Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 03, 2024, 02:08:24 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εκτιμηση χαρτονομισματος 100 ευρω με Y  (Αναγνώστηκε 1646 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
mimisss
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 475


Προφίλ
« στις: Μάιος 03, 2014, 05:11:00 μμ »

καλησπερα αγαπητοι φιλοι ... σημερα επεσε στα χερια μου ενα χαρτονομισμα τον 100 ευρω ελληνικης κοπης ( δηλαδη με το γραμμα Y ) ... κωδικος του χαρτονομισματος ειναι ( P005D1 ) με υπογραφη Duisenberg ... ποσο δυσκολο ειναι να βρεθει ( αν ειναι βεβαια ) ... αν καποιος φιλος γνωριζει κατι παραπανω ας μου πει την γνωμη του  Χαμόγελο ... προσπαθησα να το φωτογραφισω  αλλα εχω πολυ τιμιο σκανερ και δεν με αφηνει !!  Χαμόγελο Χαμόγελο κατι μου βγαζει στα αγγλικα για λογους ασφαλειας ( πιθανη παραχαραξη ? ) ... ετσι καταφερα μονο να βγαλω μεμωνομενα τους κωδικους του ... η κατασταση του ειναι αρκετη καλη (  XF ? ) ... αν καποιος γνωριζει κατι παραπανω ας βοηθησει  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 04, 2014, 11:32:38 πμ »

Μίμη όπως και να είναι το θέμα είτε δηλαδή είναι VF είτε XF (εσύ το έχεις στα χέρια σου και μπορείς να το εκτιμήσεις καλύτερα) έχει την υπεραξία του, αλλά εξαρτάται και από σένα πως θα το δώσεις...εγώ πάντως θα το ήθελα... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 04, 2014, 11:41:49 πμ »

εγώ πάντως θα το ήθελα... Κλείσιμο ματιού
Εσύ, Μπάμπη, μη δεις χαρτονόμισμα. Ορμάς με πάθος! Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάιος 04, 2014, 11:51:30 πμ »

εγώ πάντως θα το ήθελα... Κλείσιμο ματιού
Εσύ, Μπάμπη, μη δεις χαρτονόμισμα. Ορμάς με πάθος! Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences