Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 13, 2024, 03:49:03 μμ
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ερώτηση για δίφραγκο γεωργιου.  (Αναγνώστηκε 27031 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
Geonet75
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 298


Οι τεχνικές διδάσκονται


Προφίλ
« Απάντηση #45 στις: Ιούνιος 09, 2013, 08:03:24 μμ »

Παιδιά, χαλαρώστε λίγο κανείς δεν τα βάφει μαύρα με ms>62 δραχμές του Γεωργίου και πόσο μάλλον τις σπάνιες και βέβαια ούτε κουβέντα να γίνετε για όθωνες. Η πραγματικότητα όμως είναι ότι ο μέσος συλλέκτης κοιτά μάλλον πώς θα βγάλει το μήνα και εκτονώνεται γράφωντας σε forums. Οι έχοντες ρευστό δεν πολυασχολούνται με ms62-63, πάνε για top grades και καλά κάνουν γιατί γνωρίζουν οτι πλέον είναι λιγότεροι απ΄ τα... νομίσματα. Εσείς αν είχατε 500 ευρώ να διαθέσετε για τα γούστα σας, τι θα προτιμούσατε, να αγοράσετε μια δραχμή 1910 και μια 1873 ms62 ή να κάνετε υπομονή μαζεύοντας λίγα ακόμα και περιμένοντας μια... συναγρίδα? Πριν ένα μήνα δραχμή 1873 au 55 ή 58 έφυγε εδώ μετά βίας 70 ευρώ. Αυτό και πάλι δε σας λέει τίποτα? Κι εγώ πριν 1 περίπου χρόνο πίστευα πως δραχμή του 1910 ms63 κοστίζει 350 ευρώ... ωραίο έ?
Καταγράφηκε
iceman
Επισκέπτης
« Απάντηση #46 στις: Ιούνιος 09, 2013, 08:44:15 μμ »

Δεν υπάρχουν μόνο οι 10 συλλέκτες που θα αγοράσουν τις MS65.Υπάρχει ακόμα και τώρα αρκετά μεγάλο ποσοστό που μπορεί να διαθέσει λεφτά για τις MS62-63.Άσε που πόσες MS65 υπάρχουν ακόμα και του 1873 που μας τη λες για τόσο εύκολη?Μια χαρά ζήτηση και τιμή  έχουν όλες οι δραχμές πλην του 1910.Έχεις δει δηλαδή πολλές MS62 των άλλων ημερομηνιών να μένουν απούλητες ή να φεύγουν χαμηλά?
Οι AU είναι άλλο πράγμα.Δυστυχώς με το που γράψει MS το κουτάκι ακόμα κ χαμηλό η τιμή και η ζήτηση αυξάνονται δραματικά.
Καταγράφηκε
Geonet75
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 298


Οι τεχνικές διδάσκονται


Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Ιούνιος 09, 2013, 08:55:04 μμ »

Μπες στο ebay και στη δημοπρασία της λέσχης να τις δεις. Τυχαίο είναι οτι όλες ξεκινάνε buy now και περιφέρονται ατέρμονα?
Εύκολη δεν είναι καμία δραχμή, τα ευρώ έχουν γίνει δύσκολα. Τα ms 65 έχουν μείνει στη θέση τους και απευθύνονται όπως παλιά σε πολύ λίγους. Μένουν τα 62-63 για εσένα κι εμένα κι αν σου ζητάνε γι αυτά τιμές προ κρίσεως, βλέπω να τα χαζεύουμε σαν τη γελάδα το τρένο....
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 09, 2013, 09:04:11 μμ από Geonet75 » Καταγράφηκε
iceman
Επισκέπτης
« Απάντηση #48 στις: Ιούνιος 09, 2013, 09:10:51 μμ »

Πόσες MS+ πλην του 1910 κυκλοφορουν στη δημοπρασία της λέσχης και στο ebay?Εγώ μια είδα!!Εκτος αν δεν βλέπω καλά...αν είναι τόσες όπως λες έχω περιέργια να τις δω.Στείλε μου αν θες μερικά λινκ σε π.μ. όποτε βρείς λίγο χρόνο.
Καταγράφηκε
Geonet75
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 298


Οι τεχνικές διδάσκονται


Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Ιούνιος 09, 2013, 09:13:22 μμ »

Έχεις δραχμή του 1910 ms63 ή ανώτερη? Δραχμή του 1868 ms 62 ή καλύτερη?
Καταγράφηκε
Geonet75
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 298


Οι τεχνικές διδάσκονται


Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Ιούνιος 09, 2013, 09:25:39 μμ »

Για να μην παιδεύεσαι σου βρήκα κιόλας 2 στο e bay στα 300 και 350 ευρώ αντίστοιχα, αφού σου κάνουν οι τιμές γιατί δεν τις χτυπάς και τις αφήνεις να στοιχειώνουν? Θα μου πεις εσύ τις έχεις. Κι άλλοι όμως που δεν τις έχουν πάλι παρθένες τις αφήσανε...
Καταγράφηκε
iceman
Επισκέπτης
« Απάντηση #51 στις: Ιούνιος 09, 2013, 09:33:39 μμ »

Σου είπα άσε του 1910.Σε κάθε ποστ το γράφω.Δηλαδή κυκλοφορεί μια δραχμή 1868 όλη και όλη στο ebay.Την οποία εγώ δεν την θυμάμαι να κυκλοφορεί καιρό τώρα.Είσαι σίγουρος ότι είναι πολύ καιρό απούλητη?
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #52 στις: Ιούνιος 09, 2013, 09:48:48 μμ »

Το θέμα το είχαμε θίξει και παλιότερα και τώρα απλά τα πράγματα επιβεβαιώνονται. Χρήμα δεν υπάρχει, ακριβά κομμάτια παραμένουν μόνο τα καλλλά κομμάτια. Δραχμές που θα βρεις και αύριο (άντε μεθαύριο) ms 61-62-63 δύσκολα μεταβιβάζονται και καλύτερα να μην τις έχεις και πιστοποιημένες γιατί... αδικούνται κιόλας.

Τι λέμε τώρα ρε παιδιά?Είναι χαμηλά τα MS62 & MS63 για δραχμές του Γεώργιου(1868,1873,1874,1883,1911 αφήστε 1910) και είναι κακό αν κάποιος πιστοποιήσει και βγουν τόσο??Εγώ δεν έχω δει και τόσες πολλές να κυκλοφορούνε.Και όσες έχω δει να πωλούνται μια χαρά τιμές έπιασαν!
Δεν έχω καμία..όποιος έχει πιστοποιήσει και του έχει βγει MS62 και τα έχει βάψει μαύρα ας μου τη χαρίσει να τον απαλλάξω απο τη στενογχώρια του!

+2
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
Geonet75
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 298


Οι τεχνικές διδάσκονται


Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Ιούνιος 09, 2013, 09:51:22 μμ »

Δεν είμαι σίγουρος πόσο καιρό είναι απούλητη, είμαι όμως σχεδόν βέβαιος για το πόσο καιρό θα μείνει απούλητη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός. Συνοψίζοντας, τα "μεγάλα" κομμάτια μένουν σχεδόν αλώβητα στην χρηματική τους αξία, τα "μεσαία" και "μεγαλομεσαία" αν δεν υπήρχαν τα διαφόρων μορφών buy it now θα προκαλούσαν άφθονο γέλιο... και κλάμα μη σου πω.
Καταγράφηκε
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Ιούνιος 09, 2013, 11:57:02 μμ »


 
 
 
Και μιας και ειστε εδω για πειτε μου ποσο παει πανω κατω δραχμουλα 1868 σε ΜΟΥΣΟΥ 62  Απορία

Γυρω στα 300 ευρωπουλα και πολλα της ειναι
[/quote]

Φέρε,αγοράζω.

Φέρε πράμα.

pcgs kai ngc monon.
[/quote]

Βρε καλως τα τα παιδια τα πολυδιαγραμμενα...
Μια ζωη την ιδια πολυφορεμενη ατακα ακουω απο ολους τους συλλεκτες οταν δεν τους αρεσει μια τιμη. Βαλτε βρε και λιγο τη φαντασια σας να δουλεψει!
Εσενα ειδικα θα στις δωσω απο 450 και πανω γιατι εισαι μεγαλος κουβαρντας και για να χαρεις οτι εχεις δικιο
[/quote]

spykat,Στα λόγια χτίζω ανώγια και κατώγια.Εχεις??Εαν ναι φέρε αγοράζω.Φέρε αντι να μιλάς,φέρε να κονομήσεις!Οχι λόγια ΕΡΓΑ.ΠΛΗΡΩΝΩ ΕΧΕΙΣ?Απορία

Ξερω παλι λογια του αέρα και στην συλλογη δεν έχεις ουτε δραχμη 1910 μσ62.
[/quote]

Χοχοχο! Σιγα ρε που ξερεις και τι συλλογη εχω! Έκπληξη Παλι τα ιδια αρχισες, οπως παλια???
Θυμηθηκες τη σχετικη συζητηση πριν απο 2 χρονια η καθησες και εψαξες τα μηνυματα? Απορία
Εσυ αγορι μου οταν πουλησω θα τις παρεις στις τιμες που πουλας και αυτες και αλλα νομισματα. Αν θες, αν δεν θες θα τις δωσω αλλου σε φυσιολογικες τιμες. Οποτε μην βιαζεσαι.
Και κοιταξε το αυτο. Δεν μπορει να ζηταει ο οποιοσδηποτε γνωμες και εσυ να αρχιζεις τη προσωπικη επιθεση για οτι λογο και να εχεις στο κεφαλι σου. Και ειδες, ενω δημοσια λες μια τιμη για να πουλησεις το νομισμα σου που σχεδον ολοι την θεωρουν υψηλη, κανενας ουτε καν εγω δεν σου την ειπε αν και θα επρεπε. Αν ηταν αλλος στη θεση σου, θα τα ειχε ακουσει οπως πολλες φορες εχει γινει.
Βρε εδω μεχρι και στο εβαυ ο αλλος που πουλαει με τιμες σε χιλιαρικα πιο φθηνα την εχει την 2αρα απο οτι πας να την πλασαρεις εσυ. Δειτε βρε παιδες σε τι τιμες κλεινουν οι ακυκλοφορητες στις δημοπρασιες και παρατείστε το εβαυ. Εκει θα κρινετε τιμες. Βγαλτε εξω την πιο ακριβη και την πιο φθηνη και θα δειτε ποσο κανει το οποιοδηποτε νομισμα.
Κανονικα θα πρεπει το μηνυμα που εγραψες εδω μεσα να μπει στις πωλησεις και οχι εδω και θα παραμεινει εκει υποθετω για πολυ καιρο, βδομαδες και μηνες.
Και καθομαστε τωρα και ασχολουμαστε με τις αερολογιες του rakosyllekths και τις τιμες που θελει να πλασαρει τα νομισματα του. Που τα ιδια ελεγε και με τις πεανταρουλες οτι αγοραζει ακυκλοφορητες στα 400 και 450 ευρω αυτες που πουλουσε 450 ευρω και και και... και μετα απο καμποσες βδομαδες ελεγε οτι αγοραζει στα 250. Τα ιδια Παντελακη μου τα ιδια Παντελη μου. Το ιδιο γυρισμα καθε φορα στη συζητηση οταν δεν τον συμφερει η εξελιξη. Πληρης αποπροσανατολισμος απο το θεμα.
Καταγράφηκε
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Ιούνιος 10, 2013, 12:55:37 πμ »

Η 62αρα του Bill επειδη συμπτωματικα εχω κατ ιδιαν αποψη, ειναι παρα πολυ ωραια, αξιζει ισως ενα premium. Οποιος θελει ωραιο eye appeal μπορει να πληρωσει το κατι παραπανω. Ομως αν τεχνικα κανεις θελει κατι καλυτερο (οπου τεχνικα μιλαμε για καποια hairlines παραπανω, συγνωμη αλλα δε ξερω τον αντιστοιχο ορο στα ελληνικα), τοτε οντως η τιμη για 62 ειναι μεγαλη. Προσωπικα εγω σε ενα νομισμα θελω να υπαρχει ισοροπια στα 2 αυτα , και να εχει καλη πατινα και ομορφη, αλλα παραλληλα να μην εχει πολλες γρατσουνιες. Προφανως τοτε παμε σε βαθμους τουλαχιστον 64. Σε ενα 62αρι αν καποιος δειξει ανεκτικοτητα στα hairlines που προανεφερα τοτε του συστηνω τη δραχμουλα ανεπιφυλακτα, θα εντυπωσιαστει.
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #56 στις: Ιούνιος 10, 2013, 10:15:26 πμ »

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Φέρε,αγοράζω.

Φέρε πράμα.

pcgs kai ngc monon.
[/quote]

Βρε καλως τα τα παιδια τα πολυδιαγραμμενα...
Μια ζωη την ιδια πολυφορεμενη ατακα ακουω απο ολους τους συλλεκτες οταν δεν τους αρεσει μια τιμη. Βαλτε βρε και λιγο τη φαντασια σας να δουλεψει!
Εσενα ειδικα θα στις δωσω απο 450 και πανω γιατι εισαι μεγαλος κουβαρντας και για να χαρεις οτι εχεις δικιο
[/quote]

spykat,Στα λόγια χτίζω ανώγια και κατώγια.Εχεις??Εαν ναι φέρε αγοράζω.Φέρε αντι να μιλάς,φέρε να κονομήσεις!Οχι λόγια ΕΡΓΑ.ΠΛΗΡΩΝΩ ΕΧΕΙΣ?Απορία

Ξερω παλι λογια του αέρα και στην συλλογη δεν έχεις ουτε δραχμη 1910 μσ62.
[/quote]

Χοχοχο! Σιγα ρε που ξερεις και τι συλλογη εχω! Έκπληξη Παλι τα ιδια αρχισες, οπως παλια???
Θυμηθηκες τη σχετικη συζητηση πριν απο 2 χρονια η καθησες και εψαξες τα μηνυματα? Απορία
Εσυ αγορι μου οταν πουλησω θα τις παρεις στις τιμες που πουλας και αυτες και αλλα νομισματα. Αν θες, αν δεν θες θα τις δωσω αλλου σε φυσιολογικες τιμες. Οποτε μην βιαζεσαι.
Και κοιταξε το αυτο. Δεν μπορει να ζηταει ο οποιοσδηποτε γνωμες και εσυ να αρχιζεις τη προσωπικη επιθεση για οτι λογο και να εχεις στο κεφαλι σου. Και ειδες, ενω δημοσια λες μια τιμη για να πουλησεις το νομισμα σου που σχεδον ολοι την θεωρουν υψηλη, κανενας ουτε καν εγω δεν σου την ειπε αν και θα επρεπε. Αν ηταν αλλος στη θεση σου, θα τα ειχε ακουσει οπως πολλες φορες εχει γινει.
Βρε εδω μεχρι και στο εβαυ ο αλλος που πουλαει με τιμες σε χιλιαρικα πιο φθηνα την εχει την 2αρα απο οτι πας να την πλασαρεις εσυ. Δειτε βρε παιδες σε τι τιμες κλεινουν οι ακυκλοφορητες στις δημοπρασιες και παρατείστε το εβαυ. Εκει θα κρινετε τιμες. Βγαλτε εξω την πιο ακριβη και την πιο φθηνη και θα δειτε ποσο κανει το οποιοδηποτε νομισμα.
Κανονικα θα πρεπει το μηνυμα που εγραψες εδω μεσα να μπει στις πωλησεις και οχι εδω και θα παραμεινει εκει υποθετω για πολυ καιρο, βδομαδες και μηνες.
Και καθομαστε τωρα και ασχολουμαστε με τις αερολογιες του rakosyllekths και τις τιμες που θελει να πλασαρει τα νομισματα του. Που τα ιδια ελεγε και με τις πεανταρουλες οτι αγοραζει ακυκλοφορητες στα 400 και 450 ευρω αυτες που πουλουσε 450 ευρω και και και... και μετα απο καμποσες βδομαδες ελεγε οτι αγοραζει στα 250. Τα ιδια Παντελακη μου τα ιδια Παντελη μου. Το ιδιο γυρισμα καθε φορα στη συζητηση οταν δεν τον συμφερει η εξελιξη. Πληρης αποπροσανατολισμος απο το θεμα.
[/quote]

Φίλε στα λόγια χτιζω ανώγια και κατώγια.

Ειπες οτι η δρχ 1868 ΜΣ62 δεν κανει ουτε 300 ευρο.ΦΕΡΕ ΑΓΟΡΑΖΩ ΜΕ 325! ΕΧΕΙΣ Απορία??]

εαν δεν έχεις μοκο και τουμπεκι και εαν με ξαναπροσβαλεις θα σε δω κατιδιαν και θα μετρας σπασμένα δόντια.
Τοπιασες ??
Δεν σε προσβαλα ουτε σε εθιξα.ΕΧΕΙΣ??? ΦΕΡΕ ΑΓΟΡΑΖΩ.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #57 στις: Ιούνιος 10, 2013, 12:00:42 μμ »


 
 
 
 
 
 
 

 
 

Φέρε,αγοράζω.

Φέρε πράμα.

pcgs kai ngc monon.

Βρε καλως τα τα παιδια τα πολυδιαγραμμενα...
Μια ζωη την ιδια πολυφορεμενη ατακα ακουω απο ολους τους συλλεκτες οταν δεν τους αρεσει μια τιμη. Βαλτε βρε και λιγο τη φαντασια σας να δουλεψει!
Εσενα ειδικα θα στις δωσω απο 450 και πανω γιατι εισαι μεγαλος κουβαρντας και για να χαρεις οτι εχεις δικιο
[/quote]

spykat,Στα λόγια χτίζω ανώγια και κατώγια.Εχεις??Εαν ναι φέρε αγοράζω.Φέρε αντι να μιλάς,φέρε να κονομήσεις!Οχι λόγια ΕΡΓΑ.ΠΛΗΡΩΝΩ ΕΧΕΙΣ?Απορία

Ξερω παλι λογια του αέρα και στην συλλογη δεν έχεις ουτε δραχμη 1910 μσ62.
[/quote]

Χοχοχο! Σιγα ρε που ξερεις και τι συλλογη εχω! Έκπληξη Παλι τα ιδια αρχισες, οπως παλια???
Θυμηθηκες τη σχετικη συζητηση πριν απο 2 χρονια η καθησες και εψαξες τα μηνυματα? Απορία
Εσυ αγορι μου οταν πουλησω θα τις παρεις στις τιμες που πουλας και αυτες και αλλα νομισματα. Αν θες, αν δεν θες θα τις δωσω αλλου σε φυσιολογικες τιμες. Οποτε μην βιαζεσαι.
Και κοιταξε το αυτο. Δεν μπορει να ζηταει ο οποιοσδηποτε γνωμες και εσυ να αρχιζεις τη προσωπικη επιθεση για οτι λογο και να εχεις στο κεφαλι σου. Και ειδες, ενω δημοσια λες μια τιμη για να πουλησεις το νομισμα σου που σχεδον ολοι την θεωρουν υψηλη, κανενας ουτε καν εγω δεν σου την ειπε αν και θα επρεπε. Αν ηταν αλλος στη θεση σου, θα τα ειχε ακουσει οπως πολλες φορες εχει γινει.
Βρε εδω μεχρι και στο εβαυ ο αλλος που πουλαει με τιμες σε χιλιαρικα πιο φθηνα την εχει την 2αρα απο οτι πας να την πλασαρεις εσυ. Δειτε βρε παιδες σε τι τιμες κλεινουν οι ακυκλοφορητες στις δημοπρασιες και παρατείστε το εβαυ. Εκει θα κρινετε τιμες. Βγαλτε εξω την πιο ακριβη και την πιο φθηνη και θα δειτε ποσο κανει το οποιοδηποτε νομισμα.
Κανονικα θα πρεπει το μηνυμα που εγραψες εδω μεσα να μπει στις πωλησεις και οχι εδω και θα παραμεινει εκει υποθετω για πολυ καιρο, βδομαδες και μηνες.
Και καθομαστε τωρα και ασχολουμαστε με τις αερολογιες του rakosyllekths και τις τιμες που θελει να πλασαρει τα νομισματα του. Που τα ιδια ελεγε και με τις πεανταρουλες οτι αγοραζει ακυκλοφορητες στα 400 και 450 ευρω αυτες που πουλουσε 450 ευρω και και και... και μετα απο καμποσες βδομαδες ελεγε οτι αγοραζει στα 250. Τα ιδια Παντελακη μου τα ιδια Παντελη μου. Το ιδιο γυρισμα καθε φορα στη συζητηση οταν δεν τον συμφερει η εξελιξη. Πληρης αποπροσανατολισμος απο το θεμα.
[/quote]

Φίλε στα λόγια χτιζω ανώγια και κατώγια.

Ειπες οτι η δρχ 1868 ΜΣ62 δεν κανει ουτε 300 ευρο.ΦΕΡΕ ΑΓΟΡΑΖΩ ΜΕ 325! ΕΧΕΙΣ Απορία??]

εαν δεν έχεις μοκο και τουμπεκι και εαν με ξαναπροσβαλεις θα σε δω κατιδιαν και θα μετρας σπασμένα δόντια.
Τοπιασες ??
Δεν σε προσβαλα ουτε σε εθιξα.ΕΧΕΙΣ??? ΦΕΡΕ ΑΓΟΡΑΖΩ.
[/quote]

Μαζεψε τις απειλες σου ρε μαγκα που κανεις και τον νταη οταν δεν εχεις να απαντησεις τιποτα. Γνωστο το ποιον του χαρακτηρα σου εδω και πολυ καιρο βεβαια. Στην τελικη θα μου κλασεις μια μαντρα ξερεις τι. Κυκλοφορουν και μικρα παιδια εδω και δεν μπορω να γραψω ελευθερα.
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #58 στις: Ιούνιος 10, 2013, 12:09:05 μμ »

Βασιλη μην τσιμπας ρε φιλε!Δεν βλεπεις ποιος ειναι ο ρολος του spykat;;;Κοιτα εδω:

http://www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q=troll&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CC0QFjAA&url=http%3A%2F%2Fel.wikipedia.org%2Fwiki%2F%25CE%25A4%25CF%2581%25CE%25BF%25CE%25BB_(%25CE%2594%25CE%25B9%25CE%25B1%25CE%25B4%25CE%25AF%25CE%25BA%25CF%2584%25CF%2585%25CE%25BF)&ei=76S1Ud2tLcaH0AW1zYGICw&usg=AFQjCNEjTe8CAci6o0tevNXhTaioIv4VPw

Εχει και φωτογραφια του δεξια Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #59 στις: Ιούνιος 10, 2013, 12:32:11 μμ »



Εγω για αρχη θα περιμενω να επεμβουν οι διαχειριστες και για αυτο το ακρως προσβλητικο σχολιο και για το προηγουμενο προσβλητικο και απειλητικο, οχι για να τα σβησουν αλλα για να πραξουν τα δεοντα οπως πολυ συχνα κανουν.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences