Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 03, 2024, 11:59:57 πμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: τεταρτακι λουκουμι  (Αναγνώστηκε 23420 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Μάρτιος 05, 2014, 07:52:37 μμ »

Εγω είμαι ο ενας που το ακουσε  Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε
iapwnas
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1702



Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Μάρτιος 05, 2014, 07:56:00 μμ »

Και εγω το ακουσα, αλλα τα 2500 ηταν μαλλον υπερβολικη εκτιμηση.
Καταγράφηκε

Ουαί τοις ηττημένοις
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Μάρτιος 05, 2014, 08:00:55 μμ »

Eγώ ρώτησα πόσο πουλιέται και μου απάντησε 1100 μετρητά ή 200 προκαταβολη και 2χ500 του απάντησα το θέλω δεν μου απάντησε του έκανα την επόμενη δευτερη προσφορά 1200 μετρητά και το βράδυ μου έδωσε την απάντηση φίλε πουλήθηκε 1100 τώρα τα συμπέρασματα δικά σας
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #33 στις: Μάρτιος 05, 2014, 10:05:33 μμ »

...
Οσον αφορά τα καλά σας λόγια γιά το ebay, με συγχωρείτε αλλά δεν θα είμαι για πάντα ο βλάκας που θα στέλνει τα νομίσματα με -15% έξοδα για να καταλήγω στο τέλος να μου μπλοκάρει τα χρήματα για κανά μήνα το Paypal, επειδή ο αγοραστής "δεν παρέλαβε"-"δεν του άρεσε"-"άλλαξε γνώμη"-"δε γουστάριζε",και να τρέχω πάλι από την αρχή....

Αυτό το σύστημα σε τάισε καλά... εκτός συστήματος.
Διότι εμείς είμαστε οι βλάκες και συ ο έξυπνος.
Έτσι να σκέφτεσαι πάντα.
Επαναλαμβάνω την παροιμία : Το έξυπνο πουλί, από την μύτη πιάνεται.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
amp-gold
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 20


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Μάρτιος 07, 2014, 03:02:18 πμ »

Ώρες ώρες σκέφτομαι να αλλάξω επάγγελμα και να κάνω τον coin dealer σαν εσένα δλδ. Απλά για να σου δείξω την δική μου πολιτική περί επαγγελματισμού,πώλησης κτλ. Τουλάχιστον δεν θα κόβω auctions από 0.99 που έχουν bidαρει συλλέκτες επειδή είμαι πονηρός και βρήκα ξαφνικά τον "Αγοραστή".
Αλήθεια , έχεις δημοπρατήσει νόμισμα στο ebay που δεν είχες παραλάβει ακόμη από το εξωτερικό Απορία
Κύριε Κ, μας τα γράφεις λές και είμαστε τα αρνιά και είσαι ο μάγκας.
Μπράβο ρε μάγκα έχεις 1000 αγοραστές. Κράτα μου το Τάληρο του 1844 αφού ακόμη το έχεις απούλητο(κατάλαβες ποιος είμαι εεεε Σαρκασμός Σαρκασμός)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ζ.
Συλλέκτης με ήθος,μέλος ΠΝΕ
Αγαπητέ Παναγιώτη δεν καταλαβαίνω γιατί θυμώνεις.
1)Εξήγησα πως είναι καλλίτερο,τη στιγμή που κάνουμε μεταξύ μας τη συναλλαγή να επωφεληθούμε αμφότεροι (πωλητής και αγοραστής)το 15%.Τον αγοραστή δεν μου τον βρίσκει το ebay σε τέτοιες περιπτώσεις,απλώς αναρτάται το νόμισμα για να μπορώ να το δείχνω.Διαφορετικά, (άν περίμενα από το ebay) δεν θα το ανέφερα στο "Στέκι".
2)Ξεκινάω πάντα τις δημοπρασίες μου τις Πέμπτες,και διαρκούν 10 ημέρες.Το νόμισμα (και όλα μου τα νομίσματα) είναι ΔΙΚΑ ΜΟΥ,και σηκώνω τις δημοπρασίες αφού ενημερωθώ ότι είναι έτοιμα πρός παράδοση από την PCGS - Εάν δεν το γνωρίζεις είμαι dealer και πηγαίνω 1-2 φορές το μήνα για παραδόσεις και παραλαβές-ΔΕΝ περιμένω να μου τα φέρει κάποιος άλλος-συνεπώς,από τη στιγμή που ελέγχω ΕΓΩ την κατάσταση δημοπρατώ όποτε νομίζω.Τιποτα το μεμπτό,εφ'όσον οι αγοραστές παραλαμβάνουν εγκαίρως.
3)Σε παρακαλώ να μην κάνεις δυσμενή κριτική στό "ήθος" διότι το "ήθος" κρίνεται από την αγορά νομισμάτων και από το κατά πόσον κάποιος τηρεί τα συμπεφωνηθέντα.
Τα νομίσματά μας τα αγοράζουμε κυρίως από δημοπρασίες,και ΟΧΙ από φουκαράδες πού βρίσκονται σε ανάγκη για ένα κομμάτι ψωμί.Αποβλέπουμε σε 20% κέρδος ΤΟ ΠΟΛΥ,και όταν "κλείσουμε" κάτι,΄τηρούμε τη συμφωνία μας.
Εάν λοιπόν θέλεις να γίνεις έμπορος σαν και μένα, θα πρέπει να διαθέσεις κάποιο ποσό (ξέρεις πόσα,γιατί τάχουμε συζητήσει) και να αποσκοπείς σε 20%.(Δείξε μου ΕΝΑΝ στην Ελλάδα που δουλεύει έτσι)
4)Δεν σας θεωρώ "αρνιά" όπως είπες,και απορώ γιατί το λές αυτό.Οσο για το 5δρχ του 1844,ΕΣΥ μου είπες (εδώ και τέσσερεις μήνες) να σού το κρατήσω μέχρι να βρείς χρήματα.Εν τω μεταξύ slabαρίστηκε και βγήκε MS64.Οπως ξέρεις, αγοράστηκε 11500 (μαζί με τις προμήθειες)΄το είχες δεί στον Rauch, αλλά ΔΕΝ το χτύπησες ,και όπως ξέρεις,δεν το έβγαλα σε κανένα ebay.Mε το πενιχρό 20%, θα θέλω 14000 περίπου.Εάν τα έχεις, έλα να το πάρεις την Κυριακή,αλλιώς δεν στο κρατάω άλλο.
Καταγράφηκε
amp-gold
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 20


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Μάρτιος 07, 2014, 03:06:26 πμ »

...
Οσον αφορά τα καλά σας λόγια γιά το ebay, με συγχωρείτε αλλά δεν θα είμαι για πάντα ο βλάκας που θα στέλνει τα νομίσματα με -15% έξοδα για να καταλήγω στο τέλος να μου μπλοκάρει τα χρήματα για κανά μήνα το Paypal, επειδή ο αγοραστής "δεν παρέλαβε"-"δεν του άρεσε"-"άλλαξε γνώμη"-"δε γουστάριζε",και να τρέχω πάλι από την αρχή....


Καλά, τότε θα τα σηκώνω στο Delcampe, και θα σας δίνω link για εκεί.
Αλλά απορώ γιατί θεωρείς πως είσαστε βλάκες και εγώ ξύπνιος.
Πολύ έξυπνοι είσαστε,αφού βάζετε bids 30 και 40$ για νομίσματα των 1000.


Αυτό το σύστημα σε τάισε καλά... εκτός συστήματος.
Διότι εμείς είμαστε οι βλάκες και συ ο έξυπνος.
Έτσι να σκέφτεσαι πάντα.
Επαναλαμβάνω την παροιμία : Το έξυπνο πουλί, από την μύτη πιάνεται.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 07, 2014, 10:19:12 πμ από ANTONIO1967 » Καταγράφηκε
amp-gold
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 20


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Μάρτιος 07, 2014, 03:09:39 πμ »

Eγώ ρώτησα πόσο πουλιέται και μου απάντησε 1100 μετρητά ή 200 προκαταβολη και 2χ500 του απάντησα το θέλω δεν μου απάντησε του έκανα την επόμενη δευτερη προσφορά 1200 μετρητά και το βράδυ μου έδωσε την απάντηση φίλε πουλήθηκε 1100 τώρα τα συμπέρασματα δικά σας
[/quote

Το συμπέρασμα είναι ότι πρόλαβε άλλος και αφού έδωσα το λόγο μου,δεν μπορώ να αναιρέσω (περί "ήθους" το συμπέρασμα)
Στο τέλος θα με κάνετε να πώ και το όνομα του αγοραστή για να διασταυρώσετε τα γραφόμενα.
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #37 στις: Μάρτιος 07, 2014, 09:38:21 πμ »

Καλά, τότε θα τα σηκώνω στο Delcampe, και θα σας δίνω link για εκεί.
Αλλά απορώ γιατί θεωρείς πως είσαστε βλάκες και εγώ ξύπνιος.
Πολύ έξυπνοι είσαστε,αφού βάζετε bids 30 και 40$ για νομίσματα των 1000.

Όπου θέλεις μπορείς να βάζεις τα νομίσματα, πάλι οι ίδιοι ενδιαφερόμενοι θα υπάρχουμε.
Και όντως είμαστε οι έξυπνοι, διότι εμείς έχουμε το χρήμα... ενώ εσύ πουλάς.
Το παιχνίδι το στήνουμε όπως εμείς θέλουμε.

Έτσι είναι η ελεύθερη αγορά φίλε μου.
Αν δεν αντέχεις ή δεν έχεις τα κότσια, μπορείς να γίνεις δημόσιος υπάλληλος.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #38 στις: Μάρτιος 07, 2014, 10:01:43 πμ »

Αγαπητέ Παναγιώτη δεν καταλαβαίνω γιατί θυμώνεις.
1)Εξήγησα πως είναι καλλίτερο,τη στιγμή που κάνουμε μεταξύ μας τη συναλλαγή να επωφεληθούμε αμφότεροι (πωλητής και αγοραστής)το 15%.Τον αγοραστή δεν μου τον βρίσκει το ebay σε τέτοιες περιπτώσεις,απλώς αναρτάται το νόμισμα για να μπορώ να το δείχνω.Διαφορετικά, (άν περίμενα από το ebay) δεν θα το ανέφερα στο "Στέκι".
2)Ξεκινάω πάντα τις δημοπρασίες μου τις Πέμπτες,και διαρκούν 10 ημέρες.Το νόμισμα (και όλα μου τα νομίσματα) είναι ΔΙΚΑ ΜΟΥ,και σηκώνω τις δημοπρασίες αφού ενημερωθώ ότι είναι έτοιμα πρός παράδοση από την PCGS - Εάν δεν το γνωρίζεις είμαι dealer και πηγαίνω 1-2 φορές το μήνα για παραδόσεις και παραλαβές-ΔΕΝ περιμένω να μου τα φέρει κάποιος άλλος-συνεπώς,από τη στιγμή που ελέγχω ΕΓΩ την κατάσταση δημοπρατώ όποτε νομίζω.Τιποτα το μεμπτό,εφ'όσον οι αγοραστές παραλαμβάνουν εγκαίρως.
3)Σε παρακαλώ να μην κάνεις δυσμενή κριτική στό "ήθος" διότι το "ήθος" κρίνεται από την αγορά νομισμάτων και από το κατά πόσον κάποιος τηρεί τα συμπεφωνηθέντα.
Τα νομίσματά μας τα αγοράζουμε κυρίως από δημοπρασίες,και ΟΧΙ από φουκαράδες πού βρίσκονται σε ανάγκη για ένα κομμάτι ψωμί.Αποβλέπουμε σε 20% κέρδος ΤΟ ΠΟΛΥ,και όταν "κλείσουμε" κάτι,΄τηρούμε τη συμφωνία μας.
Εάν λοιπόν θέλεις να γίνεις έμπορος σαν και μένα, θα πρέπει να διαθέσεις κάποιο ποσό (ξέρεις πόσα,γιατί τάχουμε συζητήσει) και να αποσκοπείς σε 20%.(Δείξε μου ΕΝΑΝ στην Ελλάδα που δουλεύει έτσι)
4)Δεν σας θεωρώ "αρνιά" όπως είπες,και απορώ γιατί το λές αυτό.Οσο για το 5δρχ του 1844,ΕΣΥ μου είπες (εδώ και τέσσερεις μήνες) να σού το κρατήσω μέχρι να βρείς χρήματα.Εν τω μεταξύ slabαρίστηκε και βγήκε MS64.Οπως ξέρεις, αγοράστηκε 11500 (μαζί με τις προμήθειες)΄το είχες δεί στον Rauch, αλλά ΔΕΝ το χτύπησες ,και όπως ξέρεις,δεν το έβγαλα σε κανένα ebay.Mε το πενιχρό 20%, θα θέλω 14000 περίπου.Εάν τα έχεις, έλα να το πάρεις την Κυριακή,αλλιώς δεν στο κρατάω άλλο.

http://www.pcgs.com/Pop/ValueView.aspx?s=163833

1.Σου εύχομαι να έχει βγει 64αρι ,πάντως PCGS ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ εως σήμερα (που είσαι και dealer της)
2. Δεν νομίζω να σου έχω πει πως θέλω να γίνω έμπορος, είπα όμως πως με την κακοδιαχείριση που βλέπω στο χώρο από κάποιους γιατί να μην γίνω coin dealer(το ορθών) μιας κ ξέρω από Υπευθυνότητα όπου  απο εκεί πηγάζει και το ήθος
3. Δεν έχω κάτι μαζί σου προσωπικά, έχω ακούσει πως στις συναλλαγές σου είσαι ΚΥΡΙΟΣ,αλλά η τακτική promotion της amp-gold δεν θα με είχε πελάτη της.
4.Δεν σου είπα κράτα μου το τάληρο 1844 ,σου είπα πως τέτοιο ποσό αδυνατώ να το καταβάλλω εφάπαξ και από την άλλη πέραν του Raugh που ήμουν ο πρώτος που το είδε ,δεν το έχω δει στο χέρι αφού το είχες ασλαμπάριστο και σε παρότρυνα εγώ να το slabαρεις ( δεν δίνεις 12Κ για κομμάτι που μπορεί να έγραφε cleaned-Unc details, ότι και αν βλέπουν τα ματάκια μας)
5. Κυριακή , θα είμαι numismata MUnich, και να ξέρεις φίλε πως ο καθείς μπορεί να έχει αγοραστική δύναμη που δεν δύνασαι να γνωρίζεις. Μπορεί εγώ να αδυνατώ αλλά η οικογένεια μου ΟΧΙ,
6. Όσο για το ποσό που λές ώστε να ασχοληθείς με τον κλάδο.................Φίλε μου αν το κάνω θα το δείς με πόσα και κυρίως καθαρά, Φορολογούμενα, Νόμιμα χρήματα.
Φιλικά,
Παναγιώτης Ζ.
Καταγράφηκε

d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #39 στις: Μάρτιος 07, 2014, 10:17:05 πμ »

Σε λιγο θα αρπαχτειτε για το ποιος την εχει πιο μεγαλη .... την αγοραστικη δυναμη  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #40 στις: Μάρτιος 07, 2014, 10:20:08 πμ »

Σε λιγο θα αρπαχτειτε για το ποιος την εχει πιο μεγαλη .... την αγοραστικη δυναμη  Μεγάλο χαμόγελο
Άσε ρε Διονύση που θα κάτσω να κάνω φιγούρα μέσω νομισμάτων..............Υγεία πάνω απ΄όλα.
Καλημέρα.
Καταγράφηκε

amp-gold
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 20


Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Μάρτιος 07, 2014, 10:31:10 πμ »

Αγαπητέ Παναγιώτη δεν καταλαβαίνω γιατί θυμώνεις.
1)Εξήγησα πως είναι καλλίτερο,τη στιγμή που κάνουμε μεταξύ μας τη συναλλαγή να επωφεληθούμε αμφότεροι (πωλητής και αγοραστής)το 15%.Τον αγοραστή δεν μου τον βρίσκει το ebay σε τέτοιες περιπτώσεις,απλώς αναρτάται το νόμισμα για να μπορώ να το δείχνω.Διαφορετικά, (άν περίμενα από το ebay) δεν θα το ανέφερα στο "Στέκι".
2)Ξεκινάω πάντα τις δημοπρασίες μου τις Πέμπτες,και διαρκούν 10 ημέρες.Το νόμισμα (και όλα μου τα νομίσματα) είναι ΔΙΚΑ ΜΟΥ,και σηκώνω τις δημοπρασίες αφού ενημερωθώ ότι είναι έτοιμα πρός παράδοση από την PCGS - Εάν δεν το γνωρίζεις είμαι dealer και πηγαίνω 1-2 φορές το μήνα για παραδόσεις και παραλαβές-ΔΕΝ περιμένω να μου τα φέρει κάποιος άλλος-συνεπώς,από τη στιγμή που ελέγχω ΕΓΩ την κατάσταση δημοπρατώ όποτε νομίζω.Τιποτα το μεμπτό,εφ'όσον οι αγοραστές παραλαμβάνουν εγκαίρως.
3)Σε παρακαλώ να μην κάνεις δυσμενή κριτική στό "ήθος" διότι το "ήθος" κρίνεται από την αγορά νομισμάτων και από το κατά πόσον κάποιος τηρεί τα συμπεφωνηθέντα.
Τα νομίσματά μας τα αγοράζουμε κυρίως από δημοπρασίες,και ΟΧΙ από φουκαράδες πού βρίσκονται σε ανάγκη για ένα κομμάτι ψωμί.Αποβλέπουμε σε 20% κέρδος ΤΟ ΠΟΛΥ,και όταν "κλείσουμε" κάτι,΄τηρούμε τη συμφωνία μας.
Εάν λοιπόν θέλεις να γίνεις έμπορος σαν και μένα, θα πρέπει να διαθέσεις κάποιο ποσό (ξέρεις πόσα,γιατί τάχουμε συζητήσει) και να αποσκοπείς σε 20%.(Δείξε μου ΕΝΑΝ στην Ελλάδα που δουλεύει έτσι)
4)Δεν σας θεωρώ "αρνιά" όπως είπες,και απορώ γιατί το λές αυτό.Οσο για το 5δρχ του 1844,ΕΣΥ μου είπες (εδώ και τέσσερεις μήνες) να σού το κρατήσω μέχρι να βρείς χρήματα.Εν τω μεταξύ slabαρίστηκε και βγήκε MS64.Οπως ξέρεις, αγοράστηκε 11500 (μαζί με τις προμήθειες)΄το είχες δεί στον Rauch, αλλά ΔΕΝ το χτύπησες ,και όπως ξέρεις,δεν το έβγαλα σε κανένα ebay.Mε το πενιχρό 20%, θα θέλω 14000 περίπου.Εάν τα έχεις, έλα να το πάρεις την Κυριακή,αλλιώς δεν στο κρατάω άλλο.

http://www.pcgs.com/Pop/ValueView.aspx?s=163833

1.Σου εύχομαι να έχει βγει 64αρι ,πάντως PCGS ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ εως σήμερα (που είσαι και dealer της)
2. Δεν νομίζω να σου έχω πει πως θέλω να γίνω έμπορος, είπα όμως πως με την κακοδιαχείριση που βλέπω στο χώρο από κάποιους γιατί να μην γίνω coin dealer(το ορθών) μιας κ ξέρω από Υπευθυνότητα όπου  απο εκεί πηγάζει και το ήθος
3. Δεν έχω κάτι μαζί σου προσωπικά, έχω ακούσει πως στις συναλλαγές σου είσαι ΚΥΡΙΟΣ,αλλά η τακτική promotion της amp-gold δεν θα με είχε πελάτη της.
4.Δεν σου είπα κράτα μου το τάληρο 1844 ,σου είπα πως τέτοιο ποσό αδυνατώ να το καταβάλλω εφάπαξ και από την άλλη πέραν του Raugh που ήμουν ο πρώτος που το είδε ,δεν το έχω δει στο χέρι αφού το είχες ασλαμπάριστο και σε παρότρυνα εγώ να το slabαρεις ( δεν δίνεις 12Κ για κομμάτι που μπορεί να έγραφε cleaned-Unc details, ότι και αν βλέπουν τα ματάκια μας)
5. Κυριακή , θα είμαι numismata MUnich, και να ξέρεις φίλε πως ο καθείς μπορεί να έχει αγοραστική δύναμη που δεν δύνασαι να γνωρίζεις. Μπορεί εγώ να αδυνατώ αλλά η οικογένεια μου ΟΧΙ,
6. Όσο για το ποσό που λές ώστε να ασχοληθείς με τον κλάδο.................Φίλε μου αν το κάνω θα το δείς με πόσα και κυρίως καθαρά, Φορολογούμενα, Νόμιμα χρήματα.
Φιλικά,
Παναγιώτης Ζ.


Αναφορικά με το 6. σου, σε παρωτρύνω να το κάνεις για να είμαστε πλέον δύο στην κατηγορία αυτή.
Μέχρι στιγμής είμαστε η μόνη εταιρεία που πληρωνόμαστε στην Τράπεζα και εκδίδουμε παραστατικά για όλες τις συναλλαγές.Επίσης και τους δημοπράτες τους πληρώνουμε μέσω Τραπέζης,καθώς δεν δέχονται διαφορετικό τρόπο πληρωμής.Ευχαριστώ που το ανέφερες.
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Μάρτιος 07, 2014, 10:33:29 πμ »


Φιλικά,
Παναγιώτης Ζ.

Παναγιωτης Ζ  Απορία

Τι να ΄να αυτο το "Ζ"   Απορία

Αααα   Έκπληξη Έκπληξη Το βρηκα  Στριφογύρισμα ματιών


Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Μάρτιος 07, 2014, 10:40:56 πμ »

Ρε φιλε amp -gold Μπραβο σου , εισαι ο σουπερ πωλητης-εμπορος ... τι θελεις τωρα να κανουμε ??

Να σε Δοξασουμε Απορία

Xarry Klynn - Doksaste me..
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Μάρτιος 07, 2014, 10:48:00 πμ »

δεν καταλαβαινω γιατι πεσατε να τον φατε (αν θελει καποιος ασ μου το εξηγησει ηρεμα και πολιτισμενα )
το ειπε ξεκαθαρα κανω και δοσεις τι σημαινει αυτο οτι αν καποιος του δωσει αυτα που ζηταει μπορει να το παρει


υγ μακακια μου μεγαλη  που την περασμενη κυριακη που καθοταν 4-5 θεσεις παραπερα δεν του ειπα 1000 τωρα
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences