Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 07, 2024, 03:17:17 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Οταν οι αλλοι δεν εχουν ιχνος τσίπας πανω τους!!  (Αναγνώστηκε 25207 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
STEL2
Επισκέπτης
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 15, 2013, 09:48:17 μμ »


Καθαρος ουρανος αστραπες δεν φοβατε.

Αυτό ακριβώς !

Επειδή ειμαι ενας απο αυτούς που είχε τσακωθεί με τον Ηρακλείωτη παλαιώτερα, αν και δεν βρήκα στις ωσάνω αναφορές του Ηρακλείτη κάποια απο τις περιπτώσεις που ανέφερε να μου ταιριάζει, πέραν αυτής που μοιάζει

"Αλλο ατομο πχ με το οποιο ειχα προστριβες παλαιωτερα εκανε αιτηση εγγραφης.
Το ειδε ο Αναργυρος , ηξερε το προβλημα του παρελθωντος και αφησε σε εμενα να κρινω εαν θα μπει μεσα!!
Οταν εφταιχνα το σαιτ ειχα πει στον εαυτο μου :
Ειναι για ολους τους Ελληνες ανα τον κοσμο!!
Τον εγκρινα και αυτον !!
Το παιδι αυτο λοιπον μετα απο μερικες μερες μου στελνει ενα μαιλ και με ευχαριστει για την εισοδο του στην παρεα μας και αναφερει οτι τα παλια ειναι περασμενα ξεχασμενα και δεν τρεχει τιποτα πλεον μεταξυ μας!!"

Μοιάζει ακριβώς, εκτός την τελεταία ενότητα..., δηλ. δεν εστειλα ποτέ μύνημα ευχαριστίας....

Τον λόγο που γράφτηκα, τον εξήγησα κιόλας στο πρώτο μου μύνημα που εγραψα, αν χρειαστούν περαιτέρω διευκρινήσεις, εδώ θάμαι..
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 16, 2013, 02:08:22 πμ »

Tο μηνυμα που αναφερετε κυριε Στελιο δεν ειναι ηταν για εσας!!
Αυτος που το εγραψε και τωρα το διαβαζει στο περιπου καταλαβε οτι ειναι για αυτον και μου αρκει!!
Αλλα μια και μιλησατε για πεστε μας.
Τι γνωμη εχετε εσεις προσωπικα για μενα?
Τι γνωμη εχετε για το στεκι?
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
STEL2
Επισκέπτης
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 16, 2013, 08:45:38 πμ »

Οπότε στις ωσάνω αναφορές σας, δεν βρίσκω την δική μου...
Οσον αφορά το στέκι, που με ρωτάτε, πιστεύω οτι ειναι ενα πολύ καλό site, με ωραίους και αλλυλέγυους χρήστες, και που βοηθάει τους χρήστες των συλλεκτικών αντικειμένων, παρα πολύ
Οσο για εσας, να μου επιτρέψετε να κρατήσω την γνώμη μου για τον ευατόν μου..., άλλωστε, είστε οτι είστε..., τι ζητάτε ? επιβεβαίωση ?
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 16, 2013, 09:29:10 πμ »

Οπότε στις ωσάνω αναφορές σας, δεν βρίσκω την δική μου...
Οσον αφορά το στέκι, που με ρωτάτε, πιστεύω οτι ειναι ενα πολύ καλό site, με ωραίους και αλλυλέγυους χρήστες, και που βοηθάει τους χρήστες των συλλεκτικών αντικειμένων, παρα πολύ
Οσο για εσας, να μου επιτρέψετε να κρατήσω την γνώμη μου για τον ευατόν μου..., άλλωστε, είστε οτι είστε..., τι ζητάτε ? επιβεβαίωση ?

Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος 16, 2013, 09:34:58 πμ »

Να συνοψισω λιγο τωρα τα γραφωμενα σας?
Σας αρεσει το στεκι λετε!!
Στο διεφθαρμενο σαιτ που ειστε υπευθηνος και μπορειτε να σβηνετε οτι δεν ειναι πρεπων γιατι αφηνετε λοιπον να πλανατε αυτη η συκοφαντια?
Και οχι μονο τα αφηνετε αλλα συμετεχετε ενεργα και με λογια υποστιριζωντας τον!!
Πια δημοκρατια? Τριχες κατσαρες?
Δευτερο μηνυμα:
Συλλεκτης του Κ ω λ ο υ , Κ ω λ ο φορουμ?

Αλλο μηνυμα !!
Ποτε δεν θα γραφτω εκει!!
Γραφτηκατε ομως!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιούνιος 16, 2013, 09:41:58 πμ »

Γειά σας !

Γράφτηκα μόνο και μόνο στο φόρουμ, για ν' απντήσω αυτά που μου καταμαρτυρούν.
Για όσους δεν καταλάβανε, είμαι ο Χανιώτης ακατανόμαστος, που τόσα μου εχουν σύρει κατα καιρούς εδώ μέσα...

Αλήθεια, πόσοι δεν το είχατε καταλάβει οτι αναφερόνταν σ' εμένα, γιατί ο κ.κ. Ηρακλειώτης, μου είπε πριν λίγο, που εκανα αίτηση να γραφτώ, οτι, οτι εγραφε, το εγραφε ανώνυμα...

Αυτο παραπανω ειναι το πρωτο σας μηνυμα μεσα στο σαιτ εδω !!
Δεν σταματησατε ομως εκει!!
Αρχισατε να μιλατε , να κανετε παρεες , να βαζετε δημοπρασιες Χαμόγελο
Η δημοκρατια μου και το αισθημα δικαιου μου επιβαλει να δεχωμε τον καθενα!
Αλλα οπως αναφερω παραπανω η πικρια που νιωθω για ορισμενα ατομα τα οποια ουσιαστικα μας εχθρευονται αλλα θελουν να εχουν ολα τα οφελη του στεκιου υπερ τους αυτο δεν το καταλαβαινω!!
Προσωπικα ο ανδρισμος μου που υπαγορευει εκει που χεζω να μην πηγαινω και να τρωω!!
Με λιγα λογια :
Σαιτ τα οποια μου εκαναν ζημια  , φερθηκαν ανεντιμα , και ποτε τους δεν παραδεχτηκαν τα λαθη τους ας πανε στο Δ----- και καμια επαφη μαζι τους!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιούνιος 16, 2013, 09:46:17 πμ »

Γιώργο , με όλο τον σεβασμό , τι μας νοιάζουν οι προστριβές σας? 150 χλμ ειστε μακρυά , ας βγείτε για καφε να τα λύσετε.

Αν δεν ήθελες ας μην τους έκανες accept. Από την στιγμή που τους έκανες τι θες και γράφεις όσα γραφεις? Εμενα σαν νέο συλλέκτη που δεν γνωρίζω το ιστορικό σας με αφηνει παγερά αδιάφορο το τι εχει συμβεί και στην τελική δεν με νοιάζει.

Δικό σου είναι το μαγαζί. Αυτοί σου χτυπήσανε το κουδούνι και εσυ οικειοθελώς τους ανοιξες.

Ας μην προσπαθεί ο καθένας να το παίξει 'καλός άνθρωπος και τίμιος κλπ' και ας προσπαθησουμε όλοι μαζι στο στεκι να συμβιώσουμε αρμονικά κρατώντας τις σχετικες ισορροπίες. ΕΙΣΤΕ 50 ΧΡΟΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!!!!!!!!!!!!  
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Ιούνιος 16, 2013, 09:54:52 πμ »

Δεν θα γραψω αλλο επι αυτου του θεματος για εσας, οτι πικρια ειχα να εκφρασω την εκφρασα.
Τα μελη ας διαβασουν τωρα οσα θελουν σε οποια φορουμ αναφερωνται (σε ενα εκ των δυο η θεματολογια που με δικαιωνει εχει σβηστει φυσικα) και ας βγαλουν μονοι τους τα συμπερασματα τους!!
Επισεις καλω ολα τα μελη να μου που ποτε ειδαν εδω μεσα θεματολογια να σβηνετε αυθαιρετα (εκτος μια κατεγραμενης υποθεσης στην οποια μαλιστα ολοι οι συντονιστες τα ακουσαν απο εμενα )
Ποτε σβηστικε εδω μεσα θεματολογια η οποια δεν παραβιαζε τους ορους του σαιτ?
Περιμενω απαντησεις
Και οταν γινωταν καταγγελιες (τις οποιες δεν τις επιδοκιμαζουμε αλλα καταλαβαινουμε οτι οι παθωντες θελουν να πουν τον πονο τους ή να προφυλαξουν την κοινοτητα μας) μηπως τοτε τα θεματα αυτα δεν σας παρακαλουσαμε ολους να μην κανετε λαικα δικαστηρια?
Μηπως δεν σας ενημερωναμε να τα διαβασετε , να τα κρατησετε αποθηκη διοτι μετα απο παρελευση μια εβδομαδας θα σβηνωταν?
Αληθεια που ειμαστε λαθος σαν σαιτ?
Σας φερωμαστε δικαια προς ολους ή οχι?
Και εδω περιμενω απαντησης που θα μας βοηθησουν να γινουμε καλυτεροι απεναντι σας

Εαν λοιπον ειμαστε ενταξει απεναντι σας τοτε γιατι να δεχωμαστε να ανεχωμαστε ατομα που μας λασπολογουν συνεχεια και διχως ιχνος τσιπας πανω τους να μην ζητανε μια συγνωμη??
Αυτο ειναι το παραπονο μου πειτε.
Προς ολους λοιπον εσας τους νεους που δεν γνωριζετε πολλα (ειμαι στα συλλεκτικα σαιτ απο το 2003 νομιζω διαβαζετε καλα , μελετατε καλα τα παντα!! Θα σας βοηθησουν να διακρινετε ανθρωπους και καταστασεις!
Ο κοσμος μας δεν ειναι αγγελικα πλασμενος και αναμεσα μας κυκλοφορουν πολλοι ντυμενοι σαν προβατα αλλα στην ουσια ειναι λυκοι!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Ιούνιος 16, 2013, 09:56:57 πμ »

σου στελνω π.μ. αφου θες να τα ακουσεις ακουσε τα!!!!!
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Ιούνιος 16, 2013, 10:00:29 πμ »

επειδή καλώς η κακώς έχω ιδιο χαραχτηρα με του σκαρακη...και πιστευω και ο καθε ανθρωπος με αξιοπρεπεια.
δηλ.δεν θελω να αιωρούνται πραγματα που δεν ισχύουν για το ευατο μου..οποτε λεω οτι μπορει να μην ενδιαφερει μερικους το τι γινετε μεσα εδω με διαφορα ατομα ..ομως ειναι ο μονος τροπος να αποκατασταθει η αληθεια δημοσια
Υ.Γ  οποιος δεν θελει ...δεν διαβαζει
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Ιούνιος 16, 2013, 10:03:16 πμ »

A γεια σου ρε Βασιλη αυτα ειπα και γω πιο πανω.
Τα χρονια και προσωπικα προβληματα του καθενος  δεν δυναται να αφορουν το συνολο.
Δηλαδη θα μουμε στην διαδικασια να μαθουμε γεγονοτα ή και  δημιουργησουμε κλικες ;;;
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Ιούνιος 16, 2013, 10:06:06 πμ »

δηλαδη ρε παιδια ..σαν να λεμε..........καλεσε μας σπιτι σου να φαμε..να πιουμε...αλλα μη μας ζαλιζεις και πολυ πολυ..εμεις να φαμε ηρθαμε
Καταγράφηκε
STEL2
Επισκέπτης
« Απάντηση #27 στις: Ιούνιος 16, 2013, 10:06:23 πμ »

Να συνοψισω λιγο τωρα τα γραφωμενα σας?
Σας αρεσει το στεκι λετε!!
Στο διεφθαρμενο σαιτ που ειστε υπευθηνος και μπορειτε να σβηνετε οτι δεν ειναι πρεπων γιατι αφηνετε λοιπον να πλανατε αυτη η συκοφαντια?
Και οχι μονο τα αφηνετε αλλα συμετεχετε ενεργα και με λογια υποστιριζωντας τον!!
Πια δημοκρατια? Τριχες κατσαρες?
Δευτερο μηνυμα:
Συλλεκτης του Κ ω λ ο υ , Κ ω λ ο φορουμ?

Αλλο μηνυμα !!
Ποτε δεν θα γραφτω εκει!!
Γραφτηκατε ομως!!


Kα' αρχήν δεν σας επιτρέπω να ονομάζετε το site διεφθαρμένο, χωρίς να το τεκμηριώνετε....
κατα δεύτερον, βρίσκω άκαιρα τα μυνήματα σας, και αν και εχω για ολα απαντήσεις, δυστυχώς δεν επιθυμώ να μπω στην διαδικασία της αντιπαράθεσης (θα σας ελεγα για παράδειγμα, με την ίδια λογική που αφήνετε εσείς μυνήματα εδώ μεσα, και που απευθύνονται αποκλειστικά σε μένα, και ομως παραμένουν)

Και φυσικά δεν είχα σκοπό ποτέ να γραφτώ εδώ, αλλά γράφτηκα, οπως φαίνεται παρακάτω, για να απαντήσω στις συνεχιζόμενες αναφορές σας, εμμέσως πλήν σαφώς προς το άτομό μου...

Τωρα, για να μήν κάνω quote και το παρακάτω σας μύνημα, και γιατί συνεχίζω εδώ, θα σας λύσω κι αυτήν την απορία, και μετά απο αυτό, διαγράψτε μου τον λογ/μό..., δεν επιθυμώ να μετέχω πλέον..

Μόλις λοιπόν γράφτηκα, απο τις συνεχιζόμενες προσκλήσεις προς το πρόσωπό μου, εμμέσως πλην σαφώς, το τόπικ εκείνο που πήγα να εξηγήσω τι εγινε, κλειδώθηκε- μάλιστα, τώρα δεν το βρίσκω κάν..., ισως να κάνω κάτι λάθος, αλλά νομίζω εχει διαγραφεί..., εμπάς περιπτώσει, το τόπικ τότε κλειδώθηκε, και συντονιστής σας επικοινώνησε μαζι μου τηλεφωνικά, να μου πει να μήν δώσω συνέχεια, αλλά αν τυχόν θέλω να συνεχίσω να μετέχω, με τις οποιες γνώσεις μου στο φόρουμ, ήμουν επρόσδεκτος..., το σεβάστηκα, και για αυτό συνέχισα...

Τώρα οπμως δεν επιθυμώ πλέον...παρακαλώ πολύ, να διαγραφεί ο λογ/μός μου...

Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Ιούνιος 16, 2013, 10:14:45 πμ »

δηλαδη ρε παιδια ..σαν να λεμε..........καλεσε μας σπιτι σου να φαμε..να πιουμε...αλλα μη μας ζαλιζεις και πολυ πολυ..εμεις να φαμε ηρθαμε

Aγαπητε φιλε η ψυχη ενος χωρου ειναι το συνολο .
Εσυ προφανως μπηκες ηδη στην διαδικασια να δωσεις καπου δικιο και καπου αδικο.
Προφανως εισαι  γνωστης γεγονοτων  του ολου θεματος και των προβληματων που εχουν προκυψει αναμεσα στους δυο.
Εγω ή και αλλοι γιατι πρεπει να μπουμε σε αυτη την διαδικασια του κουτσομπολιου ;;;;
Μια παροιμια που ξερω εγω λεει.....<Κανε το καλο και ριξτο στο γυαλο>. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Ιούνιος 16, 2013, 10:18:34 πμ »

κανεις μεγαλο λαθος Σωτηρη...πρωτον δεν εχω την παραμικρη ιδεα του προβληματος..και δευτερον αν διαβασεις τι λεω θα καταλαβεις οτι δεν εχω παρει και ουτε προκειτε να παρω το μερος κανενος πολυ απλα διοτι δεν γνωριζω!!!!
απλα σχολιασα το οτι μερικους σας χαλαει να γινετε το θεμα δημοσιο...
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences