Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 09, 2024, 09:44:51 πμ
Ψηφοφορία
Ερώτηση: Θέλετε να παραμείνουν ή να διαγραφούν τα θέματα που απασχόλησαν το φό  (Η ψηφοφορία έληξε: Ιούλιος 25, 2014, 09:14:17 πμ)
Να παραμείνουν. - 82 (94.3%)
Να διαγραφούν. - 5 (5.7%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 86

Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ψηφοφορία.  (Αναγνώστηκε 23001 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Geonet75
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 298


Οι τεχνικές διδάσκονται


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Ιούλιος 22, 2014, 01:24:32 μμ »

 Να παραμείνουν ως έχουν, ακόμη κι όταν ολοκληρωθούν οι όποιες νόμιμες διαδικασίες θα αποτελούν χρησιμο εργαλείο τόσο για εμάς όσο και για τους νεοεισερχόμενους στο χώρο οι οποίοι δεν αναμένεται να προστρέχουν στο ποινικό αρχείο της Ασφάλειας ή της Π.Ν.Ε προ των συναλλαγών τους.
 Εάν και εφόσον αποδειχθούν και ''επίσημα'' θα μπορούσαν να ενταχθούν σε ξεχωριστή κατηγορία υπό τον τίτλο "bad collectors", όπως πολύ σωστά τόνισε κι ο προλαλήσας καλλιτέχνης.
Καταγράφηκε
geopapai
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 901


Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #31 στις: Ιούλιος 22, 2014, 01:43:41 μμ »

Προσωπικά πιστεύω ότι πρέπει να κρατηθούν καθώς νομίζω ότι αυτός είναι και ο σκοπός των διαφόρων fora. Ο καθένας να λέει την άποψή του (τηρώντας την netiquette...).

Να μείνουν ως έχουν χωρίς καμία παρέμβαση, ώς αρχείο. Όποιος θέλει να τα διαβάσει, ας τα διαβάσει και να βγάλει τα δικά του συμπεράσματα.

Τώρα, αν μετά από 5 χρόνια μας τελειώνει ο χώρος στους δίσκους...ε καλά, βλέπουμε.
Καταγράφηκε

Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr
www.watchbox.gr
asimako
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2487

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Ιούλιος 22, 2014, 04:01:20 μμ »

Παντως ειναι συμβολικο οτι ενα τοσο μεγαλο θεμα ξεκινησε απο το Φοινικα ο οποιος αναγενναται απο τις σταχτες του.....αραγε εμεις θα ακολουθησουμε το παραδειγμα του?
'σ'ωραίος  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''
Dir
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 411


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Ιούλιος 22, 2014, 04:24:34 μμ »

Θα συμφωνησω και γω με τον Smartmorpheus, δηλαδη να δημιουργηθει συγκεκριμενος τομεας για τετοιες περιπτωσεις.
Καταγράφηκε
takis123
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 160


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Ιούλιος 22, 2014, 06:01:34 μμ »

Επιτέλους..................,2 χρόνια περίμενα κάτι τέτοιο,μπράβο Αντώνη καιι υπόλοιποι ,Δημοκρατικές διαδικασίες,οχι στην διαγραφή και κλείδωμα οταν ξεφεύγει το θέμα απο τον τίτλο.
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Ιούλιος 22, 2014, 06:05:38 μμ »

62 ψηφισαν στο να παραμεινουν...και ΕΝΑΣ να διαγραφουν.....σιγουρα ο Βασιλης δεν ειναι ενεργος  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Ιούλιος 22, 2014, 06:09:20 μμ »

62 ψηφισαν στο να παραμεινουν...και ΕΝΑΣ να διαγραφουν.....σιγουρα ο Βασιλης δεν ειναι ενεργος  Σαρκασμός
Εγώ ψήφισα να διαγραφούν!! Χαμόγελο Χαμόγελο
 Αλλά δεν εννούσα εντελώς
Αυτά είχα γράψει στην πρώτη σελίδα
 Συμφωνώ με τον Gkounto.
 Τα θέματα να κλειδωθούν, να παγώσουν και να μείνουν στο αρχείο του φόρουμ.
Και όταν βγει απόφαση απο την εταιρεία και την λέσχη να επανεργοποιηθεί.
Καταγράφηκε
elpidoforos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2465



Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Ιούλιος 22, 2014, 06:58:31 μμ »

Δεν ψήφισα γιατί ο ψήφος αυτός εγκυμονεί κινδύνους εκατέρωθεν.
Διαβάζω τα λεγόμενα και αφού φιλτραριστούν δημιουργώ με προσοχή
μία εικόνα, δεν χρειάζομαι κάτι άλλο.
Το κακό και το καλό έγινε ασχέτου αποτελέσματος.

Καταγράφηκε
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Ιούλιος 22, 2014, 08:46:59 μμ »

Νομίζω πρέπει να μείνουν, κλειδωμένα ίσως για να μη συνεχίζεται για πάντα αυτή η ιστορία, αλλά διαθέσιμα για όλους να τα διαβάσουν και να βγάλουν τα συμπεράσματά τους ανά πάσα ώρα και στιγμή.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Ιούλιος 22, 2014, 08:59:42 μμ »

Με θλιψη παρακολουθω μια μαζα συλλεκτων να μην εχουν στοιχειωδη αντιληψη των οσων ζητουν απο εμενα.
Να διασαφηνησω μονο οτι την ενεργεια αυτη της συντονιστικης επιτροπης δεν την γνωριζα , την διαβασα μολις τωρα.
Να σας πω τωρα πεντε πραγματα αν και ξερω οτι θα πανε στον φροντο οπως πανε παρα πολλα απο αυτα που λεω κατα καιρους.

Οποτε γινετε κατι κακο στην συλλεκτικη κοινοτητα βλεπω ατομα τα οποια δεν εχουν καμια γνωση , καμια σχεση με τα δρωμενα να λενε και να λενε , να σπειρουν εριδες , να κατηγορουν , να βγαζουν τελισιδικες καταδικες κτλ κτλ !!

Αυτα ολα καθως τα αφηνουμε να διαδραματιζωνται στην ουσια κανουμε κακο στο σαιτ .
Κανουμε κακο στην σοβαροτητα της σελιδας!!
Μηπως αυτο εχετε κατα νου μερικοι μερικοι?
Πολλοι με γνωριζετε και απο την καλη και απο την αναποδη .
Ξερετε οτι δεν ειμαι κανενας βλακας και πολλα απο αυτα που βλεπω-συγκρινω-σκεφτωμε μπορει να μην τα βγαζω παραεξω αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν γνωριζω τι γινετε γυρω μου.

Η ολη αυτη φαση μου θυμισε αυτο που ολοι μαθαμε στο σχολειο στα θρησκευτικα και αναγραφετε στον κατα ιωαννη ευαγγελιο στο 19 κεφαλαιο και 15 εδαφιο <<  οἱ δὲ ἐκραύγασαν· Ἆρον ἆρον, σταύρωσον αὐτόν>>
Ατομα που δεν γνωριζαν καθολου τον Χριστο υπο την καθοδηγηση Γραμματεων και Φαρισαιων καταδικασαν τον Ιησου σε θανατο και χαρισαν την ζωη σε εναν εγκληματια!!

Αυτο το εφερα σαν ΓΕΝΙΚΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ του τι συμβαινει καθε φορα που γινετε μια σοβαρη καταγγελια στο σαιτ και φυσικα δεν λεω οτι εχουμε να κανουμε με εναν αγιο καθε φορα

Αντιδρω και δεν συμφωνω στο να υπαρχει μια μονιμη blak list  ατομων και για αλλους λογους !!

Πχ Καποιος μπορει να εκανε ΕΝΑ και μοναδικο λαθος στην συλλεκτικη του καριερα!!
Μπορει να μαθευτηκε να εγινε χαμος αλλα μετα απο εκει και περα αυτο το ατομο ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟΥ ΚΑΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ !! Αυτο το ατομο γιατι το σαιτ να το εχει για μια ζωη στιγματισμενο??
Μου λετε??

Επισεις αλλο θεμα .
Εγω οπως γνωριζετε οι παλιοι εχω θεμα με καποιον ο οποιος επρεπε να μου γυρισει καποτε 60 ευρω και δεν τα γυρισε ποτε του!!
Φυσικα αυτο το ατομο δεν το γουσταρω και ουτε θελω να το δω ή να συνεργαστω ποτε μαζι του ουτε σε αυτη την ζωη αλλα ουτε σε καμια αλλη!!
Τι να κανω τωρα ?
Αφου το ξερω οτι ειναι απατεωνας να βγω και να καρφιτσωσω και αυτου την ιστορια??

Και εαν ο καθενας τωρα που θα εχει αυριο προβλημα με τον καθενα απο εδω μεσα τι θα κανει?
Θα ερχετε εδω και θα καρφιτσωνει τον πονο του??
Και να μπαινει μετα μεσα και ο αλλος και να λεει : μα δεν ειναι ετσι , αλλιως εγιναν τα πραγματα και ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΣΤΕ ΑΝΤΙΠΑΛΑ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΤΟΝ ΔΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΙΣΟΙ ΤΟΝ ΜΕΝ??

Και τι γινετε εαν καποιος κατηγορητε αδικα απο εναν απατεωνα??
Αυτο το σκεφτηκατε??
Ευχομε να μην σας τυχει ποτε οπως το εζησα εγω και περιμενα πανω απο τρια χρονια να δικαιωθω!!
Τι μου λετε?
Να εχουμε στιγματισμενο εναν αθωο επειδη του εκανε μια κατηγορια ενας απατεωνας??



Ολοι εσεις που ψηφιζετε θετικα σημερα μου απαντατε τι θα κανατε εαν βλεπατε μια σοβαρη σελιδα να γυριζει σε λαικο δικαστηριο??

Τουλαχιστον μερικοι μερικοι παλιοι που γνωριζετε τι περασα εγω καποτε δεν περιμενα να ριξετε τετοια ψηφο και σας ευχομε να μην βρεθητε ποτε στην αντιπερα οχθη και μαλιστα αδικα!!
Τοτε θα καταλαβεται καλα τι σημαινει κατηγορουμενος!!
Καλο ειναι οταν ριχνετε την ψηφο σας να κανετε το ξενο δικο σας και να μην κοιτατε μονοπλευρα !!
Φιλικα
herakliotis

Υ.Γ Τα θεματα θα μεινουν εφοσον το θελετε

Μπλακ λιστ δεν προκειτε να δημιουργηθει ποτε εδω μεσα!!

Εφοσον βλεπω και διακρινω οτι υπαρχει πονηρια-ξεκατινιασμα-και λαικο δικαστηριο και ασχετοσυνη-αερολογια διχως ουσια στα εν λογω κατηγορητηρια τα θεματα αυτα θα διαγραφωνται!!

Εαν θελετε να μενουν τα λογια σας να εχουν ουσια , σοβαροτητα και οχι αυτη η χαβρα των Ιουδιαων που βλεπω καθε φορα!!

Εαν θελετε λοιπον να μενουν καθε απερισκεπτο που βλεπεται να γραφει κανετε τον περα και μην του δινετε τροφη να συνεχιζει αερολογιες-παπαρολογιες και να ριχνετε το επιπεδο του σαιτ!!
Αυτα.
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Ιούλιος 22, 2014, 09:18:21 μμ »

Αγαπητέ Γιώργο, ως ένας από τους νεώτερους στο Στέκι εκτιμώ και σέβομαι αυτά που λες. Δε συμφωνώ ούτε με τη black list ούτε με το ξεκατίνιασμα. Δεν κάνει καλό σε κανένα. Από την άλλη μεριά όμως η ιστορία γράφει και μένουν και τα σωστά και τα λάθη και οι νίκες και οι ήττες και οι γενναίοι και οι δειλοί. Ας μείνουν κλειδωμένα για να μπορούν όλοι να τα διαβάσουν και για να μη βρεθεί κάποιος στο μέλλον να πει ξέρατε και δεν το λέγατε...
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #41 στις: Ιούλιος 22, 2014, 09:18:43 μμ »

Με θλιψη παρακολουθω μια μαζα συλλεκτων να μην εχουν στοιχειωδη αντιληψη των οσων ζητουν απο εμενα.
Να διασαφηνησω μονο οτι την ενεργεια αυτη της συντονιστικης επιτροπης δεν την γνωριζα , την διαβασα μολις τωρα.
Να σας πω τωρα πεντε πραγματα αν και ξερω οτι θα πανε στον φροντο οπως πανε παρα πολλα απο αυτα που λεω κατα καιρους.

Οποτε γινετε κατι κακο στην συλλεκτικη κοινοτητα βλεπω ατομα τα οποια δεν εχουν καμια γνωση , καμια σχεση με τα δρωμενα να λενε και να λενε , να σπειρουν εριδες , να κατηγορουν , να βγαζουν τελισιδικες καταδικες κτλ κτλ !!

Αυτα ολα καθως τα αφηνουμε να διαδραματιζωνται στην ουσια κανουμε κακο στο σαιτ .
Κανουμε κακο στην σοβαροτητα της σελιδας!!
Μηπως αυτο εχετε κατα νου μερικοι μερικοι?
Πολλοι με γνωριζετε και απο την καλη και απο την αναποδη .
Ξερετε οτι δεν ειμαι κανενας βλακας και πολλα απο αυτα που βλεπω-συγκρινω-σκεφτωμε μπορει να μην τα βγαζω παραεξω αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν γνωριζω τι γινετε γυρω μου.

Η ολη αυτη φαση μου θυμισε αυτο που ολοι μαθαμε στο σχολειο στα θρησκευτικα και αναγραφετε στον κατα ιωαννη ευαγγελιο στο 19 κεφαλαιο και 15 εδαφιο <<  οἱ δὲ ἐκραύγασαν· Ἆρον ἆρον, σταύρωσον αὐτόν>>
Ατομα που δεν γνωριζαν καθολου τον Χριστο υπο την καθοδηγηση Γραμματεων και Φαρισαιων καταδικασαν τον Ιησου σε θανατο και χαρισαν την ζωη σε εναν εγκληματια!!

Αυτο το εφερα σαν ΓΕΝΙΚΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ του τι συμβαινει καθε φορα που γινετε μια σοβαρη καταγγελια στο σαιτ και φυσικα δεν λεω οτι εχουμε να κανουμε με εναν αγιο καθε φορα

Αντιδρω και δεν συμφωνω στο να υπαρχει μια μονιμη blak list  ατομων και για αλλους λογους !!

Πχ Καποιος μπορει να εκανε ΕΝΑ και μοναδικο λαθος στην συλλεκτικη του καριερα!!
Μπορει να μαθευτηκε να εγινε χαμος αλλα μετα απο εκει και περα αυτο το ατομο ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟΥ ΚΑΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ !! Αυτο το ατομο γιατι το σαιτ να το εχει για μια ζωη στιγματισμενο??
Μου λετε??

Επισεις αλλο θεμα .
Εγω οπως γνωριζετε οι παλιοι εχω θεμα με καποιον ο οποιος επρεπε να μου γυρισει καποτε 60 ευρω και δεν τα γυρισε ποτε του!!
Φυσικα αυτο το ατομο δεν το γουσταρω και ουτε θελω να το δω ή να συνεργαστω ποτε μαζι του ουτε σε αυτη την ζωη αλλα ουτε σε καμια αλλη!!
Τι να κανω τωρα ?
Αφου το ξερω οτι ειναι απατεωνας να βγω και να καρφιτσωσω και αυτου την ιστορια??

Και εαν ο καθενας τωρα που θα εχει αυριο προβλημα με τον καθενα απο εδω μεσα τι θα κανει?
Θα ερχετε εδω και θα καρφιτσωνει τον πονο του??
Και να μπαινει μετα μεσα και ο αλλος και να λεει : μα δεν ειναι ετσι , αλλιως εγιναν τα πραγματα και ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΣΤΕ ΑΝΤΙΠΑΛΑ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΤΟΝ ΔΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΙΣΟΙ ΤΟΝ ΜΕΝ??

Και τι γινετε εαν καποιος κατηγορητε αδικα απο εναν απατεωνα??
Αυτο το σκεφτηκατε??
Ευχομε να μην σας τυχει ποτε οπως το εζησα εγω και περιμενα πανω απο τρια χρονια να δικαιωθω!!
Τι μου λετε?
Να εχουμε στιγματισμενο εναν αθωο επειδη του εκανε μια κατηγορια ενας απατεωνας??



Ολοι εσεις που ψηφιζετε θετικα σημερα μου απαντατε τι θα κανατε εαν βλεπατε μια σοβαρη σελιδα να γυριζει σε λαικο δικαστηριο??

Τουλαχιστον μερικοι μερικοι παλιοι που γνωριζετε τι περασα εγω καποτε δεν περιμενα να ριξετε τετοια ψηφο και σας ευχομε να μην βρεθητε ποτε στην αντιπερα οχθη και μαλιστα αδικα!!
Τοτε θα καταλαβεται καλα τι σημαινει κατηγορουμενος!!
Καλο ειναι οταν ριχνετε την ψηφο σας να κανετε το ξενο δικο σας και να μην κοιτατε μονοπλευρα !!
Φιλικα
herakliotis

Υ.Γ Τα θεματα θα μεινουν εφοσον το θελετε

Μπλακ λιστ δεν προκειτε να δημιουργηθει ποτε εδω μεσα!!

Εφοσον βλεπω και διακρινω οτι υπαρχει πονηρια-ξεκατινιασμα-και λαικο δικαστηριο και ασχετοσυνη-αερολογια διχως ουσια στα εν λογω κατηγορητηρια τα θεματα αυτα θα διαγραφωνται!!

Εαν θελετε να μενουν τα λογια σας να εχουν ουσια , σοβαροτητα και οχι αυτη η χαβρα των Ιουδιαων που βλεπω καθε φορα!!

Εαν θελετε λοιπον να μενουν καθε απερισκεπτο που βλεπεται να γραφει κανετε τον περα και μην του δινετε τροφη να συνεχιζει αερολογιες-παπαρολογιες και να ριχνετε το επιπεδο του σαιτ!!
Αυτα.

Γιώργο (για να κανουμε και λιγο χιουμορ να χαλαρωσουμε λιγο) ο φροντο είναι ο γνωστος απο τον αρχοντα των δαχτυλιδιων?Απορία?

 Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
elpidoforos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2465



Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Ιούλιος 22, 2014, 09:26:54 μμ »

Δεν ψήφισα γιατί ο ψήφος αυτός εγκυμονεί κινδύνους εκατέρωθεν.
Διαβάζω τα λεγόμενα και αφού φιλτραριστούν δημιουργώ με προσοχή
μία εικόνα, δεν χρειάζομαι κάτι άλλο.
Το κακό και το καλό έγινε ασχέτου αποτελέσματος.



Το καλό και το κακό έγινε ασχέτου αποτελέσματος.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Ιούλιος 22, 2014, 09:41:27 μμ »

Σωστο , στον βροντο ηθελε να πει ο ποιητης!! Θοδωρα.

Νικο11 και ολοι οι λοιποι δεν θελω να μου πειτε οτι σεβεστε αυτα που σας λεω , , ,
εγω ζηταω ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ απο εσας πχ τι γινετε εαν καποιος ειναι αθωος και εχει πεσει θυμα ενος απατεωνα που τον κατηγορει αδικα!!

Στιγματιζουμε εναν αθωο γιατι ετσι την βρισκει η μαζα??
Ε?
Μου λετε?
Το ξερετε οτι σε ενα τετοιο λαικο-φορουμισιο δικαστηριο εμενα με εστησαν καποια καθικια στα τρια μετρα και με εθαβαν κανονικα?
Και απο ολα αυτα τα ξεφτιλισμενα ποταπα αποβρασματα (διοτι ανθρωποι δεν ειναι) μονος ενας απο αυτους καταλαβε το λαθος του και γραφτηκε εδω μεσα μετα απο τρια χρονια μονο και μονο για να μου ζητηση συγνωνμη??

Και οταν το εμαθαν τα αποβρασματα του συλεκτισμου οτι ηρθε εδω και ζητησε συγνωμη του ζητησαν και τον λογο γιατι το εκανε?
 
Γραμμενα ειναι ολα αυτα ακομη στο φορουμ της διαφθορας και της συμφεροντολογιας!!
Απο κατι τετοια διαφερουμε , απο κατι τετοιες ενεργειες ειμαστε μακρια και γιαυτο μας αγαπησατε ολοι εσεις!!
Διοτι ειδατε κατι το διαφορετικο εδω μεσα!!
Προσπαθουμε να ειμαστε ΔΙΚΑΙΟΙ με ολους!!
Και γιαυτο οταν αποφασιστει οτι ενα θεμα βλαπτει και δεν ειναι αρμοδιοτητα μας να κανουμε τους δικαστες θα το κατεβαζουμε!!

Δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο το να αφησουμε την μαζα να θαψει καποιον και μια στιγμη να βγει στον αερα οτι αυτο ηταν λαθος!!
Αληθεια εαν συμβει αυτο ποσοι απο εσας θα ζητησετε συγνωμη??
Διοτι σε μενα μονο ΕΝΑΣ βρεθηκε να ειναι αντρας αναμεσα στα ανδρικελα!!

Περιμενω λοιπον ουσιαστικες απαντησεις απο ολους εσας σε οσα προειπα πριν!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Ιούλιος 22, 2014, 09:55:52 μμ »

Γιωργο με συγχωρεις αλλα δεν ειναι το ιδιο!!Στην περιπτωση σου (που την γνωριζω) κατηγορηθηκες άδικα ΧΩΡΙΣ αποδειξεις!!!Αλλωστε δεν μπορουσε να αποδειχτει τιποτα και παρόλα αυτα κατηγορηθηκες και σπιλωθηκε το ονομα σου ΑΔΙΚΑ οπως αποδειχτηκε στην πορεία!!

Στις περιπτωσεις της σημερινης ψηφοφοριας οι αποδειξεις ειναι ορατες και δεν υπαρχει καμμια αμφιβολια!!!Επισης κατα καποιο τροπο οι θυτες εχουν παραδεχτει το λαθος και την απατη!!

Μην συγχεεις τις περιπτωσεις αυτες με το παρελθον σου!!!Δεν ειναι το ιδιο!!
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences