Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 06:37:54 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Τι ονειρο ειδαν?  (Αναγνώστηκε 3720 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« στις: Μάιος 31, 2014, 01:42:49 μμ »

http://www.ebay.com/itm/161316073616?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Ο πονηριδης ο πωλητης ο Αγγλος(100% feedback) στον τιτλο κανει παραπλανηση, αλλα στην περιγραφη καλυπτει τα νωτα του.
Λεει οτι ειναι επιχρυσωμενο και διαμετρου 40mm...
Η απορια μου ειναι οι 4-5 που κοντευουν να το φτασουν παραπανω απο μια γνησια λιρα,τι ονειρο ειδαν το βραδυ???
Εκτος αν ειναι ολοι μαζι συμμορια που προσπαθει να ψαρεψει κανεναν αφελη..
Ο ενας δε απο αυτους εχει 1260 αξιολογησεις........
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
kostas1
Επισκέπτης
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 31, 2014, 02:50:44 μμ »

ωραια πραματα.... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 31, 2014, 04:28:04 μμ »

http://www.ebay.com/itm/Monnaies-Grece-Grece-Othon-5-Drachmai-KM-20-/371072808813?pt=FR_GW_PiècesMonde&hash=item5665a9b76d

Εδώ να δεις!!και θέλει και 1200 Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάιος 31, 2014, 04:50:50 μμ »

δεν ειστε Συλλεκτες μου φαινεται!!!ειναι η πρωτη Επισημη Κοπια!γιαννης.
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Μάιος 31, 2014, 04:58:42 μμ »

ΧΑΧΑΧΑ, ωραιος ο Γιαννης....
Τουλαχιστον αυτος που εβαλες το ζηταει τοσο,κανεις δεν θα του το παρει, ενω στον Αγγλο,πονταρουν αβερτα....
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
gkounto
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1712


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάιος 31, 2014, 11:46:53 μμ »

Εχει και μια αλλη διαφορα.Αυτη η "5 Δραχμη" (ωραίο και αυτο) επιδέχεται αναφοράς (την πήρε απο εμένα ήδη) ενώ το άλλο όχι.

 Δεν βαριέστε, γέμισε ο κόσμος. Και αν νομίζετε μόνο στο eBay ξανά σκεφτείτε το.  Σήμερα στο Λονδίνο βγήκε ενα πανσπανιο Proof Rouble  του Νικολαου 1901. Αυτα κανονικά είναι στα 8-10000 ευρώ. Μόνο που ηταν κινέζικο μικυ μαους. Δεν πουλήθηκε βεβαια αλλα και μόνο που βγήκε απο οικο κάτι λέει.

Καταγράφηκε

Γιωργος
www.gkounto.com
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Ιούνιος 01, 2014, 12:10:53 πμ »

Εχει και μια αλλη διαφορα.Αυτη η "5 Δραχμη" (ωραίο και αυτο) επιδέχεται αναφοράς (την πήρε απο εμένα ήδη) ενώ το άλλο όχι.
Οχι μόνο επιδέχεται, αλλά θα έλεγα ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ Και μία από μένα.

Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Ιούνιος 01, 2014, 11:19:34 πμ »

Εχει και μια αλλη διαφορα.Αυτη η "5 Δραχμη" (ωραίο και αυτο) επιδέχεται αναφοράς (την πήρε απο εμένα ήδη) ενώ το άλλο όχι.

 Δεν βαριέστε, γέμισε ο κόσμος. Και αν νομίζετε μόνο στο eBay ξανά σκεφτείτε το.  Σήμερα στο Λονδίνο βγήκε ενα πανσπανιο Proof Rouble  του Νικολαου 1901. Αυτα κανονικά είναι στα 8-10000 ευρώ. Μόνο που ηταν κινέζικο μικυ μαους. Δεν πουλήθηκε βεβαια αλλα και μόνο που βγήκε απο οικο κάτι λέει.

Φαντασου τι μαιμουδιες θα γινονται στις εταιριες πιστοποιησης και τι λεφτα θα παιζονται εκει...Δηλαδη αν εισαι υπαλληλος εκει μεσα και τα μαγειρεψεις, βαζεις οτι βαθμο θες, εκ του ασφαλους (αλλωστε ποιος σπαει την κασα , οταν εχει δωσει 4ψηφιο νουμερο χρηματων?)
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Ιούνιος 02, 2014, 10:54:50 πμ »

Εχει και μια αλλη διαφορα.Αυτη η "5 Δραχμη" (ωραίο και αυτο) επιδέχεται αναφοράς (την πήρε απο εμένα ήδη) ενώ το άλλο όχι.

 Δεν βαριέστε, γέμισε ο κόσμος. Και αν νομίζετε μόνο στο eBay ξανά σκεφτείτε το.  Σήμερα στο Λονδίνο βγήκε ενα πανσπανιο Proof Rouble  του Νικολαου 1901. Αυτα κανονικά είναι στα 8-10000 ευρώ. Μόνο που ηταν κινέζικο μικυ μαους. Δεν πουλήθηκε βεβαια αλλα και μόνο που βγήκε απο οικο κάτι λέει.

Φαντασου τι μαιμουδιες θα γινονται στις εταιριες πιστοποιησης και τι λεφτα θα παιζονται εκει...Δηλαδη αν εισαι υπαλληλος εκει μεσα και τα μαγειρεψεις, βαζεις οτι βαθμο θες, εκ του ασφαλους (αλλωστε ποιος σπαει την κασα , οταν εχει δωσει 4ψηφιο νουμερο χρηματων?)
+1
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences