Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 12:20:41 μμ
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Δηλώνουμε τα msάκια μας, αλλιώς θα μας τα πάρουν....  (Αναγνώστηκε 36460 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #45 στις: Μάρτιος 16, 2015, 10:46:31 μμ »

Ωραία τα βρήκαμε, ελπίζουμε και βλέπουμε.  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Mad Collector
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 385


UpTheIrons!


Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Μάρτιος 16, 2015, 11:11:15 μμ »

Κλασική περίπτωση βλάβης!!! Όλοι τελικά από την μεριά τους έχουν μερικό έστω δίκαιο!

Ααααααπό την μία "Όποιος καεί στον χυλό φυσάει και το γιαούρτι"!! Πράγματι μας έχουνε απαυτώσει με την φορολογηση! Στην επίσης αρκετά διεφθαρμένη Γερμανία στα 12 χιλ. ετησίως εισόδημα πληρώνεις 21 ευρώ φόρο! Εδώ μπορεί και 70% (23 ΦΠΑ και 41 % εισοδήματος, + Ενφια, κα φόρος στο κλάσιμο, στην αναπνοή -γιατί όχι? να μια ιδεα, κλπ κλπ κλπ)

Aααααααααααπό την ααααάλλη, μην γκρινιάζουμε προτερόχρονα, ας δούμε τι σκατα τέλος παντων θα καμουνε και τουτοι, αντικειμενικά δεν εχουνε ακόμη εν τοις πράγμασι φορολογήσει (αλλά ούτε βεβαίως δεν αλλάξανε τίποτε από το κτηνώδες ηλίθιο και ταυτοχρόνως διάτρητο φορολογικό σύστημα -λέμε τωρα..."συστημα"- που μας φορέσανε την τελευταια πενταετια οι πρωην...).  Όχι τιποτε άλλο όμως,  αλλά μπας και πετύχουνε κάτι καλο!! Σε αντίθετη περίπτωση τους βλέπω να φευγουν με ελικόπτερο, θα την πληρώσουν για όλους τους προηγούμενους, λόγω συσσωρευμένης αγανάκτησης!
Καταγράφηκε

Better tennis in poster than penis in toaster!
Mad Collector
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 385


UpTheIrons!


Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Μάρτιος 16, 2015, 11:14:35 μμ »

Και οτι χρειάζεται επιτέλους ειλικρίνεια από τους πολίτες, ναι, πρέπει να δηλώσουμε τι σκατα έχουμε, αλλα ΟΛΟΙ, και οι ναρκέμποροι, και οι μεγαλοβιομήχανοι, και οι πολιτικοι.! Στην πράξη είναι που τρέμουμε όλοι μην στραβωσει το πράμα! Ητοι σε ποιανού την πλάτη θα πέσει φορολόγηση. Αμα είναι να φορολογήσει το πόπολο για πεντε σλαμπακια στο σπίτι του, αστεταναπανεστοδιαλο, ας μην δηλώσει κανενας τίποτε!

Το όριο επίσης είναι χαμηλό, έλεος, ας ασχοληθεί με τίποτε μεγαλοεπιχειρηματίες/μεγαλογιατρούς/μεγαλοδικηγόρους με ραβδους χρυσό και πίνακες εκατομυρίων, καιας μην μας ζαλιζουνε τα...στεατοπυγικα μεζεα εάν έχουμε σλαμπσ συνολικά πανω από 5 χιλ. Αυτό το όριο ήταν γελοιωδώς χοντράδα!

Εγώ πρέπει τώρα να ψάξω 3 χιλιάδες γραμματόσημα και να υπολογίσω την συνολική τους αξία δηλαδή?Απορία
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 16, 2015, 11:24:42 μμ από Mad Collector » Καταγράφηκε

Better tennis in poster than penis in toaster!
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Μάρτιος 16, 2015, 11:23:53 μμ »

ναι τους φανταζομαι στο λατσεικο στην ελβετια να κανουν καταμετρηση.στα βαρδινογιανεικα τα ιδια.αλλα εκει που θα γινει της κακομοιρας θα ναι στο σπιτι του τιγρη.μετα θα πανε κατα κοκκαλη αλαφουζο μπομπολα και λοιπους.α και σαφως στο σπιτι της συζυγου βαρουφακη και λοιπων συγγενων που ο πατερας της ειχε τη περιφημη πειραικη πατραικη που μας εντυσε στολισε και νοικοκυρεψε επι αρσενη.αλλα ολα ειναι παρθενογενεσεις σε αυτο το τοπο.

στο δια ταυτα...
εχει κανεις καταλαβει αν τα 5000 αφορουν το συνολο η ενα τεμαχιο?η περιμενουμε?
γιατι οι αγορες απο ΤΤΕ σε αναμνηστικα κτλ ειναι ενα θεμα μιας και δινεις στοιχεια.και με τους ρυθμους των τελευταιων 3 ετων χαλαρα πιανεις το ποσο
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
Mad Collector
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 385


UpTheIrons!


Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Μάρτιος 16, 2015, 11:26:43 μμ »

Είναι δημιουργική ασάφεια! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Βρε σας λέω, τυχαία ψάχνοντας στην κυριολεξία το σεντούκι του παπού, βρήκα ένα γραμματόσημο καπου χίλια ευρώ αξία. Αυτό πώς θα το κοστολογήσουνε? Με βάση τον Βλαστό ή τον Καραμίτσο???  Σαρκασμός Είναι λίγο τραβηγμένα αυτά τα μέτρα!

Και η Παπαρήγα νομίζω τα παιδιά της τα σπούδασε Αμερικα!!!!! 
Καταγράφηκε

Better tennis in poster than penis in toaster!
Mad Collector
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 385


UpTheIrons!


Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Μάρτιος 16, 2015, 11:32:08 μμ »

"...γιατι οι αγορες απο ΤΤΕ σε αναμνηστικα κτλ ειναι ενα θεμα μιας και δινεις στοιχεια.και με τους ρυθμους των τελευταιων 3 ετων χαλαρα πιανεις το ποσο..."

Θες να σε τρομάξω?? Το ξέρεις οτι το ΣΔΟΕ την έχει πέσει σε φουκαριάρηδες συλλέκτες επειδή θεώρησε οτι "και-καλα" έκαναν εμπόριο και "και-καλα" φοροδιεφευγαν επειδή "και-καλα" ήταν έμποροι?? Λόγω πολλών συναλλαγών τεκμάιρεται οτι είσαι έμπορας κατα την ####διοικηση αυτου του Κρατους, παρότι κατα το εμπορικό δίκαιο αυτά είναι μαλακιές και δεν γίνεσαι έμπορος κατ' επάγγελμα από περιστασιακές έστω και κατ' αρχήν αντικειμενικώς εμπορικές πράξεις. Πόσο μάλλον που ο συλλέκτης αγοράζει όχι για μεταπώληση αλλά για συλλογή και άρα δεν τελεί καμμια εμπορική πράξη!! Αιντε πέστα ομως στο κρατος ΚΤΗΝΟΣ! Αμα εγώ ΠΕΙΝΑΩ και ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΕΥΜΑ, και ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΩ πρεπει να πουλήσω δεκα μ ######ς συλλεκτικές που ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ Ή ΒΡΗΚΑ κάποτε σε ένα σεντούκι/συρτάρι/ντουλάπι/υπόγειο , το κράτος με λεέι "είσαι έμπορας και πλήρωνε #####"!!!

Της ανωμαλίας είναι αυτή η χωρα!
Αμα δεν τα αλλάξει ο Τσίπρας αυτά, δεν κλάν' ο πεθαμένος που λεν και στου δικό μ χουριώ!
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 16, 2015, 11:43:39 μμ από Mad Collector » Καταγράφηκε

Better tennis in poster than penis in toaster!
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Μάρτιος 16, 2015, 11:50:18 μμ »

δε με τρομαζεις.....πριν 3 χρονια παραμονη χριστουγεννων ηρθε ραβασακι οτι ειμαι κλεφτης.τοτε ολα κλειστα πηρα τηλ ενα λογιστη που εχω να υπογραφει μου λεει ελα ρε παπαρα γιορτες ειναι περνα καλα... Απορία
μετα θυμηθηκα το βασιλη/σολφερινο του λεω/μου γραφει στα παπακια σου.μιλωντας απλα λογικα......γιατι η ολη ιστορια μου πηγε 1500 ευρο για να αποδειξω οτι δεν ειμαι κλεφτης.
απλα για την ΤΤΕ ρωταω γιατι ολες οι αγορες εχουν τα παντα...αφμ ονομα λογαριασμο τραπεζας...οχι τπτ αλλο αλλα τα τελευταια 2 χρονια τοσα ξενυχτια και αγωνες να παρεις ενα πυθαγορα και να σου λενε ειναι κρυφος πλουτος?
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
Mad Collector
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 385


UpTheIrons!


Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Μάρτιος 16, 2015, 11:57:03 μμ »

Ετσι...Η κρατική παράνοια στο μεγαλείο της...Τώρα πάλι θα ξαναδούμε το κράτος πόσο αποτελεσματικό είναι στο κυνήγι των Πυθαγόρων...Κρυφός πλούτος ο Πυθαγόρας....Ελεος!!!

 Διοτι ισοτης απέναντι στον νόμο δεν είναι η ίση μεταχείριση ΑΝΙΣΩΝ καταστάσεων....Ήτοι δεν μπορεί να ζαλίζεις τα σκώτια (και να καμπανιάζεις εκ προοιμίου) σε οποιον πήρε έναν πυθαγόρα ή ένα φοινικακο ή ένα κρουγκεραντ, και να αφήνεις ανέλεγκτο τον πραγματικό πλούτο...

Αλλού δηλαδή με εμάς τους μικρούληδες το κράτος δρα αστραπιαία (σαν τον Κλουζώ βεβαίως, αλλά δρά πάντως). Κυνηγώντας τον χρυσό φοινικα (σαν τιτλος ταινιας είναι...)
Και αλλού, όπου είναι να ψάξει μεγαλοπλούσιους με εκατονταδες κιλά χρυσού και πινακες εκατομυρίων και στοίβες μετρητών σε χρηματικιβώτια, τότε τα ξύνει τεχνηέντως με πλατινένια τσουγκράνα μέχρις ευνουχισμού, κάνοντας τα θεόστραβά μάτια....

Καλό βράδυ κύριοι/-ες. παω να ξεραθώ! Ες αύριον τα σπουδαια (πάω καραμιτσο)
Καταγράφηκε

Better tennis in poster than penis in toaster!
Νίκος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 616


Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Μάρτιος 17, 2015, 07:57:20 πμ »

@Mad Collector & STYLOROC.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας και να προσθέσω.

Εάν έφτυσες αίμα να φτιάξεις ένα σπιτάκι, στο παίρνουν επειδή δεν πλήρωσες 100-200-1000 ευρώ ΕΝΦΙΑ.

Ο άλλος που δανείστηκε τα χρήματα από τράπεζα, ο τζαμπατζής, δεν του το παίρνουν το σπίτι (βέβαια βγήκε ανακοίνωση), και καλείσαι εσύ που πλήρωσες για το σπίτι σου (από τα φορολογημένα), να ξεχρεώσεις με φόρους ΚΑΙ τις τράπεζες ΚΑΙ τα έξοδα του δημοσίου ΚΑΙ το σπίτι του άλλου ΚΑΙ τελικά να μην έχεις σπίτι.

Ήδη ο δικηγόρος των απολυμένων δημόσιων υπάλληλων (αυτοί που απολύθηκαν για βρωμιές και κατάχρηση) επί Ν.Δ, έρχεται τώρα ο συνήγορός τους (ναι αυτός που είχε εξειδικευτεί στο θέμα τους) να τους ....προσλάβει ad hoc επειδή έγινε υπουργός. Κατρούγκαλος το όνομα. 

(Ο Μητρόπουλος λέει θα παραιτηθεί από βουλευτής γιατί είχε περισσότερη πελατεία όταν δεν ήταν βολευτής. Ξέρετε αυτός που έλεγε ΣΕΙΣΑΧΘΕΙΑ στις πλάτες αυτών που πληρώνουν).
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Μάρτιος 17, 2015, 09:57:58 πμ »

Θα κάνω μια γενικότερη τοποθέτηση όσον αφορά θέμα αυτό με βάση τη μικρή μου εμπειρία.

Ο καθένας σχολιάζει στο τόπικ αυτό , θεωρω καλοπροαίρετα , αλλά με γνώμονα τη δική του περίπτωση. Είτε η δική του περίπτωση είναι ο κανόνας είτε η εξαίρεση.
Ωστόσο , ο κανόνας είναι ότι η πλειοψηφία των φορολογουμένων εχει περιουσιακά στοιχεία πάσης φύσεως , ακίνητα, καταθέσεις , τιμαλφή κλπ τα οποία δε δικαιολογούνται απο τις φορολογικές του δηλώσεις, είτε επειδη φοροδιέφευγε , είτε επειδή δεν ήταν υποχρεωμένος να τα δηλώσει (π.χ. κέρδη απο ομόλογα).

Απο εδώ μέσα , εγώ προσωπικά δε λυπάμαι κανέναν, με την έννοια της συμπόνοιας. Συλλέκτες είμαστε όλοι μας και απο το περισσευμα μας ή το υστερημα μας αγοράζουμε νομίσματα.

Η πραγματικότητα είναι πολυ διαφορετική. Ανθρωποι κυριολεκτικά πεινάνε. Προσπαθήστε να βάλετε τα πράγματα στη σωστή τους διάσταση και μη κλαίγεστε για ήσσονος σημασίας πράγματα.
Θα λυπηθώ κάποιον επειδη πρεπει να δηλώσει τα νομίσματα του και δε θα λυπηθώ καποιον που πεινάει?Απορία? Συνέλθετε.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Μάρτιος 17, 2015, 10:23:30 πμ »

Εγώ το μόνο που θα δηλώσω ειναι τα νομίσματα που εχω πάρει από τράπεζα Ελλάδος και έχουν τα στοιχεια μου όλα τα άλλα θα φύγουν εκτός Ελλάδος
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #56 στις: Μάρτιος 17, 2015, 10:24:39 πμ »

Γιατί αν δηλώσουμε ότι έχουμε είναι κακό;; ... Μήπως τα κλέψαμε ;;
Κι αν κλέψαμε όλοι κάποτε, όπως σωστά λέει ο Βασίλης, μήπως όλοι έχουμε το ίδιο μερίδιο ευθύνης ;;
Μαζί τα φάγαμε, με την ευρεία έννοια, ή κάποιοι έκλεψαν και έφαγαν τα πολλά και μεις τσιμπολογούσαμε τα ψίχουλα που μας χάριζαν (προσοχή... δεν τα κλέψαμε εμείς, μας τα χάρισαν οι κλέφτες) ;;

Το περιουσιολόγιο αν στηριχθεί σωστά, είναι ένα εξαιρετικό εργαλείο δικαιοσύνης. Θα φανεί επιτέλους ποιοι είναι οι πραγματικοί έχοντες και κατέχοντες. Αν στηριχθεί σωστά, θα πάψει ο διαχωρισμός των κατεχόντων που πληρώνουν για ένα σπίτι, ενώ οι έχοντες κάποιες χιλιάδες ή και εκατομμύρια ευρώ στις τράπεζες και στις θυρίδες, δεν αγγίζονται.

Τώρα θα μου πείτε ότι υπάρχει ένα ποσοστό του πληθυσμού που θησαύρισε από την κρίση, και δικαιολογείται η αντίδρασή τους. Στα τελευταία στοιχεία που εξέδωσε η ΤτΕ, φαίνεται ότι κάποιες χιλιάδες Έλληνες, έχουν γίνει πλουσιότεροι τα τελευταία 5 χρόνια. Η συσσώρευση πλούτου είναι πασιφανέστατη.
Υπάρχει επίσης ένα ποσοστό του 20%-25%, που στήριξε και στηρίζει την προηγούμενη πολιτική λιτότητας και τα όποια μέτρα πάρθηκαν από τους πρώην. Είναι κυρίως αυτοί που έχουν γαντζωθεί στο σύστημα και δεν μπορούν να αντέξουν, ούτε καν, στην ιδέα της οποιασδήποτε αλλαγής. Το συντηρητικό μυαλό τους, δεν μπορεί να κατανοήσει ότι οι αλλαγές μπορούν να γίνουν και σε λιγότερα από 1.000 χρόνια.

Για ποιον λόγο λοιπόν να θέλουν όλοι αυτοί να αλλάξει κάτι ;;
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
Mad Collector
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 385


UpTheIrons!


Προφίλ
« Απάντηση #57 στις: Μάρτιος 17, 2015, 10:33:14 πμ »

Διότι αύριο θα έλθει μια άλλη κυβέρνηση που μπορεί να αποφασίσει οτι πρέπει να πέσει έκτακτη φορολογία με βάση οτι δηλώσατε τώρα. Και διότι δεν είναι δυνατόν να ασχολούνται με μικροσυλλογές μερικών χιλιάδων, όταν χορευουν δισεκατομύρια γυρω μας.!

Βεβαίως στην θεωρία είναι ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟ ΜΕΤΡΟ. Αλλα στην πράξη θα την πληρώσουν παλι οι μικροι μητσοι!

Στο φινάλε δεν με πολυνοιάζει, δεν έχω χρυσό, αμα είχα θα μουν πανευτυχής και θα ανέβαζα καθεμερα χρυσά σε σλαμπακια για εκτίμηση, πώληση, η έστω τζερτζελε.  Μεγάλο χαμόγελο Αλλά λυπάμαι όσους έχουν από χρόνια κάνει τετοιες συλλογές! Και δεν μπορω να μην γκρινιάζω οταν απειλούν τον κάθε μικρό μήτσο με κατάσχεση περιουσιακών στοιχείων. Ασ βάλουν όριο εικοσι, τριάντα χιλιαδες, εκατό, ας ασχοληθούν πρώτα με τους μεγάλους. Και επιτέλους οπως ελέχθη παραπάνω, δουλευεις μία ζωη, κανεις περιουσια, και το κράτος δεν ξέρεις ποτε θα ξαναματαλλάξει πααααλι το φορολογικό συστημα για να στην ροκανίσει! Μα τι διαολο, σοβιετία έχουμε ή καπιταλισμο?
Καταγράφηκε

Better tennis in poster than penis in toaster!
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #58 στις: Μάρτιος 17, 2015, 10:41:34 πμ »

Διότι αύριο θα έλθει μια άλλη κυβέρνηση που μπορεί να αποφασίσει οτι πρέπει να πέσει έκτακτη φορολογία με βάση οτι δηλώσατε τώρα. Και διότι δεν είναι δυνατόν να ασχολούνται με μικροσυλλογές μερικών χιλιάδων, όταν χορευουν δισεκατομύρια γυρω μας.!

Βεβαίως στην θεωρία είναι ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟ ΜΕΤΡΟ. Αλλα στην πράξη θα την πληρώσουν παλι οι μικροι μητσοι!

Στο φινάλε δεν με πολυνοιάζει, δεν έχω χρυσό, αμα είχα θα μουν πανευτυχής και θα ανέβαζα καθεμερα χρυσά σε σλαμπακια για εκτίμηση, πώληση, η έστω τζερτζελε.  Μεγάλο χαμόγελο Αλλά λυπάμαι όσους έχουν από χρόνια κάνει τετοιες συλλογές! Και δεν μπορω να μην γκρινιάζω οταν απειλούν τον κάθε μικρό μήτσο με κατάσχεση περιουσιακών στοιχείων. Ασ βάλουν όριο εικοσι, τριάντα χιλιαδες, εκατό, ας ασχοληθούν πρώτα με τους μεγάλους. Και επιτέλους οπως ελέχθη παραπάνω, δουλευεις μία ζωη, κανεις περιουσια, και το κράτος δεν ξέρεις ποτε θα ξαναματαλλάξει πααααλι το φορολογικό συστημα για να στην ροκανίσει! Μα τι διαολο, σοβιετία έχουμε ή καπιταλισμο?

Να λυπάσαι για πιο σοβαρά θέματα, και όχι για συλλογές νομισμάτων. Σου επαναλαμβάνω ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΕΙΝΑΝΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΤΟΥΣ και εμεις συζητάμε για μαλ@κίες.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
Mad Collector
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 385


UpTheIrons!


Προφίλ
« Απάντηση #59 στις: Μάρτιος 17, 2015, 10:46:45 πμ »

+1000000000000000, ΟΚ, μαζί σου, και γω με κομμένο ρευμα ήμουν τις προάλλες, και έχω συγγενείς μου σε λία κατάσταση να ζουν με δανεικά. Και κάθε που κατεβαίνω Αθήνα ή Πειραιά ή αλλού, βλέπω ανθρώπους ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ (οχι να ψάχνουν αντικείμενα, ΝΑ ΤΡΩΝΕ!!!).

Απλώς κουβέντα να γίνεται μιας και αφορά το site συλεκτες. Μεγάλο χαμόγελο
Χαιρετώ κύριοι/-ες, τα ξαναλεμε αργοτερα.
Καταγράφηκε

Better tennis in poster than penis in toaster!
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences