Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 03, 2024, 04:05:14 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 100 ευρω χρύσο των παραολυμπιακών αγωνων  (Αναγνώστηκε 16579 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Ιούλιος 20, 2011, 07:32:44 μμ »

!παντως οπως και να εχει γραψαμε αρκετα,και απο σελιδα ζητησης,εγινε σελιδα διαλογου.

Μερες τωρα αυτο ακριβως σκεφτομουν!!
Επειδη και εγω πηρα μερος σε αυτο (ουδεις ασφαλτος) <κανω την αυτοκριτικη μου> ευχομε να βγηκε κατι καλο για τον φιλο μας που απλα ζητησε κατι και εμεις το καναμε επιστημονικη-οικονομικη αναλυση  Μεγάλο χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
kypronumis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 738


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Ιούλιος 20, 2011, 11:05:58 μμ »

Εδω να ευχαριστησω την σελιδα μας και τα μελη με την καλη πληροφορηση το χρεωνω σ'αυτους, εχω κι εγω στα χερια μου το αναμνηστικο 100 ευρω 2011 αλλα οχι προς πωληση...προς το παρων τουλαχιστον. Χωρις την σελιδα ισως να το μαθαινα εκ των υστερων κι εγω να το εψαχνα στα φορουμ οπως τον φιλο καλη ωρα. Μονο να πω οτι η διαδικασια αγορας πληρωμης και επικοινωνια με την ΤτΕ ειναι κ**ς. Δεν τους βρισκεις ποτε στο τηλφωνο και παραλαβα το νομισμα ενα μηνα μετα την κυκλοφορια του. Ας ειναι. Καλλιο αργα παρα ποτε λεει ενα σοφο ρητο...χαιρετω
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Ιούλιος 20, 2011, 11:19:28 μμ »

παντως αυτη μικρη παρασπονδια,ισως εκανε πολλους,να σκεφτουν!!!και να βγαλουν τα συμπερασματα τους? γυρω απο το, ελληνικο νομισμα, τους κρατικους φορεις,και τους ελληνες συλλεκτες.ασχετα με τις προθεσεις του φιλου νικου,ηταν καλη ευκαιρια,να παρουμε τα καταλληλα μαθηματα,τυχοδιωχτισμου,ρεμουλας,και του αθανατου ελληνικου δαιμονιου,εις βαρος απλων ανθρωπων,που ετυχε να εχουν ενα ωραιο,αλλα δαπανηρο χομπυ.χαιρετω ολη την παρεα,και σε αλλα με υγεια,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Ιούλιος 22, 2011, 12:24:31 μμ »

σιγουρα σε ενα χρονο και μετα, θα πλησιασουν ,η και θα ξεπερασουν το οχι,αλλα σιγουρα οι αγοραστες,θα ειναι μονο οι  κατεχοντες,η ξενοι εμποροι,λογω μικρης κοπης.τωρα πιστευω οτι το θεμα το καναμε σηριαλ,χωρις λογω.αυτοι που εναι, θα κονομησουν,ενω οσοι δεν το εχουν,θα το κοιτανε,η θα χρειαστουν αιμοστατικα για την πληγη(σφαξιμο),το να το συνεχιζουμε, ειναι κουραστικο εως ανιαρο,μιας και δεν υπαρχει θεμα συζητησης,αφου ο φιλος νικος το βρηκε.γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
ykorom123
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 18


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Αύγουστος 05, 2011, 01:10:58 πμ »

παντα κατα την ταπεινη μου γνωμη, οτι γυρω στα μισα μπηκαν σε συλλογες,τα υπολοιπα μισα,θα ειναι παντα στην κριση των εκαστοτε κατοχων τους

Τα 600 απο τα χίλια δώθηκαν σε βουλευτές, ξένους επίσημους κλπ. Οπότε υπολογίστε ότι αυτά που έχουν μείνει είναι 400 τεμάχια.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Αύγουστος 05, 2011, 12:50:38 μμ »

αμα αληθευει αυτο που λες,(σιγουρα για να αναφερεις κατι θα εχεις ακουσει),αμφιβαλλω τοτε αν κοπηκαν μονο 1.000 κομματια?εκτος και αν κοπηκαν 1.600!!εδω μεχρι να εξαντληθουν και τα τελευταια 150,περασε ενας μηνας,οι συλλεκτες στην ελλαδα γενικα,λες να ειναι λιγοτεροι απο 250-300?οι ξενοι δεν αγορασαν?οι εμποροι δεν στοκαραν?δεν ξερω,ολα ειναι πιθανα.γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Αύγουστος 05, 2011, 12:54:20 μμ »

Η τιμη στην αγορα ειναι αυτη τη στιγμη γυρω στα 850 ευρω.ολα εκει γυρω κλεινουνε.Το λεω απο προσωπικη πειρα γιατι το εχω ψαξει.
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Αύγουστος 05, 2011, 01:09:15 μμ »

αφου εχουν αριθμηση δεν μπορει να ειναι παραπανω απο 1000


η κατασταση ειναι οπως τα λες εσυ με το νικο αναργυρε απο 850 εως 900
Καταγράφηκε

giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Αύγουστος 05, 2011, 05:44:37 μμ »

λεωνιδα μου φαινεται παραξενο?400 νομισματα και πηραμε ολοι ,οσους ξερω εγω,και πανω απο ενα κομματι,τι να πω?αμα δωθηκανε τα 600 σε ημετερους?μονο 400 διακινηθηκαν,τοσα λιγα ουτε ιδιωτικη εταιρεια δεν κοβει για ενα κοινωνικο θεμα?εχεις δικιο για την αριθμηση,αλλα τοτε θα γινουν υπεραναρπαστα,μαλλον θα ειναι πιο λιγα αυτα που απονεμηθηκαν στους επωνυμους που λεμε,η αλλη κοπη.σε χαιρετω.γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
enotes
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 730


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Αύγουστος 06, 2011, 08:25:38 πμ »

Και εγώ δεν πιστεύω ότι δώθηκαν τόσα πολλά σε επώνυμους, εδώ μόνο ένας dealer που γνωρίζω πήρε 35 κομμάτια αν υπολογίζουμε και τους υπόλοιπους και τους συλλέκτες δεν βγαίνει τέτοιο νούμερο. Και αν ήταν έτσι δεν θα είχαν μείνει απούλητα στην ΤΤΕ τόσο χρονικό διάστημα.
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Αύγουστος 09, 2011, 08:20:07 μμ »

τελικα εχουν δικιο οσοι λενε οτι θα το πιασει το 2χιλιαρο ξαφνικα?

γνωρισα καποιους οι οποιοι σκεφτονταν τα 450 και τελικα το πληρωσαν 900 και ειπαν και ευχαριστω
αυτα εχει η ζωη
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences