Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 04, 2024, 09:59:57 μμ
Σελίδες: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2012 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 141557 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #450 στις: Δεκέμβριος 24, 2012, 09:42:20 μμ »

τελικα οντως συνεχως οι σκυλοι γαυγιζουν αλλα το καραβανι προχωρα ακαθεκτο.
Καταγράφηκε
enotes
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 730


Προφίλ
« Απάντηση #451 στις: Δεκέμβριος 24, 2012, 09:56:47 μμ »

αντε παλι τα ίδια! χριστουγενιατικα βρικατε να ξαναμαλωσετε! και εμεις τι φταιμε!!
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #452 στις: Δεκέμβριος 24, 2012, 10:00:27 μμ »

εγω δεν νοιωθω να μαλλωνω με κανεναν ,αμυνομαι δυο χρονια ,οποιος δεν εχει βρεθει στην θεση μου τα βλεπει οπως θελει
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #453 στις: Δεκέμβριος 24, 2012, 10:04:04 μμ »

και τα μισα απο οτι εχω ακουσει σε λασπη ηταν σε τοπικ που η διαχειρηση εχει σβησει διοτι ετσι αποφασισε,και θα πρεπει η να τα γραψω ολα στα παλια μου τα παπουτσια η να απαντω σε οτι αναμοχλευεται συνεχως
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #454 στις: Δεκέμβριος 24, 2012, 11:39:06 μμ »

Δίνεις τόπο και πας παρακάτω αν κάτι σε ενοχλεί.
Εγώ έτσι κάνω.
Της στιγμής είναι αυτά Βασίλη και Γιάννη.
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #455 στις: Δεκέμβριος 24, 2012, 11:47:39 μμ »

Σας παρακαλώ πολύ ηρεμήστε χρονιάρες μέρες, εδώ στο στέκι πρέπει να είμαστε αγαπημένοι και εσείς κύριε Βασίλη και κύριε Γιάννη (ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ) έχετε τόσες γνώσεις και πρέπει να μας συμβουλεύετε ποιο είναι το σωστό και ποιο όχι αντί να μαλώνετε Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Φιλικά Βασίλης
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #456 στις: Δεκέμβριος 25, 2012, 04:05:52 πμ »

εχεις δικιο αεκαρα!και χρονια πολλα σε ολους!ακομη και σε αυτους που χρονιαρες μερες βριζουν,αντι να δινουν χερι φιλιας και ευχες,οπως τοσες φορες του εδωσα!οταν οι σκυλοι γαυγιζουν,οι γατες νιαουριζουν!καλα και ευτυχισμενα χριστουγεννα σε ολους!ανθρωπιδια και μη!γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #457 στις: Δεκέμβριος 25, 2012, 09:05:07 πμ »

4 και 5 τα ξημερωματα ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ και αυτος εδω .....να απαντησει ,στον υπνο του με βλεπει ,τι να πω ,οντως εισαι απαιχτος δεν υπαρχει τετοιο φαινομενο,θελεις χερι φιλιας ,γιατι ; το χρωσταω;η μηπως τα χριστουγεννα βολικα απο συνηθεια συγχωρουν; κανε εσυ τον καλο σαμαρειτη και παρακαλα τους αλλους να με κρινουν κακο,και να ξερεις οτι γνωριζω οτι ακομα και αν δεν ασχοληθω ουτε ενα λεπτο με σενα οτι θα συνεχιζεις και το 2013 εναντιον μου διαφορα εμμεσα σχολια διοτι το εχεις σχεδιασει ακομα και υποσυνειδητα.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #458 στις: Δεκέμβριος 25, 2012, 10:32:54 πμ »

4 και 5 τα ξημερωματα ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ και αυτος εδω .....να απαντησει ,στον υπνο του με βλεπει ,τι να πω ,οντως εισαι απαιχτος δεν υπαρχει τετοιο φαινομενο,θελεις χερι φιλιας ,γιατι ; το χρωσταω;η μηπως τα χριστουγεννα βολικα απο συνηθεια συγχωρουν; κανε εσυ τον καλο σαμαρειτη και παρακαλα τους αλλους να με κρινουν κακο,και να ξερεις οτι γνωριζω οτι ακομα και αν δεν ασχοληθω ουτε ενα λεπτο με σενα οτι θα συνεχιζεις και το 2013 εναντιον μου διαφορα εμμεσα σχολια διοτι το εχεις σχεδιασει ακομα και υποσυνειδητα.
γιατι ησουν και εσυ?αγαπητε μου φιλοσοφε,και υπερανω,στο ιντερνετ?μολις εγραψα το μυνημα σε μια στιγμη που μπηκα για να δω για πλακα!η συνδεση σου ηταν αναμενη!μολις το εγραψα εσβησε!αρα κατι περιμενες?εγω παντως τις ευχες μου τις εστειλα σε ολους!το οτι ειμαι απαιχτος το ξερεις καλα!οσο καλα ξερεις, και την σχεση σου με τα νομισματα!δεν ειμαι καλος σαμαρειτης,και που ασχοληθηκα μαζι σου αξια πηρες!ελπιζω να μην ξανασχοληθεις λεπτο,οπως λες  μαζι μου,οπως και εγω φυσικα!ευχομε ο παναγαθος να βοηθησει ολους μας!!!καλα χριστουγεννα σε ολους!!!γιαννηςτ.                 υγ.μας βαρεθηκαν και οι φιλοι της ιστοσελιδας.-
Καταγράφηκε
iceman
Επισκέπτης
« Απάντηση #459 στις: Δεκέμβριος 25, 2012, 11:09:02 πμ »

Σε ένα θέμα δεν γράφατε και τελικά ήρθατε και σε αυτό να το κάνετε μπάχαλο!!!
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #460 στις: Δεκέμβριος 25, 2012, 11:13:59 πμ »

Σε ένα θέμα δεν γράφατε και τελικά ήρθατε και σε αυτό να το κάνετε μπάχαλο!!!
......................................................................................
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #461 στις: Δεκέμβριος 25, 2012, 11:17:04 πμ »

νομιζω παιδια εχει γινει κουραστικη η κοντρα που εχετε οι δυο σας.Μην νομιζετε οτι καθεται κανενας να διαβασει αυτα που γραφονται. Μονο εσεις οι δυο τα διαβαζετε.Ο χρονος ειναι πολυτιμος και δεν χαραμιζεται διαβαζωντας κοντρες.Δεν αλλαζετε τηλεφωνα να μπινελικωθειτε τηλεφωνικα να ξεθυμανετε;

Το να  μην γουσταρεις καποιον ειναι αναποφευκτο. Και εγω καποιον απο εδω μεσα δεν τον γουσταρω.οπου γραφει αυτος δεν γραφω εγω και οπου γραφω εγω δεν γραφει αυτος.Ετσι λυνεται το προβλημα. Το να συνεχιζεται η κοντρα αεναως δεν βγαζει πουθενα και στο τελος θα ξεχασετε και γιατι ξεκινησε.Αντε παμε για αλλα.
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #462 στις: Δεκέμβριος 25, 2012, 11:24:37 πμ »

δώστε τα χέρια ειναι κρίμα Κλάμα τώρα 2 σοβαροί άνθρωποι σαν εσάς με πολλές γνώσεις να κάνετε σαν παιδάκια,δεν κουραστήκατε να μαλωνετε.σας παρακαλώ και τους δυο σας.καλα Χριστούγεννα με υγεία. Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #463 στις: Δεκέμβριος 25, 2012, 11:36:36 πμ »

δώστε τα χέρια ειναι κρίμα Κλάμα τώρα 2 σοβαροί άνθρωποι σαν εσάς με πολλές γνώσεις να κάνετε σαν παιδάκια,δεν κουραστήκατε να μαλωνετε.σας παρακαλώ και τους δυο σας.καλα Χριστούγεννα με υγεία. Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Bασιλη σου ευχομαι καλα χριστουγεννα  και προσωπικα απευθυνωμενος σε σενα  και δυστυχως  ειναι αδυνατον να σταματησει αυτο που γινεται ,ο ανθρωοις αυτος με κατασυκοφαντει συνεχως ,ακομα και πριν λιγο το εκανε,δεν σταματα με τιποτα ,θελει να ειναι το κεντρο της προσοχης ολων εως και ψεματα για το αν ηταν ο υπολογιστης μου ενεργος στις 4 τα ξημερωματα που εγραφε ειπε για να δικαιολογισει τα αδικαιολογητα,και οταν δηθεν εγραψε εσβησε ,Βασιλη δεν μαλλωνω για θεματα γνωσεων  διοτι παρατηρησα οτι για αυτο εχεις ξαναπει ,μαλλωνω για θεματα συκοφαντιας.
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #464 στις: Δεκέμβριος 25, 2012, 11:50:02 πμ »

Λοιπον Γιαννακη για τελευταια φορα , ΣΕ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ ,αν ξαναασχοληθεις με οτιδηποτε γραψω στο φορουμ θα ακουσεις μπινελικια δημοσια που δεν εχεις ξανακουσει ποτε ,και δεν με νοιαζει και αν διαγραφω τελικα για λογους μη τηρησης ορων χρησης ,τον καλο σαμαρειτη παυω πλεον να κανω οπως εσυ γιατι πολυ το ζοριζεις το πραγμα ,και δεν εχω προβλημα κανενα να μεταφερω την τεραστια πλεον κοντρα που πλεκεις οπου και οπως γουσταρεις,τελειωσε το γιατι θα σε τελειωσω και αν εχεις το θαρρος στειλε σε προσωπικο μηνυμα τωρα την διευθινση σου η το τηλεφωνο σου ,δεν θα μου χαλασεις εσυ την διαθεση και τις γιορτες   
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences