Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 14, 2024, 10:03:31 πμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Απόψεις περί πωλήσεων  (Αναγνώστηκε 21240 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #60 στις: Αύγουστος 28, 2013, 04:32:31 μμ »

εγω παντως θα το πω γιατι θα σκασω,να χεσω τις νομισματικες γνωσεις οταν ο αλλος τις εχει και μπαινει εδω μεσα 2 φορες το μηνα μονο στα πωλουντε!!!!


 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Αύγουστος 28, 2013, 04:34:30 μμ »

εγω παντως θα το πω γιατι θα σκασω,να χεσω τις νομισματικες γνωσεις οταν ο αλλος τις εχει και μπαινει εδω μεσα 2 φορες το μηνα μονο στα πωλουντε!!!!

Αντε μπραβο!!!!!!!! τοση ωρα αυτο λεω .......Α ρε γαυρε
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Αύγουστος 28, 2013, 04:51:51 μμ »

Εχετε κατσει τρεις  γαυροι σιγουρα για τους αλλους δυο δεν ξερω και λετε τα ιδια πραγματα αλλα με αλλα λογια και δεν εχετε βγαλει ακομα ακρη  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί.
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #63 στις: Αύγουστος 28, 2013, 04:55:31 μμ »

Αμα σε προκαλουν οι βαζελιο δεν θα ποσταρεις συνεχεια?ετσι γινεσε χρυσος χαρη στους βαζελους!!!
Και κατι τελευταιο εχω φτασει στο σημειο με καποια παιδια να ζηταω χαρες να τους κανω χαρες να με συμβουλευουν κτλ.Ολα αυτα απο κατι τετοιες συζητησης δημιουργουντε και οχι αν ο Οθωνας η ο παυλος ειναι vφ η χφ!!!!
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #64 στις: Αύγουστος 28, 2013, 04:56:14 μμ »

Εχετε κατσει τρεις  γαυροι σιγουρα για τους αλλους δυο δεν ξερω και λετε τα ιδια πραγματα αλλα με αλλα λογια και δεν εχετε βγαλει ακομα ακρη  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί.
Μάλλον θα ειναι βαζελακια οι αλλοι 2 ..για αυτο γίναμε  ετσι Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #65 στις: Αύγουστος 28, 2013, 04:58:45 μμ »

εγω παντως δεν ασχολουμαι...μου αρεσει το ιταλικο και αγγλικο ποδοσφαιρο να χαζευω λιγο μπαλα που και που αλλα μεχρι εκει..δεν εχω ιδεα κατα τα αλλα... Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #66 στις: Αύγουστος 28, 2013, 04:59:27 μμ »

φευγω παω να βαλω ενα θερμοσίφωνα Σαρκασμός
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #67 στις: Αύγουστος 28, 2013, 06:26:21 μμ »

εγω παντως θα το πω γιατι θα σκασω,να χεσω τις νομισματικες γνωσεις οταν ο αλλος τις εχει και μπαινει εδω μεσα 2 φορες το μηνα μονο στα πωλουντε!!!!

Αντε μπραβο!!!!!!!! τοση ωρα αυτο λεω .......Α ρε γαυρε
αντωνη  δεν καταλαβες μαλλον το κειμενο μου!!!απο ποιον θα προτιμουσες απαντηση?απο καποιο χρυσο μελος με 3.000 χαιρετισμους και αποψεις για το ψαρεμα,η μια απολυτα τεκμηριωμενη και αναλυτικη απαντηση ενος μελους με 400 μηνυματα?οσο για αυτους που μπαινουν μονο για πωλησεις η για να μαθουν ποσο στοιχιζουν τα νομισματα τους σε σχεση με ατομα που εχουν καθημερινη επισκεψιμοτητα και ειναι αναγνωρισμενοι συλλεκτες συμφωνω και εγω απολυτα!χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
johnmak
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1068



Προφίλ
« Απάντηση #68 στις: Αύγουστος 28, 2013, 07:29:12 μμ »


[/quote]
Λες οτι οταν θελεις να παρεις κατι ακριβο θελεις να εχει περασει διαδικασια αξιολογησης...και σε ρωταω δεν ειναι διαδικασια αξιολογησης ..θετικη κατα καποιο  τροπο οταν ενας ειναι εδω μεσα καθε μερα..και γραφει διαφορα και τον ξερουν οι μισοί??? η ειναι αυτος που εχει απιστευτες γνωσεις αλλα μπαινει οποτε θελει??
Για πες μου απο που θα αγοραζες αν πουλαγαν και οι δυο το ιδιο πραγμα??
[/quote]

Αντώνη από κανέναν δεν θα αγόραζα, αυτό θέλω να πω τόση ώρα ότι αυτό δεν είναι κριτήριο κατα εμέ για να εμπιστευτώ τον άλλο, δλδ πόσο γράφει στο φόρουμ. Προσωπικά θα δω αν αυτοί οι τρεις τέσσερις ανθρώποι με τους οποίους συνεργάζομαι έχουν αυτό που θέλω αλλιώς θα τους ζητήσω αν μπορούν να μου το βρουν. Μιλάμε για ακριβά κομμάτια έτσι, τώρα αν είναι κάτι που κάνει πχ 50 - 100 ευρώ θα το πάρω από όπου το βρω. Τώρα τελευταία όμως ακόμα και τέτοια κομμάτια επειδή τα λεφτά είναι πλέον δύσκολα και λίγα τα παίρνω από ανθρώπους όπως ο Τομ για να σου πω ένα όνομα, τον οποίο θεωρώ πάνω από όλα φίλο, για να καταλάβεις από τις τέσσερις τελευταίες αγορές τις τρεις τις έχω κάνει μέσω του Τομ, αυτά  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #69 στις: Αύγουστος 28, 2013, 08:07:23 μμ »

Γιαννη μου διαχωρισα και ειπα οτι για αξιολόγηση ..ναι συμφωνώ...θα ρωτησω ενα γνωστη και οχι ενα ψαρα..(σαν εμενα Σαρκασμός)...οχι ομως για τιποτε αλλο Κλείσιμο ματιού
Υ.Γ  χάθηκες..ελπίζω και εύχομαι να εισαι καλά Φιλί
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #70 στις: Αύγουστος 28, 2013, 08:13:18 μμ »

Γιαννη johnmak... εχεις την αποψη σου και εγω την δικη μου που οπως λεει και  ο ψηλος ισως και να λεμε τα ιδια πραγματα Σαρκασμός Σαρκασμός ..με αυτα και με αυτα εγραψα παλι καμια 20ρια μηνυματα ευτυχως που δεν υπαρχει παραπανω αξιωμα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #71 στις: Αύγουστος 28, 2013, 08:24:58 μμ »

φευγω παω να βαλω ενα θερμοσίφωνα Σαρκασμός
αμα κολησεις παρε με να σου πω.. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #72 στις: Αύγουστος 28, 2013, 08:28:39 μμ »

φευγω παω να βαλω ενα θερμοσίφωνα Σαρκασμός
αμα κολησεις παρε με να σου πω.. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
τωρα...τον εβαλα
Καταγράφηκε
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #73 στις: Αύγουστος 28, 2013, 08:44:52 μμ »

σεντόνι πάλι γράψατε...... Σαρκασμός
εμενα αυτό με τα μέλη,κάποιες φορες μου θυμίζει παιδάκια στο γυμνάσιο....ποιος την έχει μεγαλύτερη. Γλώσσα
όσο για τις πωλήσεις κτλ χαλαρώστε.έκατσε ένας μακάκος και μας έκανε σε λίγο να ζητάμε και ποινικό μητρώο.
χαλαρά Άνεση
K.γιάννη γερος πάντα   Φιλί
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #74 στις: Αύγουστος 28, 2013, 09:10:47 μμ »

τωρα...τον εβαλα

Αφού λοιπόν τέλειωσε και η δουλειά του Αντώνη... ας πω και γω την άποψή μου.


... και η ζωή συνεχίζεται.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences