:43:11 μμ »

φιλαράκι μου στα αλεξίπτωτα ήμουν  Κλείσιμο ματιού..κατάφερες να μου σπάσεις τα νεύρα παλι..οπως τι παλιές καλές εποχές  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:45:38 μμ »

φιλαράκι μου στα αλεξίπτωτα ήμουν  Κλείσιμο ματιού..κατάφερες να μου σπάσεις τα νεύρα παλι..οπως τι παλιές καλές εποχές  Κλείσιμο ματιού
Δεν ξερω τι ησουν ρε φιλε ,αυτα που γραφεις διαβαζω.
Αν ολοι καταλαβαν οτι ησουν αλεξιπτωτιστης και ΜΟΝΟ  εγω οχι , ζητω συγνωμη Απορία
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:50:00 μμ »

Αντωνη αν σε ξανασυλλαβουν με στρατιωτικη περιβολη παραδεξου οτι εισαι στρατιωτικος δεν εχεις ταυτοτητα μαζι σου και πες τους να καλεσουν την στρατονομια!!Επειδη η στρανονομια καθυστερει να ερθει απο λιγο εως πολυ και επειδη αυτοι το γνωριζουν θα σου πουν να φυγεις και θα σου ζητησουν και συγνωμη Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:50:16 μμ »

φιλαράκι μου στα αλεξίπτωτα ήμουν  Κλείσιμο ματιού..κατάφερες να μου σπάσεις τα νεύρα παλι..οπως τι παλιές καλές εποχές  Κλείσιμο ματιού
Δεν ξερω τι ησουν ρε φιλε ,αυτα που γραφεις διαβαζω.
Αν ολοι καταλαβαν οτι ησουν αλεξιπτωτιστης και ΜΟΝΟ  εγω οχι , ζητω συγνωμη Απορία
σου ειπε κανεις οτι σκαλωσα στο τι νομιζες οτι ημουν Απορία ???περιεργο τρενο εισαι ρε φιλε
Καταγράφηκε
dionisisx
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1581


Προφίλ
« Απάντηση #56 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:51:35 μμ »

Αντώνη κάνε αυτό που σου είπε ο Γιάννης και αν κρατάς το καμινέτο πες τους ότι είναι πύραυλος  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
geopapai
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 901


Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #57 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:51:49 μμ »

Αντωνη αν σε ξανασυλλαβουν με στρατιωτικη περιβολη παραδεξου οτι εισαι στρατιωτικος δεν εχεις ταυτοτητα μαζι σου και πες τους να καλεσουν την στρατονομια!!Επειδη η στρανονομια καθυστερει να ερθει απο λιγο εως πολυ και επειδη αυτοι το γνωριζουν θα σου πουν να φυγεις και θα σου ζητησουν και συγνωμη Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Έτσι ακριβώς. Δεν μπορούν αν σε συλλάβουν αν είσαι στρατιωτικός... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr
www.watchbox.gr
geopapai
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 901


Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #58 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:52:25 μμ »

Αντώνη κάνε αυτό που σου είπε ο Γιάννης και αν κρατάς το καμινέτο πες τους ότι είναι πύραυλος  Σαρκασμός

αχαχαχαχα!!! έγραψες Διονύση!
Καταγράφηκε

Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr
www.watchbox.gr
dionisisx
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1581


Προφίλ
« Απάντηση #59 στις: Σεπτέμβριος 24, 2013, 07:52:39 μμ »

Εμένα με είχαν συλλάβει σαν στρατονόμο  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences