Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 03:57:32 πμ
Σελίδες: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Δηλώνουμε τα msάκια μας, αλλιώς θα μας τα πάρουν....  (Αναγνώστηκε 36453 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Mad Collector
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 385


UpTheIrons!


Προφίλ
« Απάντηση #105 στις: Μάρτιος 18, 2015, 02:56:13 μμ »

Όταν λές "πάμε για παρέλαση..." εννοείς οτι η επόμενη κυβέρνηση θα έχει και στρατιωτικούς μαλλον?? Σαρκασμός Σαρκασμός
Διότι πέρα από την πλάκα, δεν μένει πιά και τίποτε άλλο, όλοι εκτός από το ΚΚΕ έχουν δοκιμαστεί, και όλοι έχουν αποτύχει σε όλα  πλήν της παρούσης κυβερνήσεως Τσίπρα οι οποίοι ακόμη δεν έχουν προλάβει να καμουνε κάτι και στους οποίους δεν έχω κανέναν λόγο παρά να εύχομαι ολόψυχα να πετύχουν (όχι τίποτε άλλο αλλά για το καλό όλων των μικρών μήτσων)!

Το "φασιστοαριστερή κυβέρνηση" είναι κομματάκι τραβηγμένο αδερφε!  Σαρκασμός Σαρκασμός Άλλωστε, εάν φορολογήσουν ΞΑΝΑ τον ιδιωτικό υπάλληλο και ξανά χαράτσια όπως όλοι τρέμουμε, θα πάνε πάλι στο 5% απ' όπου ξεκινήσανε, νομίζω το ξέρουμε όλοι αυτό, συριζαίοι, νεοδημοκράτες, πασοκτζήδες (υπάρχει ακόμη αυτό?)!
Καταγράφηκε

Better tennis in poster than penis in toaster!
fanis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 581


Ουδεις ασφαλεστερος εχθρος του ευεργετηθεντος


Προφίλ
« Απάντηση #106 στις: Μάρτιος 18, 2015, 03:02:45 μμ »

Η πλάκα συνεχίζεται....

Στο παρελθόν είχε γίνει περιουσιολόγιο αλλά το κάνανε "αβαβά". Είχα δηλώσει τα πάντα.

Οι πλούσιοι που βγάλανε μαύρα (ακόμη πλουτίζουν δες πετρέλαιο, Βαρουφάκειο Πατραική  κλπ κλπ) τα βγάλανε και τα έχουν έξω. Επίσημα ΚΑΝΕΙΣ ιδιωτικός υπάλληλος δεν έχει μαύρα.

Οι μόνοι που ενδεχομένως να χρειάζεται να τα δικαιολογήσουν είναι οι γιατροί, οι δικηγόροι και οι δημόσιοι υπάλληλοι, που οπως ξέρετε από εφορίες, πολεοδομίες, μεταφορές, εξοπλιστικά κλπ κλπ είναι αυτοί. Ελάχιστοι όμως τα έχουν εδώ.

Αυτό το είχαν δει στη προηγούμενη καταγραφή. Αποτέλεσμα μηδέν.

Σήμερα θέλουν να κάνουν κάτι διαφορετικό. Να φορολογήσουν ΞΑΝΑ τον ιδιωτικό υπάλληλο. Ξανά χαράτσια.

Ετοιμάζουν να βγάλουν έξω το Ξηρό και να δώσουν ασυλία στους κλέφτες δημόσιους υπάλληλους που απολύθηκαν.

Κύριοι, είτε θέλετε να το πιστέψετε είτε όχι, έχουμε μια φασιστοαριστερή κυβέρνηση. Δείτε ποια συμπεριφορά έχει η προεδρίνα της Βουλής. Πάμε για παρέλαση...





 Απορία Απορία Ντροπή Ντροπή Ντροπή Έκπληξη Έκπληξη


Καταγράφηκε
fanis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 581


Ουδεις ασφαλεστερος εχθρος του ευεργετηθεντος


Προφίλ
« Απάντηση #107 στις: Μάρτιος 18, 2015, 03:09:31 μμ »


Κύριοι, είτε θέλετε να το πιστέψετε είτε όχι, έχουμε μια φασιστοαριστερή κυβέρνηση. Δείτε ποια συμπεριφορά έχει η προεδρίνα της Βουλής. Πάμε για παρέλαση...



Πλὴν Λακεδαιμονίων Απορία Απορία
Καταγράφηκε
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #108 στις: Μάρτιος 19, 2015, 12:07:44 πμ »

Κ.Φανη σου αρεσε η προεδρινα το μεσημερι? επομενο βημα να χωρεψει κανα συρτο με καμμενο και δουρου στο περας της παρελασης και να κραταει το μαντηλι.

gk/κωστα........οι κλασσικοι οπως εγραψες πες το γραφικοι να εισαι οκ σε χαιρετουν.
κανεις δε τα ραβει στα σαβανα να τα παρει μαζι του αλλα και κανεις δε μπορει να πει σε κανενα τι θα τα κανει οσο ειναι εν ζωη.για νορμαλ αναφερομαι οχι σε μιζες και κλεψιες.
αλλος θελει να τα εχει να τα βλεπει και νσ τα αφησει η αν κατι παει στραβα να μπορει να πληρωσει μιας και κρατος δεν υπαρχει ειδικα σε υγεια, αλλος να τα τα τρωει σε γουστα, αλλος να τα ριχνει σε ντουβαρια οπως εσυ πχ επειδη ηταν μοδα και τοτε ησουν γαμαουα.και τη χολη αυτη την εχεις βγαλει πολλες φορες πριν πεταξεις τη μπαλα στην εξεδρα.4 χρονια δε παιζει να υπαρξουν γιατι εισαι απο τους κλασικους ψηφοφορους.φατμαν γαπ νδ μαλλον πασοκ και τωρα συριζα.θα πατε στην επομενη που θα ταζει οπως και το μεγαλυτερο περηφανο μερος των ψηφοφορων.
οσο αφορα το λουκιανο που εβαλες///////στους δικους μας λεμε ναι στους ξυπνιους λεμε ναι στο τζαμπα λεμε ναι κτλ.....το χω προλαβει χωρις δικαιωμα ψηφου Γλώσσα
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #109 στις: Μάρτιος 19, 2015, 12:08:51 πμ »

α μη ξαναγραψεις και μετα το σβησεις οπως εκανες σημερα το πρωι.....
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
Νίκος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 616


Προφίλ
« Απάντηση #110 στις: Μάρτιος 19, 2015, 08:34:08 πμ »

Όταν λές "πάμε για παρέλαση..." εννοείς οτι η επόμενη κυβέρνηση θα έχει και στρατιωτικούς μαλλον?? Σαρκασμός Σαρκασμός
Διότι πέρα από την πλάκα, δεν μένει πιά και τίποτε άλλο, όλοι εκτός από το ΚΚΕ έχουν δοκιμαστεί, και όλοι έχουν αποτύχει σε όλα  πλήν της παρούσης κυβερνήσεως Τσίπρα οι οποίοι ακόμη δεν έχουν προλάβει να καμουνε κάτι και στους οποίους δεν έχω κανέναν λόγο παρά να εύχομαι ολόψυχα να πετύχουν (όχι τίποτε άλλο αλλά για το καλό όλων των μικρών μήτσων)!

Το "φασιστοαριστερή κυβέρνηση" είναι κομματάκι τραβηγμένο αδερφε!  Σαρκασμός Σαρκασμός Άλλωστε, εάν φορολογήσουν ΞΑΝΑ τον ιδιωτικό υπάλληλο και ξανά χαράτσια όπως όλοι τρέμουμε, θα πάνε πάλι στο 5% απ' όπου ξεκινήσανε, νομίζω το ξέρουμε όλοι αυτό, συριζαίοι, νεοδημοκράτες, πασοκτζήδες (υπάρχει ακόμη αυτό?)!

Κομπλιμάν τους έκανα που τους είπα φασιστοαριστερούς.

Τόσες χιλιάδες ιστορία έχουμε σαν λαός και βρέθηκε να μας κυβερνήσουν απανωτά δυο ηλίθιοι. Ο μπουγάτσας και μετά ο γαπ. Είχαμε τύραννους, κι ότι μπορείς να φανταστείς. Ηλίθιους σαν αυτούς ΠΟΤΕ.

Φοβάμαι κι ότι ο σημερινός θα αποδειχτεί το ίδιο. Τα κρόσια του (Βαρουφάκης, Κωνσταντοπούλου, Σεισάχθειας, Προσληψοτούγκαλος,  κ.α) μάλλον αυτό δείχνουν. Ελπίζω να διαψευστώ και να παραμείνουν μόνο με τις παρελάσεις τους και την υποστήριξη που κάνουν στη Χρυσή Αυγή.

Αλλά "φευ"
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #111 στις: Μάρτιος 19, 2015, 09:27:52 πμ »

α μη ξαναγραψεις και μετα το σβησεις οπως εκανες σημερα το πρωι.....

Δεν ξαναγράφω για να μη χρειάζεται να σβήνω.  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #112 στις: Μάρτιος 19, 2015, 09:46:15 πμ »

Ενα σχόλιο γιατι ειπώθηκε πως ολοι εχουν δοκιμαστεί και εχουν αποτύχει πλην Τσίπρα που θα δούμε τι θα κάνει (mad collector).

Μη περιμένετε να αλλάξει τίποτα αν δεν αλλάξουμε εμείς. Οι πολιτικοί είναι σάρκα εκ της σαρκός μας. Πρώτα θα αλλάξουμε εμεις μυαλά, και μετά θα ψηφίσουμε εναν σαν και εμάς (μυαλομένο) να μας κυβερνήσει.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
Mad Collector
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 385


UpTheIrons!


Προφίλ
« Απάντηση #113 στις: Μάρτιος 19, 2015, 10:33:42 πμ »

Αρα χρειάζεται νέος πολιτικός σχηματισμός, νέο κίνημα, νέο κόμμα, κάτι άλλο... Αναποφασιστικότητα  Απορία

(χωρίς να θεωρώ οτι ο ΣΥΡΙΖΑ δεν είναι μυαλωμένοι, έχουν κάποιες ιδέες καλες, αλλά συζήτηση κάνουμε, στην περίπτωση που τελικά ΔΕΝ πετύχει και αποδειχθεί μία απ' τα ίδια λεμε!)

Είναι γεγονός οτι η νοοτροπία μας δεν είναι καλή (όχι εδω μέσα στο site, γενικά λέω, σαν λαός). Δεν είμαστε καλά σαν κοινωνία ρε παιδακι μου...Και γιαυτο έχουμε τους πολιτικούς που μας αξίζουν...Έχεις δίκιο που λες οτι αμα δεν αλλάξουμε μην περιμένουμε να σωθούμε. Αλλα μας έχουνε τελειώσει και τα κόμματα, αμα τα σκατώσουν και τούτοι ε μετα δεν υπάρχει άλλο! Το...ποτάμι?? ΚΚΕ?   Απορία Απορία Ειλικρινά καλοπροαίρετα το θέτω, δεν είναι καιροί πια να είμαστε χρωματισμένοι κομματικά.

Και η κίνηση περιουσιολογίου τόσο χαμηλού ορίου 5.000 είναι αντικειμενικά τραμπακουλική και έχει σκοπιμότητα φορομπηχτικη στους μικρούς μήτσους. Δεν είναι καλό σημάδι. Αλλά δεν είναι το πρόβλημα οτι αυτοί σωνει και καλάθα τα σκατώσουν. Το πρόβλημα με το να δηλώσει κανείς τα 5-10 χιλιαρικα που μάζεψε στην άκρη με κόπο είναι οτι ΕΑΝ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ σε αυτόν τον τρελότοπο και ξαναματαλλάξει πααααααααάλι το φορομπηχτικό σύστημα (όπως παααααντοτε γίνεται), θα βρεθούμε όλοι να πληρώνουμε φορους κατοχής (ότι πιο αντισυνταγματικό και ισωπεδωτικά άδικο), ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΦΙΑ (που οι προηγούμενοι μας τονε φορέσανε κολάρο δήθεν προσωρινά και τελικά μας έγινε μόνιμος). Και όπως φοβαμαι τούτο θα γίνει και με τον φόρο ακινήτων που τωρα ο ΣΥΡΙΖΑ θα βάλει προς αντικατάσταση του ΕΝΦΙΑ μάλλον κατευθείαν χωρίς αναθεώρηση αντικειμενικών (έτσι όπως το πάνε και η αναθεώρηση στις καλένδες θα παει και αυτή).

Επιμένω, ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΟΡΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ στο περιουσιολόγιο (που σαν ιδέα βεβαίως είναι σωστό),  δεν μπορει κυβέρνηση και κράτος να ασχολούνται τα πεντεδεκαεικοσι χιλιαρικα που μαζευει κανείς για δύσκολες μέρες ούτε με τα νομίσματα που με τα χρόνια κάποιος συλλέκτης μαζεύει, και να αγνοεί το μαυρο χρήμα δισεκατομυρίων ευρώ που χορεύει σαν να μην τρέχει τίποτε.
Καταγράφηκε

Better tennis in poster than penis in toaster!
imike
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 278


Προφίλ
« Απάντηση #114 στις: Μάρτιος 19, 2015, 11:19:55 πμ »

Το περιουσιολόγιο, έτσι όπως το παρουσιάζουν, όπου εκτός από ακίνητα, αυτοκίνητα, σκάφη, θα συμπεριλαμβάνονται καταθέσεις, μετρητά, σεντούκια, λίρες, τιμαλφή, έπιπλα και άλλα κινητά αντικείμενα, είναι ένα τεράστιο μπουρδολόγημα, ανεφάρμοστο πρακτικά, που σαν μόνο στόχο έχει να δηλωθούν κάποιες χρηματικές και κινητές αξίες, με σκοπό να αποτελέσουν μελλοντικά αντικείμενο φορολόγησης, όπως ακριβώς το περιέγραψε ο haros.
Το πρόβλημα με τα κινητά αντικείμενα είναι ότι δυσχερώς μπορείς να αποδείξεις την αξία τους, αλλά και τον τρόπο και χρόνο απόκτησης. Σε αντίθεση με τα ακίνητα, αυτοκίνητα και σκάφη, όπου υπάρχει μια αντικειμενική ή έστω τεκμαρτή αξία, όπου μπορεί να αποδειχθεί με ευκολία τι απέκτησες, πώς και πότε, στα κινητά αντικείμενα αυτό δεν μπορεί να γίνει. Έχει λοιπόν η σύζυγος ένα δαχτυλίδι μεγάλης αξίας. Ή έχει ένας συλλέκτης ένα νόμισμα μεγάλης αξίας. Πότε το απέκτησε; Με ποιον τρόπο; Ποια είναι η αξία του σήμερα; Ποια ήταν η αξία του όταν το απέκτησε; Πολύ δύσκολα μπορεί να αποδειχθεί ότι κάποιος απέκτησε ένα κινητό αντικείμενο, με χρήματα που δεν μπορούσαν να το δικαιολογήσουν. Και πώς θα αποδειχθεί τι έχω εγώ στο σπίτι μου; Θα μπουκάρουν μέσα εισαγγελείς;
Πάμε στις θυρίδες. Και εκεί ισχύει λίγο πολύ το ίδιο (εκτός αν υπάρχουν μετρητά, που είναι άλλη περίπτωση). Τι θα γίνει πρακτικά με τις θυρίδες; Αν θέλει κάποιος να ανοίξει τη θυρίδα του, αυτό θα πρέπει να γίνεται με παρουσία εισαγγελέα ή εφοριακού ή συμβολαιογράφου. Δεν θα την ανοίξει ποτέ. Ή μήπως θα πάρουν σβάρνα οι εισαγγελείς τις τράπεζες και θα ανοίγουν από μόνοι τους τις θυρίδες; Αυτά τα πραγματα, απλά δεν μπορούν να γίνουν ποτέ.
Καταθέσεις. Οι καταθέσεις πράγματι μπορουν να ελεγχθούν και να αποδειχθούν. Όμως δεν είναι κάτι στατικό. Σήμερα έχω 100000 στο λογαριασμό μου, αύριο 50000 και μεθαύριο 0. Τι θα δηλώσω;
Και έστω ότι σήμερα δηλώνω π.χ. ότι έχω 50000 ευρώ σε καταθέσεις και 50 χρυσές λίρες. Όλα δικαιολογημένα. Του χρόνου δεν τα έχω. Θα πρέπει να αποδείξω τι απέγιναν; Δεν κατάλαβα, θα μπει έλεγχος στο πως διαχειρίζομαι την περιουσία μου;
Αυτές όλες είναι γελοίες καταστάσεις, που μόνο κακό κάνουν στις συναλλαγές, και ουδεμία προσφορά δεν έχουν προς το σκοπό της πάταξης της φοροδιαφυγής και του μαύρου χρήματος. Σκοπός είναι να την πατήσουν για άλλη μια φορά οι αφελείς, τίμιοι, νόμιμοι και ειλικρινείς.
Καταγράφηκε
Mad Collector
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 385


UpTheIrons!


Προφίλ
« Απάντηση #115 στις: Μάρτιος 19, 2015, 11:35:38 πμ »

"Και πώς θα αποδειχθεί τι έχω εγώ στο σπίτι μου; Θα μπουκάρουν μέσα εισαγγελείς;...Δεν κατάλαβα, θα μπει έλεγχος στο πως διαχειρίζομαι την περιουσία μου;..."
Βασικά...ναι, προφανώς κατα 'κει πάει το πράμα, αυτό είναι όλο το σκεπτικό!! Αναποφασιστικότητα
Γιαυτο και η γκρίνια, δεν είναι κάτι θεωρητικό, η εφαρμογή προϋποθέτει μπουκάρισμα σε σπίτια και επέλαση σε θυρίδες! Τι σου φαίνεται περίεργο? Δηλαδή όταν χρωστάς εφορία και το κράτος μπουκάρει με τους επιμελητές και την συνδρομή Αστυνομίας για να σου κατάσχει κινητή και ακίνητη περιουσία, το ίδιο δεν είναι? Επειδή δεν μας εχει τύχει ακόμη, σε εσενα ή εμένα? Πάντοτε το κράτος χρησιμοποιέι την εξουσία του για να εφαρμόσει τον νόμο, η οποία εξουσία είναι σφόδρα υπέρμετρα μεγαλύτερη σε σχέση με την defacto αδύναμη θέση του πολίτη απέναντι στο κράτος και την εξουσία του, είναι βασικές έννοιες σε βιβλία πρωτοετούς φοιτητή νομικής. Εννοώ είναι η απλή ωμή ξερή σκληρή πραγματικότητα.

Κοίταξε, όποιος δεν έχει τίποτε δεν έχει και να φοβηθεί τίποτε. Κατά κεί το πιέζουν, να τα πουλήσουμε όλα να πάνε στο διάολο. Πιέζουνε για άμεση ρευστοποίηση περιουσίας η οποία θα φανεί μέσω τραπεζών και -θυμηθείτε το- θα πιάσουν τον κοσμάκη σε δεύτερο πιά επίπεδο εκεί, στην ρευστοποίηση και στην διακίνηση των αποταμιεύσεών του που φυλάει "στο στρώμα". Ο,τι και να κάνουμε από το κράτος δεν ξεφευγουν οι μικροί.
Καταγράφηκε

Better tennis in poster than penis in toaster!
imike
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 278


Προφίλ
« Απάντηση #116 στις: Μάρτιος 19, 2015, 11:46:17 πμ »

Φίλε μου είναι τελείως διαφορετικό να σου κάνουν κατάσχεση στην περιουσία σου, διότι αποδεδειγμένα χρωστάς (με προγενέστερη, νόμιμη διαδικασία καθορισμού των οφειλών), αν και εγώ αυτήν τη διαδικασία δεν την βλέπω και τόσο συχνά όσο εσύ υπαινίσσεσαι, και άλλο να μπουκάρουν στο σπίτι σου για να σε ελέγξουν, γιατί έτσι γουστάρει κάποιος κρατικός υπάλληλος. Στη μια περίπτωση έχουμε μια νόμιμη διαδικασία, στην άλλη είμαστε β. κορέα.
Καταγράφηκε
Mad Collector
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 385


UpTheIrons!


Προφίλ
« Απάντηση #117 στις: Μάρτιος 19, 2015, 11:52:19 πμ »

+1000000000000
Αλλά δεν είναι το θέμα εάν εμείς το χαρακτηρίζουμε Β. Κορέα, είναι θέμα οτι το κράτος θα πάει με βάση τον νόμο, ειδικά εάν στο ζήτημα του περιουσιολογίου ποινικοποιηθεί (ήδη νομίζω είναι αδίκημα? θα σε γελάσω) η κατοχή αδήλωτων περιουσιακών στοιχείων, οπότε μέ μία καρφωτή από κάποιον κακοθελητή, και με τίποτε αποδεικτικά συναλλαγών από τράπεζες, θα συσταθούν βασιμες υπόνοιες ποινικού αδικήματος και παρουσία εισαγγελικού λειτουργού θα παει περίπατο το άσυλο της κατοικίας! Θες να σου πω και κάτι άλλο? Έστω οτι τα δηλώνεις! Και μετά σου κοτσάρουνε έναν φόρο κατοχής, δεν μπορείς να τον πληρώσεις, σου τραβανε μια βεβαίωση χρεών και με βάση εκτελεστό τίτλο προχωράνε σε κατάσχεση! Θα μου πεις θα αμυνθείς στα δικαστήρια, ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΧΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ ΟΜΩΣ!
Καταγράφηκε

Better tennis in poster than penis in toaster!
imike
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 278


Προφίλ
« Απάντηση #118 στις: Μάρτιος 19, 2015, 12:00:29 μμ »

+1000000000000
 οπότε μέ μία καρφωτή από κάποιον κακοθελητή,

Δεν θα ανοίγεις σε νοικοκυρές, τουρίστες και φοιτητές!!
Καταγράφηκε
Mad Collector
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 385


UpTheIrons!


Προφίλ
« Απάντηση #119 στις: Μάρτιος 19, 2015, 12:01:02 μμ »

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Ας έρθουνε για καφέ, δεν έχω ούτε είχα τίποτις αξίας, άμα είχα θα το είχα σηκώσει στο site να γίνει τζερτζελές!!!!!

Ζητούνται νοικοκυρές, τουρίστριες και φοιτήτριες εμφανίσιμες να με ελεγξουν τα περιουσιακά μου στοιχεία!
 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Better tennis in poster than penis in toaster!
Σελίδες: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences