Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 07, 2024, 05:10:43 πμ
Σελίδες: [1] 2 3 ... 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Οταν οι αλλοι δεν εχουν ιχνος τσίπας πανω τους!!  (Αναγνώστηκε 25208 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« στις: Ιούνιος 14, 2013, 05:48:05 μμ »

Σημερα θελω να σας μιλησω για μερικους τυπους ανθρωπων τους οποιους εχουμε μεσα στο στεκι.
Το στεκι απο την αρχη της γεννησεως του ετυχε καποιας αποδοκιμασιας απο συγκεκριμενη μεριδα συλλεκτων.
Υπηρχαν ατομα τα οποια δεν με πηγαιναν με τιποτα (προσωπικα) αλλα και για την λειτουργεια του σαιτ μιλουσαν παντα απαξιωτικα.
Αυτα τα ατομα λοιπον σιγα σιγα τα βλεπουμε να κανουν εγραφη στο σαιτ (παρολο που ειχαν δηλωσει δημοσια οτι ποτε δεν θα μπουν εδω) και να μιλουν σε ολους προσπαθωντας να πιασουν νεες γνωριμιες , να βαλουν αγγελιες πωλησεων κτλ κτλ!!
Αληθεια εαν εσεις εισαστε αφεντικα του σαιτ αυτου εδω πως θα αντιδρουσατε σε αυτο το φαινομενο?
Πριν λιγες μερες ειχα πει δημοσια οτι θελει πολλα κοτσια και να εισαι πολυ αντρας για να παραδεχτεις τα λαθοι σου!!
Μερικοι μερικοι παντα ετσι πηγαιναν.
Παντα με την υπουλη την σκεψη , οποτε μπορουσαν να σε δυσφημισουν και να εξυψωσουν τον εαυτο τους διοτι αυτα ηταν τα συμφερωντα τους μια και ηταν αιωνιοι πωλητες.
Και οταν ο ανεμος αλλαζε πορεια ξεχνουσαν τα οσα ειχαν κανει μαλιστα πολλες φορες αρνουταν οτι καν τα ειχαν κανει και σφυριζαν αδιαφορα!!
Αληθεια ξερετε γιατι ολοι αυτοι ηθελαν να μπουν μεσα στο σαιτ?
Θα σας πω εγω :
Διοτι στο σαιτ αυτο ηταν ατομα νεα τα οποια δεν μπορουσαν αλλιως να τα προσεγγισουν!!
Και τα νεα ατομα ειναι το ευκολο θυμα παντα!!
Γιαυτο παντοτε σε εσας τους νεουν ελεγα οποτε μπορουσα :
Πρωτα διαβαζετε , μαθαινετε , μετα αγοραζετε!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 14, 2013, 06:00:28 μμ »

Εχουμε ομως και μια αλλη μεριδα ατομων μεσα στο σαιτ!!
Ειναι ατομα με τα οποια υπηρξαν καποιες προστριβες κατα το παρελθον , ηταν μεσα ή θελησαν να μπουν στην πορεια αφου ειδαν οτι εδω πραγματι ειχα φτιαχτει κατι πολυ καλο!!
Η μεριδα αυτων των ατομων διαφερει ποικιλοτροπος ο τροπος που χειριστηκε ο καθενας την κατασταση.
Πχ διεγραμμενο μελος το οποιο μπηκε κρυφα μετεπειτα ξανα οταν ανακαλυψα ποιος ηταν ειχε δημιουργησει ξανα προβλημα προσωπικα σε μενα. (Ετσι και αλλιως παντα εγω ημουν ο στοχος του)
Το ατομο αυτο φυσικα ξαναδιαγραφηκε με την μια!
Εχουμε να κανουμε με ατομο διχως τσιπα ανθρωπιας πανω του το οποιο μονο προβληματα θελει να φερνει!!
Υπηρξε και αλλο ατομο διεγραμμενο το οποιο ξαναμπηκε εν αγνοια μας!!
Μελετωντας τα μηνυματα του ειδα οτι ειχε αλλαξη κατι πανω του. Προβληματα μηδεν!!
Αυτο το ατομο σημερα ειναι μαζι μας ξανα με το παλιο του ονομα!!
Την διαφορα την βλεπεται μεταξυ των δυο χρηστων?
Αλλα ατομα εβαλαν φιλους τους και με προσεγγισαν για την επανοδο τους!!
Ειχαν δε προετοιμαση και το εδαφος για μια τετοια κινηση διαγραφωντας απο οπου μπορουσαν οτι κακο ειχε ειπωθει παλαιοτερα.
Και αυτα τα ατομα ειναι μαζι μας ξανα.
Αλλο ατομο πχ με το οποιο ειχα προστριβες παλαιωτερα εκανε αιτηση εγγραφης.
Το ειδε ο Αναργυρος , ηξερε το προβλημα του παρελθωντος και αφησε σε εμενα να κρινω εαν θα μπει μεσα!!
Οταν εφταιχνα το σαιτ ειχα πει στον εαυτο μου :
Ειναι για ολους τους Ελληνες ανα τον κοσμο!!
Τον εγκρινα και αυτον !!
Το παιδι αυτο λοιπον μετα απο μερικες μερες μου στελνει ενα μαιλ και με ευχαριστει για την εισοδο του στην παρεα μας και αναφερει οτι τα παλια ειναι περασμενα ξεχασμενα και δεν τρεχει τιποτα πλεον μεταξυ μας!!
Βλεπεται παλι την διαφορα?
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 14, 2013, 06:11:38 μμ »

Δυστηχως ομως σε αντιθεση με τα παραπανω παραδειγματα εχουμε καποιους οι οποιοι και με συκοφαντησαν και στο σαιτ προσπαθησαν να κανουν ζημια με εγγραφες σε αλλα φορουμ , φορουμ  τα οποια λατρευουν να εχουν θαμωνες που να ριχνουν λασπη σε αλλα σαιτ !!
Αυτα τα ατομα με αυτον τον αμετανοητο χαρακτηρα δεν τα επιθυμω μεσα στο σαιτ εως οτου συμορφωθουν και δηλωσουν δημοσια συγνωμη σε οσουν ειχαν στειλει μαιλ και σε οσα σαιτ διεφθαρμενα τους αφηνουν να ποσταρουν λασπολογιες!!
Αυτη ειναι η τιμωρια τους πεσ απο εμενα!!
Για να προσεχει ο καθενας οταν ξεστομιζει ηλιθιοτητες να βαζει το μυαλο του καλα σε σκεψη πριν το κανει!!
Εχω δε την υποψια οτι ενα τετοιο ατομο εχει τρυπωσει ξανα μεσα στο σαιτ φυσικα με αλλο ψευδωνυμο.
Εμ εχει την αναλογη τσιπα ανδρισμου μεσα του να φανερωθει?
Καποιοι υπευθηνοι ειναι ηδη ενημεροι και παρακολουθουν τα παντα!!
Να εχετε υποψιν σαν οτι αυτου του ειδους τα ατομα δεν τα επιθυμω μεσα στο σαιτ
Εαν νομιζουν οτι μας ξεγελασαν ειναι αυτοι οικτρα γελασμενοι!!
Αλλα εδω θα προσθεσω και κατι ακομα:
Οταν δε αποδειξουμε με στοιχεια ποιος ειναι ποιος αυτοι που μιλουσαν μαζι του πριβε-τηλεφωνικα κτλ κτλ και γνωριζαν οτι αυτο το ατομο δεν το θελουμε μεσα στο σαιτ και του εκαναν πλατες θα δουν και αυτοι μαζι την πορτα της εξοδου!!
Το σαιτ αυτο το εφτιαξα με καποιες αρχες, με καποια δικα μου οραματα , δεν θα αφησω κανεναν να το χαλασει , δεν θα αφησω κανεναν να το εκφυλιση!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 14, 2013, 06:19:41 μμ »

Εχουμε ομως και αλλους Θαμωνες!!
Ειναι ατομα τα οποια γουσταρουν να ειναι εδω μεσα (γιατι αραγε? ) και απο οτι μαθαινω μεταξυ τριτου και τεταρτου οροφου και σε μια καφετερια στο Θησειο ριχνουν την λασπη με το φτυαρι αβερτα!!
Αναρωτηθητε:
Δεν με γουσταρουν , δεν γουσταρουν το σαιτ , μας λασπολογουν οπου βρουν και οπου σταθουν και ομως ειναι εδω μεσα ενεργα μελη!
Μπορειτε εσεις ολοι οι υπολοιποι να μου το εξηγησετε πως γινετε?
Εσεις εαν εισαστε ιδιοκτητες αυτου του σαιτ τι θα κανατε?
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 14, 2013, 06:39:25 μμ »

Ολα τα παραπανω τα αναφερα για δυο λογους.
Πρωτον.
Να πληροφορηθουν οι παλιοι οτι δεν εχω μαλακωση και παρολλο που λειπω πλεων αρκετο καιρο (προσπαθω με τα βιας  να μπω μια , μιαμιση ωρα την μερα πλεον ) και οτι αυτο που εχτισα  και δουλεψα πανω του 3 σχεδον χρονια δεν το αφηνω στην τυχη , ουτε εφησυχαζω για μια στιγμη!!
Ματια αγρυπνα θα υπαρχουν παντα εδω μεσα και θα ρυθμιζουν την ομαλη λειτουργεια καθημερινα!!
Δευτερον
Να πληροφορηθουν οι νεοι οτι αυτο το σαιτ δεν εχει μονο φιλους!! Εχει και ατομα τα οποια δεν μας συμπαθουν καθολου.
Απλα η αξιοκρατια μου και η δικαιοσυνη μου μου επιταση τον καθενα που κανει αιτηση εγγραφης να τον δεχωμε!!
Ασχετος εαν δεν τον συμπαθω.
Αρα λοιπον ολοι εσεις οι νεοι να εισαστε προσεκτικοι, με ποιους μιλατε , τι σας λενε , τι σας προσφερουν , που μπορει να σας δελεαζουν να γραφτητε και να φυγετε απο εδω!!
Ολα θα πρεπει να αναρωτιεστε γιατι γινωνται!!
Και οπως ειπα και ποιο πανω : Διαβαζετε , οσο μπορειτε μελετατε ποιο πολυ , μαθαινετε οσα ποιο πολλα μπορειτε και μετα αγοραστε!!
Τα λεφτα ειναι πολλα που παιζωνται στον συλλεκτισμο , εμεις δυστηχως δεν μπορουμε να πουμε πολλα.
Αλλα μεσα απο τα λιγα που σας αναφερουμε συχνα συχνα πιστευουμε να γινεστε καθε μερα και καλυτεροι!!
Το σαιτ αυτο ειχε καποιες καινοτομιες απο την αρχη της γεννησης του!!
ανοιγε τα ματια ολων σε ολα τα σημεια!!
Καπου αλλου δεν θα εβλεπες ποτε την λεξη ebay , ma sop και χιλια δυο αλλα σαιτ γραμμενα !!
Καπου αλλου  μιλουσαν συνθηματικα για τις δημοπρασιες πριν καμια δεκαρια χρονια ωστε οι νεοι να μην καταλαβαινουμε τι λεγαν!!
Ετσι τους συμφερε , ηθελαν αγοραστες να εχουν και οχι ανταγωνιστες στις δημοπρασιες του εξωτερικου!!
Αυτο το σαιτ τα κατελυσε ολα αυτα!!
Ολα δοθηκαν στην φορα , αυτο σας εφερε ολους λοιπον εδω. Και αφου εδω ειστε εσεις οι νεοι λογικο ειναι πως και ολοι αυτοι που δεν μας χωνευουν θελουν να ειναι εδω μεσα για να σας εχουν απο κοντα!!
Γιαυτο λοιπον προσεχετε με ποιους μιλατε και προσεχτε τα τι σας προσφερουν!!
Φιλος σας δεν ειναι κανεις!!
Με εκτιμηση herakliotis
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
jimse
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 384

End Of An Era


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 14, 2013, 10:25:54 μμ »

Όλοι αξίζουν μία δεύτερη ευκαρία, τώρα το άν θα το εκμεταλευτούν προς όφελός τους (δηλαδη να γίνουν καλύτεροι άνθρωποι) έχει καλώς.... αλλιώς κανένας δέν μπορεί να κρυφτεί κάποια στιγμή θα δούμε τον πραγματικό του εαυτό.
Καταγράφηκε

From Wishes To Eternity
greenday
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Ιούνιος 15, 2013, 05:40:55 πμ »

Διάβασα προσεκτικά τι είπε ο  Ηρακλειώτης...χωρίς να ξέρω τι έχει παιχτεί καθότι νέος κάι στον χώρο αλλά κάι στην ηλικία...θα ήθελα να πω οτι ναι μεν θέλει μεγαλοψυχία να δίνεις σε άτομα δεύτερες ευκαιρίες ΑΛΛΑ εαν έχει γινέι κατΙ πολύ σοβαρο, κάι έχει κάνει αρκετή ζημιά, δεν πρέπει να τις δίνουμε....άλλωστε μόνοι τους έχασαν την πρώτη ευκαιρία....
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Ιούνιος 15, 2013, 09:19:24 πμ »

Τo μεγαλυτερο κακο αν διαβασα σωστα τα γραφομενα του herakliotis ειναι οτι αν και δοθηκε δευτερη ευκαιρια καποια ατομα εξακολουθουν να κανουν λαθη του παρελθοντος γιατι "Και τα νεα ατομα ειναι το ευκολο θυμα παντα!!" και ετσι ο διαχειριστης για πολλοστη φορα λεει "Γιαυτο παντοτε σε εσας τους νεουν ελεγα οποτε μπορουσα :
Πρωτα διαβαζετε , μαθαινετε , μετα αγοραζετε!!"Διαβαστε σωστα τι γραφει ο υπευθυνος του σαιτ!!!Επαναλαμβανω ΟΧΙ απλως διαβαστε ΑΛΛΑ διαβαστε σωστα!!!
Καταγράφηκε
donsoc1
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 657


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Ιούνιος 15, 2013, 11:45:48 πμ »

Καλημέρα! κατά τη γνώμη μου το θέμα είναι αρκετά λεπτό και ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετική περίπτωση..

Όπως είχα πει παλιά, κάθε site-forum είναι ιδιωτικός χώρος και υπόκειται σε κανόνες.Είναι δικαίωμα του ιδιοκτήτη ,από τη στιγμή που έχει διαφωνήσει στο παρελθόν μαζί τους, αν τους δεχτεί ή όχι..για εμένα αν δείξουν μια μεταμέλεια και ο σκοπός τους είναι να προσφέρουν στη κοινότητα και όχι απλά να πουλήσουν την πραμάτεια τους..

Ας έρθουμε λίγο στη θέση του Ηρακλειότη..είναι σαν να έχουμε τσακωθεί με κάποιο άτομο άγρια,και χωρίς να ζητήσει συγνώμη ή έστω να αλλάξει στάση απέναντι μας,να έρχεται ακάλεστος στο πάρτι που θα κάνουμε σπίτι μας, να τρώει τούρτα ,να πίνει το κρασί μας να τσιμπάει από το μπουφέ, και στο τέλος να την πέφτει και στα κορίτσια της παρέας μας.. Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο 

Δεν νομίζω να μας άρεσε αυτό..
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Ιούνιος 15, 2013, 12:21:23 μμ »

Ας έρθουμε λίγο στη θέση του Ηρακλειότη..είναι σαν να έχουμε τσακωθεί με κάποιο άτομο άγρια,και χωρίς να ζητήσει συγνώμη ή έστω να αλλάξει στάση απέναντι μας,να έρχεται ακάλεστος στο πάρτι που θα κάνουμε σπίτι μας, να τρώει τούρτα ,να πίνει το κρασί μας να τσιμπάει από το μπουφέ, και στο τέλος να την πέφτει και στα κορίτσια της παρέας μας.. Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο 

Δεν νομίζω να μας άρεσε αυτό..


Φιλε μου μετρησες!!
Καλυτερη παρομοιωση δεν νομιζω να βρεθει στην ιστορια!!
Απο παραδειγματα σκιζεις!!
Υποκλινωμε  Φιλί
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Ιούνιος 15, 2013, 12:30:15 μμ »

Να εχετε υποψιν σας μερικα πραγματα ακομη για τα γραφωμενα μου.
Τα σκεφτωμουν καιρο.
Τα εδειξα χτες στους αλλους υπευθηνους του σαιτ.
Δεν διαφωνησαν να ανεβει το θεμα αλλα μου υπεδειξαν να ανεβει κλειδωμενο.
Πια η ουσια να ανεβει κλειδωμενο  ενα θεμα την στιγμη που ρωταω ολους σας πια θα ηταν η σταση σας εαν εισαστε ιδιοκτητες ενος σαιτ!!
Και εαν μπορει ενας απο εσας να δωσει μια εξηγηση στο ερωτημα:
Δεν με γουσταρουν , βριζουν λασπολογουν το σαιτ οπου βρεθουν και οπου σταθουν,
εδω μεσα τοτε γιατι θελουν να βρισκονται?


Ας τα εχετε λοιπον ολα αυτα υποψιν σας ΟΛΟΙ για να ξερετε τι θα ακουσετε-αντιμετωπισετε μελοντικα και τι θεση θα πρεπει να περνετε σαν σκεπτωμενα ατομα απεναντι σε αυτους!!

Καθαρος ουρανος αστραπες δεν φοβατε.
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Ιούνιος 15, 2013, 02:11:31 μμ »

 
Ρε Γιωργο εχεις τρελαθει στον μονολογο αλλα και οσοι συμμετασχουν (οπως και εγω τωρα ) δεν δυναται να εχουν γνωση των προσωπικων σου θεματων , και πιθανον ουτε θελουν, οποτε και oi  θεωριες καλης συμπεριφορας   ισως τελικα ειναι χωρις ουσια επι της ουσιας .

Τα ανωνυμα φορουμ φυσικα ανηκουν καπου , αλλα τις περισσοτερς φορες υπαρχει αλληλοεξαρτηση συμφεροντων.
Δεν μπορω να καταλαβω αν αυτο αποτελει δημοψηφισμα , ενημερωση , ή απολογια.
Αν δεν ζητας αποψη για κατι συγκεκριμενο , πραξε κατα βουληση, oπως αρμοζει για τα προσωπικα σου θεματα.

« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 15, 2013, 02:22:15 μμ από coll » Καταγράφηκε
Makis S
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 229



Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Ιούνιος 15, 2013, 05:32:26 μμ »

Εγώ που είμαι ιδιοκτήτης φόρουμ σου λέω ότι όποιος φύγει επειδή κάνει ζημιά πρέπει να δείξει πραγματική μεταμέλεια για να ξαναγυρίσει...Υπάρχουν και περιπτώσεις που ότι και να κάνει ο άλλος δεν τον βάζουμε μέσα με τπτ...Τα φόρουμ απλά ανήκουν σε αυτούς που τα πληρώνουν...δεν είναι δημοκρατικά μαγαζιά, αυτό μπορεί να χαλάει πολλούς αλλά έτσι είναι
Καταγράφηκε

Makis - Messolonghi
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Ιούνιος 15, 2013, 07:21:43 μμ »

Καλημέρα! κατά τη γνώμη μου το θέμα είναι αρκετά λεπτό και ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετική περίπτωση..

Όπως είχα πει παλιά, κάθε site-forum είναι ιδιωτικός χώρος και υπόκειται σε κανόνες.Είναι δικαίωμα του ιδιοκτήτη ,από τη στιγμή που έχει διαφωνήσει στο παρελθόν μαζί τους, αν τους δεχτεί ή όχι..για εμένα αν δείξουν μια μεταμέλεια και ο σκοπός τους είναι να προσφέρουν στη κοινότητα και όχι απλά να πουλήσουν την πραμάτεια τους..

Ας έρθουμε λίγο στη θέση του Ηρακλειότη..είναι σαν να έχουμε τσακωθεί με κάποιο άτομο άγρια,και χωρίς να ζητήσει συγνώμη ή έστω να αλλάξει στάση απέναντι μας,να έρχεται ακάλεστος στο πάρτι που θα κάνουμε σπίτι μας, να τρώει τούρτα ,να πίνει το κρασί μας να τσιμπάει από το μπουφέ, και στο τέλος να την πέφτει και στα κορίτσια της παρέας μας.. Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο 

Δεν νομίζω να μας άρεσε αυτό..

¨Ηθικόν δίδαγμα¨
Να προσεχουμε τί αγοράζουμε και πόσο για να μην είμαστε τα κορίτσια της παρέας που τις την πέφτουν είτε τα αγόρια της παρέας είται οι απρόσκλητοι.
Καταγράφηκε
donsoc1
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 657


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Ιούνιος 15, 2013, 07:29:17 μμ »

Με κάλυψε ο Μάκης,όπως στο σπίτι σου και στο μαγαζί σου,δεν βάζεις όποιον δεν θες το ίδιο και στο φόρουμ..

Τώρα γιατί θέλουν να συμμετέχουν εδώ..αφού είναι και έμποροι,προφανώς για να κλείσουν δουλειές και για τσάμπα διαφήμιση..
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3 ... 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences