Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 21, 2024, 02:46:02 πμ
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: XΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ  (Αναγνώστηκε 35220 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #75 στις: Φεβρουάριος 05, 2013, 04:23:06 μμ »

Καλα... μην ανησυχεις αρρωστος - ξεαρρωστος ...εχεις και τα τυχερα σου  Κλείσιμο ματιού



Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5199

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #76 στις: Φεβρουάριος 05, 2013, 04:31:08 μμ »

Αφήστε με... αφήστε με... κάνω τους υπολογισμούς μου τώρα!!!!! Σφραγισμένα χείλη
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #77 στις: Φεβρουάριος 05, 2013, 04:38:17 μμ »

Ποια ειναι η πρωτη μετοχη που αγορασατε στο ΧΑΑ ?
Εγω ΜΑ.ΘΡΑ το 1995 αν θυμαμε καλα .
Oλυμπιακη τεχνικη του Στεγγου ,,,πολλα λεφτα...πληροφορια σιγουρη οτι 1 μηνα θα κανει λιμιτ απ ,,,,2 μερες εκανε και μετα εγινε το κραχ,,,,ακομα κλαιω,,,,

Ρε Θωμά και εσύ!!!!! Έκπληξη Έκπληξη
Ένας ένας μας φανερώνεστε!!! Και έσύ...γρήγορα στο γιατρό. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
ΣΕ αυτό το μικρόβιο τελικά.....δέν υπάρχει γαιτριά! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Άπαξ και το κόλλησες.....την έβαψες!!! Γλώσσα
Oχι δεν κολλησα ,,,η πρωτη ηταν,,, επεσα με τα μουτρα στην πληροφορια,,,και τα εσπασα για τα καλα,,,σου λεω ακομα κλαιω,,πως λενε στο STAR π.χ. Χανια λεω και κλαιω? ετσι και εγω ΟΛΥΜΠ λεω και κλαιω!!!!!!!!!
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #78 στις: Φεβρουάριος 05, 2013, 07:48:48 μμ »

κωστα κωστα για λεγε



Εσένα σε τρώει ο πω-πό σου!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Τελείωσε η διόρθωση...πάμε για 1025 μονάδες.
Μην ''ακουμπήσεις'' Τράπεζες....όπως σου είπε και ο Βασίλης.Εκτός μίας....!!!!! Κλείσιμο ματιού
Περιεκτικά: http://www.euro2day.gr/news/market/123/articles/755908/Article.aspx


ποια να ειναι αραγε
Καταγράφηκε

silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5199

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #79 στις: Φεβρουάριος 05, 2013, 07:57:11 μμ »

Σιγά σιγά γίνετε,η αγουρίδα μέλι!!!!
Άντε βρε,σε λίγο θα μας βάλεις και στο διοικητικό......όχι τίποτα άλλο,να έχουμε πληροφορίες,εκ τον έσω!! Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
robin_hood59
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 111



Προφίλ
« Απάντηση #80 στις: Φεβρουάριος 05, 2013, 09:53:08 μμ »

Την γνώμη μου λεωνίδα την ξέρεις. ατμομηχανή στο τρένο είναι οι τράπεζες. στα μόνα μαγαζιά που υπάρχει ακόμη κόσμος είναι αυτές. καλώς-κακώς το παγκόσμιο σύστημα είναι τραπεζοκεντρικό. μην περιμένετε το δεύτερο εξάμηνο την ανάκαμψή τους. στο πρώτο θα αρχίσει η ανοδος.
κώστας
Καταγράφηκε

Το λακωνιζειν εστι φιλοσοφειν
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #81 στις: Φεβρουάριος 05, 2013, 10:13:15 μμ »

κωστα μαζι σου

φετος του χρονου του παραχρονου θα καθαρισουν απο τα τοξικα και θα αρχισει το παρτι

δινω μεγαλη βαση στην δικια σου και την αγαπημενη μου(ελλ) αλλα δεν αποκλειω μια μεγαλη εκπληξη απο την μεγαλονησο
Καταγράφηκε

silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5199

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #82 στις: Φεβρουάριος 06, 2013, 12:27:01 μμ »

Κράτα ''πισινές'' Λεωνίδα. Άστη τη Μεγαλόνησο για μετά.Να γίνουν και οι Κυπριακές εκλογές,και βλέπουμε.
Κράτα λίγο μετρητό για πάν ενδεχόμενο!! Κλείσιμο ματιού
Δέν ξέρεις ακόμα.Μπορεί να συμφέρει να μπούμε στις ΑΜΚ. Για φαντάσου πχ. να αγοράσεις λέει......
Εθνική στα 0,65........ Γλώσσα Σφραγισμένα χείλη Κλείσιμο ματιού Φιλί Έκπληξη ή ALFA στα 0,60.... Κλείσιμο ματιού Γλώσσα Φιλί Έκπληξη  Καλά δεν θα ήτανε;;;;; Κλείσιμο ματιού   
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #83 στις: Φεβρουάριος 06, 2013, 12:52:07 μμ »

mixάλη μου τι λες? Δεν υπάρχει περίπτωση να συμφερει να μπεις στις ΑΜΚ. Με την καμία όμως. Θα κάνουν reverse split και μετα θα βουτανε απο τον βάτηρα. Γιατι νομίζεις οτι από το παρτυ των τελευταίων 2 βδομαδων απουσιάζουν οι τραπεζες. Περιμενουν όλοι να τελειωσουν οι αμκ, να φάνε τη ζημια οι μικρομετοχοι και μετα να μπουν....φιλικά

Βασίλης

Θα εκπλαγώ εάν αξίζει κάποιος να μπει στις αμκ. Μόνο μία περιπτψση υπάρχει να συμφέρει λιιιιιιιγο και αυτή είναι αν σου δωσει το δικαίωμα και οχι την υποχρεωση να αγοράσεις στο μέλλον τις μετοχες που θα πουλήσει το ΤΧΠ στην τιμή που θα μπει τώρα το ΤΧΠ. Δυσκολο όμως.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #84 στις: Φεβρουάριος 06, 2013, 01:01:05 μμ »

Τραπεζες μελονησος στο μελλον σημειωσατε υπεραποδωση
Καταγράφηκε

silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5199

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #85 στις: Φεβρουάριος 06, 2013, 01:15:50 μμ »

mixάλη μου τι λες? Δεν υπάρχει περίπτωση να συμφερει να μπεις στις ΑΜΚ. Με την καμία όμως. Θα κάνουν reverse split και μετα θα βουτανε απο τον βάτηρα. Γιατι νομίζεις οτι από το παρτυ των τελευταίων 2 βδομαδων απουσιάζουν οι τραπεζες. Περιμενουν όλοι να τελειωσουν οι αμκ, να φάνε τη ζημια οι μικρομετοχοι και μετα να μπουν....φιλικά

Βασίλης

Θα εκπλαγώ εάν αξίζει κάποιος να μπει στις αμκ. Μόνο μία περιπτψση υπάρχει να συμφέρει λιιιιιιιγο και αυτή είναι αν σου δωσει το δικαίωμα και οχι την υποχρεωση να αγοράσεις στο μέλλον τις μετοχες που θα πουλήσει το ΤΧΠ στην τιμή που θα μπει τώρα το ΤΧΠ. Δυσκολο όμως.



Βασίλη η Τράπεζες απουσιάζουν τον τελευταίο καιρό για τον εξής και μοναδικό λόγο.
Αν εγώ μπορώ να αγοράσω σε 4 μήνες Εθνική στα 0,50-0,60 ευρώ ποιός ο λόγος να τη πάρω σήμερα στο 1,2 ευρώ. Και πόσο να γλυτώσω από τα δικαιώματα...δεν συμφέρει!!!
Επίσης ακόμα...κανείς, και το εννοώ, κανείς δεν γνωρίζει τις συνθήκες,προύποθέσεις και όρους,που θα γίνουν
οι ΑΜΚ.
Όπως σίγουρα θα ξέρεις,οι διαπραγματεύσεις με τους Τραπεζίτες,δέν έχει τελειώσει.....
Γι'αυτό είπα...κατσε να δούμε...και μετά πράττουμε.
Αλήθεια....πιστεύεις ότι οι μέτοχοι της Εθνική δεν θα καλύψουν το 10% που ζητάνε....
Και ένα τελευταίο:
http://www.euro2day.gr/news/economy/124/articles/756046/Article.aspx
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 06, 2013, 01:25:34 μμ από silahim » Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5199

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #86 στις: Φεβρουάριος 06, 2013, 01:23:09 μμ »

Όρε μάνα μου...... θα σπάσουν τα κοντέρ σήμερα.
1041 ο δείκτης ,   2,95% η άνοδος με μεγάλο τζίρο
Αγοράζουν οι ξένοι!!!!
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #87 στις: Φεβρουάριος 06, 2013, 02:18:19 μμ »

Μιχαλη πιστεύω πως η εθνική δεν καλύπτει το 10% αν δε βάλεις και τη ευρωβ πακέτο είμαι βέβαιος πως δεν καλύπτει το ποσοστό αυτό. Τεσπά η αυτοψία θα δείξει λιγοι μήνες μείνανε μόνο....
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
athanas
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 592


🖖🏻


Προφίλ
« Απάντηση #88 στις: Φεβρουάριος 12, 2013, 12:54:43 πμ »

Δηλαδή βλέπεις τράπεζες 0,50-0,60 alpha,TT;
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #89 στις: Φεβρουάριος 12, 2013, 08:31:29 πμ »

re θανάση η αύξηση θα γίνει στον μέσο όρο των τελευταίων 50 συνεδριάσεων δια δύο. Νομίζω......

κάπου εκει βγαίνει. μετα θα κάνει ρεβερσ σπλιτ γιατι θαναι3 δισ κομματια και μετα θα βρεθει κατα τη γνωμη μου πολύ υπερτιμημενη και θα πέσει πάλι. Για αυτόν τον λόγο τον τελευταίο καιρό ολα ανεβαίνουν εκτός απο τις τράπεζες.

Θα ανέβουν διότι το χαα να ανεβει ΠΟΛΥ δίχως τράπεζες δε γίνεται. Διάβασε και εκονομιστ ή οποιο ξενο μέσο. Οι ξένοι ΔΕΝ αγοραζουν ακομα τραπεζες

καλημέρα.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences