Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 06, 2024, 03:45:34 μμ
Σελίδες: 1 ... 12 13 [14] 15
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Έκθεση Συλλεκτικών Θεσσαλονίκης  (Αναγνώστηκε 49558 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #195 στις: Απρίλιος 15, 2013, 12:13:11 πμ »

Ομορφαντρες μου!!!! χαχαχαχαχα  (απο την διαφημιση.... μην παρεξηγηθω κιολας! Χαμόγελο )

τωρα ξερουμε και με ποιους μιλαμε! Χαμόγελο να στε καλα παιδια! ομορφη παρεα ειδα! πολυ καλο!

οι γυναικες ενδιαφερονταν για νομισματα ή οι κακομοιρες βαρεθηκαν;; Χαμόγελο λογικα θα ειχαν πολυ υπομονη... ή μεγαλη παντοφλα! χαχαχαχα πλακα κανω για τις γλυκιτατες γυναικες σας παιδια! Χαμόγελο

 μερικες ερωτησεις.. τωρα...

1) στην εκθεση ειδα και μια ομορφη κοπελια! ενδιαφερον! χεχεχεχε φωτο 006Α....

ακου τωρα τι μου μπηκε στο μυαλο... δεν παω καλα.. μαλλον ο υποβιβασμος της ΑΕΚ μου στοιχισε πολυ...

στην φωτο με την κοπελια... μπροστα μπροστα.. εχει ενα κοκκινο τετραγωνο κουτι με σακουλακια με νομισματα... οκ; πως μου εχει κατσει.. οτι ειναι κουτι απο τα ασημενια μεταλλια του παγκοσμιου πρωταθληματος στιβου που εγινε στην Αθηνα το 1997; χαχαχαχα

ειδα ομορφα σπαθια, πιστολες... ποσο πηγαιναν αυτα ρε παιδια;; επισεις ειδα ομορφα παρασημα! οι αστερες.. ποσο εκαναν;; λογικα πρεπει να ειναι ακριβοτεροι των απλων παρασημων ετσι;;

2) στην φωτο 010Α.... μπροστα.. εχει ενα γκρι κουτι... με χυμα κατι χρυσωπα νομισματα ή τοκεν... τι ηταν αυτα;;
Καταγράφηκε
thesalos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 38



Προφίλ
« Απάντηση #196 στις: Απρίλιος 15, 2013, 02:41:48 πμ »

Μπραβο παιδια, πολυ ωραια παρεα!
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #197 στις: Απρίλιος 15, 2013, 03:59:08 πμ »

Πράγματι, πολύ ωραία παρέα. Χάρηκα πολύ που τα περάσετε όμορφα. Ελπίζω κάποια στιγμή να μπορέσω να είμαι και εγώ ανάμεσα σας.  Λύπη
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
jimse
Χάλκινο μέλος
***
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 384

End Of An Era


Προφίλ
« Απάντηση #198 στις: Απρίλιος 15, 2013, 09:35:58 πμ »

Πολύ όμορφη η παρέα και ευχάριστη μεγάλη η χαρά που γνώρισα τέτοιους καλούς ανθρώπους απο κοντά, να γίνονται πιο συχνά αυτά να τα λέμε απο κοντά.... ο Αντώνης πρόσφερε τρίγωνα μετα μουσικής (αν και δεν χορέψαμε) η έκθεση καλή ήταν αν και δεν μπορώ να συγκρίνω μιάς και δέν έχω παέι σε άλλη αλλά νομίζω ήταν το τελευταίο πράγμα που μας ενδιέφερε, στο τραπέζι βγήκε έκθεση απο το στεκι-συλλεκτών. Ακόμα να πώ και για τις γυναίκες που συνόδευαν τους συζήγους το πόσο κοντά τους ήταν σε αυτό που κάνουν, γνώρισα άτομα με μεγάλες γνώσεις έτοιμα να σου λύσουν κάθε απορία και να σε καθοδηγήσουν.Όσοι τυχεροί ήταν εκεί κατάφεραν να δούνε και το μυστήριο μπλέ πανάκι του Αντώνη Χαμόγελο
Καταγράφηκε

From Wishes To Eternity
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #199 στις: Απρίλιος 15, 2013, 09:41:53 πμ »

Το μόνο που έχω να πω, έστω και απών από αυτή την συνάντηση, είναι ότι ειλικρινά πολύ σας χάρηκα.
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #200 στις: Απρίλιος 15, 2013, 10:13:44 πμ »

Για να λύσω απορίες του Νίκου- ΝΜΣ- και όχι μόνο σας λέω ότι το τραπέζι με την όμορφη κοπέλα, που είχε εκτός από νομίσματα-χαρτονομίσματα και σπαθιά,πιστόλες,τρομπέτες και πολλά παράσημα, όλα αυθεντικά ήταν του φίλου Δημήτρη Γιαννόγλου καρδιολόγου στρατιωτικού ιατρού, όσο για την κοπέλα είναι η κουνιάδα του που τον βοηθούσε λίγο, να πάρει καμμιά ανάσα ο άνθρωπος όλη τη μέρα εκεί.Η σύζυγος του με το μωρό βλέπεις.Όποιος ενδιαφέρεται για παράσημα στον Δημήτρη με εμπιστοσύνη για γνώσεις και τιμές.
Καταγράφηκε
vaggos
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 342


Προφίλ
« Απάντηση #201 στις: Απρίλιος 15, 2013, 10:38:20 πμ »

Και εγώ με την σειρά μου θα ήθελα να πω ένα μεγάλο μπράβο σε όλους τους φίλους-συλλέκτες
του φόρουμ και μη που βρέθηκαν στην θεσσαλονικη και πιστεύω πως την επόμενη φορά θα
καταφέρουμε να γεμίσουμε όλη την πλατεία στα λαδάδικα με τραπέζια και να κάνουμε την
μεγαλύτερη συνάντηση συλλεκτών που έγινε ποτέ.

Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #202 στις: Απρίλιος 15, 2013, 10:59:28 πμ »

Το μόνο που έχω να πω, έστω και απών από αυτή την συνάντηση, είναι ότι ειλικρινά πολύ σας χάρηκα.

Που εισαι ρε χρησταρα. Δεν σε είδαμε τελικά. Δεν πειράζει. Την επόμενη φορά.  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #203 στις: Απρίλιος 15, 2013, 11:55:32 πμ »

Κάθε πότε διοργανώνεται αυτή η έκθεση . Ήθελα να έρθω αλλά δεν το κατάφερα, ελπίζω στην επόμενη φορά . Πάντως οι πιό όμορφάνδρες  απ΄όλους ήταν οι συνοδεύομενοί , αλλίως γιατί να τους ακολουθήσουν οι γυνναίκες τους;  Δεν κάνουμε και καμία ψηφοφορία να δούμε πόσα like θα πάρει ο καθένας για να στείλουμε το μήλο στον νικητή .
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #204 στις: Απρίλιος 15, 2013, 12:58:59 μμ »

Γεια σου φίλε Στέργιο χαθήκαμε, η έκθεση γίνεται μια φορά  το χρόνο και όποτε τους ...έρθει, δεν έχει σταθερό χρονοδιάγραμμα. Η ημερομηνία ανακοινώνεται από τον διοργανωτή και γίνεται γνωστή από τον τύπο κάποιες φορές ή από πωλητές, όμως γίνεται πιο γνωστή μεταξύ των συλλεκτών μέσω μηνυμάτων και τηλεφώνων.
Καταγράφηκε
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #205 στις: Απρίλιος 15, 2013, 01:23:17 μμ »

Γειά σου φίλε Μπάμπη .
Του χρόνου θα είμαι εκεί με μιά πεντάλιτρη με τσίπουρο δικό μου . Φέτος θα το φροντίσω πιό πολύ ειδικά για τα καθημερινά φιλαράκια.
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #206 στις: Απρίλιος 15, 2013, 01:26:21 μμ »

Γειά σου φίλε Μπάμπη .
Του χρόνου θα είμαι εκεί με μιά πεντάλιτρη με τσίπουρο δικό μου . Φέτος θα το φροντίσω πιό πολύ ειδικά για τα καθημερινά φιλαράκια.
Ετσι μπραβο...αντε γιατι μονο  COCA COLA ειδα στο τραπεζι.......
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #207 στις: Απρίλιος 15, 2013, 02:31:47 μμ »

Εεε όχι και κόκα -κόλα κρασάκι μπρούσικο και ημίγλυκο πίναμε Αντωνάκι...
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #208 στις: Απρίλιος 16, 2013, 12:41:47 μμ »

Mπραβο παιδια την επομενη φορα θα ηθελα να ειμαι και εγω.Φαινεται οτι περασατε καλα......και τωρα που τα εγραφα αυτα μου ηρθε μια ιδεα,δεν κανονιζουμε κανα ταξιδακι στα μερη της Ελιζαμπεθ ετσι κανα τριημερο να παμε να κανουμε κανα shopping therapy να δουμε και κανα αξιοθεατο να μας ξελαμπικαρει λιγο το ματι μιας και πεφτει και η τιμη του χρυσου?Για σκεφτειτε το λιγακι δεν ειναι κακο.....δεν ειναι καθολου κακο οσο το σκεπτομαι Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #209 στις: Απρίλιος 16, 2013, 01:04:50 μμ »

Δεν μπορούν να πάνε όλοι! Για παράδειγμα ο συντοπίτης σου. Νομίζω χρειάζεται ειδική άδεια για έξω.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
Σελίδες: 1 ... 12 13 [14] 15
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences