Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 07, 2024, 05:49:01 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ο αλήτης ο Σπύρος ξαναχτύπησε.  (Αναγνώστηκε 36130 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
coleccionista
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 09:49:33 πμ »

pros διαχειριστες : βάλτε ενα μπανερακι στην αρχικη σελιδα με τα στοιχεία του ωστε να αποφεύγεται ο ανθρωπος αυτός.

+1 και να το βάλουν και τα άλλα παιδιά που έχουν σάιτ απο εδώ μέσα
Καταγράφηκε

ms να'ναι και ότι να'ναι
         ΒΑΣΙΛΗΣ
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 09:54:14 πμ »

sirman δεν είναι τσίρκο , είναι συνήθης πρακτική στα συλεκτικά!!

Εχω αγοράσει κατι βιβλια εξειδικευμένα - για βινυλια συλλεκτικά μονο ψυχεδελεια - στα οποία στις πρώτες σελίδες εχουν διευθυνσεις και ονοματα ανθρώπων αναξιόπιστων για να μην κανεις μπιζνες. Ειναι κοινή πρακτικη για να προστατευθει το συνάφι.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 09:55:55 πμ »

sirman δεν είναι τσίρκο , είναι συνήθης πρακτική στα συλεκτικά!!

Εχω αγοράσει κατι βιβλια εξειδικευμένα - για βινυλια συλλεκτικά μονο ψυχεδελεια - στα οποία στις πρώτες σελίδες εχουν διευθυνσεις και ονοματα ανθρώπων αναξιόπιστων για να μην κανεις μπιζνες. Ειναι κοινή πρακτικη για να προστατευθει το συνάφι.
+10.

Επίσης, μην κάνετε συναλλαγές με άτομα που δεν γνωρίζετε (όχι κατ´σνάγκην προσωπικά). Εγώ προσωπικά, συναλλαγές  κάνω μόνο με άτομα που γνωρίζω ή έχουν μια διαδρομή μέσα στο Στέκι. Γνωρίζω ότι αυτό είναι άδικο για κάποιους νέους χρήστες αλλά προτιμώ να έχω το κεφάλι μου ήσυχο όσο αυτό είναι εφικτό.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
Dir
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 411


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 09:59:16 πμ »

Ωραιος τροπος για καλημερα ρε παιδια!  Μεγάλο χαμόγελο Τα δολαριακια πηγαν υπερ πιστεως δηλαδη....; http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=10789.0
Μου ειχε στειλει πμ, συμφωνησαμε αλλα εγω ακομη δεν παρελαβα. Θα μου στειλει αλλο συστημενο απο Δευτερα ειπε... Θα δουμε... Αλλιως χαλαλι του...  Γλώσσα

* Φυσικα δεν αναφερομαι στον LTZORTZAK που απαντησε για την λεσχη
Καταγράφηκε
sirman
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 195


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 09:59:22 πμ »

sirman δεν είναι τσίρκο , είναι συνήθης πρακτική στα συλεκτικά!!

Εχω αγοράσει κατι βιβλια εξειδικευμένα - για βινυλια συλλεκτικά μονο ψυχεδελεια - στα οποία στις πρώτες σελίδες εχουν διευθυνσεις και ονοματα ανθρώπων αναξιόπιστων για να μην κανεις μπιζνες. Ειναι κοινή πρακτικη για να προστατευθει το συνάφι.

Καλο αυτο.
Εγω προσωπικα δεν θα αγοραζα απο ατομα που δεν βλεπω πολλα ποστ, να ειναι γραμμενα χρονια, και να εχουν ενεργη συμμετοχη με γνωση και ηθος.
Δηλαδη απο πολυ λιγους θα αγοραζα, και αντιστοιχα δεν θα περιμενα να αγορασει καποιος ευκολα απο εμενα κατι σοβαρης αξιας.
Καταγράφηκε
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 10:16:03 πμ »

https://www.facebook.com/spiros.masdraka

Παιδια καταλαβαινω την πικρα σας, ειδικα οσοι εξαπατηθηκαν, αλλα ...κοψε ατομο και βγαλε συμπερασμα... Γλώσσα
Καταγράφηκε
coleccionista
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041



Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 10:26:20 πμ »

καλά που το έβαλες και έχουμε φώτο του τύπου!!!
Καταγράφηκε

ms να'ναι και ότι να'ναι
         ΒΑΣΙΛΗΣ
dionisisx
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1581


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 10:54:05 πμ »

https://www.facebook.com/spiros.masdraka
κοψε ατομο και βγαλε συμπερασμα... Γλώσσα


Ποοοοοπο έχω πεθάνει στο γέλιο....Θα του έδινα μόνος μου 10-20 ευρώ απλά για να τον δω λαιβ... Πολύ γέλιο ο τύπος. Κρίμα που δεν έχει εκπομπή η Ανίτα ακόμα  Σαρκασμός

------------------------------

(Τις γραμμούλες τις έκλεψα από τον sac)

Τώρα κατάλαβα γιατί κάνει πουστιεs..αφού είναι ######s! Δείτε τις φωτογραφίες... Κρίμα που έβγαλε και τον υιό του έτσι!
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 11:05:49 πμ »

Eπειδη διαβασα διαφορα για την "προστασια" των μελων απο τους Διαχειριστες του φορουμ θα σας πω μονο οτι εμεις ολοι καταβαλουμε καθε δυνατη προσπαθεια για την προστασια σας και την ευρυθμη λειτουργια του φορουμ αλλα ....Ο καλυτερος τροπος προστασιας σας

 ΕΞΑΡΤΑΤΕ ΑΠΟ ΣΑΣ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ !! Μην ειστε ευκολοπιστοι και πεφτετε θυματα στον καθε απατεωνισκο που θα σας πλευρισει στο Στεκι.Πονηρευτητε και προστατευτητε οσο το δυνατον καλυτερα σε οποια συναλλαγη εχετε σκοπο να κανετε.


Το θεμα κλεινει και θα καρφιτσωθει να το διαβαζουν ολοι.

Ισως ετσι αποθαρυνθει το κλεφτρονι απο αλλες ιστοριες ....ισως παλι γινεται λιγο πιο πονηροι και καχυποπτοι με τον επομενο "κωδικο" που θα δοκιμασει να σας πλευρισει.

Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 05:11:10 μμ »

Λυπαμε που το ειδα μερικες μερες αργα.
Αλλα ποτε δεν ειναι αργα!!
Καταγγελια στην αστυνομια οτι επεσε θυμα εξαπατησης (ειδικα για τις αντικαταβολες)
Η αστυνομια συνεργαζετε με τα ΕΛΤΑ και οταν παει να εισπραξει την επιταγη (θελει μερικες μερες μεσολαβησης) τον περιμενουν με ανοιχτες αγκαλες!!
Υπαρχει και αλλη περιπτωση τετοια που τα θυματα ναι μεν δεν πηραν τα λεφτα τους επειδη τα ειχαν φαει τα κλεφτρονια αλλα η δραση τους τελιωσε μεσα στην φυλακη!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 06:17:30 μμ »


Επίσης, μην κάνετε συναλλαγές με άτομα που δεν γνωρίζετε (όχι κατ´σνάγκην προσωπικά). Εγώ προσωπικά, συναλλαγές  κάνω μόνο με άτομα που γνωρίζω ή έχουν μια διαδρομή μέσα στο Στέκι. Γνωρίζω ότι αυτό είναι άδικο για κάποιους νέους χρήστες αλλά προτιμώ να έχω το κεφάλι μου ήσυχο όσο αυτό είναι εφικτό.

Να συπληρωσω επισεις στα λογια του φιλου τα οποια ειναι σοφα πως :
Οταν μιλαμε με μια Σουλα , εναν Κωστα και μας ερχετε μια αντικαταβολη απο εναν ΣΠΥΡΟ τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια?
Καλο ειναι να ειστε ολοι λιγο πονηρεμενοι μεσα σας διοτι ο κοσμος που ζουμε δεν ειναι αγγελικα στρωμενος!!
Εχει μεσα του παιδια διαμαντια αλλα τραβαει και τους απατεωνες και τους κουτοπονηρους σαν μαγνητης!!
Τα ματια σας λοιπον 14 !!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
THEOMAN
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 881



Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 08:05:54 μμ »

Ο τύπος είναι απόφοιτος φυλακών Κορυδαλλού, δουλεύει σεκιούριτι και πρόσφατα έχασε και ένα οικογενειακό του πρόσωπο. Τα έχω μάθει από φίλο του.
Προσοχή στις συναλλαγές σας τα μάτια σας 1000!!! Κάντε συναλλαγές με ανθρώπους που γνωρίζετε ή χέρι χέρι. Άνθρωπος που είναι μια ημέρα στο στέκι με ένα μήνυμα δεν μπορείς να τον εμπιστευτείς. ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 08:08:04 μμ »

https://www.facebook.com/spiros.masdraka

Παιδια καταλαβαινω την πικρα σας, ειδικα οσοι εξαπατηθηκαν, αλλα ...κοψε ατομο και βγαλε συμπερασμα... Γλώσσα

πιο παλια  είχε μια ωραία φωτο με μουστακα   Σαρκασμός
Καταγράφηκε
partsa
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 581



Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 08:16:00 μμ »

Ο συγκεκριμένος "καηκε" πλεον εδω στο φορουμ διοτι με τοσα στοιχεια του που δημοσιοποιηθηκαν που φαινεται αδιανοητο να την ξαναπατησει καποιος. Κρίμα για το υπέροχο χόμπυ του συλλεκτισμού, να υπάρχουν τέτοια άτομα.
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #29 στις: Νοέμβριος 23, 2013, 08:18:49 μμ »

Μηπως θα έπρεπε να κανονίσετε μια συνάντηση αυτοί που σας εξαπάτησε και όλοι μαζί να κάνατε καμια Βόλτα στην Αλεξάνδρας για μια κοινή καταγγελία στην Υπηρεσία Ηλεκτρονικού Εγκλήματος???
Αφου γνωρίζετε το ονοματεπώνυμο του τα υπόλοιπα είναι πολύ ευκολα.
Αν δεν λειτουργήσετε έτσι ο κύριος αυτός θα συνεχίζει να δημιουργέι παρόμοια θέματα εδω μέσα!!
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences